
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Legenda vagyok - Mozi+, 02:05 |
| Dilidoki kiütve - Film4, 02:05 |
| Út a díjesőig - Viasat Film, 02:40 |
| A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső - AMC, 02:45 |
| A tökéletes pasi - SkyShowtime 2, 03:18 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Robert Davi (75) |
| Nick Offerman (56) |
| Jason Schwartzman (46) |
| Aubrey Plaza (42) |
| Dany Boon (60) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
Egy déli jenki ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Fisher Stevens ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
465. Convar (2015-11-04 16:11.12) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz My name is.. 463. hozzászólására) |
| Akkor te gondolom nem örülsz ennek :)
[link] Az én szememben viszont megint sokat nőtt ezzel :) Igaza van, minek hazudni? Tisztelem az olyan színésznőket akik elfogadják a korukat. |
| 464. Misafeco (2015-08-05 19:43.17) - (válasz Csabaga 462. hozzászólására) |
| Na igen, elég gyanús. :)
Annyira csúnya biztos nem volt, hogy cikizzék miatta. [link] |
| 463. My name is.. (2015-08-05 18:24.44) |
| Pedig régebben sokkal helyesebb pofija volt,mostanában sajnos randán öregszik ő is.. |
462. Csabaga (2015-08-05 18:16.27) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 461. hozzászólására) |
| Feltéve,hogy az egészet nem az újából szopta valaki,mivel a téma nagyon ismerős.
Valahogy minden szép nő(állítólag!) az iskolában a világ rusnyája volt még,és mindig volt egy őt gúnyoló szépségkirálynő... |
461. Convar (2015-08-05 18:11.52) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ez mekkora már:
[link] Azért kíváncsi volnék hogy mindezt milyen előadásban, milyen hangnemben adta elő neki, lefogadom hogy azért volt abban egy kis lenéző gúny is :) Tehát hogy a nő érezze úgy hogy ki van gúnyolva, mert hogy Winsletből milliókat kereső filmszínésznő lett miközben ő meg még mindig csak egy plázában eladó. |
460. Langelus (2015-06-07 17:28.08) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nem túl jók mostanában a szerepei... |
459. Csak annyit hogy... (2015-03-13 20:54.43) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Rosszul vagyok, fujj! |
458. Bajkoviki (2015-03-13 20:28.31) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Csak annyit hogy... 457. hozzászólására) |
| :-) volt szerencséd beleszippantani, te agysebész? :) |
457. Csak annyit hogy... (2015-03-09 14:03.39) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Lógó csöcs és büdös szörös hónalj, ö Winslet, az Oscar díjas Csubakka! |
456. Csabaga (2014-10-06 16:55.26) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Még mindig százszor ez,mint a plasztikmell!
Ha az lenne neki,az nem tetszene... |
455. Csak annyit hogy... (2014-10-06 15:47.11) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Mrs. Lógócsöcs |
454. Norbii92 (2014-10-05 20:09.13) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse Kate Winslet-et!!! :) |
453. Langelus (2014-10-05 10:39.14) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot neki. |
452. David227 (2014-04-30 20:28.31) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csodás nő! |
451. Csabaga (2014-04-11 16:28.24) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 450. hozzászólására) |
| Igen,de ez a harmadik variáció voltaképpen az első egy változata. |
450. Convar (2014-04-10 18:07.23) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Csabaga 449. hozzászólására) |
| Vagy inkább három.
