Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Képzeletbeli barátok
- TV2, 13:45
Bolond április
- M5, 13:55
Karatetigris
- Film Mánia, 14:40
Baywatch
- Mozi+, 14:50
Sejtcserés támadás
- Film Café, 14:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Paul Giamatti (59)
Jason Isaacs (63)
Robert Englund (79)
Sonya Walger (52)
Adrian Titieni (63)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Pasivadászat kezdőknek - Vélemények
Rock zene
Randibusz - Vélemények
2026-os választás
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A Hail Mary küldetés aaaaa
Scherer Péter aaaaa

 

Fórum - Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja! (23. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... végére
26997. Lifeisamovie (2024-11-09 20:17.25)  
A rendőr közlekedési balesetnél veszi fel a jegyzőkönyvet:
- Egy kézfej az árokban. Egy fül a szalagkorláton. Egy fej az autópályán...Főnök, főnök! Az autópálya az pontos jé, vagy elipszilon?
- Nem tudom.
- Jó - válaszol a rendőr, a fejet széles ívben berúgja az árokba, majd folytatja a jegyzőkönyvet:
- Egy fej az árokban.


26996. Lifeisamovie (2024-10-31 12:42.23)  
- Hallo, titkos szolgálat?
- ...Igen.
- Igaz, hogy önök lehallgatják a lakásunkat?
- .....Igen.
- Akkor mondják már meg legyenek szívesek, mit mondott az asszony, hogy mit vegyek mert elfelejtettem. :D



26995. Törölt felhasználó (2024-10-31 09:15.20)  
Milyen vicces lenne, ha megint Trump nyerne és a kontraproduktiv csapata meghekkelne egy újabb bacilaboratóriumot és kirobbantana megint egy járványt...🤣
Jaaa, ez nem vicces.
Bocsiii! 🥳

De méér? Átkerülne a fókusz az új problémára, egyszer már sikerült, és szépen csendben feltűnés nélkül be lehetne fejezni a háborút...
Igazából kitelik tőlük bármi figyelemelterelésnek...
Őszintén...
Amikor a milliomosok szó szerint a Holdban járnak, a többi ember rendesen szív miattuk... 😳
Szerintem ki kéne költözniük oda, Trump, Musk, pár diktátor és Nagyvezírünk kaphatna letelepedési engedélyt a Holdon vagy egy csillagközi rombolón, ott háborúzhatnának egymás ellen, és akkor nyugi lenne nekünk... 🤣🤣🤣

Jól van, naaaa!
Azért vicc része is vaaan! 😂🤣
Nem csak trollkodás! 😅🙃😁



26994. Törölt felhasználó (2024-10-30 09:25.02)   - (válasz Nor-bee 26992. hozzászólására)
A világ nem látott ilyen hangyás szívtiprókat... Itt még nyugodtan drámázni sem lehet... 😔😢

Még különben is. Ennyi nekem kevés...




26993. Törölt felhasználó (2024-10-30 09:20.15)   - (válasz Nor-bee 26992. hozzászólására)
A holmikat összeszedhetem, vagy rögtön tűnjek el??? 😢


26992. Nor-bee (2024-10-30 09:14.05)   - (válasz Törölt felhasználó 26990. hozzászólására)
Minden szépet & jót!


26991. Nor-bee (2024-10-30 09:12.32)  
Egy amerikai egyetemen egy diák semmit sem tanult a filozófiai szigorlatra. A dolgozat témája: Mi a bátorság?
A diák mindössze ennyit írt a lapra: THIS! (Ez!)
Csak az övé lett ötös!


26990. Törölt felhasználó (2024-10-29 00:14.36)  
Ez vicc topik volt.
Amit ide írtam, az minden vicc. Vidám vagy szomorú... Mind1. Nem kell komolyan venni..

Örültem a társaságnak. Köszönöm. 😘
Kérlek, ne haragudjatok a penge szavakért!
Nem a ti hibátok.
Bocsiii! 😘
Elég baj ez nekem, h ilyen vagyok. Elég bünti. Elhihetitek... Nem kell megbosszulni.

Jó filmnézést és szórakozást!
Én az oroszlánkirályos filmet várom decemberben. Tetszett az előzetes. Majd gondolok rátok...
Főleg a szerelmemre. 😍❤️🔥💞
Az állatok királya...🦁

Legyetek jobbak! Ha tudtok..
Tanuljatok az öregektől!
Játsszatok!
És szeressetek teljes szívvel! ❤️🔥☀️
Nincs is ennél jobb, mint a szerelem!
De csak felnőtt korban!

Szép álmokat! 😘✨





26989. Törölt felhasználó (2024-10-28 23:30.57)   - (válasz Lifeisamovie 26985. hozzászólására)
Csak stílusosan akartam távozni...
Szánalmas írás volt. Igazad volt.
Felejtős.
Csak képzelet. Mese... ✨
Senki ne vegye komolyan!
Ez van.😔

Nagyon fáj a szívem. Néha nem lehet kibírni. 💔




26988. Törölt felhasználó (2024-10-28 22:26.25)   - (válasz Lifeisamovie 26984. hozzászólására)
Ez nem így volt. Például:

2. Mindenki dolgozott, aki nem volt párttitkár vagy más vezető.

6. Senki nem lopott, csak a pártvezetők.

Konklúzió: a kommunizmus néhány csodája nálunk 2 az egyben, a demokrácia csodája is.


26987. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:36.45)   - (válasz Lifeisamovie 26985. hozzászólására)
Igazad van.
Nem tudok és nem is akarok kib*cni veled.
Én azt más igekötővel szerettem átélni fénykoromban... be... vagy meg...
De szebb szó a szerelmeskedni.. 💞

Mivel Te lánynak aposztrofalod magad, nyilvan nem veled!!!
Hihihi😂😂😂
Látod? Mindenről lemaradsz, ha hazudsz! 😁


26986. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:33.00)   - (válasz Lifeisamovie 26985. hozzászólására)
Te már csak tudod....
Most meg a sejhajomat akarod viszlatni?
Zavarba hozol.
Bár tapintásra finom, selymes bőrű és formás. Vagy simogatásra. De csak, ha fiú simogatja. ☺️

Nagykorú vagy, remélem!



26985. Lifeisamovie (2024-10-28 21:27.47)   - (válasz Törölt felhasználó 26982. hozzászólására)
Itt egyedül te idegeskedsz. Én halál nyugodtan küldelek el a faszba, max rázom a fejem rajtad és röhögök mekkora fasz vagy. Te meg már valószínűleg a klaviatúrát csapkodod, hogy nem tudsz kibaszni velem, elszarni a kedvem, pedig majd megdöglesz, annyira akarod nekem a rosszat. Aranyered is kijött már talán a nagy erőlködésben.


26984. Lifeisamovie (2024-10-28 21:26.09)  
A kommunizmus 7 csodája:

1. Mindenkinek volt munkája.
2. Bár mindenkinek volt munkája, senki sem csinált semmit.
3. Bár senki sem csinált semmit, a terv 100% felett teljesült.
4. Bár a terv 100% felett teljesült, mégsem lehetett semmit kapni.
5. Bár nem lehetett semmit kapni, mindenkinek megvolt mindene.
6. Bár mindenkinek megvolt mindene, mégis mindenki lopott.
7. Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi.


26983. Lifeisamovie (2024-10-28 21:25.42)   - (válasz Törölt felhasználó 26981. hozzászólására)
Én senkire nem mondtam, hogy diszlexiás, nem vagyok rosszindulatú genny, mint te.


26982. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:25.37)   - (válasz Lifeisamovie 26980. hozzászólására)
Nem. Ertem miért vagy ilyen karót nyelt.
Olvasd el!
Szerintem vicces volt, édes. 😅
Ne idegeskedj! 🤫
Fogadok, h mindenki nevetne rajta, ha hármonkon kívül bárki is olvasná... 😂😂😂


26981. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:22.46)   - (válasz Lifeisamovie 26980. hozzászólására)
Bagoly mondja... Hihihihi😅😂😂😂


26980. Lifeisamovie (2024-10-28 21:21.58)   - (válasz Törölt felhasználó 26979. hozzászólására)
Max. te vagy aki nem tud olvasni:

Fórum - Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!


26979. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:20.20)   - (válasz Johnny Saiper 26975. hozzászólására)
Még egy zseni!
Azta! Mi van ma? Szellemjárás? 😅😂

Nem tehetsz róla, ha dislexiás vagy.
Nem hibáztatlak.
Ha szeretnéd, küldök puszit is. 😘


26978. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:16.40)   - (válasz Lifeisamovie 26976. hozzászólására)
Köszönöm kedvességedet!
A zord szavak mögött biztos érző szív ❤️
lappang...
Pedig már olyan jól belejöttem a világvége hangulatba, h sajnáljam magam...
Te meg folyton kizökkentessssz!😅

Most miattad nem tudok sírni, csak nevetni. 😂😂😂

Cuki vagy! Köszikeee! 😘


26977. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:13.39)   - (válasz Lifeisamovie 26976. hozzászólására)
Jaa, mindhattad volna, h ez vicc, mert akkt nevetek!

Ha ha ha
Hihihi 😂😂😂

Ugxes vagyok? Jó közönség?
Remélem, elégedett vagy!
Nevetek még, ha szeretnéd! 😅


26976. Lifeisamovie (2024-10-28 21:11.55)   - (válasz Törölt felhasználó 26973. hozzászólására)
Sokat képzelsz nagyon magadról...
Én egyetlen egy névről vagyok, ahogy a normálisabbja is, te meg már a rosseb tudja hányadik nevet fel nem használod kínodban. Kit akarsz már megvezetni, de tényleg?
Eltakarodhatnál már a vicc topikból, ha nem vagy képes viccet írni, csak már megint fosni a szót, megvádolni a másikat marhaságokkal, mert ahhoz ugye van pofád stb.


26975. Johnny Saiper (2024-10-28 21:11.17)   - (válasz Lifeisamovie 26963. hozzászólására)
Majdnem minden nap felnézek, csak kevesebbet írok. Nekem is válaszolt már, mégsem méltattam válaszra. Az admin meg valóban alszik, de nem ő az első ámokfutó a Filmkaton, ki tudja, lehet majd ő is egyszer Kukoricaember és társai sorsára jut. Addig viszont vagy beleálltok a játékába, vagy elengeditek őt, és nem írtok/válaszoltok neki. A döntés a tietek.


26974. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:09.54)   - (válasz Lifeisamovie 26972. hozzászólására)
Na jó, engedem, édes, h vicces legyél, mert látom, ez neked státuszszimbólum. 😁
Tiéd a pálya, Kicsinyem. 😘


26973. Törölt felhasználó (2024-10-28 21:05.05)   - (válasz Lifeisamovie 26972. hozzászólására)
Szerintem már jól összekeverted, édes... Amikor a nickemet loptad.
Nekem azzal nincs dolgom.


26972. Lifeisamovie (2024-10-28 21:02.40)   - (válasz Törölt felhasználó 26971. hozzászólására)
Keverjed még a szart te nyomorék...


26971. Törölt felhasználó (2024-10-28 20:58.52)   - (válasz Lifeisamovie 26968. hozzászólására)
Ez nem paranoia, Life?
Lécci, diagnosztizáld magad!

Vagy kérjük meg Gyermeklakót!
Vagy az is te vagy.... Várjunk csak.. Az nem skizofrén??

Vicces. Hi hi 😁😂


26970. Törölt felhasználó (2024-10-28 20:56.43)   - (válasz Lifeisamovie 26969. hozzászólására)
Te kis édi-bédi látnok! 😍

Méér', ez vicc!!! 😂😂😂



26969. Lifeisamovie (2024-10-28 20:46.59)  
Megy egy ember hazafelé, este a kihalt utcán, amikor elé ugrik egy rabló, és rákiált:
- Fel a kezekkel, és ide a pénzét!!!
- De kérem, én országgyűlési képviselő vagyok!
- Hmmm, vagy úgy. Akkor ide a PÉNZEM!

(Amúgy ez a vicc topik, de látom ezt is gond nélkül ignorálva van...)


26968. Lifeisamovie (2024-10-28 20:45.25)   - (válasz Törölt felhasználó 26965. hozzászólására)
Olyan egy aljas kis görény vagy, hogy az hihetetlen már tényleg.
Esetleg legközelebb meg az én nevemben jelentkezz be és legyél paraszt mindenkivel, hogy kiutálhass innen. Nagyon szúrom a szemed, de remélem nemsokára ki is lyukad mind a kettő, te kétszínű tahó.
Ha ennyire szeretsz másokat lejáratni, jelentkezz a megafosnál, tárt karokkal várnának. Kis szemétláda.


elejére ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... végére
 

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk