
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Legenda vagyok - Mozi+, 02:05 |
| Dilidoki kiütve - Film4, 02:05 |
| Út a díjesőig - Viasat Film, 02:40 |
| A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső - AMC, 02:45 |
| A tökéletes pasi - SkyShowtime 2, 03:18 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Robert Davi (75) |
| Nick Offerman (56) |
| Jason Schwartzman (46) |
| Aubrey Plaza (42) |
| Dany Boon (60) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
Egy déli jenki ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Fisher Stevens ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
345. Plunket (2012-04-02 10:17.58) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] DDD |
| 344. Az utolsó Filmcézár (2012-04-01 19:24.22) |
| Már már dúsabb a szemöldöke,mint Colin Farrellnek:D
Mire való ez?:) |
343. Menrot (2012-02-28 20:59.12) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Gratulálok neki a tiszteletbeli César-díjhoz. |
342. Dóri (2012-01-27 18:56.57) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Kate a Titanicban a vörös hajával szerintem az egyik leggyönyörűbb jelenség a filmtörténetben,és ezt bár nőként mondom,szerintem mindenképpen igaz |
341. Limpi Sisak (2012-01-23 20:00.33) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Allektó 340. hozzászólására) |
| :D |
340. Allektó (2012-01-23 20:00.10) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Ginny1 339. hozzászólására) |
| jaja. és megint elsüllyed a Titanic. |
339. Ginny1 (2012-01-23 19:59.14) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nagyon szeretem! Annyira jó lenne,ha Leonardo Dicaprióval összejönnének! ^^ szerintem teljesen összeillenek! |
338. Kimikem (2011-10-25 20:25.21) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A színésznők közül az egyik legjobban szeretett! :))
Ha csak tehetem minden filmjét megnézem... |
337. Wynona (2011-10-05 21:11.09) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Plunket 335. hozzászólására) |
| Furi, mert sokan tartják Scarlett Johansson-t az új Kate Winslet-nek, tehetségileg is, meg ugyebár a kerekded idomok miatt:) |
| 336. Miss bambi (2011-10-05 18:58.29) - (válasz Plunket 335. hozzászólására) |
| Még nem,de sort kerítek arra is,köszi.:) |
335. Plunket (2011-10-05 18:56.14) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Miss bambi 326. hozzászólására) |
| Nem tudom,láttad-e a Mennyei teremtményeket,azt ajánlanám szintén,me Kate marhajó benne.
Egyébként valahogy azt szeretem benne,hogy egyenesen játszik,nincsenek mellette kacatok és egyéb vackok.Nem az jut róla egyből eszembe,mint Jolieról,vagy Johansonról,húatyaúristen most jön ám a nagyizzzzzzé,vagy ilyesmi. |
334. Plunket (2011-10-05 18:42.02) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Egyik legjobb szinésznő for ever,még csak fanyalgásra se késztetett soha,csak így tovább,és Istenéltesse! |
333. Csernakakos (2011-10-05 17:38.12) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Még mindig őt tartom generációja VEDETTE-ének. Egy mindenki más közül kiragyogó filmcsillag, egy zavarba ejtőn tehetséges áldása a filmiparnak.
Sok álomszerepet kívánok neki és természetesen boldog születésnapot is! :) |
332. Vbacs (2011-10-05 17:33.01) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse! |
331. Norbii92 (2011-10-05 17:10.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse sokáig a tehetséges színésznőt!!! :) |
330. Papírgalacsin-újratöltve (2011-10-05 16:21.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot, Rose DeWitt Bukater-nek!!:)) |
329. MrBlackFreak (2011-10-05 14:46.04) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog szülinapot az egyik legjobb színésznőnek! |
328. Langelus (2011-10-05 14:26.46) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 22 évesen a mennybe ment a szakmában. De jó neki. Boldog B-t is neki. |
| 327. Rorandokun (2011-10-05 11:04.39) |
| Happy Birthday ennek a gyönyörű és tehetséges színésznőnek és még sok jó szerepet kívánok neki! |
| 326. Miss bambi (2011-10-05 10:25.05) |
| Egyre jobb,komolyan mondom,szinte meglep,hogy mennyire,pedig ideáig is imádtam ezt a nőt,remek színésznő és gyönyörű is,pont azért mert egyszerűen természetes.
