
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Zsoldoskatona - AMC, 08:35 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
| Rosamunde Pilcher: A nagy örökség - Mozi Klub, 08:50 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el? |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A védelmező 3. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 26817. Lifeisamovie (2024-09-01 21:20.37) - (válasz Törölt felhasználó 26816. hozzászólására) |
| "hogy az igazi szerszám, milyen fincsi,"
Hogy akadna egy f.sz a torkodon...s most egy klasszikust is idéztem XD |
| 26816. Törölt felhasználó (2024-09-01 17:38.43) - (válasz Lifeisamovie 26815. hozzászólására) |
| Jaaj, ezt vártam, hogy izgibb témánál legyünk! Ahhh! 😍❤️🔥 Végre! Kereshetnél ilyet a vibrátorról is... Sok félrevezetett szegény lány olyan rideg tárgyakon szocializálódik vagy sze*ualizálódik és nem tudják, hogy az igazi szerszám, milyen fincsi, - ahh😍- selymes bőrű, síkos, rugalmas, de mégis kemény és - ahhh😍❤️🔥☀️- hadd ne folytassam.. És van folytatása... Összehasonlíthatatlan hatás és élvezet.❤️🔥 Bocsii, h belekotyogtam. Hagyom, h barbizz tovább... 😉🥳 |
| 26815. Lifeisamovie (2024-09-01 16:53.53) |
| Alulírott Hímvessző, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodom.
Indokaim a következők: -Nagy mélységekben dolgozom, -Bármely helyzetben először a fejem dugom be, -Sem hétvégi, sem szabadságolási időszakom nincs, -Nedves környezetben kell dolgoznom, -Magas hőmérsékleten dolgozom, -Fertőző betegségeknek vagyok kitéve. Tisztelettel: Hímvessző Tisztelt Hímvessző! Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévő érveket elemeztük. Sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következő okok miatt elutasítottuk: -Nem dolgozik napi 8 órát folyamatosan, -Kis erőkifejtés után elszenderedik, -Nem követi mindig a felső vezetés utasításait, -Nem marad meg kijelölt helyén, gyakran elkódorog máshová. XD -Nincs kezdeményezőkészsége, állandóan nógatni, motiválni kell, hogy munkába álljon, -Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja el, -Nem követi a biztonsági előírásokat, mint pl. a védőruha viselete, -Képtelen két egymás utáni műszakban dolgozni, -Néha elhagyja a munkahelyét, még mielőtt a napi munkát elvégezte volna. Ha mindez még nem lenne elég érv Önnek, megjegyezzük, hogy állandóan két gyanús zsákkal járkál. XD |
| 26814. Lifeisamovie (2024-09-01 16:36.12) |
| Az iraki katona levelet kap kedvesétől:
"Kedves Joe! Ne haragudj rám, de nem tartható tovább a kapcsolatunk. A közöttünk lévő távolság egyszerűen túlságosan nagy. Be kell ismerjem, hogy már két sráccal is megcsaltalak, nem volna becsületes, ha tovább hazudnék neked. Nagyon sajnálom. Kérlek küldd vissza a fényképem, amit korábban küldtem neked. Szeretettel: Nicole" Joe nagyon elszomorodott és megbántottságában megkérte katonatársait, hogy gyűjtsék össze neki valamennyi fényképüket, amin nők szerepelnek. A barátai egy nagy halom fotót adtak neki húgaikról, nővéreikről, barátnőikről, nőrokonaikról. Végül ezekhez hozzácsapta Nicole fényképét és a következő levelet küldte el neki: "Kedves Nicole! Ne haragudj, de sajnos nem emlékszem rád. Légy szíves, keresd ki a képed és a többit küldd vissza nekem. Köszönöm: Joe" XD |
| 26813. Lifeisamovie (2024-09-01 16:16.33) |
| A cigány bemegy a skinhead könyvesboltba és megkérdezi:
-Ady van? -Nincs. -Petőfi van? -Nincs. -Babits van? -Nincs. -Hát akkor mi van? -Kalasnyikov. -És az mit írt? -Cigányt. |
| 26812. Lifeisamovie (2024-09-01 16:12.54) |
| Repül a gólya, csőrében egy öregemberrel. Megszólal az öreg:
- Baszd meg Gólya! Valld már be, hogy eltévedtél! |
| 26811. Lifeisamovie (2024-09-01 15:48.51) |
| Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és
megszólítja: - Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? - Bocsásson meg érte, anyám! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca. - Nos fiam, azt hiszem, segíthetek a problémádon. Mi a neved? - Karcsi. - Nős vagy? - Nem! - Akkor rendben. Azzal megesik az aktus. Miután végeztek: - Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad - Hazudtam, anyám! Nem is Karcsinak hívnak és nős vagyok,s van három gyerekem is. - Semmi gond, én meg Gábor vagyok és megyek a farsangi bálba. |
| 26810. Lifeisamovie (2024-09-01 15:41.13) |
| Mi a különbség a kerti locsoló és az árva gyerek között?
- A kerti locsolónak van csapja, az árva gyereknek meg nincs apja. |
| 26809. Lifeisamovie (2024-09-01 15:23.17) |
| - Téged mi zavar jobban, a tudatlanság vagy a közöny?
- Nem tudom és nem is érdekel! |
| 26808. Dobsony (2024-08-31 09:27.29) |
| Öreg néni otthon az ágyában haldoklik, jajgat, hogy Ő bizony mindjárt meg fog halni.
Családja az ágy körül várják a végkifejletet. Egyszer csak a nagy jajgatások közepette felkiált az öregasszony: -Az a rohadt pók megint beette magát a sarokba! A nagyobbik fia próbálja nyugtatni haldokló anyukáját: -Drága mama, ha lehetséges most csak egy dologra koncentráljon! :) |
| 26807. Iszonytató Huttyogány (2024-08-31 00:20.39) |
| A tanárnő felhív egy anyukát:
- Gratulálok, Pistike olyan, mint Elvis Presley! - Olyan jól énekel? - Nem. - Olyan jól táncol? - Nem. - Annyira tetszik a lányoknak? - Nem. Holtan találtuk a vécében. |
| 26806. Lifeisamovie (2024-08-25 22:29.47) |
| Kiviszi a pincér a korsó sört a vendégnek.
A vendég ránéz és megjegyzi: -Nem borotválkozni akarok, hanem sört inni! |
| 26805. Lifeisamovie (2024-08-25 22:24.41) |
| A férj vásárol egy robotot, ami tökéletesen tudja detektálni a hazugságot. Alig várja, hogy hazajöjjön a gyerek és kipróbálhassa.
Megjön a fia, és rögtön kérdőre is vonja: - Hol voltál? - Benn maradtunk a könyvtárban tanulni. A robot erre odamegy a gyerekhez és egy hatalmas pofont ad neki. - Na, fiam ez egy hazugságdetektor robot, úgyhogy ne hazudj többet. Hol voltál? - Elmentünk Pistiékhez filmet nézni. - Mit néztetek? - Az Egri csillagokat. Erre a robot ismét lekever egyet a gyereknek. - Szóval, mit néztetek? - Az Avatart, amit Pisti az internetről letöltött. - Látod fiam, én a te korodban soha nem hazudtam az apámnak. A robot erre odamegy az apához és akkora pofont ad neki, hogy leesik a székről. - Na, látod. A te fiad. - szólal meg a feleség is. A robot erre odamegy az asszonyhoz is és akkora pofont ad neki, hogy ő is leesik a székről. XD |
| 26804. Lifeisamovie (2024-08-25 22:22.17) - (válasz Iszonytató Huttyogány 26802. hozzászólására) |
| Pontosan :D |
| 26803. Törölt felhasználó (2024-08-25 22:20.35) |
| Elnézést. Sakkozzatok nyugodtan. Itt se vagyok. 🙃 |
| 26802. Iszonytató Huttyogány (2024-08-25 22:19.10) - (válasz Lifeisamovie 26800. hozzászólására) |
| 3-an nem lehet sakkozni. 😄 |
| 26801. Törölt felhasználó (2024-08-25 22:10.15) - (válasz Wellington 26797. hozzászólására) |
| Most a szél volt, vagy csak te nem tudsz olvasni? Vagy nem akarsz.. Azt mondtad, nem érdekel... Írtam olyat, ami érdekes.... Örülsz, remélem! Tényleg, minek írni olyat, ami senkit se érdekel, hosszú és unalmas. Butaság. 😢 Mennyivel jobb az egzotikus táj, sze*i cucc, piros csipkés bugyi és finom koktélok...👙🍹🏖️ Pedig sose ittam olyat. Nem is voltam soha. Csak álmodom róla, milyen lehet...✨ Finom görög vörös mazsolabor és Martini van csak itthon... Csak hangulat kell hozzá, meg társaság... 😅 Megköszönöm, ha NEM olvasod a meséimet. 😘 |
| 26800. Lifeisamovie (2024-08-25 21:51.00) |
| - Három elefánt ül a fán és sakkoznak. Mi ebben a lehetetlen? |
| 26799. Törölt felhasználó (2024-08-25 21:50.57) - (válasz Wellington 26797. hozzászólására) |
| Én nem jártam sok helyen... Te győztél. |
| 26798. Törölt felhasználó (2024-08-25 21:48.55) - (válasz Wellington 26797. hozzászólására) |
| Ha máá valamidre pályázom, akkor biztos nem sz irigységedre, hidd el! Van neked finomabb részed is! 😉 De nem pályázom rá... |
| 26797. Wellington (2024-08-25 21:46.23) - (válasz Törölt felhasználó 26796. hozzászólására) |
| Ha az irigységemre pályázol kibaszottul rossz utcaszámot találtál kapitányom, mert magasról lesz*rom. A világot én is bejártam. Jártam sok helyen, de persze a te kedvenc vállalkozóidnál én csak egy segg hülye lúzer aluliskolázott idióta vagyok Ááárpicsa alapon, aki csak takarítani jó. Lásd a "kedvenc" főnököm és a punci fijacskája és egyéb családtagja rosszindulatú pletykája rólam!
