Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-07-02
Az Arany Spatula
Keserű karácsony
Meghívás
Minyonok és szörnyek

2026-06-27
Dicsérjük Szent László királyt!

2026-06-25
Balszerencse akcióban
Supergirl
Találkozás a Buddhával

2026-06-18
A zongorahangoló
Életem legjobb száma
John Williams - A Tribute
Messzi észak
Toy Story 5.
Újratervezés
Vibráló szerelem

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Legenda vagyok
- Mozi+, 02:05
Dilidoki kiütve
- Film4, 02:05
Út a díjesőig
- Viasat Film, 02:40
A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső
- AMC, 02:45
A tökéletes pasi
- SkyShowtime 2, 03:18

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Robert Davi (75)
Nick Offerman (56)
Jason Schwartzman (46)
Aubrey Plaza (42)
Dany Boon (60)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
The Killer - Vélemények
Szürke zóna - Vélemények
Hajsza az időn át - Vélemények
Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!
Dallas (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Egy déli jenki aaaaa
Fisher Stevens aaaaa

 

Fórum - Kate Winslet - Vélemények (17. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
15. Ancsa993 (2007-09-01 23:32.17) aaaaa - (válasz Semprini 3. hozzászólására)
Ott sztem is! Teljesen! Amugy télleg nem az a kórosan sovány...Olyan pont jó alakja van sztem.És nagyon jó színésznő! Mondjuk akcióhősként a Titanic után fura lenne elképzelni :) (Van olyan filmje? :$)


14. Claudine (2007-08-02 02:11.20)  
Kedves, természetes nő, ragyogó színésznő, és remek anya. Kedvelem, mert nincsennek alürjei...



13. Kelemenmarc (2007-07-26 14:32.06) aaaaa
Tudjátok mi a vicces? Az hogy szegény 10 jelölést kapott már a legjobb díjak körében és nem kapott egyesem meg, ez annyira igazságatalan ő megérdemelné az Oscart!!!!!!!!!!!!


12. Semprini (2007-07-19 01:27.21) aaaaa
Ez tényleg őlenne?
[link]


11. Zoneclub (2007-07-19 01:10.37)   - (válasz Davido 7. hozzászólására)
Ez egyben ranglista is?
Csak mert akkor a malkulátlant elörébb sorolnám.
De jó filmek mind igen. :D


10. Bdt (2007-05-30 09:34.23) aaaaa
Ha pasi lennék tuti,hogy ebbe a nőbe lennék szerelmes!Úgy szép ahogy van!
A filmjeivel is azt bizonyítja,hogy egy értékes fiatal nő:)
Őt nagyon szeretem!:)


9. Davido (2007-02-23 21:47.50) aaaaa
A többi filmjében is.


8. Leilaaaaa (2007-02-19 15:38.45)  
A TITANIC-ban jó volt!


7. Davido (2007-02-18 19:18.54) aaaaa - (válasz Agi_m 6. hozzászólására)
Kedvenc színésznőm, jobban, de jobban megérdemelné már az OScart, mint Helen Mirren, remélem, idén ő fog győzni!
A legjobb filmjei:


1. Mennyei teremtmények
2. Apró titkok
3. Egy makulátlan elme örök ragyogása
4. Titanic
5. Lidércfény
6. Iris
7. Én, Pán Péter
8. Sade márki játékai


6. Agi_m (2007-02-08 16:15.06) aaaaa
Furcsallom,h csak nemreg jott letre ez a topic:)) Nekem o a kedvenc szinesznom,nagyon szimpatikus,szenzacios szineszno,es Hollywood egyik legszebb csillaga(na meg a legtermeszetesebb is:))En is nagyon varom mar a Little Children-t,azt mondjak h szinte biztos h meg fogja kapni erte az Oscart.Hajra Katie!:D


5. Lakko32 (2007-02-08 15:34.49) aaaaa
Nagyon jó színésznő! Én is sok filmjét láttam,az egyik kedvencem!


4. Thomasin (2007-01-12 10:13.38) aaaaa
Kedvencem!!! A Titanicot nem lehet megunni miatta, az Értelem és érzelem Marianne-ja pedig lenyűgöző!! Várom már a hazai mozikba a Little Children-t! Kíváncsi vagyok!!


3. Semprini (2006-12-28 21:12.40) aaaaa - (válasz Cabir 1. hozzászólására)
Jópár filmjét láttam, és valóban egyetértünk abban, hogy nem a kórósan sovány tipus megtestesítője - szerencsére! A Titanicnak szerintem Ő volt a főszereoplője, nem Di Caprio!



2. Syberia (2006-12-28 21:02.02) aaaaa
Titanicban jól alakított!


1. Cabir (2006-12-11 13:06.07) aaaaa
Érdekes, jellegzetes színésznő.A filmjeit is igényesen válogatja meg.
Szerintem elég egykarakteres típus, de erre is szükség van. Az tiszteletreméltó benne, hogy (a Hallywoodi értelemben vett) picit gömbölydedebb külsejét felvállalja, mer természetesnek lenni.
A legjobb filmje szerintem a Mennyei teremtmények.

Mondjatok róla véleményt!


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTomka90, 2025-10-05 13:54495 hsz
Kate Winslet legjobb filmjeiDizzle, 2020-01-02 15:0223 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk