Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-07-02
Az Arany Spatula
Keserű karácsony
Meghívás
Minyonok és szörnyek

2026-06-27
Dicsérjük Szent László királyt!

2026-06-25
Balszerencse akcióban
Supergirl
Találkozás a Buddhával

2026-06-18
A zongorahangoló
Életem legjobb száma
John Williams - A Tribute
Messzi észak
Toy Story 5.
Újratervezés
Vibráló szerelem

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Legenda vagyok
- Mozi+, 02:05
Dilidoki kiütve
- Film4, 02:05
Út a díjesőig
- Viasat Film, 02:40
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
- AMC, 02:45
A tökéletes pasi
- SkyShowtime 2, 03:18

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Robert Davi (75)
Nick Offerman (56)
Jason Schwartzman (46)
Aubrey Plaza (42)
Dany Boon (60)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
The Killer - Vélemények
Szürke zóna - Vélemények
Hajsza az időn át - Vélemények
Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!
Dallas (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Egy déli jenki aaaaa
Fisher Stevens aaaaa

 

Fórum - Kate Winslet - Vélemények (5. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
375. Limpi Sisak (2012-10-05 19:36.38) aaaaa - (válasz Gorgeous 374. hozzászólására)
Szia.

No meg primadonna? Nagyon nem. Nem szoktam leszólni Convar-t Alba miatt, de azért itt nagyon össze vannak kavarodva a dolgok értékítélet szintjén. Mondja azt, hogy nem kedveli őket osztjónapot. Spacey leripacsozása kapcsán el is hűltem.


374. Gorgeous (2012-10-05 19:32.38) aaaaa - (válasz Limpi Sisak 373. hozzászólására)
:) szióka

Kate-re sok mindent lehet mondani, de azt, hogy túlsztárolt, azt nem hiszem. Jessicának minden filmje arról szól, hogy ő milyen jónő. Kate pedig igazi színésznő. Bár tiszteletben tartom mások véleményét. ő tudja:) Spacey pedig nem is ripacs, hanem egy géniusz.



373. Limpi Sisak (2012-10-05 19:29.45) aaaaa - (válasz Gorgeous 372. hozzászólására)
A cipőjét nem köthetné be. Most ezért lehet megkapom tőle, de Alba nem több, mint egy eye-candy.


372. Gorgeous (2012-10-05 19:25.49) aaaaa
Kate túlsztárolt, tehetségtelen???? Akkor Jessica Alba mi? Már bocsánat.


371. Limpi Sisak (2012-10-05 19:23.02) aaaaa
Kevin Spacey zseni. Hetedik, K-Pax, Szigorúan bizalmas, Közönséges bűnözők, Amerikai szépség, A jövő kezdete. Bámulatos mindegyikben. Melyikben volt ripacs?


370. Limpi Sisak (2012-10-05 19:19.08) aaaaa - (válasz Convar 367. hozzászólására)
Jesszumpepi... Földbe döngöltél két kíváló színészt.
De azért biztos túlélik. Mert ettől függetlenül kivételesek mindketten. Kevin Spacey ripacs? Atyagatya. Kate pedig megkapta születésnapkára a senkiházi primadonna jelzőt. Én ilyet még olyanra sem mondanék, akit nem kedvelek, nem döngölöm földbe.


369. Saskői Gergő (2012-10-05 19:16.32) aaaaa - (válasz Convar 367. hozzászólására)
De hát a Mennyei teremtményeket is 4-re értékelted! :))


368. Miss bambi (2012-10-05 19:13.57)   - (válasz Convar 367. hozzászólására)
Akkor meg mire a 4* te fatökű pöcs? :)


367. Convar (2012-10-05 19:04.54) aaaaa
Egy túlsztárolt, tehetségtelen senkiházi primadonna, akivel kapcsolatban csak csupa semmirevaló, értéktelen celluloid vacak jut eszembe mint pl. a Mennyei teremtmények, Szentek és álszentek, az egyetemes filmtörténelem legnagyobb ripacsával, Kevin Spaceyvel közösen forgatott David Gale élete vagy A szabadság útjai.


