Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-07-02
Az Arany Spatula
Keserű karácsony
Meghívás
Minyonok és szörnyek

2026-06-27
Dicsérjük Szent László királyt!

2026-06-25
Balszerencse akcióban
Supergirl
Találkozás a Buddhával

2026-06-18
A zongorahangoló
Életem legjobb száma
John Williams - A Tribute
Messzi észak
Toy Story 5.
Újratervezés
Vibráló szerelem

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Legenda vagyok
- Mozi+, 02:05
Dilidoki kiütve
- Film4, 02:05
Út a díjesőig
- Viasat Film, 02:40
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
- AMC, 02:45
A tökéletes pasi
- SkyShowtime 2, 03:18

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Robert Davi (75)
Nick Offerman (56)
Jason Schwartzman (46)
Aubrey Plaza (42)
Dany Boon (60)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
The Killer - Vélemények
Szürke zóna - Vélemények
Hajsza az időn át - Vélemények
Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!
Dallas (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Egy déli jenki aaaaa
Fisher Stevens aaaaa

 

Fórum - Kate Winslet - Vélemények (3. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
435. Csak annyit hogy... (2013-12-11 20:10.51) aaaaa
Makacsok.


434. Törölt felhasználó (2013-12-11 19:59.23)   - (válasz Csak annyit hogy... 426. hozzászólására)
Olvasom az irományaidat és azt hiszem, hogy igazából saját magadat minősíted, semmint Kate-t. Mivel közszereplőről van szó, bárki dicsérheti vagy szidhatja a személyét, ez magánügy, hovatovább szólásszabadság kategória, de attól még lehetne kulturáltan is hangot adni a véleményednek. Az meg viszont az én szólásszabadságom, hogy IQ-kanyonnak tartsam a lógó mellekre és hónaljkutyákra vonatkozó igen alpári és gusztustalan kijelentéseidet.

Az pedig, hogy bárki is bizonyítsa be neked az ilyen lámaköpések után, hogy miért is tartja tehetséges színésznőnek Winslet-et, nem lenne egyéb, mint felesleges betűhalmozás, amit csak újabb felhívásnak vennél a szapulására.

A Felolvasót illetően pedig ne Kate-en verd el a port. Egy Bernhard Schlink nevű pasas volt a könyv elkövetője, reklámalj nála.

És egy kis bulvár a végére, hogy örülj:
[link]

Ezt a kanca kecskét egyébként honnan vetted? A South Parkból?



433. Kimikem (2013-12-11 19:43.23) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 426. hozzászólására)
Szerintem te provokálsz! :))
Mi meg komolyan vettünk! :))
Na jól van az...
(Hiszem, hogy ezt nem komolyan írtad!)


432. Kimikem (2013-12-11 19:40.02) aaaaa - (válasz Csabaga 421. hozzászólására)
Kimondottan tetszett, amikor kikérte magának, hogy megfotosoppolták az egyik film plakáton a fényképét, mondván, hogy neki nem ilyen hosszú vékony a combja és nagyobb a feneke!
Tőlem ezért piros pont! :))
(Mielőtt Csak annyi... azt hihetné, hogy súlyproblémával küzdök, közlöm, hogy nem emiatt tetszett az ilyetén kiállása!)


431. Kimikem (2013-12-11 19:35.23) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 419. hozzászólására)
A művésznő testével nem különösebben foglalkoztam eddig. Nem tudom, talán mert magam is nő vagyok, talán mert nem e szempont volt az elsődleges amiért leültem, hogy megnézzek egy filmjét.


430. Kimikem (2013-12-11 19:30.04) aaaaa - (válasz Csabaga 418. hozzászólására)
Nem néznek ...
...és nem olvasnak...,
...talán csak blogokat, mert ma az a menő.


429. Convar (2013-12-09 20:11.01) aaaaa - (válasz Csabaga 421. hozzászólására)
Egyre inkább megrökönyödve olvasom a topikot, mert mostmár kiderül hogy színésznőnek sem jó. (?) Na nemár :) Generációjának egyik legtehetségesebbje sztem.

Ehhez képest Csak annyit hogy szőrös hónaljáról és lógó melleiről való értekezései akár még egy mosolyra is érdemesek :) (Azokkal tényleg csak magát minősítette a tag, ahogy Kimikem és Saint alexis is célzott rá.)


428. Convar (2013-12-09 19:50.48) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 412. hozzászólására)
Julia Roberts szokásairól olvastam már, de Kate-ét honnan veszed? Tudsz forrást?


427. Csabaga (2013-12-07 15:55.47) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 426. hozzászólására)
Ezek a "szexjelenetek" egy színésznek inkább csak kínlódás.

Olvasd el Jane Fonda visszaemlékezését a Hazatérés c. film forgatására.

Napokig tartott,míg felvették,valódi erotika egy szál se.
Minimum 10 ember van egy felvételnél körülöttük.

Nekem nála csak az Oscar díjért való talpalása nem tetszett.
Igaz,erre nem lett volna szükség,ha időben megkapja.


426. Csak annyit hogy... (2013-12-06 19:15.13) aaaaa - (válasz G-ergo 425. hozzászólására)
Színésznőként? Hát, még fiatalabban elment, szerencsés csillagzat alatt született, hogy anno a Titanic c. filmben szerepelhetett. Ez hozta meg számára a szerepajánlatokat.
Néztem nemrég vele A felolvasót. Mitnemondjak, az a South Parkos rész jutott eszembe, mikor Kyle kisöccse, Ike összejött a tanárnénivel. Tiszta beteg egy film, pedofilos, és Kate itt már igencsak vén. De látszott rajta, hogy nagyon élvezi a szexjeleneteket a fiatal sráccal. Vén kanca kecske is nyalja a sót.
Egy átlagon aluli színésznő, lentebb írta valaki, hogy agyonsztárolták. Milyen igaz.


425. G-ergo (2013-12-06 18:33.29)   - (válasz Csak annyit hogy... 422. hozzászólására)
félretéve azt, hogy mennyire szánalmasnak tartalak, megkérdezném: és színésznőként?


424. Saint alexis (2013-12-06 18:27.37)  
Kate egy gyönyörű, természetes nő. Nem venyige, na és? jól áll neki. Kor és szülés alapján is remekül tartja magát, tehetséges, és be mer vállalni olyat, ami leszámítva az elmúlt 10-20 évet, tök alap volt. Amikor valakinek egy színésznőről a mell az első gondolata, hogy kicsi meg lóg, az egy hányás a szememben. Mellesleg kíváncsi lennék, ha a férfiak farokmérete lenne a terítéken, hányan bújnának asztal alá, mert a nagy átlagnak jóval kisebb, mint szeretné látni. Aki állandóan ilyeneken lovagol, annak erős önértékelési problémái vannak, mások fikázásával leplezik saját testük rideg valóságát.
Annyira szánalmas test meg külsőségek alapján ítélni valakit, pláne a tehetséget.. ilyen erővel az énekesek nagyja is felköthetné magát.


423. Csak annyit hogy... (2013-12-06 18:26.55) aaaaa - (válasz Csabaga 421. hozzászólására)
Nem tudom. Hányingerem van tőle. Leírtam az okokat.


422. Csak annyit hogy... (2013-12-06 18:26.19) aaaaa - (válasz G-ergo 420. hozzászólására)
Stephen Kinges filmben játszott valami mániákust, aki egy írót kínzott és tartott fogva. Milyennek találom? Mint nőt? Felháborítóan torznak!


421. Csabaga (2013-12-06 18:16.56) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 419. hozzászólására)
Szebbnek,mint egy ilyen korú átlagos másik nőt.

Könyörgöm,nem 20 éves és gyerekes anya!

Nézz körül az utcán,hogyan néznek ki a 40 körüli nők nálunk.Némelyik,mint egy elefánt...
Telt alkat,ahhoz képest szépen tartja magát.

Színésznőnek nem tartom annyira jónak.


420. G-ergo (2013-12-06 18:15.33)   - (válasz Csak annyit hogy... 419. hozzászólására)
milyennek találod Kathy Bates testét, móni?


419. Csak annyit hogy... (2013-12-06 18:10.08) aaaaa
Csabaga, felőlem még Csubakkát is erotikusnak tarthatod, ez a te dolgod, én tiszteletben tartom, mivel te is az én véleményemet.
Csak azt magyarázd meg, mitől jó színésznő szerinted?
Aztán a teste. Figyelj, kérdezek valamit tőled. Tőled, és Kimitől: TI milyennek tartjátok K W testét mesztelenül?


418. Csabaga (2013-12-06 18:05.25) aaaaa - (válasz Kimikem 417. hozzászólására)
Akiktől esetleg kapnék,gondolom nem néznek olyan filmeket,mint az 1984 vagy az Utolsó tangó Párizsban.:)))


417. Kimikem (2013-12-06 17:52.44) aaaaa - (válasz Csabaga 416. hozzászólására)
Na!, kapsz majd te, ezért a vallomásodért - attól tartok! :))


416. Csabaga (2013-12-06 17:44.46) aaaaa - (válasz Kimikem 415. hozzászólására)
Én még az alul kivillanó szőrszálakra is emlékszem...:)
Milyen erotikusnak tartottam!


415. Kimikem (2013-12-06 17:39.41) aaaaa - (válasz Csabaga 413. hozzászólására)
Bólogatok, helyeslően: egyetértek veled!


414. Kimikem (2013-12-06 17:34.20) aaaaa
Csak annyit, hogy...
Megdöbbenéssel olvasom, hogy a hónalja több figyelmet kapott az utóbbi hozzászólásokban, mint a tehetsége!
Szánalmasnak találom, hogy egy ízig-vérig színésznőt, egy tehetséges művészt a szőrzete (léte/nem léte) alapján értékel egy mozinéző, itt a filmkatalógus oldalán (és még csak nem is a Vogue magazinban!)
:(((


413. Csabaga (2013-12-06 17:16.45) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 411. hozzászólására)
A 80-as években itt ebben az országban a nőknek volt hónalj szőrzetük és senkit sem zavart.
Ha akkor írod ezt,jót nevetnek rajtad.

Funkciója az izzadság összegyűjtése,felfogása és így a mosakodás és a szag elleni védekezés megkönnyítése.

Borotválása szimpla divat,ami Amerikából terjedt el,elsőként nyugatra,majd hozzánk is.

Ma a kislányos,gyerekes(teljesen szőrtelen)nő a divat,kíváncsi vagyok a szemöldök(ez is szőr!)meddig tartja magát.
Az akadályozza meg.hogy az izzadság a homlokból a szembe menjen...

Most ez a divat,később ki tudja mi lesz...


412. Csak annyit hogy... (2013-12-06 14:42.46) aaaaa
Most, amíg eszemben van. Ez az igénytelen hónaljkutyás, a nők szégyene nincs egyedül a filmszakmában. Julia Roberts e téren szintén semmibe veszi az általános higénia szabályait. Komolyan nem tudom eldönteni, hogy melyik undorkeltőbb. De egy hajszál híjján mégis ezt a némbert nevezem meg nyertesnek a bokáig érő, lógó és plussz hozá csúnya melle miatt. A másik még nem mutatkozott pucéron, de nem is akarom tudni inkább hogy miért!


411. Csak annyit hogy... (2013-12-06 14:31.22) aaaaa
Undorral tölt el a testi- és a tisztálkodási igénytelensége. Látom van itt pár hónaljszőr fétises. Mit is mondjak erre... Sajnálkozok.


410. Convar (2013-12-06 13:29.30) aaaaa - (válasz Csabaga 406. hozzászólására)
Sokatmondó ahogy fogalmaztál... merthát ja, amerre halad a világ lassan már nem is az a kérdés hogy a szilikonmell zavarja-e az embereket. Hanem inkább az hogy a természetes zavarja-e.


409. Convar (2013-12-06 13:22.44) aaaaa - (válasz MR. Marvel DC 398. hozzászólására)
"Pedig pont ő az,akire a legjobban ráférne. "

Legkevésbé meg a te tanácsod.


408. Langelus (2013-10-05 17:15.28) aaaaa - (válasz Csak annyit hogy... 404. hozzászólására)
"Ne a csöcsét nézd, a kórház címerét."
"Kérhetném, hogy megtarthassam ezt?"

;D))))



407. Danyi (2013-10-05 17:09.27) aaaaa
Isten éltesse Kate Winslet-et!


406. Csabaga (2013-10-05 15:49.38) aaaaa
Egy színésznő,aki elfogadja magát olyannak ami.

Nincsenek plasztikmellei...Engem nem zavar.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTomka90, 2025-10-05 13:54495 hsz
Kate Winslet legjobb filmjeiDizzle, 2020-01-02 15:0223 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk