Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Az ártatlanság kora
- TV4, 07:35
Tuti tábor
- Filmbox Extra HD, 07:50
A jó, a rossz és a csúf
- Film Café, 08:30
Gyerekkori álmok
- Izaura TV, 08:40
Rosamunde Pilcher: A nagy örökség
- Mozi Klub, 08:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Liam Neeson (74)
William Forsythe (71)
Michael Cera (38)
Bill Hader (48)
Karl Urban (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?
2026-os választás
Rock zene
Három betű - egy mondat
Feszült helyzet - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A védelmező 3. aaaaa
Michael Pena aaaaa

 

Fórum - Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja! (27. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... végére
26877. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:06.17)   - (válasz Wellington 26876. hozzászólására)
Elhiszem.
Az őrület ott kezdődik, h valaki holtbiztos abban, amit hisz. 😁



26876. Wellington (2024-09-25 21:02.45)   - (válasz Törölt felhasználó 26875. hozzászólására)
Folyamatosan. De hogy te egy fityiszmajom értelmi fogyatékos idióta vagy abban egész biztos vagyok!
;)



26875. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:00.08)   - (válasz Wellington 26874. hozzászólására)
Ilyenkor józan vagy?


26874. Wellington (2024-09-25 20:54.13)  
- Voltam Seggfej egyik ügyfélénél, aki a diplomámat vitatta mondván, hogy megvettem. Aki valójában bármit is megvett az áttolt érettségijével dicccsőséges vállalkozó létére ki volt az?
- Ja hát alkalmi adott ügyfél Seggfej részéről. Nem hinném, hogy sok ember kellett áttolt érettségijéhez elvitattam!
XDXDXDXDXD


26873. Törölt felhasználó (2024-09-25 20:52.03)   - (válasz Wellington 26872. hozzászólására)
Te örültél nekem! 😍

De szeretlek! 😘


26872. Wellington (2024-09-25 20:48.16)  
- Amikor a rabszolga-törvényt (új munka törvénykönyvét) a Parlamentben megszavazták sok ember megtudta?
- Egy dolog biztos: a választáskor az ellenzék hitelébe került!


26871. Wellington (2024-09-25 20:32.22)  
- Van Magyarországon hírszerzés és elhárítás?
- Én neme tudom. Láttam pár parasztembert a Parlamentben. Éppen a büfében a bevételüket a bankszámlájukon számlálgatták!


26870. Wellington (2024-09-25 20:22.46)  
- Volt egy tanonc. Baromságokat beszélt, így már karrierje volt és sokkal magasabb polcra került. Mégis volt egy hibája, ami sok embernek nagyon sok pénzébe került
- És az mi volt?
- Wazze ezt a szíjat is elbasztam!


26869. Wellington (2024-09-25 20:17.37)  
- Hamarosan jön az atomháború. És téged még sem érdekel?
- Na hallod! Ha a stand up comedy, az idióta baromság és hazugság már államfői körökben is megvan...


26868. Wellington (2024-09-25 20:09.30)  
- Valaki azt mondta előre menjünk ne hátra.
- És?
- Wazze már az ókornál tartunk!


26867. Wellington (2024-09-25 20:04.31)  
- A magyar embereknek nincs pénzük és nagyon rosszul élnek. Külföldre jó ötlet pénzt adni bármiért?
A pénzügyminiszter a várban a vendéglőben zabálás közben nem válaszolt a kérdésre. Csak zabált tovább...


26866. Wellington (2024-09-25 19:57.12)  
- Egy dilettáns barom képét láttam történelemkönyvben.
- Wazze! És az ki volt?
- Hát nem Napóleon!
- Akkó kk volt?
- Orbán Viktor.


26865. Wellington (2024-09-25 19:52.29)  
- Kibaszott szar kezelést kaptam a körházban és kitörölhetem a seggem az oktatásban is. Van erre megoldás?
- Hát a megoldás nem a jogtudományban van az is biztos!


26864. Wellington (2024-09-25 19:48.45)  
- Minden pénzt kiküldenek Magyarországról, hogy Orbán Viktor külföldi szavazóit támogassák. Ennek ki örül?
- Én biztos nem. Magyarországon ebbe már sokan belehaltak!


26863. Wellington (2024-09-25 19:43.48)  
Matekórán:
- Egy idióta vállalkozó és még egy idióta vállalkozó az mennyi?
- ŐŐŐ egy Orbán Viktor?


26862. Törölt felhasználó (2024-09-25 19:43.04)   - (válasz Wellington 26860. hozzászólására)
😂😂😂

Nem tudok rád haragudni, bocs. Annyira vicces. 🤣

De sejtem, h engem szidsz... 😔


26861. Wellington (2024-09-25 19:42.05)  
- Orbán Viktor fizikai együtthatója mennyi?
- Honnan tudjam! Még senki sem gurította le a lejtőn!


26860. Wellington (2024-09-25 19:40.05)  
Orbán Viktor kiállt a pódiumra és látta, hogy értelmetlen szófosását megtapsolják. Így megjelentette könyvalakban is!


26859. Iszonytató Huttyogány (2024-09-24 23:11.41)  
Egy férfi betér egy ruhaboltba, majd elkezdi nyalogatni a ruhák árcéduláit. Odamegy hozzá az egyik eladónő:
-Uram! Ön mit művel?
-Semmit hölgyem, csupán kiváncsi voltam, hogy milyen a ruhák árnyalata.


26858. Liverpoolfan19 (2024-09-24 11:05.45)  
- Miért nálunk forgatott Bruce Willis?
- Mert itt a legdrágább az élet.


26857. Lifeisamovie (2024-09-23 17:23.04)  
-Mi az abszolút szerelmi csalódás?
A vak görény rájön, hogy egy fingba volt szerelmes.


26856. Lifeisamovie (2024-09-23 17:15.10)  
-Mit csinál két iraki a mérleghintán?
-???
-Idegesíti a mesterlövészeket.


26855. Lifeisamovie (2024-09-23 16:47.43)  
Isten osztja az orrokat. Először a fehérember kerül sorra:
- Hát, én közepes orrot szeretnék, se kicsit se nagyot, se keskenyet se széleset.
Megkapja. Utána a néger következik:
- Én széles lapos orrot szeretnék.
Ő is megkapja. Jön a kínai:
- Én kicsi keskeny orrot akarok.
Megkapja ő is. Majd a zsidó kerül sorra:
- Mennyibe kerül?
- Ingyen van.
- Akkor a legnagyobbat!


26854. Quantumleap (2024-09-23 09:26.33)   - (válasz Iszonytató Huttyogány 26852. hozzászólására)
Már az alapkoncepció is vicc. Ilyen nincs, hogy valakinek nem sikerül a kivégzése és ezért szabadon engedik.


26853. Nor-bee (2024-09-20 23:20.56)   - (válasz Iszonytató Huttyogány 26852. hozzászólására)
Te jóságos tevehere!


26852. Iszonytató Huttyogány (2024-09-20 17:51.16)  
Egy férfi ellop egy autót, majd elüt vele egy embert. Halálra ítélik. Amikor eljön a kivégzés ideje, megkérdezik tőle, hogy mit szeretne enni utolsó vacsora gyanánt. Mindenki meglepetésére ő csak egy banánt kér. Odaadják neki a banánt, majd másnap reggel beültetik a villamosszékbe. A hóhér meghúzza a kart, de a férfi túléli. Elengedik a férfit. Egy héttel később a férfi ismét ellop egy autót és ezúttal 2 embert is elüt. Ismét halálra ítélik a férfit. A férfi utolsó vacsorára ismét csak egy banánt kér. Másnap reggel megint beültetik a villamosszékbe, a hóhér ismét meghúzza a kart, de ismét túléli a férfi a kivégzést. Elengedik újra a férfit. A férfi egy héttel később harmadjára is ellop egy autót és ezúttal 3 embert is elgázol. Harmadszorra is halálra ítélik. Utolsó vacsorára harmadszorra is csak egy banánt kér. Másnap reggel, immár harmadjára is beültetik a villamosszékbe. A hóhér harmadszorra is meghúzza a kart. A férfi ismét túléli. A hóhérnak már nagyon tele van a hócipője és odamegy a férfihoz:
-Uram! Árulja már el, hogy mégis hogyan éli túl folyton a kivégzést! Lefogadom, hogy a banánnal ügyködik folyton valamit, amit mindig kér!
-Nem, ennek semmi köze a banánhoz hóhér úr! Az igazság az, hogy rendkívül rossz vezető vagyok!


26851. Nor-bee (2024-09-20 16:58.39)  
- Önt villamosszék általi halálra ítéljük fárasztó viccei miatt. Kíván valamit mondani az utolsó szó jogán?
- Ültem már villamosszékben, csak akkor leszálltam a végállomáson...


26850. Lifeisamovie (2024-09-20 12:30.11)  
Néhány gyöngyszem az ELMÜ-ÉMÁSZ Call centeréből:


Éjszaka, tél...

Ügyfél: (se köszönés, se bemutatkozás) Füccsé b...meg!
Ü.i.: Hol lakik?
Ügyfél: Minek az neked, még be is akarsz törni?(Levágja a telefont)

Ügyfél: Nincs áram a lakásban.
Ü.i.: Felveszi a címet és tájékoztatja, hogy ha nem az Elektromos Művek részéről van a hiba, akkor az indokolatlan kiszállás 8.000, -Ft.
Ügyfél: (5 perc múlva visszatelefonál) Töröltetni szeretném a címet, mert a 8.000,- Ft-tal sikerült annyira megijeszteni a férjem, hogy felállt a fotelból és visszakapcsolta az automatát.

Ügyfél: Jó napot! Szentmártonkátáról telefonálok, és érdeklődöm mikor lesz áram, mert félek hogy lefagynak a palánták a fólia alatt. Ja és van egy 1 éves gyerekem is.

Ügyfél: Azt szeretném kérdezni hétvégén miért nincs már egész nap éjszakai áram?
Ü.i.: Nem áll rendelkezésre a hálózaton energiatöbblet, ami kiadható.
Ügyfél: Mér hova tűnt az atom, rászórták Irakra?

Ügyfél: A fürdőszobában állandóan gázszagot érzek.
Ü.i.: Ez az Elektromos Művek.
Ügyfél: Jó, de ha felrobbannék, akkor szóltam.



26849. Lifeisamovie (2024-09-20 12:02.08)  
Haldoklik az öreg paraszt, és a városi rokona megkérdi:
- Hívjak orvost?
- Nem kell, fiam. Mi itt falun természetes halállal szoktunk meghalni.


26848. Lifeisamovie (2024-09-20 11:56.06)  
Angol lord és felesége hazatérnek a színházból. A lady behívja az inast a szobájába, majd ráparancsol:

- Azonnal vegye le a blúzomat!
....
-A szoknyámat is!
....
-A melltartómat is!
....
- És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat hordja, kirúgatom a férjemmel!


elejére ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... végére
 

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk