Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2024-06-20
Ghost - Rite Here, Rite Now
Kinyírni a világot
Motorosok
Szuperék

2024-06-13
Agymanók 2.
Én vagyok a kapitány
Sirocco és a szelek királysága

2024-06-06
A figyelők
Az arcuk mindig előttem lesz
Bad Boys: Mindent vagy többet

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Wanted
- HBO2, 04:10
Túlélni egy sorozatgyilkost: Kara Robinson története
- HBO3, 04:30
Az ikertestvér
- Moziverzum, 04:30
Ígéret földje
- Film4, 04:40
Egy zsák liszt
- Filmbox Extra HD, 04:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Clifton Collins jr. (54)
Daniel Brühl (46)
John Cho (52)
Laurie Metcalf (69)
Eileen Atkins (90)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Mit hallgatsz most?
Vörös hajnal (1984) - Vélemények
Dallas (sorozat) - Vélemények
Elrabolva 2. - Vélemények
Cápák a Szajnában - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Madame Web aaaaa
Léa Léviant aaaaa

 

Vbacs hozzászólásai

Ugrás Vbacs adatlapjára

elejére ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... végére

Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

2014-09-14 20:55.29
X-Men: Az eljövendő múlt napjai, 4*


2014-09-14 11:53.24
Nem rossz, nem rossz. A mai napig nagy élmény és mindenki olyan szép fiatal :D


2014-09-13 23:44.57
Ez a No.1 favoritod? Hmm, jó az ízlésed :)


Avar István - Vélemények

2014-09-13 23:44.26
Én is azt hittem, hogy rosszul látok. Holnap ez ne folytatódjék.
Nyugodjék békében Avar Úr is :(


Csillagkapu (1994) - Vélemények

2014-09-13 23:43.45
Egyetértek, tényleg időt álló.
Én ebben a filmben mindig azt sajnáltam, hogy olyan bővíthető világgal rendelkezik és ezt a lehetőségét nem használta ki teljes mértékben. Egyszerűen rövid, tömörített, pedig bőven lett volna még mit elmesélni. Az itt élőkről, magukról a mellékszereplőinkről, magáról a mitológiáról, akkor arról, hogy mi ez a bolygó, hogy honnan jöhettek ezek a "gyarmatosítók", és úgy eleve tágítható már a történet magja is.
És én mindig keveselltem a játékidejét, rendezői verzió ide vagy oda. Túl hamar jön az akció és a lezárás, még nem éltünk eleget a világában.

De kétség kívül sosem avult el, a mai napig akármikor nekiülök és nagyon élvezem. A sorozatra ugyanezt nem mondanám el.


Hans Zimmer - Vélemények

2014-09-12 13:29.59
Boldog szülinapot Mester! :)


Bill Skarsgard - Vélemények

2014-09-09 19:23.02
Látnád, hogy milyen vikingek szoktak lenni ebben a családban, hmmm, még autentikusabban adják elő, mint a vámpírokat :)


A hét szamuráj - Vélemények

2014-09-08 20:22.42
Itt is megvolt a fiatal szerelmesek kombója, de ha jól emlékszem az össze volt vonva az azzal a szamuráj alakkal, akit Mifune alakított, nem? Mármint az amerikai verzió szerint.
Nagyon rég láttam, de úgy rémlik, hogy ott a fiatal követte a csordát, akit később fogadtak el. Lehet rosszul emlékszem.

Amiben lényegesen eltér a Mesterlövész, hogy ott volt egy megfogható főgonosz figura, ami a szamurájoknál nem volt jól kidolgozva. Ebben a relációs jel az amerikai felé mutat nálam, de más szempontokban nem. Wallach nagyon legendás volt.


30 nap éjszaka - Vélemények

2014-09-07 21:36.15
Ben Cross helyett is Ben Fostert akartam írni, a két nevet folyton keverem.


Az üldözött (2013) - Vélemények

2014-09-07 21:30.58
SPOOOIIIILLLLEEEERRRRRR!!!!


2014-09-07 21:30.43
Szerintem a megkönnyebbülés inkább annak szólt, hogy "megint igazunk lett". A terv szerint ugye Seymour öltözik be taxi sofőrnek, aki Abdullahot szállítaná. Gondolom ekkor nem az otthonába, hanem elvitte volna valahova, ahol megpróbált volna beszélni a fejével, illetve meggyőzni finomabb módszerekkel. Amit Abdllah aláírt, az pedig Dafoe-nál maradtak, és nagy valószínűséggel nem küldte tovább vagy használta fel a papírt.

Azt nem tudták, hogy máris jönni fognak az amerikaiak, szerintem arra számítottak, hogy ezt a magánakciót még megvárják és utána jönnek ki. Nem pedig az akció kellős közepén.


A hét szamuráj - Vélemények

2014-09-07 21:05.12
Én is rá emlékeztem, de vártam a megerősítést. Emlékszem mikor azt láttam Coburnnel, akkor is ezt a karaktert szúrtam ki kedvencemnek. :D

Nemcsak a figurák, de a színészek is tökéletesek voltak mindkét esetben.


2014-09-07 19:21.34
Köszönöm :)

Meglehet, hogy így van. Most hirtelen nem emlékeztem, hogy mikor készült, csak arra, hogy valamikor a 60-as években. Csak így mai szemmel túl nagyok már ezek a színészek :)


Valakit megöltek - Vélemények

2014-09-07 15:55.34
"stílusok bontakoznak ki fognak a későbbiekben kibontakozni."
Atya ég, bocsánat. Elég lesz nekik egyszer is kibontakozni :)


A hét szamuráj - Vélemények

2014-09-07 15:50.49
Való, ami igaz, hogy Akira Kurosawa frappánsan harcolta ki magának, hogy a 20. századi nyugat kedvenc külföldi filmese legyen. Ami lássuk be az 50-es években igen nehezen mehetett egy japánnak. A világ nem ocsúdott fel a világháborúból és a szigetország lakóira még mindig csúnya szemmel néztek. De filmjei A vihar kapujában-tól kezdve egészen karrierje végéig olyan remek ötvözetekkel gazdagították a világunkat, hogy egyből sikerült megbocsátani származását és rákapni a japán hagyományból építkező alkotásaira és így vele egyetemben más japán rendezőknek is teret adni. Ma már a kelet-ázsiai piac reneszánszát éli. Szinte minden évben készítenek ott el modern klasszikusnak számító műveket, amiket aztán serényen remake-elnek is Hollywoodban. No de térjünk vissza a szamuráj urakhoz és Kurosawa mesterhez.

Nem titkoltan ötvözte a western stílust a japán filmes hagyományokkal, így alkotva egy befogadhatóbb narratívát minden filmkészítő nagy nemzet számára. De hogy nem kis erőfeszítést feccölt bele, az nem vitás. Állítólag ő és írótársai annyira belemerültek a munkába, hogy bele is betegedtek, ez ám az elszántság. Az is nagyon dicséretes, hogy hónapokat töltött a szamurájok tanulmányozásával. Gyűjtötte a szokásaikat, a beszédstílusukat, összeírt sok családfát, stb. Így lett aztán, hogy a bűvös 7 szamurájunkból 6-nak történelmi vonatkozásai is vannak + 1, aki inkább egy forgatókönyvi fogás volt, ő volt a sültbolondunk, Kikuchiyo. Az persze más kérdés, hogy ezt milyen mértékben formálta a tengerentúli piac elérése érdekében.

Szellemiségük valóban több nyugati karakterisztikát tükröz, mint echte szamurájt. Ők alkudoznak, fizetségért vállalják az ütközetet, nincs meg bennük a feltétel nélküli testvériség és az összefogás elengedhetetlen harci szabályokon kívül elég kevés feltételnek felelnek meg. Az igazi szamurájoknak merevebb kiállásuk van, kötöttebb szabályaik. Építettek a sztoriba laza szerelmi szálat is egy kis családi drámával, igaz ez még lehet akár hazai hagyomány is. Igen kevés rálátásom van a korabeli japán társadalmi osztályok közti viszonyra, de ha valaki úgy érvel, hogy ebben is van egy kis szépítés a film javára, elfogadom, igaza lehet.

És az alapötlet is gyanúsan sokkal inkább western, mint japán történelmi kalandfilm. A falu szegény parasztjai felfogadnak 7 szamurájt, hogy védjék meg falujukat a gonosz, fosztogató banditáktól. Egyértelműen illeszkedik vadnyugati környezetbe is az ötlet, amit aztán jól vissza is hoztak a remake-ben, a Hét mesterlövészben. De atmoszférájában nagyon egyedit teremtett nekünk a szamuráj verzió. A történet igazi gyomorszorító hangulatához közrejátszik, hogy épp polgárháború zajlik Japánban, az élet minden téren kiszámíthatatlanná vált és a banditák is ugyanúgy éheznek, mint a felfogadott szamurájok, vagy éppen a falu lakói. Ez az, ami egy határt húz a feldolgozás és Kurosawa filmremeke között egyrészről, másrészről (és számomra ez hangsúlyosabb) maguk a harcosok és a színészek. De itt inkább arra gondolok, hogy ha a karaktereket kéne így együtt és akár külön-külön is értékelnem, az 1954-es alkotás nyerne nálam. Szerintem a japán színészek között jobban megvolt a kémia és talán a karakterek között is. A Hét mesterlövésszel az volt a problémám, hogy ismét fennállt annak a veszélye - és be is jött - ami egyébként számos sztárparádés filmnél fenn szokott, hogy a sok legendás név nem kap elég teret, hogy egyik-másik kiemelkedjen, így sokszor csak elvegetálnak egymás árnyékában és egyik sem nyújt túl emlékezetes alakítást. Nem azt mondom, hogy a szamurájok mindegyike csillagos ötös karakter volt, akik könyörögnek sequel-ért, csak valahogy az a csapat nekem jobban működött. Sokkal jobban lubickoltak a saját karakterükben a színészek, jobban elkülöníthető szerepeket kaptak és több időt is kaptak külön-külön a kibontakozásra. És nem is ismertünk közülünk sok embert. Persze Kurosawa hozta a két kedvenckéjét, berakta őket a főbb posztokba és kihozta belőlük a maximumot. Mifune és Shimura nemzetközi elismerésekben is részesült. Nagyon jó volt látni, hogy mennyire elkülönül még a játékstílusuk is. A bölcs öreg vezér és a bolond, gyors, de érzelemdús hetedik harcos. Nem csodálom, hogy megtartotta őket a direktor munkássága nagy részében, ikonikus trióvá váltak. Még inkább párossá, mert Mifune és Kurosawa a kiemelendőbb.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen simán elmegy majd a több, mint 3 óra és ilyen jól fogok szórakozni. Pedig nem áll hozzám közel a régies japán iskola, a hörgő-üvöltő-pörgő dramaturgia, ennek még a finomodottabb, későbbi generációs változatait sem szeretem túlságosan, de sikerült számomra is maximálisan eladni ezt a művet. Lehet, hogy engem is a trükkjeivel győzött meg, ahogyan a filmtörténelem későbbi nagyságait is, az a trükkje nem más volt, mint a tökéletes aranyközépút felfedezése Kelet és Nyugat filmkultúrája között. Lucastól kezdve Tarantinoig, mindenki elemelt apróságokat a Kurosawa univerzumból, amibe nagyon örülök, hogy én is beleszagolhattam.

U.I. Sokaknak a 3 fő szamuráj (a vezér, a az őrült és a kölyök) egyike a kedvence, meg is értem, mert mind a három színész nagyon jól hozta, nekem mégis az a csöndes keménygyerek volt a favorit, a borotvált, beesett arcú. (Fun fact: ez előtt még sosem fogott kardot a kezében az actor, és így adta el magát egy amolyan Yoda mesternek) Ha jól tudom, az ő személyiségét így egy az egyben átemelték a Hét mesterlövészbe.


Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

2014-09-07 10:58.10
A hét szamuráj (1954), 5*


Valakit megöltek - Vélemények

2014-09-03 15:25.28
SPOILER (nem biztos, de jobb félni, mint megijedni)
Nem tudom, hogy dicsérjem-e a magyar címválasztást vagy mocskoljam, mert nem a lényegre világít rá, ahogy azt az eredeti teszi. De egyben spoilerkedik is, mindkét szava külön-külön is.
És még a noir jelzőt is csak bizonyos értelemben illeszthetjük rá. Az biztos, hogy akad benne 1-2 noir elem, de annyira fel van bontva a műfajtól elvárt dramaturgia sorrendje és annyi apróbb csavarból épül fel, hogy én is megmaradnék inkább a kreatív detektívtörténet titulusnál. A kreativitása inkább a történetben rejlik, azon belül is a felosztásában, mert körülbelül 3-szor csavarodik körbe, mire a megoldásra jutna. És nagyon nem a karakterekben. Ezért sem szeretem a noir típusú korabeli filmeket, mert annyira szűkösen bánnak az írók a személyiségjegyekkel. Minden nyomozó arrogáns és fess, se több, se kevesebb, minden nő egy gyönyörű, vagyonos kurtizán (enyhén és finoman szólva) és körülöttük csupa elrontott és lelkileg tropa férfi. Ez papírforma. Nem is tudom, hogy láttam-e már egyáltalán ennél hangyányival is elütőbbet létezésem során ebben a kategóriában. Ezért nem szeretem igazán a háborús idők és a poszt háborús idők bűnügyi filmjeit, de gondoltam egy ilyen szemtelenül fiatal és jóképű Vincent Price kedvéért bevállalom a legendás Laurát. És nem is volt rossz film, nem bántam meg. Csak nem tudom társai fölé vagy alá helyezni, olyan egyformák szegények számomra. Nem az én világom, való igaz.
Preminger művel már találkoztam korábban is és tényleg mesteriek. Alkotásai ma már tipikusnak tűnnek, de ez azért van, mert nagy szerepet játszott abban, hogy ez rögzüljön a nézőközönségben, amiből majd új műfajok, stílusok bontakoznak ki fognak a későbbiekben kibontakozni.


Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

2014-09-03 13:49.29
Valakit megöltek (1944), 4*


Ki vagy, doki? (sorozat) - Vélemények

2014-09-02 10:15.23
Vannak a 4. évad után speciális epizódok, azt hiszem 4. Ki ne hagyd őket. Az Imdb-t a Doctor Who esetében mindig nézni kell, mert sok ilyen bújtatott, plusz rész van, ami nem az évadokhoz tartoznak és Tennant Doctori létét például egy ilyen speckó epizódban zárják le.
Amúgy nem szeretnék spoilerkedni, csak annyit mondok, hogy nem igazán fognak föltűnni.


Külön asztalok (1958) - Vélemények

2014-09-02 10:12.41
* a "mindezt" után nem tudom, hogy mi jött, mert kitörlődött...utállak laptop