És a mesekönyv lapjait behajtotta a déli szél - részemről...! ;)XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD |
| 26796. Törölt felhasználó (2024-08-25 21:41.34) - (válasz Wellington 26792. hozzászólására) |
| Bocsiii, h megzavartalak.. Viccelődjetek nyugodtan... Úgyis csak mese... Igazából nyaralok egy szigeten... Vagy hol is vagyok? Várjáá... Mallorcan? Most épp medencebuli van, megyek csobbanni, meg más fimomságok, ahhh..😍 bocsi Asz'em túl sok volt a koktél! 🍹🍹🍹🙃 |
| 26795. Wellington (2024-08-25 21:39.11) - (válasz Törölt felhasználó 26794. hozzászólására) |
| Elsőre is értettem mekkora nagy hülyének nézel kapitányom. Fölösleges magyarázkodni!
;)XDXDXDXD |
| 26794. Törölt felhasználó (2024-08-25 21:30.26) - (válasz Törölt felhasználó 26793. hozzászólására) |
| *értelmi |
| 26793. Törölt felhasználó (2024-08-25 21:30.05) - (válasz Wellington 26792. hozzászólására) |
| Ha te érzelmi fogyatékos vagy, akkor lehetséges... 😁 |
| 26792. Wellington (2024-08-25 21:26.30) - (válasz Törölt felhasználó 26788. hozzászólására) |
| Már az első 3 sorod sem érdekel.
Valljuk be röviden: te sok időt töltöttél értelmi fogyatékosok között és már már teljesen beleolvadtál közéjük. ;)XD |
| 26791. Wellington (2024-08-25 21:24.23) |
| - Mi a baj az orosz és az ukrán államfő között szex-szel?
- Zelenszkij nem akar szűkíteni, Putyin meg nem tud tágítani. |
| 26790. Lifeisamovie (2024-08-25 21:23.59) |
| - Mi az abszolút pletyka?
- ??? - Amikor a néma elmondja a süketnek, hogy a vak látta a bénát szaladni. |
| 26789. Lifeisamovie (2024-08-25 21:18.18) |
| - Mit parancsol, uram?
