
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Képzeletbeli barátok - TV2, 13:45 |
| Bolond április - M5, 13:55 |
| Karatetigris - Film Mánia, 14:40 |
| Baywatch - Mozi+, 14:50 |
| Sejtcserés támadás - Film Café, 14:50 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Paul Giamatti (59) |
| Jason Isaacs (63) |
| Robert Englund (79) |
| Sonya Walger (52) |
| Adrian Titieni (63) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Pasivadászat kezdőknek - Vélemények |
| Rock zene |
| Randibusz - Vélemények |
| 2026-os választás |
| Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A Hail Mary küldetés ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Scherer Péter ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 26937. Wellington (2024-10-12 02:08.27) |
| A maffiafőnök elégedetten dőlt hátra székében. A különféle népbutító intézkedéseivel elsarcolt pénzéből nem csak bankot vett, de jutott belőle Svájcba és a Salamon szigetekre is. A matrac alóliból már nem is beszélve! Hogy miközben ő egyre jobban elzsírosodik és a támogatói és hívei egyre inkább nyomorognak? Hát az meg már kutyát nem érdekel! |
| 26936. Wellington (2024-10-12 01:09.50) |
| Szóltak nekem egyszer, hogy érdekes állatvonulást láthatok a tévében. De gyorsan kiábrándultam. Csak egy rohadt nagy kövér patkány szaladt át a téren... |
| 26935. Wellington (2024-10-12 01:03.19) |
| Amikor az ebadta kölyke rájött, hogy elszórta a pénzt a hülye külföldi haverjaira és a saját csapata malacperselyébe nincsen pénze nem jutott más eszébe, így a helyi csapatvezetőkhöz fordult és a nekik adott pénzt visszakérte. |
| 26934. Wellington (2024-10-12 00:44.18) |
| Van egy bolygó egy messzi-messzi távoli galaxisban. Kibaszottul gyorsan megy előre - de nem hátra(!) Mindenki úgy tudja, hogy ott köztársaság van. Pedig ott diktatúra és személyi kultusz van és ott Darth Vader az úr... |
| 26933. Wellington (2024-10-12 00:14.45) |
| Egyszer volt egy ország meg az elmebeteg királya. Folyton a történelmi jelentőségét hangsúlyozta hol nyíltan hol meg burkoltan. Az elmebeteg pofázmánya még históriás könyvekbe is belekerült kisiskolás kategóriában. És akik felállva tapsikoltak üldözési mániája eme bizonyítékán a helyi kékvérű nemesség - vagyis korunk nagy vállalkozói - volt. |
| 26932. Iszonytató Huttyogány (2024-10-08 09:24.25) |
| Egy anyuka elmegy az orvoshoz a fiával:
-Doktor úr kérem segítsen, a fiam túlságosan eleven! -Ne aggódjon asszonyom, hamarosan twelve lesz! |
| 26931. Nor-bee (2024-10-04 00:56.00) - (válasz Nor-bee 26923. hozzászólására) |
| Ismét egy apró hiba: ...könyvet-t (wtf?) |
| 26930. Wellington (2024-10-04 00:41.20) |
| egyszer egy nagy jövendőmondó azt mondta, hogy ő előremegy és nem hátra. Hogy a tudását szemléltesse bemutatót tartott. Lábával kettőt dobbantott, mire országa már a középkorban volt... |
| 26929. Wellington (2024-10-03 23:46.01) |
| Azt hiszem büszke lehetek magamra. Ugyan a másik lakásunk tulajdoni hányadát az én részemről a helyi földhivatal és a közös képviselő szemmel láthatóan nem fogta fel mégis egy komplett ország harsogja:
- 2/3, 2/3, 2/3...! |
| 26928. Wellington (2024-10-03 23:33.26) |
| - Mi a hasonlóság és a különbség Magyarország és Spanyolország között?
- Spanyolországban a bikák a vörös színtől megvadulnak, Magyarországon az idióták a vörös színtől összesz*rják magukat. |
| 26927. Wellington (2024-10-03 23:26.25) |
| Magyarországon nagyon sok jó gazdasági szakember van: az állam pénzét külföldi szavazókra és a saját zsebükbe áramoltatják. Hogy közben az utca embere zsebéből a pénzt és azok maradék eszét kihazudják?
Az már kutyát sem érdekel. |
| 26926. Wellington (2024-10-03 23:12.26) |
| 2 szülő beszélget:
- Képzeld az elnök képe benne van a történelemkönyvekben. - Tényleg? És valami szöveg van róla? Valami értelmeset csinált már? - Te most hülyének nézel? Még nem értem el odáig! |
| 26925. Wellington (2024-10-03 23:02.00) |
| 2 fityiszmajom beszélget.
- Képzeld nem lettem polgármester! Viszont nagyon jó fityiszes képviselőtestület van: már a város pénze eltűnt és nem is tudják hol keressék! |
| 26924. Wellington (2024-10-03 22:59.06) |
| És szólt a nagy vezír:
- Tisztelt hölgyeim és uraim! Barátaim! Van egy nagy dakota közmondás."- Ma egy kibaszott büdöset fingottam, de az ablakot nem nyitottam ki." Erre a nézőtéren kitört az üdvrivalgás. |
| 26923. Nor-bee (2024-10-02 21:30.00) |
| Az öreg székelyhez egy újságíró látogat le falura, hogy riportot készítsen kisiskolások részére.