2014-09-02 10:10.46
A Külön asztalokhoz hasonló szociológiai drámákat nagyon kedvelem, ilyen volt például Balzac Goriot apója, ahol ugyanígy szépen elkülönülnek a társadalmi rétegek egy szállón, vagy hotelen belül. Csak jelen esetben még annyi mozgástér sincs, amit Balzac műve megenged magának, hanem itt csak a hotelen belül látjuk az eseményeket. Van egy kívülállónk, és a történet azt akarja elmesélni, hogy a különböző klikkek miként reagálnak erre a személyre.
Ezeknek a „külön asztaloknak” érdekes összetétele van. Laknak a hotelben képviselői az előző, úri generációnak, ami ekkoriban már felhígult, illetve kihaló félben volt ; vannak a fiatal szerelmesek, akiket mások bajai nem izgatnak, van egy szerelmi háromszög, akiknek az egyik tagja egy hamisíthatatlan femme fatale, és így tovább. Látunk generációk, nemek, és társadalmi rétegek közötti ütközést is, mindezt
Jól látszik, hogy színházi darabot látunk filmre konvertálódni, hiszen nincs sok helyszín és mozgás, inkább a szöveg és a karakterek élveznek prioritást, azon belül is nagy jelentősségel bír a megfelelő színészek kiválasztása. Amely feladatot Delbert Mann sikeresen vett. Igaz ez a történelem legkevesebb kamerák előtt parádézó idejével megnyert Oscar-díja David Nivennek (nem volt fél órát sem on screen), mégis azt kell mondani, hogy a legmegkapóbb szerepet bízták rá és mindig öröm volt, ha láthattuk. Az általában tetőtől talpig sármos, kedves úriember, akit mindenki szeret és a partyk királya most egy olyan karakterrel birkózott, aki magányos, visszahúzódó, fél az emberektől, különösen a nőktől és emiatt meggondolatlanságokat művelt. Ő adta a mű konfliktusát, a kívülállót, de még inkább a „kiszakadt” tagot. Nagyon jó alakítás volt tőle, Niven egyébként is remek képességekkel megáldott színész és mindig az volt a hátulütője, hogy a bájossága miatt nem kapott sok féle szerepet, ami sajnálatos.
De rajta kívül is volt itt kit csodálni. Burt Lancaster nagyon erős volt, Deborah Kerr úgyszintén, de Haywort és a többi nagy név is mind szépen helytállt. Erős alakításokban nem volt hiány.
De az üzenete és a kifejezetten tetszetős lezárása volt szerintem az igazi hab a tortán. A hotelen belüli minitársadalom véleményének és magatartásának formálódása a szerelem, és az elfogadás jegyében, avagy hol van az a pont, ameddig még érdemes megbocsátani függetlenül attól, hogy ki vagy, hova tartozol és mit engedne meg a saját hitelved. A két párhuzamos nagy szál ugyanerre lyukad ki és egy remek befejezéssel zárul. Egész jó filmélményt kaptam.


Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

2014-08-31 19:53.41
Külön asztalok (1958), 4*


Peter Capaldi - Vélemények

2014-08-31 10:24.07
Olyan szövegei voltak, hogy már az első részben megimádtam :))
Jó lesz ő, biztos vagyok benne. Most már csak Moffatnak nem kell elcsesznie az írást és akkor rendben leszünk.


Csengetett, Mylord? (sorozat) - A legjobb jelenetek a sorozatból:

2014-08-30 19:28.24
Nem kérdés, hogy Levender normálisabb ezeknél. Amúgy is csak nézőpont kérdése, hogy ő dilis volt-e vagy sem :) Amellett a papagáj mellett én sem viselkednék máshogy :)
A Vörös Oroszlánba az összes mosószappan szagú, érdes kezű fráterrel :)


2014-08-29 21:49.03
Ó, drága Bambi, hidd el, nem éri meg.
Ha nem válaszolsz, vagy csak azt mutatod, hogy nem érdekel, előbb lerázod, mint így :)
Amúgy köszönöm, egy tündérbogár vagy :)


Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

2014-08-29 20:15.18
A halászkirály legendája, 5*


Csengetett, Mylord? (sorozat) - A legjobb jelenetek a sorozatból:

2014-08-29 20:14.07
Ó, heló Mr. Troll, igen, hölgy vagyok, de téged úgyis mindjárt törölnek :)))


2014-08-29 20:05.56
http://www.youtube.com/watch?v=WzaLzhL2WUw

Na, így kék :)


2014-08-29 20:05.42
<3 :D

Pont egyik nap néztem ezt a részt.
Az se semmi, amikor meg is teszi, hmmmmm :))

https://www.youtube.com/watch?v=WzaLzhL2WUw
1:21

:D


Az üldözött (2013) - Vélemények

2014-08-28 23:12.31
Második találkozásom egy le Carré adaptációval és pontosan ugyanolyan érzéssel távoztam a moziszékből, mint a Suszter Szabó Baka Kém esetében.
Már megint egy olyan kémsztori, aminek tartalma és mélysége ugyan lenne, de ez a nyugdíjas tempó igen sokat öl az élményen. És mielőtt még valaki hivatkozna itt a könyvekre és hibáztatná ezért inkább a rendezőket, az feleslegesen égeti el erre az energiáját, mert én olvastam Le Carré művet és az lassúságban még a filmeket is túlszárnyalja.
Sem Anton Corbijnnak, sem Thomas Alfredsonnak nem volt meg a kellő töke vagy kedve (nem tudom), hogy kicsit élvezetesebbé buherálja meg ezeket a filmeket. Egy csapat alvó ember között ültem a moziban és meg is tudom érteni őket. Ilyen akció/krimi/thriller filmes kis allűrökkel, mint például feszültségfokozás, vagy egyáltalán feszültségkeltés, no ilyenekkel egyik film esetében sem nagyon találkoztam. Kivéve persze a végén....mikor már kezdett végre felpörögni a sztori, kezdett TEMPÓJA lenni, akkor bevágták a sötétséget és kiírták, hogy "vége".

De hova panaszkodjak. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy mélyen belül nem erre számítottam, hiszen ismerem én le Carré-t és bizony nem az én szájam íze szerint ír. Tisztelem azokat akiknek van türelmük végigolvasni történetit és még ne adj' isten élvezik is. Kémtörténetek szempontjából biztos nem rosszak, van egyfajta hangulatuk, de anélkül, hogy ne írnának át részeket, nem érdemes őket adaptálni.
Mégis fizetnem kellett érte, hisz megint felkérték kisebb-nagyobb szerepekre a kedvenc színészeimet, akikért vagyonokat is kiadnék. A Suszter Szabó stb. is ilyen volt, hatalmas csemege nevek....mégis! Hoffman mester volt eddig a legerősebben eljátszott karakter a két mű film verziójában látottak közül. Toronymagasan. Hihetetlen megint csak, amit itt elparádézott. Azt mondom, hogy ilyen záróalakítással kéne kiszállnia mindenkinek a földi életből....lazán cipelte el a hátán az egészet, nélküle túl sokat nem érne szegény Üldözött. Ilyenkor mélyül az a kellemetlen érzés, hogy több új, zseniális szerepet nem fogok már tőle látni és újra zsepiért kell nyúlnom. Ilyen veszteség nem sok adódott a színészvilágban.
És bátran ki lehet jelenteni, hogy one man showt láttam, mert nem bővelkedtünk erős mellékszerepekben. Dafoe elment, McAdams hol elment, hol nem, Robin Wright még egész jó volt, a többiek meg csak bementek a kamera elé és egy perc múlva kijöttek. Daniel Brühl szerintem még sosem volt ennyire megalázva, színtiszta statiszta szerep hárult rá, ami azért az ő képességeihez mérve elég lealacsonyító. Ja és a főszereplő fiú is szimpatikus volt, ő valami új orosz szerzemény, nos Isten hozta, remélem legközelebb több szöveget adnak a szájába.

A történet annyiban tetszett, hogy közel játszódott végre hozzánk. Nem az ingerszegény Angliában vagy a jól megszokott Amerikában, hanem végre egy német környezet. Kiszúrtam néhány német karakterszínészt is (köztük a Das Boot főhősét is, aki azóta énekes lett, így meg is lepődtem), de többnyire így is az angol nyelvűek domináltak. A probléma most nem hidegháborús eredetű volt, hanem abszolúte aktuálpolitikai, azaz arab, azaz terrormegelőzés. Tapasztalataim szerint ezekből már számos jó és még annál is több amerikai nézetű történetet kanyarítottak ki, így végre kaphattunk volna valami mást, valami európait. Nem is beszélve arról, hogy nem kendőzte el az amerikai vallató módszerek elítélését le Carré regénye. Így egy erős kritikával dúsított, tulajdonképpen nem is rossz magot sikerült azzal elrontani, hogy szörnyen ütemezték és alig keltettek benne feszültséget, pedig itt aztán lettek volna oldalak, amik feszülhettek volna egymásnak.

Nem tudom dicsérni ezt a filmet, csakis Hoffmant, mert ő a csillagokat is lejátszotta ismét...érte megérte a pénzt, nélküle a süllyesztőben lenne a helye. A 4* is csak miatta jár, és a tényért, hogy megint az én favoritjaimra gondoltak, egyébként vontatott és sajnos felejtős. De mint utolsó szerepek egyike, én is ezt választottam volna neki, ha lehet ilyen nem túl szépen fogalmazni.


elejére ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... végére

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk