
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Az ártatlanság kora - TV4, 07:35 |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Zsoldoskatona - AMC, 08:35 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el? |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A védelmező 3. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 26907. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:29.07) - (válasz Wellington 26905. hozzászólására) |
| Nem értem. Bocs. Annyira béna vagyok. Tudom. 😔😢😢😢 |
| 26906. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:25.41) - (válasz Wellington 26905. hozzászólására) |
| Sajnálom, h én nem érek fel a te magasröptű elmédhez... Tényleg! Ez lehet. Túl magasan szállnak a gondolataid. Ezért nem jöttek át... Ezen még dolgoznom kell. 🙃 Sejtem, mi jön. Hogy nem olvas engem senki és unalmas vagyok. Most igazából jó. Ma sok hülyeséget írtam. Elnézést, ha mégis olvasta valaki... Nagyon gáz vagyok. 😔 |
| 26905. Wellington (2024-09-25 22:22.46) - (válasz Törölt felhasználó 26903. hozzászólására) |
| És amiket leírtam az ország népénél tartunk. Hajrá birkák! Csak így tovább! |
| 26904. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:14.54) - (válasz Wellington 26901. hozzászólására) |
| De ha az a baj, h itt vagyok, elmehetek. Úgyis sz... minden. |
| 26903. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:13.55) - (válasz Wellington 26901. hozzászólására) |
| Nem tudom, mit kéne felfognom. |
| 26902. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:12.23) - (válasz Wellington 26901. hozzászólására) |
| Utálom ezt. Mind nagy marhák vagytok. Nem mondjátok el a játékszabályt, de tartsam be! Hogy a t.kombe? Nem is értem. Megint nem tudok miattad aludni... Biztos fontos volt felcseszni az agyamat! Ezen fog pörögni... Annyira képmutatóak vagytok! Ti írhattok minden hülyeséget! Azt bezzeg lehet. Nekem nem. Ha nekem van rossz napom, vagy női bajom, az nem számít! Én legyek mindig topon és tökéletes!! Olyat vártok el, amire ti képtelenek vagytok! Ti bezzeg lehettek full gyarló és barmok a nap 24 órájában! Igen. Igazad van. Sz... nap volt. Nem tudom kiradírozni... |
| 26901. Wellington (2024-09-25 22:05.34) - (válasz Törölt felhasználó 26899. hozzászólására) |
| Akkor ebben megegyeztünk. Szerinted az "elődöd" felfogta...? (Nem kell válaszolni rá. Ez egy költői kérdés volt!) |
| 26900. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:04.29) - (válasz Wellington 26898. hozzászólására) |
| Így igaz. Semmire nem vagyok jó. Még kirakatba se. |
| 26899. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:04.01) - (válasz Wellington 26896. hozzászólására) |
| Igen. Ezt mondom, h nem fogom fel! Köszönöm. Nem értem. Te sem fogod fel sok hónapja, h nem fogom fel! Most boldog vagy? |
| 26898. Wellington (2024-09-25 22:03.45) - (válasz Törölt felhasználó 26897. hozzászólására) |
| Fogadjunk te egy szexbolt tulajdonosa vagy. A főnököm egyik ügyfele is ilyen. Esze egy darab sincs viszont ágybetétként egész jól mutatna... és a tyúkeszű hülye picsa egy vállalkozó!
;) |
| 26897. Törölt felhasználó (2024-09-25 22:01.28) - (válasz Wellington 26894. hozzászólására) |
| Jóó! Sajnálom. Nem jött át a gondolat. Az előbb még lent voltunk. Most meg fent. Ki tudja ilyen gyorsan követni?😅 A te gondolatod milyen sebességgel közlekedik? Különben is ez még a tanfolyam, nem? Persze, h nem tudom. 😔 |
| 26896. Wellington (2024-09-25 21:59.35) - (válasz Törölt felhasználó 26895. hozzászólására) |
| Nem. Csak rámutatok valamire, amit a te idióta agyad különben nem venne-vesz. De látom ezt sem fogod fel! |
| 26895. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:58.14) - (válasz Wellington 26894. hozzászólására) |
| Most elölről szeretnéd? Kezdeni... 😅 |
| 26894. Wellington (2024-09-25 21:55.39) - (válasz Törölt felhasználó 26893. hozzászólására) |
| Ez véresen komoly te hülye picsa - vagy csak szimplán megvezetett barom! |
| 26893. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:54.40) - (válasz Wellington 26892. hozzászólására) |
| Ez nem vicc topik, Welli? |
| 26892. Wellington (2024-09-25 21:52.20) |
| Szíjjártó Péter nagy sikerű előadást tartott, hogy az ország népét behívhatja Brüsszel. És az emlegetett barom mégis nagyon ügyefogyott volt bár egy komplett országot az orránál fogva vezetett:
Brüsszelnek egy másik ország népét behívni joga soha a büdös életben nem volt. Még ha NATO-t hazudta volna a barom...! És egy komplett ország Orbán Viktor választási érdekében sűrűn befosott! |
| 26891. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:47.57) - (válasz Wellington 26890. hozzászólására) |
| Találd ki gondolatátvitellel! Ha még tart a tanfolyam... Feléd is működik... Én érzem. Azt tudom... 😊❤️🔥 |
| 26890. Wellington (2024-09-25 21:46.13) - (válasz Törölt felhasználó 26889. hozzászólására) |
| Még én sem. Úgy gondoltam a poharamat az asztalra fogom tenni. Te hova gondolod?