- Kérem mondja el nekem egy napját! - Hát édes fiam, reggel felkelek, eszek két szelet zsíros kenyeret, utána iszok fél deci pálinkát... - Na de bátyám, ezt így nem lehet, mondja inkább hogy könyvet olvas! - Jól van fiam. Tehát felkelek, eszek két szelet zsíros kenyeret, utána elolvasok 2 - 3 könyvet, aztán megyek dolgozni. Dolgozok, dolgozgatok kinn a szántón addig, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy 4-5 könyvet ismét el kell olvasnom. Általában bele is szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszek, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt 2 - 3 szelet kenyérrel. Ebéd után elmegyek a könyvtárba. A Ferkó már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 10 - 12 könyvet-t, egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Gézához, akinek nyomdája is van! :) |
| 26922. Lifeisamovie (2024-09-30 15:06.39) |
| http://www.youtube.com/watch?v=hArm2EOTRwg
Nagy viccmesélők - Heti Hetes -válogatás - 1 Az üstös nagy igazság.... |
| 26921. Iszonytató Huttyogány (2024-09-29 19:17.40) |
| -Tudod kb. hányan jöttek el a rendezvényre?
-Nagyjából 3 és 4000 ember között. -Pontosan is tudod? -Igen. Öten. |
| 26920. Lifeisamovie (2024-09-29 17:08.43) |
| Egy házaspár beszélget:
- Drágám, hozd ide a sört a hűtőből! - Varázsszó? - Odabasszak?! XD |
| 26919. Lifeisamovie (2024-09-29 17:05.15) |
| Japán turista megy ki a reptérre. Egyszer csak a taxit megelőzi egy Honda.
- Á, Honda, nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel a japán. Mennek tovább, amikor egy Toyota előzi meg őket. - Á, Toyota, nagyon gyors, Japánban készült! - kiált fel ismét a japán. Harmadszorra egy Mitsubishi suhan el mellettük. - Mitsubishi, nagyon gyors, Japánban készült! - mondja ismét a japán. Végre kiérnek a reptérre, mire megszólal a taxisofőr: - 80.000 forint lesz. - Micsoda? Az nagyon sok! - Taxióra, nagyon gyors, Magyarországon készült! - |
| 26918. Wellington (2024-09-27 02:19.28) - (válasz Pepe Silvia 26912. hozzászólására) |
| Cicuskádnak 4399 van meg kibaszottul még kibaszottul sokkal több. Tanulj meg olvasni talpnyaló majom!
;) |
| 26917. Lifeisamovie (2024-09-26 21:36.41) |
| A lakásavatón a háziasszony elhűlve olvassa az egyik csokron a feliratot: "Nyugodjék békében". Amikor másnap reklamálva felhívja a virágboltot, a boltos próbálja nyugtatni:
- Elnézést kérünk a hiba miatt, elcseréltük a csokrokat. De képzelje magát a gyászolók helyébe, akik a szerettük temetésen azt olvassák: "Gratulálunk az új otthonodhoz". |
| 26916. Lifeisamovie (2024-09-26 12:32.24) - (válasz Pepe Silvia 26915. hozzászólására) |
| Itt egy vicc neked:
A panda walks into a bar, sits down and orders a sandwich. He eats the sandwich, pulls out a gun and shoots the waiter dead. As the panda stands up to go, the bartender shouts: "Hey, Where are you going? You just shot my waiter and you didn't even pay for your sandwich!" The panda yells back at the bartender: "Hey man, I'm a PANDA! Look it up!". The bartender opens his dictionary and sees the following definition for panda: "A tree dwelling marsupial of Asian origin, characterized by distinct black and white coloring. Eats shoots and leaves." :D |
| 26915. Pepe Silvia (2024-09-26 12:05.45) - (válasz Törölt felhasználó 26914. hozzászólására) |
| Nem baj, beszélgessetek csak, addig sem máshol rontod a levegőt. |
| 26914. Törölt felhasználó (2024-09-26 11:05.01) - (válasz Pepe Silvia 26912. hozzászólására) |
| És miért baj?😂 Elfogyott a pattogatott kukorica? 🥳 |
| 26913. Csapesz (2024-09-26 10:52.56) - (válasz Dobsony 26910. hozzászólására) |
| Valahogy össze kéne hozni őket a valós életben is!
Az lenne ám a buli!:<))) |
| 26912. Pepe Silvia (2024-09-26 10:44.34) |
| Mert 641 hozzászólás alatt ketten nem tudtok 1 koherens gondolatmenetet összegyurmázni. |
| 26911. Törölt felhasználó (2024-09-26 10:35.12) - (válasz Dobsony 26910. hozzászólására) |
| Miért vicces? |
| 26910. Dobsony (2024-09-26 10:19.56) |
| Cicus és Wellington beszélget.
Viccnek vége, ennyi. :) |
| 26909. Iszonytató Huttyogány (2024-09-25 23:54.06) |
| -Van meleg víz?
-Van de hideg. |
| 26908. Wellington (2024-09-25 22:39.54) |
| "1984-ben x éves voltam."
Legalábbis ezt írtam ki az x helyén a rendes korommal az utolsó országgyűlési választások után. Persze reagált rá pár vállalkozó picsa - köztük több volt általános iskolai osztálytársam, akik vállalkozók - és az idióta agyukkal a kijelentésem lényegét nem fogták fel. Szóval nem hibáztatlak kapitányom! ;)XD |
