
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Zsoldoskatona - AMC, 08:35 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
| Rosamunde Pilcher: A nagy örökség - Mozi Klub, 08:50 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el? |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A védelmező 3. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 26847. Iszonytató Huttyogány (2024-09-18 17:10.04) |
| Mosópor reklám:
-Nézzék milyen ragyogó fehér lett ez az ing! -Hát nekem kockásan jobban tetszett... |
| 26846. Lifeisamovie (2024-09-16 20:05.20) |
| Az USA-ban egy vállalatnál 4 emberből egyet el kell bocsátani. Ki legyen az?
- Jane nem lehet, mert nő. - Jack nem lehet, mert fekete. - Bob nem lehet, mert buzi. Így kirúgják Michael-t a kétgyermekes, fehér, heteroszexuális családapát... |
| 26845. Convar (2024-09-15 07:27.20) |
| A háztartási alkalmazott fizetésemelést kér. Az asszony nem örül a kérésnek és megkérdezi:
- Maris, miért kellene felemelnem a fizetésedet? - Asszonyom, három oka van. Az első: én szebben vasalok, mint maga. - Ki mondta neked, hogy szebben vasalsz nálam? - A maga férje mondta. - Ó!!! - A második ok az, hogy én jobban főzök, mint maga. - Ez tiszta hazugság, ki mondta neked, hogy jobban főzöl nálam? - Ezt is a maga férje mondta. - A fenébe!!! - A harmadik ok az, hogy én jobb vagyok az ágyban, mint maga. Az asszony felháborodik. - Ezt is a férjem mondta neked?! - Nem, asszonyom, ezt a kertész mondta nekem. MEGKAPTA A BÉREMELÉST!!! |
| 26844. Nor-bee (2024-09-11 10:32.05) - (válasz Nor-bee 26841. hozzászólására) |
| Újabb javítás: ... már 160-nál jár... |
| 26843. Iszonytató Huttyogány (2024-09-06 18:32.56) |
| -Jean! Ugye maga komornyik?
-Igen uram. -Unom már a fancsali képét, keresek maga helyett egy vidámnyikot... |
| 26842. Nor-bee (2024-09-05 23:55.19) - (válasz Nor-bee 26841. hozzászólására) |
| hyorsít = gyorsít Elb...rontottam. |
| 26841. Nor-bee (2024-09-05 23:53.59) |
| Autópályán utazik férj & feleség. Férj vezet, mellette anyósülésen az asszony. Egyszercsak megszólal a feleség: - Drágám, őszinte leszek veled. El akarok válni. Nagyon sajnálom, de már nem szeretlek. Férj nem szól semmit, csak 130-ról hyorsít 150-re. - A gyerekek nálam lesznek, te max csak hétvégén látogathatod. Hümmögés után gyorsítás, már 150-nél jár a sebességmérő... - Természetesen a ház az enyém, úgyhogy el kell költöznöd. 180 km/óra... - Te nem mondasz semmit?? - Nekem megvan minden, ami kell. - Mire gondolsz? - Légzsák, biztonsági őv... |
| 26840. Törölt felhasználó (2024-09-05 22:00.12) |
| Mindig csak ezek a negatív hullámok... Pedig vannak remek orvosnők mágikus gyógyító erővel...😉 Két öreg ember beszélget. Azt mondja az egyik: - Nekem remek orvosnőm van. 1 perc alatt megnöveli a hímvesszőm méretét. - Hogyan? - Kézrátétellel. |
| 26839. Lifeisamovie (2024-09-05 21:51.08) |
| Kis magyar egészségügy:
-Nővér! Vett már vért a pácienstől? -Igen doktor úr. De csak öt liter jött ki! -Doktor úr! Én folyton attól rettegek, hogy egyszer élve temetnek el! -Amíg én kezelem, ettől nem kell félnie! Az orvos hosszasan vizsgálja az új beteg leleteit. Nagyokat hümmög a papírok felett, de egyébként nem szól semmit. A beteg végül türelmetlenül megkérdi: -Doktor úr! Hát mi bajom van tulajdonképpen? -Azt majd a boncolás mutatja meg. A professzor már második órája műt. A segítő orvosok kezdenek elfáradni, egyszer aztán az egyik halkan megkérdi: -Professzor úr! Sokáig tart még a műtét? -Műtét? Miféle műtét? Én azt hittem, boncolunk! |
| 26838. Törölt felhasználó (2024-09-05 17:58.53) |
| Mi a különbség a szerelmes és a nős férfi közt? A szerelmes nem talál szavakat, a nős meg nem jut szóhoz. |
| 26837. Lifeisamovie (2024-09-05 17:51.09) |
| A repülőn egymás mellett utazik egy zsidó és egy kínai. A zsidó megszólal:
- Ki nem állhatom a kínaiakat! - Miért? - Lebombáztak Pearl Harbour-t! - Ó, azt nem kínai csinál! Azt csinál japán! - Kínai, japán, koreai, az mind ugyanaz. All the same, érted? Kis idő múlva a kínai szólal meg: - Én nem állhat ki zsidókat! - Miért? - Elsüllyeszt Titanic! - Azok nem zsidók voltak, hanem egy jéghegy! - Mi? - Jéghegy! Az! Iceberg! - ? - Iceberg, Goldberg, Rosenberg... all the same, érted? |
| 26836. Lifeisamovie (2024-09-05 16:46.57) |
| George Bush szívrohamot kap, meghal és egyenesen a pokolba kerül.
Az ördög már várja. - Nem tudom, mit tegyek, rajta vagy az elnök listámon, de egyetlen szabad szobám sincs. De mivel neked mindenképpen a pokolban kell rohadnod, valamilyen megoldást kell találnom. Van itt néhány elnök, akik messze nem voltak annyira rosszak, mint te. Egyet közülük szabadon fogok bocsátani, te pedig elfoglalod a helyét. Eldöntheted, melyik helyére akarsz kerülni. - Ez jól hangzik - gondolja George amikor elindulnak. Az ördög kinyitja az első szoba ajtaját. A szobában Reagan fut a golyók elől. - Á, nem - mondja Bush -, ez nem nekem való, rossz a térdem. Az ördög kinyitja a második ajtót. A szoba tele van sziklákkal és Nixon próbálja a köveket egy fakalapáccsal összetörni. - Nem, nekem problémám van a vállammal, nagy kín lenne nap mint nap követ törni. Az ördög kinyitja a harmadik ajtót. A szobában Clinton fekszik a hátán, kezénél és lábánál fogva az ágyhoz kötözve Monica Lewinsky pedig nagyban sz.pja. Bush tágra nyílt szemmel bámulja őket, majd megszólal: - Na, ezt el tudnám viselni - és előre dörzsöli a kezét. - Rendben - röhög fel az ördög. - Szabad vagy, Monica! |
| 26835. Iszonytató Huttyogány (2024-09-05 16:29.16) |
| Középkori csata után szedik össze a sebesülteket. Egy katonának egy lándzsa áll ki az oldalából.
-Nem fáj? -Nem, csak ha nevetek. |
| 26834. Entersp (2024-09-05 05:14.24) |
| Elgondolkodtató...🤔 |
| 26833. Wellington (2024-09-05 03:00.10) |
| Furkó nagymestere autószerelésből Popsimon volt. Így amikor sok vállalkozóval jóban lett azok mondták is magukban nyald ki a seggemet Popsimon! |
| 26832. Wellington (2024-09-05 02:50.30) |
| Furkó be volt rúgva, így megmasszírozta a szelepfedelet és a vendégén kicserélte az olajat. |
| 26831. Wellington (2024-09-05 02:46.52) |
| Furkó egy alapos és biztonságos ember, gondos autószerelő. Ezért minden nap gyalog - és kizárólag gyalog - a városban bejárja az utakat. |
| 26830. Wellington (2024-09-05 02:43.02) |
| - Te a Furkó érthet a számítógépekhez?
- Nem tudom, de a keresztfiát már nagy kínok árán áttoltam! |
| 26829. Wellington (2024-09-05 02:36.26) |
| Lehányt Pulcsi beül egy kocsiba az anyósülésre. A kocsi tulaja taglalja az autóját. Egyszer csak Pulcsi megkérdezi:
- Jééé! Ezen kuplung is van? |
| 26828. Wellington (2024-09-05 02:27.11) |
| - 1 Furkó és 1 szó szerint továbbadott rosszindulatú pletyka az mennyi?
- Várjál! A városban még nem ért körbe a pletyka! |
| 26827. Wellington (2024-09-05 02:24.28) |
| Lehányt Pulcsi egy időmérő edzésen volt az érettségijével, mert neki mindenre megvan az embere.
Ezt azóta a rendőrséggel tisztázták... |
| 26826. Wellington (2024-09-05 02:22.30) |
| Az autószerelő kicseréli a kocsin a váltót, amin minden sebesség nagyon rossz. Bejön hozzá a kocsi tulajdonosa és azt mondja:
- De hát a Lehányt Pulcsi egy rallysőför. Ő megmondta! |
| 26825. Nor-bee (2024-09-04 10:51.35) - (válasz Emylio 26824. hozzászólására) |
| Lehet! 😄 |
| 26824. Emylio (2024-09-04 10:16.36) - (válasz Nor-bee 26823. hozzászólására) |
| Szerintem meg az átfestett ződ. |
| 26823. Nor-bee (2024-09-04 09:31.54) |
| - Mi az: Kék, és 3 betű? - Kék. |
| 26822. Törölt felhasználó (2024-09-01 21:57.03) |
| Ha máá' vicctopik, ne rontsam el!🥳 Egy nő meg egy férfi találkozik a nudista strandon. - Örvendek - mondja a férfi. - Látom... |
| 26821. Törölt felhasználó (2024-09-01 21:55.45) - (válasz Lifeisamovie 26817. hozzászólására) |
| Azt nem neked írtam, hogy "ahh". Csak a témának. Ezt sose fogom megszokni, h mindent félre bírtok érteni... |
| 26820. Lifeisamovie (2024-09-01 21:47.53) |
| A diszkóban egy lányt felkért egy fiú táncolni.
Tánc közben a lány: - Miért ilyen sápadt az arcod? - Börtönben voltam 10 évig. - És miért zártak be? - Megöltem az előző barátnőmet, utána feldaraboltam és elástam. A tánc végén a lány visszament a barátnőjéhez és így szólt: - Képzeld, nőtlen!!! |
| 26819. Törölt felhasználó (2024-09-01 21:30.15) - (válasz Lifeisamovie 26817. hozzászólására) |
| Neked nagyon piszkos lehet a fantáziád. Hidd el te vagy ebben a győztes és békén hagyhatsz! Különben is miket írtál? Km hosszan... Azt lehet? És rám mutogatsz? Ne máá'! 🥳 Fogadok, h élvezed! ☺️ |
| 26818. Törölt felhasználó (2024-09-01 21:25.15) - (válasz Lifeisamovie 26817. hozzászólására) |
| Ez egy mondás nálunk, h "fincsi". Amit kívánsz nekem, azt kapd meg te! |
