
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Felséges szerelem - Story4, 13:15 |
| Trollok a világ körül - RTL, 13:40 |
| Képzeletbeli barátok - TV2, 13:45 |
| Bolond április - M5, 13:55 |
| Karatetigris - Film Mánia, 14:40 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Paul Giamatti (59) |
| Jason Isaacs (63) |
| Robert Englund (79) |
| Sonya Walger (52) |
| Adrian Titieni (63) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Pasivadászat kezdőknek - Vélemények |
| Rock zene |
| Randibusz - Vélemények |
| 2026-os választás |
| Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A Hail Mary küldetés ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Scherer Péter ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 27027. Lifeisamovie (2024-12-13 20:27.04) |
| - Apu, mi az a bank?
- Elmagyarázom. Először odaadod nekem a labdád, aztán fizetsz nekem minden alkalommal, ha játszani akarsz vele. Akkor is fizetsz, ha másnak szeretnéd adni és minden hónapban adsz egy kis pénzt, hogy nálam lehessen a labdád. |
| 27026. Iszonytató Huttyogány (2024-12-10 22:14.14) |
| Beiratkoztam egy reinkarnációs tanfolyamra. Egyszer élünk... |
| 27025. Lifeisamovie (2024-12-04 14:34.46) |
| Apa a fiával sétál a boltban, épp az óvszerek mellett.
Kérdi a gyerek, hogy ez mi? -Fiam, ez azért van, hogy megvédjen szex közben a nem kívánt következményektől. A gyerek kézbe vesz egy 3 db csomagot és megkérdezi: - Apa, ez kiknek van? - Középiskolásoknak. Egy péntekre, egy szombatra, egy vasárnapra. A srác kivesz egy 6 db-osat, kérdés ua., ez kinek van? - Ez fiam, egyetemistáknak. Kettő péntekre, kettő szombatra, kettő vasárnapra. A srác talál egy 12 db-osat, kérdés dettó: ez kinek? Apa válaszol: - Ez fiam, házasembereknek. Egy januárra, egy februárra... |
| 27024. Convar (2024-12-03 04:21.53) |
| Hogy párzanak a tarajos sülök?
Óvatosan. |
| 27023. Wellington (2024-12-01 21:02.39) |
| Segfej Csula egyszer komoly beszélgetést folytatott 3 másik vállalkozóval a nevének eredetével és második világháborús "származástanával" kapcsolatosan. Az élest meg is jegyezték neki "poénos" formában. Azóta sem jöttek vissza - de a Csula a távozásuk után krokodilkönnyeket sírt...!
;)XD |
| 27022. Lifeisamovie (2024-11-27 12:17.23) |
| Nagyon boldog ember voltam.
Már több mint egy éve jártunk imádott barátnőmmel, és el is határoztuk, hogy összeházasodunk. Csak egy dolog aggasztott.... A gyönyörű szép húga... Jövendőbeli sógornőm 22 éves volt, nagyon szűk miniszoknyákban járt és legtöbbször melltartó nélkül. Rendszeresen lehajolt amikor a közelemben volt, s így mindig csodálatos látvány tárult elém. Biztosan szándékos volt, mert sosem csinálta más előtt. Egy napon, a hugica hívott, és megkért, hogy menjek át leellenőrizni az esküvői meghívókat. Egyedül volt, mikor megérkeztem, és azt suttogta, hogy olyan vágyat érez irántam, amit nem tudott leküzdeni. Azt mondta, szeretne velem szeretkezni, csak egyszer mielőtt megházasodom és elkötelezem magam a nővére mellett. Meredten figyeltem, ahogy felmegy a lépcsőn. Amikor felért, lehúzta a bugyiját és ledobta rám a lépcső aljára. Egy pillanatig ott álltam, majd megfordultam és kivágtattam a bejárati ajtóhoz. Kinyitottam, majd a kocsimhoz rohantam. Körös-körül...ott álldogált az egész jövendőbeli családom, mind tapsolva! Apósjelöltem könnyes szemekkel ölelt át és mondta: - Nagyon örülünk, hogy átmentél a kis tesztünkön! Nem is akarhatnánk nálad jobb férfit a lányunknak. Üdvözlünk a családban! Tanulság: Mindig a kocsiban tartsd az óvszert! |
| 27021. Lifeisamovie (2024-11-22 11:39.43) |
| Miért teremtette meg Isten a férfit?
- Mert a gorillákat sehogy sem tudta megtanítani a fűnyírásra. |
| 27020. Nor-bee (2024-11-21 20:55.01) |
| ÜZENET AZ AGYTÓL
Mikor a testet teremtették, valamennyi testrész Főnök akart lenni. Az Agy azt mondta: - Mivel én irányítom az összes testrészt, és én gondolgozom mindenki helyett, én leszek a Főnök! A láb válasza: - Miután én viszem oda az embert, ahova menni akar, így én akarok Főnök lenni! Így folytatta a Szem, a Kéz, a Szív, a Tüdő, meg a többi testrész... Egyszercsak megszólalt a Segg: - A Főnök én vagyok! Ekkor minden testrész röhögni kezdett, mert abszurdnak tartotta, hogy a Segg legyen a főnöke. Erre a Segg nagyon megsértődött, összehúzta magát, és megtagadta elvégezni a dolgát. Emiatt az Agy belázasodott, a Szem kigúvadt, a Láb remegett, a Kéz csak erőtlenül lógott, És még a Szív, meg a Tüdő sem tudott dolgozni. Végül minden testrész kérte az Agyat, hogy a Segg lehessen a Főnök. Így is lett! Míg a többiek elvégzik az összes munkát, addig a Segg csak ül, és sok szart csinál. Tanulság: Ahhoz, hogy Főnök legyél, nem kell géniusznak lenni, elég, ha csak egy Segg vagy! Üdvözlettel: Az Agy |
| 27019. Lifeisamovie (2024-11-20 11:36.23) |
| Hollywood-i filmek, ha a valóságban játszódnának:
Die Hard 3. Bruce Willis fejfájással ébred, majd visszafekszik. New York elpusztul....XD Terminátor 2. Arnold Schwarzenneggerben érkezéskor lefagy a Windows, aztán reggelre széjjelhordják a hajléktalanok. Emannuelle Az első héten mindenki trippert kap, aztán behúzódik az árnyékba. Kék Lagúna A két gyerek tetemét delfinek tolnák ki a partra, de elgázolja őket egy tartályhajó részeg kapitánya, így sosem találják meg őket. E.T. E.T-t egy részeges traktorista szeneslapáttal agyonveri, majd elássa a tyúkudvaron. Timothy sosem tanul meg repülve kerékpározni. Zorba, a görög A stáb nem kap forgatási engedélyt, ezért Németországban készítik el a Jürgen, a bajort. A temetőre épült ház (Poltergeist) Miután kiderült, hogy a ház egy temetőre épült, az ÁNTSZ bezáratja. A halottak veséjét eladják az USA-ba. |
| 27018. Lifeisamovie (2024-11-20 11:31.16) - (válasz Nor-bee 27016. hozzászólására) |
| - Hivatalos helyen vette?
- Az utcán....az jó XD |
| 27017. Nor-bee (2024-11-20 08:42.47) - (válasz Nor-bee 27016. hozzászólására) |
| Praktikumos |
| 27016. Nor-bee (2024-11-20 08:42.17) - (válasz Lifeisamovie 27015. hozzászólására) |
| Praktikum is geci vagyok 😀 [link] |
| 27015. Lifeisamovie (2024-11-19 12:32.39) |
| - Jó napot kívánok! Megpróbálom beütni a Pink kódom, de csak csillagokat látok!
