Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-07-02
Az Arany Spatula
Keserű karácsony
Meghívás
Minyonok és szörnyek

2026-06-27
Dicsérjük Szent László királyt!

2026-06-25
Balszerencse akcióban
Supergirl
Találkozás a Buddhával

2026-06-18
A zongorahangoló
Életem legjobb száma
John Williams - A Tribute
Messzi észak
Toy Story 5.
Újratervezés
Vibráló szerelem

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Legenda vagyok
- Mozi+, 02:05
Dilidoki kiütve
- Film4, 02:05
Út a díjesőig
- Viasat Film, 02:40
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
- AMC, 02:45
A tökéletes pasi
- SkyShowtime 2, 03:18

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Robert Davi (75)
Nick Offerman (56)
Jason Schwartzman (46)
Aubrey Plaza (42)
Dany Boon (60)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
The Killer - Vélemények
Szürke zóna - Vélemények
Hajsza az időn át - Vélemények
Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!
Dallas (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Egy déli jenki aaaaa
Fisher Stevens aaaaa

 

Fórum - Kate Winslet - Vélemények (4. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
405. Polo06 (2013-10-05 13:08.19) aaaaa
Isten éltesse!


404. Csak annyit hogy... (2013-10-05 11:22.46) aaaaa
Boldogat! De... Csúf idomtalan testét, lógó csöcseit nem zártam szívembe ennek a szőrös hónaljú gusztustalanság-halmaznak!



403. Norbii92 (2013-10-05 10:55.00) aaaaa
Isten éltesse Kate Winslet-et!!! :)


402. Langelus (2013-10-05 09:18.44) aaaaa
Viruljon ezerrel!


401. Csabaga (2013-09-22 18:37.52) aaaaa - (válasz MR. Marvel DC 400. hozzászólására)
Igaz...:)


400. MR. Marvel DC (2013-09-22 17:26.42)   - (válasz Csabaga 399. hozzászólására)
Főleg,hogy csak 38 lesz.


399. Csabaga (2013-09-22 17:11.14) aaaaa - (válasz MR. Marvel DC 398. hozzászólására)
4o-en túl,többgyerekes nőként teljesen jól néz ki.

Örülök neki,hogy nem lett plasztikrém.


398. MR. Marvel DC (2013-09-22 16:25.50)   - (válasz Csabaga 397. hozzászólására)
Pedig pont ő az,akire a legjobban ráférne.
Egy kellemes szemöldök gyantázás sem ártana neki,mert könnyen összetéveszthető Colin Farrell-el.


397. Csabaga (2013-09-22 16:23.28) aaaaa
Úgy tudom,tagja a plasztikai műtét ellenes ligának.

Ez a csoport igen kevés színésznőt jelent.

Pl.Diane Keaton.


396. Lifeisamovie (2013-09-22 15:56.46)  
[link]


395. Menrot (2013-06-28 18:29.47) aaaaa - (válasz Convar 394. hozzászólására)
A te agyad sormintás?


394. Convar (2013-06-27 08:38.01) aaaaa - (válasz Kellanee 393. hozzászólására)
Akkor ezek szerint folytatja a sormintát, miszerint minden férjtől egy gyerek? :)


393. Kellanee (2013-06-05 18:07.07) aaaaa
Gratula neki :O :)

[link]


392. Convar (2013-05-21 00:22.31) aaaaa
Csak a napokban olvastam hogy milyen cirkusz volt a Vanity Fair-es fotózása körül:

[link]


Akit érdekli a többi fotó is. Főleg férfiak figyelmébe ajánlom :)

[link]


391. Lifeisamovie (2013-03-09 10:07.03)  
[link]


390. Wynona (2013-01-02 17:25.56) aaaaa - (válasz Convar 389. hozzászólására)
Gratula neki(ik)!


389. Convar (2013-01-02 15:42.01) aaaaa
Csak most olvastam:

[link]

Ezek szerint Leo vezette az oltárhoz :)


388. Limpi Sisak (2012-10-05 21:20.29) aaaaa - (válasz Wynona 387. hozzászólására)
Én meg sem néztem jobban, mert jött a rövidzárlat a leírtak miatt...:)


387. Wynona (2012-10-05 21:19.01) aaaaa - (válasz Limpi Sisak 385. hozzászólására)
:) Nyugalom:)nézzétek meg az osztályzatait,én abból szűrtem le,hogy csak poénkodik.


386. Wynona (2012-10-05 21:17.29) aaaaa - (válasz Miss bambi 382. hozzászólására)
:DDD


385. Limpi Sisak (2012-10-05 21:16.54) aaaaa
Milyen jó, hogy vagy Wynona. Érted a csíziót. :)


384. Limpi Sisak (2012-10-05 21:16.14) aaaaa
Felborzolta itt a kedélyeket... Ezeket nem lehetett komolyan gondolni tényleg.


383. Limpi Sisak (2012-10-05 21:14.29) aaaaa
De, amiket írt még viccnek is rossz volt.


382. Miss bambi (2012-10-05 21:13.57)   - (válasz Wynona 380. hozzászólására)
Hát babám úgy legyen mert megint kirázom a gatyájából,pedig már épp,hogy kibékültünk. :)


381. Limpi Sisak (2012-10-05 21:13.53) aaaaa - (válasz Wynona 380. hozzászólására)
Felmerült a gondolataimban nekem is, valahol mélyen. Most, hogy mondod lehet benne valami erősen...:D Akkor vissza az egész.


380. Wynona (2012-10-05 21:09.43) aaaaa
Szerintem Convar csak hülyült,irónikusan értette,amit lentebb írt:)


379. Vbacs (2012-10-05 20:14.33) aaaaa
Korunk egyik legjobb színésznője, Isten éltesse!


378. Gorgeous (2012-10-05 19:47.37) aaaaa - (válasz Miss bambi 377. hozzászólására)
Én sem. Azért kérdeztem rá:)



377. Miss bambi (2012-10-05 19:45.39)   - (válasz Gorgeous 372. hozzászólására)
Kate-et nem említeném egy napon azzal a bugyilengető picsával.


376. Gorgeous (2012-10-05 19:38.42) aaaaa - (válasz Limpi Sisak 375. hozzászólására)
Steven Seagal nála az 5-ös:)
rajta kívül csak Eyecandy Alba az 5 csillag, vagyis a kedvenc.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTomka90, 2025-10-05 13:54495 hsz
Kate Winslet legjobb filmjeiDizzle, 2020-01-02 15:0223 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk