
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Legenda vagyok - Mozi+, 02:05 |
| Dilidoki kiütve - Film4, 02:05 |
| Út a díjesőig - Viasat Film, 02:40 |
| A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső - AMC, 02:45 |
| A tökéletes pasi - SkyShowtime 2, 03:18 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Robert Davi (75) |
| Nick Offerman (56) |
| Jason Schwartzman (46) |
| Aubrey Plaza (42) |
| Dany Boon (60) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
Egy déli jenki ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Fisher Stevens ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
405. Polo06 (2013-10-05 13:08.19) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse! |
404. Csak annyit hogy... (2013-10-05 11:22.46) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldogat! De... Csúf idomtalan testét, lógó csöcseit nem zártam szívembe ennek a szőrös hónaljú gusztustalanság-halmaznak! |
403. Norbii92 (2013-10-05 10:55.00) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse Kate Winslet-et!!! :) |
402. Langelus (2013-10-05 09:18.44) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Viruljon ezerrel! |
401. Csabaga (2013-09-22 18:37.52) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz MR. Marvel DC 400. hozzászólására) |
| Igaz...:) |
| 400. MR. Marvel DC (2013-09-22 17:26.42) - (válasz Csabaga 399. hozzászólására) |
| Főleg,hogy csak 38 lesz. |
399. Csabaga (2013-09-22 17:11.14) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz MR. Marvel DC 398. hozzászólására) |
| 4o-en túl,többgyerekes nőként teljesen jól néz ki.
Örülök neki,hogy nem lett plasztikrém. |
| 398. MR. Marvel DC (2013-09-22 16:25.50) - (válasz Csabaga 397. hozzászólására) |
| Pedig pont ő az,akire a legjobban ráférne.
Egy kellemes szemöldök gyantázás sem ártana neki,mert könnyen összetéveszthető Colin Farrell-el. |
397. Csabaga (2013-09-22 16:23.28) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Úgy tudom,tagja a plasztikai műtét ellenes ligának.
Ez a csoport igen kevés színésznőt jelent. Pl.Diane Keaton. |
| 396. Lifeisamovie (2013-09-22 15:56.46) |
| [link] |
395. Menrot (2013-06-28 18:29.47) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 394. hozzászólására) |
| A te agyad sormintás? |
394. Convar (2013-06-27 08:38.01) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Kellanee 393. hozzászólására) |
| Akkor ezek szerint folytatja a sormintát, miszerint minden férjtől egy gyerek? :) |
393. Kellanee (2013-06-05 18:07.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Gratula neki :O :)
[link] |
392. Convar (2013-05-21 00:22.31) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csak a napokban olvastam hogy milyen cirkusz volt a Vanity Fair-es fotózása körül:
[link] Akit érdekli a többi fotó is. Főleg férfiak figyelmébe ajánlom :) [link] |
| 391. Lifeisamovie (2013-03-09 10:07.03) |
| [link] |
390. Wynona (2013-01-02 17:25.56) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Convar 389. hozzászólására) |
| Gratula neki(ik)! |
389. Convar (2013-01-02 15:42.01) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csak most olvastam:
[link] Ezek szerint Leo vezette az oltárhoz :) |
388. Limpi Sisak (2012-10-05 21:20.29) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Wynona 387. hozzászólására) |
| Én meg sem néztem jobban, mert jött a rövidzárlat a leírtak miatt...:) |
387. Wynona (2012-10-05 21:19.01) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Limpi Sisak 385. hozzászólására) |
| :) Nyugalom:)nézzétek meg az osztályzatait,én abból szűrtem le,hogy csak poénkodik. |
386. Wynona (2012-10-05 21:17.29) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Miss bambi 382. hozzászólására) |
| :DDD |
385. Limpi Sisak (2012-10-05 21:16.54) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Milyen jó, hogy vagy Wynona. Érted a csíziót. :) |
384. Limpi Sisak (2012-10-05 21:16.14) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Felborzolta itt a kedélyeket... Ezeket nem lehetett komolyan gondolni tényleg. |
383. Limpi Sisak (2012-10-05 21:14.29) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| De, amiket írt még viccnek is rossz volt. |
| 382. Miss bambi (2012-10-05 21:13.57) - (válasz Wynona 380. hozzászólására) |
| Hát babám úgy legyen mert megint kirázom a gatyájából,pedig már épp,hogy kibékültünk. :) |
381. Limpi Sisak (2012-10-05 21:13.53) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Wynona 380. hozzászólására) |
| Felmerült a gondolataimban nekem is, valahol mélyen. Most, hogy mondod lehet benne valami erősen...:D Akkor vissza az egész. |
380. Wynona (2012-10-05 21:09.43) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szerintem Convar csak hülyült,irónikusan értette,amit lentebb írt:) |
379. Vbacs (2012-10-05 20:14.33) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Korunk egyik legjobb színésznője, Isten éltesse! |
378. Gorgeous (2012-10-05 19:47.37) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Miss bambi 377. hozzászólására) |
| Én sem. Azért kérdeztem rá:) |
| 377. Miss bambi (2012-10-05 19:45.39) - (válasz Gorgeous 372. hozzászólására) |
| Kate-et nem említeném egy napon azzal a bugyilengető picsával. |
376. Gorgeous (2012-10-05 19:38.42) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Limpi Sisak 375. hozzászólására) |
| Steven Seagal nála az 5-ös:)
rajta kívül csak Eyecandy Alba az 5 csillag, vagyis a kedvenc. |
| Vélemények | Tomka90, 2025-10-05 13:54 | 495 hsz |
| Kate Winslet legjobb filmjei | Dizzle, 2020-01-02 15:02 | 23 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Kate Winslet adatlap |
| Született: 1975. október 5. (51 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Búcsú June-tól (2025) - Avatar: Tűz és hamu (2025) - A rezsim sorozat (2024) - Lee (2023) - Avatar - A víz útja (2022) |
További információk |