Ha Kate Winslet,akkor legtöbbeknek a Titanic jut róla eszébe,és beismerem,hogy sokáig nekem is ez volt az első ami beugrott tőle. De,miután láttam a Felolvasót és a Szabadság útjait,azóta ezek a címek is lebegnek a szemem előtt,mint nagy nevek,amikben olyan csodálatosan alakított.Kívánok neki még rengeteg ehhez hasonló szerepet,és a mai napra meg Nagyon Sok Boldog Születésnapot! :-) |
325. Wynona (2011-10-05 10:13.06) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szerintem gyönyörű nő, rendkívűli tehetséggel, a Titanic-ban imádtam.Isten éltesse! |
324. Limpi Sisak (2011-10-05 09:21.58) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse sokáig! |
323. Gorgeous (2011-10-05 08:17.39) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sok boldog születésnapot a világ egyik legjobb, legszebb, legtermészetesebb, legprofibb színésznőjének!
Isten éltesse! |
322. Dant (2011-08-31 12:37.55) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nagyon tehetséges,és nagyon,de nagyon,nagyon jól néz ki! :)
(Ez angol nőknél nagy szó!) |
321. Csernakakos (2011-05-20 22:38.08) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ez a mindig lenyűgöző filmcsillag a 2009-es díjkiosztó után jókora pihenőt fújt, majd amikor úgy döntött, le tudja tenni kezéből a 3,6 kilós szobrot legalább öt perc erejéig, kezébe vett egy nagyszerű forgatókönyvet.. :) Akaraterejének köszönhető, hogy két év után tegnap ismét eltáthattam a számat tehetségén a Mildred Pierce első részében.
Mit "tehetségén"? Ide ez a szó már nem elég. Különös változáson esett át Kate az elmúlt időkben. Más aktoroknál gyakran említik, filmről filmre érnek. Nos, a tegnapból okulva úgy érzem, Kate-nek mindennél jobban kellett ez a pihenő, ugyanis csodálatos, amilyen óriási léptékű fejlődésen átment. Látszik rajta, hogy regenerálódott testileg-szellemileg, s azt a fájó űrt, amit hiánya jelentett, most tíz percnyi szereplésével édesen pótolja, és hálálja meg rajongóinak a kitartó várakozást. A szabadság útjait látván leírtam ugyanazt, amit a Mildred Pierce első felvonása után tudok nyögni a megilletődöttségtől: Kate eddigi pályafutásának csúcsára ért, egyre csak teljesebbé válik, s mikor a 24 képkocka egyikén ott van, akkor csak ő van a képernyőn, mikor a hangját hallatja, egyben elcsendesít maga körül minden mást.. Úgy érzem, új hollywoodi díva született, s most már biztos vagyok ereje kimeríthetetlenségében. Azt hiszem, Meryl Streep után ő lesz a trónra lépő "vedette", és a megannyi évtized alatt, amíg még pályán lesz, csak egyre lehengerlőbb alakításokkal pumpál majd életet a film világába. |
320. Convar (2011-03-22 20:33.06) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Én is kedvelem Katet. Sztem modern korunk legjobb (de nem a legszebb :) ) színésznője. Az ilyenekért pedig, mint pl. ...
"De az biztos, hogy mindig valami mást és újat keresek, valamit, ami kihívást jelent. Ez most teljesen más, mint bármi, amit eddig csináltam." (forrás: [link] ) ...külön pirospont. Díjazom ezt a hozzáállást, nyilvánvaló, hogy nem csak a kiváló pénzkereseti lehetőséget látja a hivatásában. |
319. Vbacs (2010-10-05 17:21.09) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nos hát Boldog Szülinapot!
Nagy tehetség, és valóban szép nő...ami angol nőknél nagy szó:)) |
318. Wynona (2010-10-05 14:48.37) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szép nő és tehetséges is.Boldog szülinapot:) |
317. Chris92 (2010-10-05 14:42.49) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Generációjának egyik legjobb színésznője, boldog szülinapot. |
| 316. Az utolso szamuráj (2010-10-05 14:42.36) |
| A Titanic szerepére azért választották,mert az akkori szépségideállnak felelt meg,azaz kicsit husosabb volt.Már előtte is jó színésznő volt,ám mostanra a legnagyobbak közt van,vitathatatlanul.Halkan jegyzem meg,azért idősebbnek nézz ki koránál.
Boldog szülinapot! |
| Vélemények | Tomka90, 2025-10-05 13:54 | 495 hsz |
| Kate Winslet legjobb filmjei | Dizzle, 2020-01-02 15:02 | 23 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Kate Winslet adatlap |
| Született: 1975. október 5. (51 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Búcsú June-tól (2025) - Avatar: Tűz és hamu (2025) - A rezsim sorozat (2024) - Lee (2023) - Avatar - A víz útja (2022) |
További információk |