XD |
| 26889. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:44.46) - (válasz Wellington 26888. hozzászólására) |
| Én meg édes vagyok és forró.❤️🔥 Ez van. 😊 Azt hittem, h csak a másik kontinensen hallóznak azonosítatlan repülő tárgyakat (ufo), de hogy te miket hallozol? Durva anyag lehetett... Inkább koncentráljunk a korábbi projektre. Hogy hova is fogod tenni... Lehetne még egy kicsit? ❤️🔥 Én még nem vagyok kész... 😊 |
| 26888. Wellington (2024-09-25 21:40.43) - (válasz Törölt felhasználó 26887. hozzászólására) |
| Továbbra is savanyú vagyok. A számodra mindenképp - kapitányom! Nem tehetek a nemváltó műtétedről. (Most Viktor vagy nemViktor kompatibilis vagy, mert ez egy kibaszottul nagy kérdés!) Nyilván sok buzinak a bárban nagyon tetszik!
;) |
| 26887. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:33.24) - (válasz Wellington 26886. hozzászólására) |
| Nem haragszom. Gondold ezt. Egészségedre! 😁 Aztán vedd ki majd a kezed a biliből, ha kijózanodsz... 😁 Nő vagyok. De sajna lejárt az ajánlat. Így jártál. Szia, édes! 😘 |
| 26886. Wellington (2024-09-25 21:29.28) - (válasz Törölt felhasználó 26885. hozzászólására) |
| Bocs, de a hermafroditák nem az esetem. Szóval például a kapitány tuti nem kéne...
;) |
| 26885. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:27.46) - (válasz Wellington 26884. hozzászólására) |
| Rád bízom... 😅😂😂 Mégis.. Te lennél a férfi... |
| 26884. Wellington (2024-09-25 21:26.34) - (válasz Törölt felhasználó 26883. hozzászólására) |
| Annak idején a Büdöske volt élettársamnál nem kellett. Hát még később a nejemnél...
Szerinted nálad kéne? XDXDXD |
| 26883. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:24.48) - (válasz Wellington 26882. hozzászólására) |
| Mi lenne ha a te farkadat raknánk jó irányba? Nekem ok. 😍 Tényleg ez még a tanfolyam része?😅 Csak már tovabbfejlesztetted, biztos a gondolatátvitelt? Azért pazar, h ilyenkor nem kell óvszer! 😂 |
| 26882. Wellington (2024-09-25 21:21.19) - (válasz Törölt felhasználó 26881. hozzászólására) |
| OK. Igazítsd meg a ruhácskádat lefekvés előtt és menj aludni. Aztán a farkadat rakd a megfelelő irányba!
;)XD |
| 26881. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:19.23) - (válasz Wellington 26880. hozzászólására) |
| De nem vagyok kurva! Mégis... Ne mondjál már ilyet. 😔 |
| 26880. Wellington (2024-09-25 21:15.48) - (válasz Törölt felhasználó 26879. hozzászólására) |
| Nem tűnik fel, hogy te kezdted? Ne máár! |
| 26879. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:11.32) - (válasz Wellington 26878. hozzászólására) |
| Sértegetésnél többre nem futja? Ne máár!😔 |
| 26878. Wellington (2024-09-25 21:09.00) - (válasz Törölt felhasználó 26877. hozzászólására) |
| Na látod, hogy őrült Orbán Viktor kis kurvám!
;) |