- Mindegy, csak nagy legyen, hideg, és sok vodka legyen benne. - Na, akkor jöjjön, bemutatom a feleségem. |
| 26788. Törölt felhasználó (2024-08-25 21:17.10) - (válasz Wellington 26780. hozzászólására) |
| Ha a helyemben lennél és győznéd minden nap kibogozni az agyad, mert olyan emberekkel kéne kapcsolatban lenned, akik összezavarnak és mérgezőek, akkor lehet nem állítanál irreális elvárások elé. Volt egy ismerősöm, akinek véletlen elkotyogtam az intelligencia cuccot... 🙃 Onnantól azt csinálta, h folyton tesztelt vmi buta, gyerekeknek való feladványokkal. Ennyire buta volt. Nem volt homloka se... Nem tudott gondolkodni. Mégis leuralt. Nem tudta elképzelni, h mi az igazi értelem, ami nem feladványok megoldása, hanem más működés. Csak a lexikai tudást tudta elképzelni, mint értelmet, és feladatok megoldását. Ha zseni vagy, tudod, hogy annyira másképp működsz, hogy azt soha nem lesznek képesek se észlelni, se felfogni... Egy pici dimenziót képesek csak mások abból felfogni. Azt se biztos. Ezért se értem, amikor könyvet írnak róla, meg elemzik, vagy diagnosztizálják. Mit?? Amit fel se fogtak? Vagy rásütik, h autista, mert ezt se fogták fel, h az más. Az patológia. Gyakorlatilag fogalma sincs a jelenlegi emberiség nagy részének a patológiáról se. Akinek van, az annyit szenved valaki mástól, aki patológiás, hogy el se hiszik neki azt a többiek. Mutass egy filmet, amelyben a pszichopata tényleg pszichopata karakter!!! Nem tudsz. Vagy full nyilvánvalóan őrült, szociopata, vagy felruházzák értelmes gondolkodással, ami egyébként nincs neki, és gallyra vágják a karaktert, összekeverve a céltudatos racionalitást az értelemmel. Vagy érzelmeket halóznak neki és érzelemáramlást, ami nincs, vagy felruházzák természetfölötti képességekkel... Vámpír!!! Háá😳 Amikor egyszerűen a szép álarc alatt egy miszlikekre hullott személyiségű ember, aki mások érzelmi világából él, mint egy parazita. Nem misztikus, nem erős, nem okos. Gyenge, manipulatív parazita, aki csak úgy tud túlélni, ha becsap másokat és lopja az életerejüket, a tudásukat és táplálkozik belőlük. Egy parazita. Szó szerint. De ez nem látszik rajta. Azok tudják, akiken élősködik. És folyamatosan dolgozni kell neki a hazugságon, h ő milyen szuper is, nehogy kiderüljön. Fárasztó meló lehet, de ebből nyer energiát. Ma megfigyeltem, hogy rakja rám az őrületet. A saját őrületét áthelyezte rám és utána megnyugodott. Addig hőbörgött és gonoszkodott, amíg nem sikerült neki, aztán ujjal mutogatott rám és letagadta. Borzasztó egyszerűen. De el lehet utasítani mentálisan, úgyhogy végül az őrülete vele együtt távozott. És jól vagyok. De megviselt. Jó. Itt nem vagyok képben azzal, kik vagytok és hogy mit nem csinálok jól szerintetek. Te ismered és tudod, mit csináltok. Ha átverés, átverés. Mindenkinek lelke rajta, mit csinál. Én nem tudom. Én csak azt tudom, h valamiért idekeveredtem... Az emberiség egy utolsó előtti percben van, h észhez térjen és van dolgunk. Túl sok a rossz. Lehet, h bután csinálom és gagyin, és lehet rajtam nevetni, h mennyire naiv és ostoba vagyok, de valahol ez a naiv, tiszta valami, ott mindenkinek a szívében, az a titok, amit még meg lehetne találni magunkban újra, h jóra vigyük a közös életet... ✨☀️🕊️ Mi van, ha nem vagyok hülye? Mi van, ha nem vagyok abban a negatív értelemben "függő", ahogy ti értitek, vagy beteg vagy nem tudom, mi? Mi van, ha a szívnek ez a tisztasága szép dolog és sok munkám van benne és ez az élet? ✨☀️🕊️ És ez nem betegség! Ez élet! Élet, amit elfelejtettünk élni... ❤️🔥 Mi van, ha dolgom van? Nem addig, amíg a keménymagnak tetszik... Hanem addig, amíg tart a feladat? Ott, ahol van. Próbálok alkalmazkodni azokhoz, akik küldenek, h menjek el, és ésszerű is lenne... De valahogy más van. Képtelen vagyok az írásaidat elolvasni. Sajnálom. Szerintem a beszéd lényegi aspektusa az érthetőség és a tiszta gondolat. Biztos nagyon okos vagy és ez egy tudás. Kicsit olyan, mint a nyelveken szólás. Pál apostol szerint nincs értelme, ha nem magyarázza el az illető, h mit is mondott... Bár szerintem a nyelveken szólás nem az idegen nyelvek ismerete, hanem egy olyan képesség, h meg tudlak szólítani úgy, h megérted. Szívtől szívig érő szavak...💞✨ Szóval ha akarod, hogy értselek, beszélj hozzám úgy, h a szívemig érjen. És érteni foglak. ☺️ Azt Jokert nem voltam képes megnézni, a bohócosat. Nem vagyok képben vele. Nem tudom, miről szól. Mondtam, h nem bírok horrort nézni. Túl senzitiv és vizuális típus vagyok. |
