
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Legenda vagyok - Mozi+, 02:05 |
| Dilidoki kiütve - Film4, 02:05 |
| Út a díjesőig - Viasat Film, 02:40 |
| A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső - AMC, 02:45 |
| A tökéletes pasi - SkyShowtime 2, 03:18 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Robert Davi (75) |
| Nick Offerman (56) |
| Jason Schwartzman (46) |
| Aubrey Plaza (42) |
| Dany Boon (60) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
Egy déli jenki ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Fisher Stevens ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
375. Limpi Sisak (2012-10-05 19:36.38) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Gorgeous 374. hozzászólására) |
| Szia.
No meg primadonna? Nagyon nem. Nem szoktam leszólni Convar-t Alba miatt, de azért itt nagyon össze vannak kavarodva a dolgok értékítélet szintjén. Mondja azt, hogy nem kedveli őket osztjónapot. Spacey leripacsozása kapcsán el is hűltem. |
374. Gorgeous (2012-10-05 19:32.38) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Limpi Sisak 373. hozzászólására) |
| :) szióka
Kate-re sok mindent lehet mondani, de azt, hogy túlsztárolt, azt nem hiszem. Jessicának minden filmje arról szól, hogy ő milyen jónő. Kate pedig igazi színésznő. Bár tiszteletben tartom mások véleményét. ő tudja:) Spacey pedig nem is ripacs, hanem egy géniusz. |
373. Limpi Sisak (2012-10-05 19:29.45) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Gorgeous 372. hozzászólására) |
| A cipőjét nem köthetné be. Most ezért lehet megkapom tőle, de Alba nem több, mint egy eye-candy. |
372. Gorgeous (2012-10-05 19:25.49) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Kate túlsztárolt, tehetségtelen???? Akkor Jessica Alba mi? Már bocsánat. |
371. Limpi Sisak (2012-10-05 19:23.02) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Kevin Spacey zseni. Hetedik, K-Pax, Szigorúan bizalmas, Közönséges bűnözők, Amerikai szépség, A jövő kezdete. Bámulatos mindegyikben. Melyikben volt ripacs? |
370. Limpi Sisak (2012-10-05 19:19.08) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 367. hozzászólására) |
| Jesszumpepi... Földbe döngöltél két kíváló színészt.
De azért biztos túlélik. Mert ettől függetlenül kivételesek mindketten. Kevin Spacey ripacs? Atyagatya. Kate pedig megkapta születésnapkára a senkiházi primadonna jelzőt. Én ilyet még olyanra sem mondanék, akit nem kedvelek, nem döngölöm földbe. |
369. Saskői Gergő (2012-10-05 19:16.32) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 367. hozzászólására) |
| De hát a Mennyei teremtményeket is 4-re értékelted! :)) |
| 368. Miss bambi (2012-10-05 19:13.57) - (válasz Convar 367. hozzászólására) |
| Akkor meg mire a 4* te fatökű pöcs? :) |
367. Convar (2012-10-05 19:04.54) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Egy túlsztárolt, tehetségtelen senkiházi primadonna, akivel kapcsolatban csak csupa semmirevaló, értéktelen celluloid vacak jut eszembe mint pl. a Mennyei teremtmények, Szentek és álszentek, az egyetemes filmtörténelem legnagyobb ripacsával, Kevin Spaceyvel közösen forgatott David Gale élete vagy A szabadság útjai.
(Am csak most vettem észre hogy a David Galet még nem pontoztam le, node most pótoltam :) ) |
| 366. Miss bambi (2012-10-05 18:35.56) |
| A LegBoldogabb Születésnapot a Csodálatos és Fantasztikus Kate Winslet-nek!! |
365. Polo06 (2012-10-05 16:48.17) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse! |
364. Papírgalacsin-újratöltve (2012-10-05 14:43.35) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse! |
363. SzaboKri81 (2012-10-05 14:07.32) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nagyon boldog születésnapot kívánok Neki! |
362. Chris92 (2012-10-05 13:57.23) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse!:) |
361. Sötétszív (2012-10-05 13:19.17) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot neki is:))) |
360. Limpi Sisak (2012-10-05 12:31.39) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse! |
359. Menrot (2012-10-05 12:30.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot Kate Winslet-nek!
Vitathatatlanul a legjobb színésznők között van. |
| 358. Lifeisamovie (2012-10-05 11:29.16) |
| [link] Then... [link] ..and now. Marha jó film szerintem :) "A legtehetségesebb emberek mind betegek" Mennyei teremtmények. |
357. Wynona (2012-10-05 11:25.00) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog Születésnapot az egyik legjobb színésznőnek!
Nagyon tehetséges ez vitathatatlan,engem a Titanic-ban és az Én,Pán Péter című filmekben fogott meg főleg a játékával... a szépségét sokan kétségbe vonják,szerintem kimondottan gyönyörű nő.Néhány fotó,amin főleg annak tartom: [link] [link] [link] [link] [link] |
356. Gorgeous (2012-10-05 10:34.17) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot az egyik kedvenc színésznőmnek!!! Éljen sokáig! |
355. Langelus (2012-10-05 09:02.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldogot neki! |
354. Maryon (2012-10-05 08:30.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog szülinapot neki! |
353. Norbii92 (2012-10-05 07:39.31) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse sokáig Kate Winslet-et!!! :) |
352. Excalibur14 (2012-08-28 23:30.57) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ez nem létezik?! Ő játszott a Titanic c. filmben is? :O Mik ki nem derültek hogy láttam: Egy makulátlan elme örök ragyogása c. filmet, ezt a filmet imádom, és rájöttem hogy 37 évesen is gyönyörű Kate Winslet, a másik dolog, el is felejtettem hogy a Felolvasó c. filmben is ez a szépség játszott! Remek, kiváló, sőt tökéletes színésznő! :) Bár a titanic-ot nem szeretem, mert túl nagy dobra verik! De ott is szép. :)) |
351. Convar (2012-04-13 23:28.00) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Wynona 350. hozzászólására) |
| Hát ez az. Akkor miért is lenne kötelező követnie a trendeket? Hát nem? :) |
350. Wynona (2012-04-13 17:35.35) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 348. hozzászólására) |
| Szerintem ígyis-úgyis gyönyörű ez a nő:) |
349. Convar (2012-04-13 17:21.23) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Plunket 345. hozzászólására) |
| Ezt már olvastam, és meg tudom érteni :D Bár nemtom Celine Dion hogy fogadta Kate őszinteségét :D |
348. Convar (2012-04-13 17:18.41) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Az utolsó Filmcézár 344. hozzászólására) |
| Ez tényleg baj? |
347. Menrot (2012-04-02 22:55.59) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Kiváló színésznő!! |
346. Menrot (2012-04-02 22:55.33) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Az utolsó Filmcézár 344. hozzászólására) |
| Nem vészes még szeintem.De portörlésre alkalmas. |
| Vélemények | Tomka90, 2025-10-05 13:54 | 495 hsz |
| Kate Winslet legjobb filmjei | Dizzle, 2020-01-02 15:02 | 23 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Kate Winslet adatlap |
| Született: 1975. október 5. (51 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Búcsú June-tól (2025) - Avatar: Tűz és hamu (2025) - A rezsim sorozat (2024) - Lee (2023) - Avatar - A víz útja (2022) |
További információk |
