
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Az ártatlanság kora - TV4, 07:35 |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
| Rosamunde Pilcher: A nagy örökség - Mozi Klub, 08:50 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el? |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A védelmező 3. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 26877. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:06.17) - (válasz Wellington 26876. hozzászólására) |
| Elhiszem. Az őrület ott kezdődik, h valaki holtbiztos abban, amit hisz. 😁 |
| 26876. Wellington (2024-09-25 21:02.45) - (válasz Törölt felhasználó 26875. hozzászólására) |
| Folyamatosan. De hogy te egy fityiszmajom értelmi fogyatékos idióta vagy abban egész biztos vagyok!
;) |
| 26875. Törölt felhasználó (2024-09-25 21:00.08) - (válasz Wellington 26874. hozzászólására) |
| Ilyenkor józan vagy? |
| 26874. Wellington (2024-09-25 20:54.13) |
| - Voltam Seggfej egyik ügyfélénél, aki a diplomámat vitatta mondván, hogy megvettem. Aki valójában bármit is megvett az áttolt érettségijével dicccsőséges vállalkozó létére ki volt az?
- Ja hát alkalmi adott ügyfél Seggfej részéről. Nem hinném, hogy sok ember kellett áttolt érettségijéhez elvitattam! XDXDXDXDXD |
| 26873. Törölt felhasználó (2024-09-25 20:52.03) - (válasz Wellington 26872. hozzászólására) |
| Te örültél nekem! 😍 De szeretlek! 😘 |
| 26872. Wellington (2024-09-25 20:48.16) |
| - Amikor a rabszolga-törvényt (új munka törvénykönyvét) a Parlamentben megszavazták sok ember megtudta?
- Egy dolog biztos: a választáskor az ellenzék hitelébe került! |
| 26871. Wellington (2024-09-25 20:32.22) |
| - Van Magyarországon hírszerzés és elhárítás?
- Én neme tudom. Láttam pár parasztembert a Parlamentben. Éppen a büfében a bevételüket a bankszámlájukon számlálgatták! |
| 26870. Wellington (2024-09-25 20:22.46) |
| - Volt egy tanonc. Baromságokat beszélt, így már karrierje volt és sokkal magasabb polcra került. Mégis volt egy hibája, ami sok embernek nagyon sok pénzébe került
- És az mi volt? - Wazze ezt a szíjat is elbasztam! |
| 26869. Wellington (2024-09-25 20:17.37) |
| - Hamarosan jön az atomháború. És téged még sem érdekel?
- Na hallod! Ha a stand up comedy, az idióta baromság és hazugság már államfői körökben is megvan... |
| 26868. Wellington (2024-09-25 20:09.30) |
| - Valaki azt mondta előre menjünk ne hátra.
- És? - Wazze már az ókornál tartunk! |
| 26867. Wellington (2024-09-25 20:04.31) |
| - A magyar embereknek nincs pénzük és nagyon rosszul élnek. Külföldre jó ötlet pénzt adni bármiért?
A pénzügyminiszter a várban a vendéglőben zabálás közben nem válaszolt a kérdésre. Csak zabált tovább... |
| 26866. Wellington (2024-09-25 19:57.12) |
| - Egy dilettáns barom képét láttam történelemkönyvben.
- Wazze! És az ki volt? - Hát nem Napóleon! - Akkó kk volt? - Orbán Viktor. |
| 26865. Wellington (2024-09-25 19:52.29) |
| - Kibaszott szar kezelést kaptam a körházban és kitörölhetem a seggem az oktatásban is. Van erre megoldás?
- Hát a megoldás nem a jogtudományban van az is biztos! |
| 26864. Wellington (2024-09-25 19:48.45) |
| - Minden pénzt kiküldenek Magyarországról, hogy Orbán Viktor külföldi szavazóit támogassák. Ennek ki örül?
- Én biztos nem. Magyarországon ebbe már sokan belehaltak! |
| 26863. Wellington (2024-09-25 19:43.48) |
| Matekórán:
- Egy idióta vállalkozó és még egy idióta vállalkozó az mennyi? - ŐŐŐ egy Orbán Viktor? |
| 26862. Törölt felhasználó (2024-09-25 19:43.04) - (válasz Wellington 26860. hozzászólására) |
| 😂😂😂 Nem tudok rád haragudni, bocs. Annyira vicces. 🤣 De sejtem, h engem szidsz... 😔 |
| 26861. Wellington (2024-09-25 19:42.05) |
| - Orbán Viktor fizikai együtthatója mennyi?
- Honnan tudjam! Még senki sem gurította le a lejtőn! |
| 26860. Wellington (2024-09-25 19:40.05) |
| Orbán Viktor kiállt a pódiumra és látta, hogy értelmetlen szófosását megtapsolják. Így megjelentette könyvalakban is! |
| 26859. Iszonytató Huttyogány (2024-09-24 23:11.41) |
| Egy férfi betér egy ruhaboltba, majd elkezdi nyalogatni a ruhák árcéduláit. Odamegy hozzá az egyik eladónő:
-Uram! Ön mit művel? -Semmit hölgyem, csupán kiváncsi voltam, hogy milyen a ruhák árnyalata. |
| 26858. Liverpoolfan19 (2024-09-24 11:05.45) |
| - Miért nálunk forgatott Bruce Willis?
- Mert itt a legdrágább az élet. |
| 26857. Lifeisamovie (2024-09-23 17:23.04) |
| -Mi az abszolút szerelmi csalódás?
A vak görény rájön, hogy egy fingba volt szerelmes. |
| 26856. Lifeisamovie (2024-09-23 17:15.10) |
| -Mit csinál két iraki a mérleghintán?
-??? -Idegesíti a mesterlövészeket. |
| 26855. Lifeisamovie (2024-09-23 16:47.43) |
| Isten osztja az orrokat. Először a fehérember kerül sorra:
- Hát, én közepes orrot szeretnék, se kicsit se nagyot, se keskenyet se széleset. Megkapja. Utána a néger következik: - Én széles lapos orrot szeretnék. Ő is megkapja. Jön a kínai: - Én kicsi keskeny orrot akarok. Megkapja ő is. Majd a zsidó kerül sorra: - Mennyibe kerül? - Ingyen van. - Akkor a legnagyobbat! |
| 26854. Quantumleap (2024-09-23 09:26.33) - (válasz Iszonytató Huttyogány 26852. hozzászólására) |
| Már az alapkoncepció is vicc. Ilyen nincs, hogy valakinek nem sikerül a kivégzése és ezért szabadon engedik. |
| 26853. Nor-bee (2024-09-20 23:20.56) - (válasz Iszonytató Huttyogány 26852. hozzászólására) |
| Te jóságos tevehere! |
| 26852. Iszonytató Huttyogány (2024-09-20 17:51.16) |
| Egy férfi ellop egy autót, majd elüt vele egy embert. Halálra ítélik. Amikor eljön a kivégzés ideje, megkérdezik tőle, hogy mit szeretne enni utolsó vacsora gyanánt. Mindenki meglepetésére ő csak egy banánt kér. Odaadják neki a banánt, majd másnap reggel beültetik a villamosszékbe. A hóhér meghúzza a kart, de a férfi túléli. Elengedik a férfit. Egy héttel később a férfi ismét ellop egy autót és ezúttal 2 embert is elüt. Ismét halálra ítélik a férfit. A férfi utolsó vacsorára ismét csak egy banánt kér. Másnap reggel megint beültetik a villamosszékbe, a hóhér ismét meghúzza a kart, de ismét túléli a férfi a kivégzést. Elengedik újra a férfit. A férfi egy héttel később harmadjára is ellop egy autót és ezúttal 3 embert is elgázol. Harmadszorra is halálra ítélik. Utolsó vacsorára harmadszorra is csak egy banánt kér. Másnap reggel, immár harmadjára is beültetik a villamosszékbe. A hóhér harmadszorra is meghúzza a kart. A férfi ismét túléli. A hóhérnak már nagyon tele van a hócipője és odamegy a férfihoz:
-Uram! Árulja már el, hogy mégis hogyan éli túl folyton a kivégzést! Lefogadom, hogy a banánnal ügyködik folyton valamit, amit mindig kér! -Nem, ennek semmi köze a banánhoz hóhér úr! Az igazság az, hogy rendkívül rossz vezető vagyok! |
| 26851. Nor-bee (2024-09-20 16:58.39) |
| - Önt villamosszék általi halálra ítéljük fárasztó viccei miatt. Kíván valamit mondani az utolsó szó jogán? - Ültem már villamosszékben, csak akkor leszálltam a végállomáson... |
| 26850. Lifeisamovie (2024-09-20 12:30.11) |
| Néhány gyöngyszem az ELMÜ-ÉMÁSZ Call centeréből:
Éjszaka, tél... Ügyfél: (se köszönés, se bemutatkozás) Füccsé b...meg! Ü.i.: Hol lakik? Ügyfél: Minek az neked, még be is akarsz törni?(Levágja a telefont) Ügyfél: Nincs áram a lakásban. Ü.i.: Felveszi a címet és tájékoztatja, hogy ha nem az Elektromos Művek részéről van a hiba, akkor az indokolatlan kiszállás 8.000, -Ft. Ügyfél: (5 perc múlva visszatelefonál) Töröltetni szeretném a címet, mert a 8.000,- Ft-tal sikerült annyira megijeszteni a férjem, hogy felállt a fotelból és visszakapcsolta az automatát. Ügyfél: Jó napot! Szentmártonkátáról telefonálok, és érdeklődöm mikor lesz áram, mert félek hogy lefagynak a palánták a fólia alatt. Ja és van egy 1 éves gyerekem is. Ügyfél: Azt szeretném kérdezni hétvégén miért nincs már egész nap éjszakai áram? Ü.i.: Nem áll rendelkezésre a hálózaton energiatöbblet, ami kiadható. Ügyfél: Mér hova tűnt az atom, rászórták Irakra? Ügyfél: A fürdőszobában állandóan gázszagot érzek. Ü.i.: Ez az Elektromos Művek. Ügyfél: Jó, de ha felrobbannék, akkor szóltam. |
| 26849. Lifeisamovie (2024-09-20 12:02.08) |
| Haldoklik az öreg paraszt, és a városi rokona megkérdi:
- Hívjak orvost? - Nem kell, fiam. Mi itt falun természetes halállal szoktunk meghalni. |
| 26848. Lifeisamovie (2024-09-20 11:56.06) |
| Angol lord és felesége hazatérnek a színházból. A lady behívja az inast a szobájába, majd ráparancsol:
- Azonnal vegye le a blúzomat! .... -A szoknyámat is! .... -A melltartómat is! .... - És ha még egyszer meglátom, hogy az én ruháimat hordja, kirúgatom a férjemmel! |