Mert az is lehet hogy az igazság vhol a kettő között van: tehát pl. Kate esetleg egyszer valóban megjegyzett annyit egy rajongójának hogy "Miért mindig ezt a fotót hozzátok? A többit bezúzták?", de mindezt hiszti nélkül, inkább csak élcelődő hangnemben. Vmelyik újságíró ezt meghallotta, és tudjuk ilyenkor mi a hatásmechanizmus - tehát a többi innentől már csak színezés, a bolhából elefánt gyártásának tipikus esete ahogyan azt a bulvársajtó ált. csinálja. |
449. Csabaga (2014-04-10 17:01.48) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 446. hozzászólására) |
| Két variáció van:
1.A cikk hazugság 2.A színésznő elvesztette a józan eszét. Általában mindenkinek a fiatalkori fotóit hozzák és hozták.70 éves korában is. |
448. Convar (2014-04-10 14:40.59) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Langelus 447. hozzászólására) |
| Meglátjuk. |
447. Langelus (2014-04-10 12:06.20) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 446. hozzászólására) |
| Nagyon úgy érzem, hogy kezd fejébe szállni a sikere. |
446. Convar (2014-04-10 11:57.51) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Azért vannak problémák:
[link] "Lassan eltelt két évtized, számomra nem okoz örömet, ha a saját félmeztelen fotómat nézegetem." De másnak igen, Kate. Le legyél már ilyen önző :) Egyébként is, ez negatív diszkrimináció :) De komolyan, nehogy már ezen akadjon ki... Igaz, borsonline, szal lehet hogy érdemes fenntartással kezelni a cikkben leírtakat. |
| 445. Törölt felhasználó (2014-03-24 17:44.57) - (válasz Convar 442. hozzászólására) |
| Na lám, csak most olvasom...:)
Hát kinek mi. Fikázó "kollégának" minden bizonnyal bulvár, saját részről meg valóban örömhírként könyvelem, hiába, hogy nincs semmilyen kapcsolatom Kate-tel. (Most, hogy szóba került, utánanéztem, az egy ideig névtelen kisfiú a rendkívül furán hangzó Bear Blaze nevet kapta a Winslet családnévvel párosítva. Mondjuk nem csodálom, az apukát ugyanis Ned Rocknrollnak hívják...) |
444. Csabaga (2014-03-24 16:56.51) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 443. hozzászólására) |
| Tényleg fura,bár az is érdekes,az elsőt J.Woodward kapta,1960-ban...
Mondjuk nem ő volt kora leghíresebb színésznője.A visszavonult elődökről nem is beszélve. |
443. Convar (2014-03-24 14:17.03) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Megkésve bár, de törve nem :)
[link] Egyébként elég fura módon osztogatják ezeket a csillagokat. Sandra Bullocknak, Sharon Stone-nak pl. van, Jodie Fosternek, vagy Julia Robertsnek viszont nincs. Férfiaknál még érdekesebb visszásságok vannak, mert ott még Mel Gibsonnak és Robert De Nironak sincs, miközben egy Vin Dieselnek igen... |
442. Convar (2013-12-17 13:28.38) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Törölt felhasználó 434. hozzászólására) |
| "És egy kis bulvár a végére"
Ezt sztem nyugodtan nevezhetjük HÍRnek, így, csupa nagybetűvel. Bulvár az nálam az amikor a cikkben xy legújabb frizurájáról/puncivillantásáról/mongol futóegeréről van szó. |
441. Csak annyit hogy... (2013-12-12 19:33.50) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Csabaga 440. hozzászólására) |
| Szőrözzetek csak, aggelegények. |
440. Csabaga (2013-12-12 16:39.04) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Csak annyit hogy... 439. hozzászólására) |
| Számomra vicces,hogy manapság a férfiaknál jóval kevesebb szőrzettel rendelkező nőknek többet kell borotválkozniuk,mint a férfiaknak.
Mindegy,divat az egész.A 30-as években a szemöldököt epilálták,majd ceruzával rajzolták oda. Szerencsére ez a szokás eltűnt. A mostani divat is fog még változni. |
439. Csak annyit hogy... (2013-12-12 14:27.47) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Remélem ezentúl CSAK a gyermeknevelésnek és a borotvának, epillátornak szenteli az életét. |
438. Kimikem (2013-12-11 20:39.13) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Törölt felhasználó 434. hozzászólására) |
| Mindig örömhír egy baba születése!
Gratulálok az Oscar-díjas anyukának! :)) |
| 437. Törölt felhasználó (2013-12-11 20:13.40) - (válasz Csak annyit hogy... 435. hozzászólására) |
| Értékrendezők. |
| 436. Lector (2013-12-11 20:11.32) - (válasz Csak annyit hogy... 426. hozzászólására) |
| Számodra vannak még elérhetetlen távolságok:)
Ne erőltesd elérni őket azt javaslom.:) Kárba veszett fejsze nyele a tiéd! |
| Vélemények | Tomka90, 2025-10-05 13:54 | 495 hsz |
| Kate Winslet legjobb filmjei | Dizzle, 2020-01-02 15:02 | 23 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Kate Winslet adatlap |
| Született: 1975. október 5. (51 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Búcsú June-tól (2025) - Avatar: Tűz és hamu (2025) - A rezsim sorozat (2024) - Lee (2023) - Avatar - A víz útja (2022) |
További információk |