- Ez természetes. Mert a szám titkos, tehát Ön csak csillagokat fog látni. - Akkor honnan tudjam, hogy mit ütöttem be? XD |
| 27014. Lifeisamovie (2024-11-19 11:57.12) |
| Beosztott vs Főnök esélyegyenlőtlenség
Ha körültekintéssel végzek el egy munkát, és ezért hosszabb ideig tart, mint máskor, akkor lassú vagyok. Ha ugyanezt a főnököm teszi, akkor ő megfontolt. Ha valami munkát nem végzek el, mert nincs rá érkezesem, akkor hanyag vagyok. Ha a főnököm lóbálja egész nap a lábát, és megfeledkezik valami fontos dologról, akkor ő elfoglalt ember. Ha valami feladatot a főnököm külön utasítása nélkül végzek el, mert magától értetődően nekem kell megcsinálni, akkor megpróbálok okoskodni. Ha a főnököm nem várja meg a vezér utasítását, akkor az kezdeményezés. Ha jól végzem el a munkámat, és a főnököm elégedett és nyilvánosan megdicsér, akkor én talpnyaló vagyok. Ha őt dicséri a feljebbvalója, akkor ez sikeres, gyümölcsöző együttműködés. |
| 27013. Floorficánk (2024-11-19 01:33.26) |
| Lépcsőház földszintjén szembe találkozik két úriember, egyik sem tervezte kikerülni a másikat, eztán egymás előtt állnak meg.
-Hogyan? -Micsoda? Tették fel egymás után, egymásnak szegezett kérdéseiket egymásnak, egy s mást gondolva egyik s másik emlék egymás utáni képkockáit egyre s másra vizualizálva. -De most te kivel beszélgetsz? -Senkivel, ez a narrátor szövege a viccben. -Milyen viccben, ember?? Hát félpofonos kurvák ismételgetnek mondatkitöltő frázisokat csak! Ezt mondja föl és ráadásul így?? -OKé. Volt egyszer egy kurva... -Hahaha, hát miért nem ezzel kezdted??? -Azért mert szemből is és hátulról is közeledik valami. Nem tudom mi az. -Akkor fejezd be a viccet, és nézzük meg. -Oké, vége, induljunk. |
| 27012. Nor-bee (2024-11-17 11:13.14) - (válasz Nor-bee 27011. hozzászólására) |
| Súlyosabb vár bazdmeg! |
| 27011. Nor-bee (2024-11-17 11:12.45) - (válasz Lifeisamovie 27000. hozzászólására) |
| Hasonló: Híradó, baleset... „túl van már egy életmentő műtéten, de ettől súlyosabb bár rá a jövő héten." |
| 27010. Wellington (2024-11-16 22:23.47) |
| Donald Trump sikeresen nyert a választáson egy női jelölt ellen. A szavazói között - csak hogy nehogy női elnök legyen - egyebek mellett befutott színésznők is voltak... |
| 27009. Wellington (2024-11-16 22:19.41) |
| Donald Trump nem fél a beszédei hatásától. Ha baromságokat hord össze majd elkeni Bidenen... |
| 27008. Wellington (2024-11-16 22:18.08) |
| A COVID idején Trump egy új hipotézist állított fel a vér kihipózásáról. Hogyan hogy nem eme tudományos ötlete az USA vezető orvosaiig idáig még nem jutott el... |
| 27007. Wellington (2024-11-16 22:07.47) |
| Az USA felül(alul)múlta önmagát. Úgy megválaszatni elnöknek valakit, hogy közben rendőrségi és FBI-szinten eljárás folyik ellene tényleg nagy mutatvány! |
| 27006. Wellington (2024-11-16 22:05.36) |
| Donald Trump választást nyert és csúcsot döntött. És ez valóban igaz. Rosszindulatú zaftos pletykákkal nők ellen idáig még egy férfi sem nyert. |
| 27005. Wellington (2024-11-16 22:04.03) |
| Donald Trump és Orbán Viktor találkozott Camp Davidben. A csúcstalálkozó eredménye, hogy megegyeztek a mosdóban a "legjobb barátjukkal" ezentúl mindig csak jobb kézzel fognak kezet. |
| 27004. Wellington (2024-11-16 21:54.15) |
| Seggfej Csula meséli a kölykéről:
"- Képzeld el! Éjszak hazajött a fiam. Persze be volt rúgva. Erre mit csinál a csodálatoss, mit látok reggel? Befeküdt az autójába a csomagtartóba." Ami ebből igaz a Kukás Tsákó részegsége. Viszont a SAJÁT kocsimat a Csulánál éjszakára még soha sem hagytam! |
| 27003. Wellington (2024-11-16 21:39.24) |
| Kukás Tsákó hétvégénként bulizik és ilyenkor mindig a kocsmában kezdi a haverjaival. A lentebbi beszéd rekonstrukció egy kocsmárosnő és egy taxis elbeszéléseiből:
"- És ismét üdvözöljük a barátaival a csodálatoss kukás tsákót a barátaival együtt! Tessék. Üljenek le ide egy csapatban (csürhében) egy asztalhoz. Figyelem! Mutatvány következik. Kukás tsákó italkeveréket készít. És már kéri is a korsó benne a sok sörrel. És kéri hozzá sorban a rumot, tequilát és az idei kisüstit. Csak figyeljetek a mutatványára szépen sorban! És már tölti is hozzá a noha bort (nagyon tetszik neki ez a szó), a vodkát és az unicumot. Figyeljetek rá nagyon! Seggfej Csula után ő nagyon példaértékű! És tsákó belekortyol. Kicsit mintha megszédült volna... A zsebébe nyúl. Állítólag valami csodaszere van. Nem tudjátok honnan van ez a nagy pisiszag? Csukjátok be a WC-ajtót, de gyorsan! És kukás tsákó hozzátölti ezt a sárga nedűt még. Hopp! Az egészet lehúzta, de villámgyorsan. Nézzétek! Mintha csöppet elfehéredett volna. Leesett a székről. Már hány nagy sugárban. Valaki a detoxikálót hívja, de gyorsan! |
| 27002. Floorficánk (2024-11-11 07:09.31) - (válasz Pintyőke 310. hozzászólására) |
| Van benne dzseksz :) |
| 27001. Floorficánk (2024-11-11 06:58.37) |
| Evelin hangfelvételeket készített Péterékről, ez derül ki a Péter által Evelinről készített hangfelvételekből. |
| 27000. Lifeisamovie (2024-11-10 13:16.45) |
| Bejegyzések rendőri jegyzőkönyvből:
- Kaposváron, a lakásához tartozó garázsban, egy házilag készített kispuskával Béla, a 40 éves munkanélküli egy esetben halántékon lőtte magát, s a helyszínen meghalt. - Véres volt az egész kultúrház. Látszott, hogy nem író-olvasó találkozó volt előtte. - A gyanúsított gépkocsijával Komló belterületén elütötte a vele azonos irányban haladó ismeretlen személy által hajtott kerékpárt. |
| 26999. Floorficánk (2024-11-10 00:05.02) |
| "A békát meghívták a vendégségbe." - Írja a vicckönyv.
-Állj, állj le. Most ez egy vicc amit olvasok? - Kérdezi az olvasó elégedetlenül fejét rázva. "Igen az."-Feleli a vicckönyv-" De hadd folytassam. Szóval alibi volt. -Állj. Ez így nem vicces, tudtam, hogy ide lyukadsz ki. "Befognád most már? Szóval nem jött össze a vendégül látóknak a vacsora, mert a béka legnagyobb meglepetésükre megszólalt. Ugye az állatok nem beszélnek, így meglepődtek a vendégül látók." -Na hát, kurva nagy poén, megszólalt a béka, és akkor most nem eszik meg, mert ohhh, beszélő állatot nem eszünk. "Kuss. Végre kuss legyen már. Szóval attól paráztak, hogy királylánnyá változnak, ha megeszik..." Az olvasó végig se olvasva a mondatot agresszív gyors mozdulattal becsukta a könyvet és a kukába vágta. Majd vészesen kifelé kandikálva leselkedett az ablakon, függönyét elhúzva, mikor jön a kukásautó. |
| 26998. Floorficánk (2024-11-09 23:55.17) |
| -Én már akkor komoly történeteket írtam és emelkedtem komoly költői magasságokba, míg ti pelenkába fetrengtetek.
-Mikor? -2000-ben. -Akkor már beszélni is tudtam. -Jó, tudtál beszélni, de vajmi keveset értettél volna abból amit rögzítettem a papírlapokon. Pont ez a lényeg, ezért talán nem túlzás. -Nem túlzás. Most sem értem. |