(Am csak most vettem észre hogy a David Galet még nem pontoztam le, node most pótoltam :) )


366. Miss bambi (2012-10-05 18:35.56)  
A LegBoldogabb Születésnapot a Csodálatos és Fantasztikus Kate Winslet-nek!!


365. Polo06 (2012-10-05 16:48.17) aaaaa
Isten éltesse!


364. Papírgalacsin-újratöltve (2012-10-05 14:43.35) aaaaa
Isten éltesse!


363. SzaboKri81 (2012-10-05 14:07.32) aaaaa
Nagyon boldog születésnapot kívánok Neki!


362. Chris92 (2012-10-05 13:57.23) aaaaa
Isten éltesse!:)


361. Sötétszív (2012-10-05 13:19.17) aaaaa
Boldog születésnapot neki is:)))


360. Limpi Sisak (2012-10-05 12:31.39) aaaaa
Isten éltesse!


359. Menrot (2012-10-05 12:30.07) aaaaa
Boldog születésnapot Kate Winslet-nek!
Vitathatatlanul a legjobb színésznők között van.


358. Lifeisamovie (2012-10-05 11:29.16)  
[link]
Then...
[link]
..and now.
Marha jó film szerintem :)

"A legtehetségesebb emberek mind betegek"
Mennyei teremtmények.


357. Wynona (2012-10-05 11:25.00) aaaaa
Boldog Születésnapot az egyik legjobb színésznőnek!
Nagyon tehetséges ez vitathatatlan,engem a Titanic-ban és az Én,Pán Péter című filmekben fogott meg főleg a játékával... a szépségét sokan kétségbe vonják,szerintem kimondottan gyönyörű nő.Néhány fotó,amin főleg annak tartom:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


356. Gorgeous (2012-10-05 10:34.17) aaaaa
Boldog születésnapot az egyik kedvenc színésznőmnek!!! Éljen sokáig!


355. Langelus (2012-10-05 09:02.07) aaaaa
Boldogot neki!


354. Maryon (2012-10-05 08:30.42) aaaaa
Boldog szülinapot neki!


353. Norbii92 (2012-10-05 07:39.31) aaaaa
Isten éltesse sokáig Kate Winslet-et!!! :)


352. Excalibur14 (2012-08-28 23:30.57) aaaaa
Ez nem létezik?! Ő játszott a Titanic c. filmben is? :O Mik ki nem derültek hogy láttam: Egy makulátlan elme örök ragyogása c. filmet, ezt a filmet imádom, és rájöttem hogy 37 évesen is gyönyörű Kate Winslet, a másik dolog, el is felejtettem hogy a Felolvasó c. filmben is ez a szépség játszott! Remek, kiváló, sőt tökéletes színésznő! :) Bár a titanic-ot nem szeretem, mert túl nagy dobra verik! De ott is szép. :))


351. Convar (2012-04-13 23:28.00) aaaaa - (válasz Wynona 350. hozzászólására)
Hát ez az. Akkor miért is lenne kötelező követnie a trendeket? Hát nem? :)


350. Wynona (2012-04-13 17:35.35) aaaaa - (válasz Convar 348. hozzászólására)
Szerintem ígyis-úgyis gyönyörű ez a nő:)


349. Convar (2012-04-13 17:21.23) aaaaa - (válasz Plunket 345. hozzászólására)
Ezt már olvastam, és meg tudom érteni :D Bár nemtom Celine Dion hogy fogadta Kate őszinteségét :D


348. Convar (2012-04-13 17:18.41) aaaaa - (válasz Az utolsó Filmcézár 344. hozzászólására)
Ez tényleg baj?



347. Menrot (2012-04-02 22:55.59) aaaaa
Kiváló színésznő!!


346. Menrot (2012-04-02 22:55.33) aaaaa - (válasz Az utolsó Filmcézár 344. hozzászólására)
Nem vészes még szeintem.De portörlésre alkalmas.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTomka90, 2025-10-05 13:54495 hsz
Kate Winslet legjobb filmjeiDizzle, 2020-01-02 15:0223 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk