Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-07-02
Az Arany Spatula
Keserű karácsony
Meghívás
Minyonok és szörnyek

2026-06-27
Dicsérjük Szent László királyt!

2026-06-25
Balszerencse akcióban
Supergirl
Találkozás a Buddhával

2026-06-18
A zongorahangoló
Életem legjobb száma
John Williams - A Tribute
Messzi észak
Toy Story 5.
Újratervezés
Vibráló szerelem

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Legenda vagyok
- Mozi+, 02:05
Dilidoki kiütve
- Film4, 02:05
Út a díjesőig
- Viasat Film, 02:40
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
- AMC, 02:45
A tökéletes pasi
- SkyShowtime 2, 03:18

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Robert Davi (75)
Nick Offerman (56)
Jason Schwartzman (46)
Aubrey Plaza (42)
Dany Boon (60)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
The Killer - Vélemények
Szürke zóna - Vélemények
Hajsza az időn át - Vélemények
Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!
Dallas (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Egy déli jenki aaaaa
Fisher Stevens aaaaa

 

Fórum - Kate Winslet - Vélemények (2. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
465. Convar (2015-11-04 16:11.12) aaaaa - (válasz My name is.. 463. hozzászólására)
Akkor te gondolom nem örülsz ennek :)
[link]

Az én szememben viszont megint sokat nőtt ezzel :) Igaza van, minek hazudni? Tisztelem az olyan színésznőket akik elfogadják a korukat.


464. Misafeco (2015-08-05 19:43.17)   - (válasz Csabaga 462. hozzászólására)
Na igen, elég gyanús. :)
Annyira csúnya biztos nem volt, hogy cikizzék miatta.
[link]



463. My name is.. (2015-08-05 18:24.44)  
Pedig régebben sokkal helyesebb pofija volt,mostanában sajnos randán öregszik ő is..


462. Csabaga (2015-08-05 18:16.27) aaaaa - (válasz Convar 461. hozzászólására)
Feltéve,hogy az egészet nem az újából szopta valaki,mivel a téma nagyon ismerős.

Valahogy minden szép nő(állítólag!) az iskolában a világ rusnyája volt még,és mindig volt egy őt gúnyoló szépségkirálynő...


461. Convar (2015-08-05 18:11.52) aaaaa
Ez mekkora már:
[link]

Azért kíváncsi volnék hogy mindezt milyen előadásban, milyen hangnemben adta elő neki, lefogadom hogy azért volt abban egy kis lenéző gúny is :) Tehát hogy a nő érezze úgy hogy ki van gúnyolva, mert hogy Winsletből milliókat kereső filmszínésznő lett miközben ő meg még mindig csak egy plázában eladó.


460. Langelus (2015-06-07 17:28.08) aaaaa
Nem túl jók mostanában a szerepei...


459. Csak annyit hogy... (2015-03-13 20:54.43) aaaaa
Rosszul vagyok, fujj!


458. Bajkoviki (2015-03-13 20:28.31) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 457. hozzászólására)
:-) volt szerencséd beleszippantani, te agysebész? :)


457. Csak annyit hogy... (2015-03-09 14:03.39) aaaaa
Lógó csöcs és büdös szörös hónalj, ö Winslet, az Oscar díjas Csubakka!


456. Csabaga (2014-10-06 16:55.26) aaaaa
Még mindig százszor ez,mint a plasztikmell!
Ha az lenne neki,az nem tetszene...


455. Csak annyit hogy... (2014-10-06 15:47.11) aaaaa
Mrs. Lógócsöcs


454. Norbii92 (2014-10-05 20:09.13) aaaaa
Isten éltesse Kate Winslet-et!!! :)


453. Langelus (2014-10-05 10:39.14) aaaaa
Boldog születésnapot neki.


452. David227 (2014-04-30 20:28.31) aaaaa
Csodás nő!


451. Csabaga (2014-04-11 16:28.24) aaaaa - (válasz Convar 450. hozzászólására)
Igen,de ez a harmadik variáció voltaképpen az első egy változata.


450. Convar (2014-04-10 18:07.23) aaaaa - (válasz Csabaga 449. hozzászólására)
Vagy inkább három.

Mert az is lehet hogy az igazság vhol a kettő között van: tehát pl. Kate esetleg egyszer valóban megjegyzett annyit egy rajongójának hogy "Miért mindig ezt a fotót hozzátok? A többit bezúzták?", de mindezt hiszti nélkül, inkább csak élcelődő hangnemben. Vmelyik újságíró ezt meghallotta, és tudjuk ilyenkor mi a hatásmechanizmus - tehát a többi innentől már csak színezés, a bolhából elefánt gyártásának tipikus esete ahogyan azt a bulvársajtó ált. csinálja.


449. Csabaga (2014-04-10 17:01.48) aaaaa - (válasz Convar 446. hozzászólására)
Két variáció van:

1.A cikk hazugság
2.A színésznő elvesztette a józan eszét.

Általában mindenkinek a fiatalkori fotóit hozzák és hozták.70 éves korában is.


448. Convar (2014-04-10 14:40.59) aaaaa - (válasz Langelus 447. hozzászólására)
Meglátjuk.


447. Langelus (2014-04-10 12:06.20) aaaaa - (válasz Convar 446. hozzászólására)
Nagyon úgy érzem, hogy kezd fejébe szállni a sikere.


446. Convar (2014-04-10 11:57.51) aaaaa
Azért vannak problémák:
[link]

"Lassan eltelt két évtized, számomra nem okoz örömet, ha a saját félmeztelen fotómat nézegetem."

De másnak igen, Kate. Le legyél már ilyen önző :)

Egyébként is, ez negatív diszkrimináció :)


De komolyan, nehogy már ezen akadjon ki...



Igaz, borsonline, szal lehet hogy érdemes fenntartással kezelni a cikkben leírtakat.


445. Törölt felhasználó (2014-03-24 17:44.57)   - (válasz Convar 442. hozzászólására)
Na lám, csak most olvasom...:)

Hát kinek mi. Fikázó "kollégának" minden bizonnyal bulvár, saját részről meg valóban örömhírként könyvelem, hiába, hogy nincs semmilyen kapcsolatom Kate-tel.

(Most, hogy szóba került, utánanéztem, az egy ideig névtelen kisfiú a rendkívül furán hangzó Bear Blaze nevet kapta a Winslet családnévvel párosítva. Mondjuk nem csodálom, az apukát ugyanis Ned Rocknrollnak hívják...)


444. Csabaga (2014-03-24 16:56.51) aaaaa - (válasz Convar 443. hozzászólására)
Tényleg fura,bár az is érdekes,az elsőt J.Woodward kapta,1960-ban...

Mondjuk nem ő volt kora leghíresebb színésznője.A visszavonult elődökről nem is beszélve.


443. Convar (2014-03-24 14:17.03) aaaaa
Megkésve bár, de törve nem :)

[link]

Egyébként elég fura módon osztogatják ezeket a csillagokat. Sandra Bullocknak, Sharon Stone-nak pl. van, Jodie Fosternek, vagy Julia Robertsnek viszont nincs. Férfiaknál még érdekesebb visszásságok vannak, mert ott még Mel Gibsonnak és Robert De Nironak sincs, miközben egy Vin Dieselnek igen...


442. Convar (2013-12-17 13:28.38) aaaaa - (válasz Törölt felhasználó 434. hozzászólására)
"És egy kis bulvár a végére"

Ezt sztem nyugodtan nevezhetjük HÍRnek, így, csupa nagybetűvel.

Bulvár az nálam az amikor a cikkben xy legújabb frizurájáról/puncivillantásáról/mongol futóegeréről van szó.


441. Csak annyit hogy... (2013-12-12 19:33.50) aaaaa - (válasz Csabaga 440. hozzászólására)
Szőrözzetek csak, aggelegények.


440. Csabaga (2013-12-12 16:39.04) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 439. hozzászólására)
Számomra vicces,hogy manapság a férfiaknál jóval kevesebb szőrzettel rendelkező nőknek többet kell borotválkozniuk,mint a férfiaknak.

Mindegy,divat az egész.A 30-as években a szemöldököt epilálták,majd ceruzával rajzolták oda.
Szerencsére ez a szokás eltűnt.
A mostani divat is fog még változni.


439. Csak annyit hogy... (2013-12-12 14:27.47) aaaaa
Remélem ezentúl CSAK a gyermeknevelésnek és a borotvának, epillátornak szenteli az életét.


438. Kimikem (2013-12-11 20:39.13) aaaaa - (válasz Törölt felhasználó 434. hozzászólására)
Mindig örömhír egy baba születése!
Gratulálok az Oscar-díjas anyukának! :))



437. Törölt felhasználó (2013-12-11 20:13.40)   - (válasz Csak annyit hogy... 435. hozzászólására)
Értékrendezők.


436. Lector (2013-12-11 20:11.32)   - (válasz Csak annyit hogy... 426. hozzászólására)
Számodra vannak még elérhetetlen távolságok:)

Ne erőltesd elérni őket azt javaslom.:)
Kárba veszett fejsze nyele a tiéd!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTomka90, 2025-10-05 13:54495 hsz
Kate Winslet legjobb filmjeiDizzle, 2020-01-02 15:0223 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk