
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Rohanás - AMC, 00:55 |
| A szabadság hangja - Filmbox Premium, 00:55 |
| A menyasszony! - HBO2, 01:00 |
| Ígéretes fiatal nő - SkyShowtime 2, 01:20 |
| A rettegés éjszakája - Film Café, 01:25 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Linda Cardellini (51) |
| Ricky Gervais (65) |
| Mckenna Grace (20) |
| Timur Bekmambetov (65) |
| Sheridan Smith (45) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
12 menet, 3 lezárás ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Fisher Stevens ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
35. LAURA113 (2024-06-15 14:57.50) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| EZ,... BETALÁLLT...
NAGYON,... DE NAGYON SZÉP SZÁM & JÓ A CSAJ IS... ;) A DANCING, AZ IS NAGYON JÓ A CLIPHEZ TÖKÉLETES & NAGYON JÓ MOZGÁSA VAN A CSAJNAK... ;) - A HANGJA,... AZ FENOMENÁLIS... BELE LEHET SZERETNI... https://www.youtube.com/watch?v=G7KNmW9a75Y&list=RDG7KNmW9a7.. |
| 34. Opticum (2020-08-18 23:40.18) - (válasz Lector 33. hozzászólására) |
| Az nékem is . |
| 33. Lector (2020-08-18 23:15.00) |
| Nothing Breaks Like A Heart |
| 32. Opticum (2020-08-18 23:06.26) |
| Amelyik nem az ove.every rose has is thorn. |
31. Melinda97 (2012-07-22 21:07.27) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Climb :D |
| 30. Erzsó+jesseforever<3 (2012-01-26 14:12.52) |
| A the climb az cool=D |
29. 3ry (2010-12-29 22:02.40) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| who owns my heart tok jou xam
12x vegighalgattam s most mar bedugom a fulem ha meghallom ext a szamot -.-" |
| 28. Terjekdori (2010-11-21 15:09.06) |
| get this szerintem |
27. Dorina123456789 (2010-11-05 17:28.45) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ordinary girl de mindegyiket számát szeretem! |
| 26. Réti bogi (2010-11-04 16:12.46) |
| The Climb |
25. Sári,Sarah (2010-09-17 15:03.47) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Party in the USA |
| 24. Vervunhive (2010-09-05 16:26.39) |
| Szmájli legjobb száma: Nyáron utazom a nyálon |
23. Jessyca94 (2010-09-05 16:23.28) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| nekem a Bottom Of The Ocean,See You Again és a Someday de amúgy még számos dala tetszik |
22. Hilarie (2010-07-26 19:54.27) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Hilarie 21. hozzászólására) |
| És a Fly on the wall |
21. Hilarie (2010-07-26 19:54.08) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Can't be tamed |
20. Vegasbaby (2010-07-25 17:24.41) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Can't be tamed, Stay, When I look at you, See you again. |
19. Cuki_17h (2010-07-22 10:21.43) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| When i look at you |
18. Lightning (2010-07-21 15:20.48) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Fuck my pussy xDDD |
| 17. Zsazszsa (2010-07-21 13:21.40) |
| It's on |
16. Szaszymiley (2010-07-21 12:33.16) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Can't Be Tamed:)
Party in the USA;) de a többii is jóó=) |
15. Gigglefrost (2010-07-04 11:42.05) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| nekem minden száma tetszik, de a legjobb az " I miss you" amit a nagyapja halála miatt írt :D |
14. Devone (2010-07-01 20:42.36) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| nekem a can't be tamed!!nekem a többi nem tetszik!!am ezen a klippen mélyítették a hangját!olvastam az interneten is meg újságokban is! |
13. Lightning (2010-06-29 21:02.48) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| nekem a kedvencem a Miley Sucks. Az a legjobb |
12. Spotina (2010-06-29 17:37.46) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nekem a kedvencem:Can't be tamed,when i look at you,party in the usa és a the climb |
11. Culen (2010-06-20 18:15.11) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Az én kedvencem a Butterfly fly away!
Amikor ezt hallgatom elgondolkozom és néha Sírok is!! |
10. Anna Margaret (2010-06-15 21:33.11) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| mindegyiket imádom, de a nagy kedvenc a can't be tamed |
9. Lightning (2010-06-08 22:15.59) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Zoli_0824 3. hozzászólására) |
| Neked is? |
8. Nettyx (2010-05-30 11:26.53) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Enci405 7. hozzászólására) |
| Pontosabban a klip az tényleg nulla, de a szám az nagyon jó :) |
7. Enci405 (2010-05-29 19:09.33) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Nettyx 6. hozzászólására) |
| Sztem nem áll jól neki...annyira nem ő...nekem csak a szám tetszik a klip sztem 0 |
6. Nettyx (2010-05-24 19:31.47) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Csillag19960615 5. hozzászólására) |
| Menj fel a youtube-ra, én is ott olyan sok jó számát hallottam... Főleg ez a Can't be tamed nagyon jó! Alapjába véve nem szeretem annyira Miley hangját, de ez a szám nagyon jól áll neki :) |
| Vélemények | Don Quijote... "13", 2025-11-23 19:39 | 738 hsz |
| Neked melyik a kedvenc Miley számod? | LAURA113, 2024-06-15 14:57 | 35 hsz |
| Kedvenc számod?? | Kukoricaember, 2022-12-04 20:00 | 117 hsz |
| Ide mindenki aki már leírta a véleményét a vélemények topikba, de még mindig szeretné szidni Mileyt | Opticum, 2020-08-18 23:35 | 1514 hsz |
| Mileys honlapok! | Muhaha, 2011-06-07 15:46 | 20 hsz |
| Kérdések | Ibolya28, 2011-01-10 12:32 | 94 hsz |
| The Last Song | Viva chacoa, 2010-12-11 10:11 | 43 hsz |
| Csak fanoknak!!!!!! | Dorina123456789, 2010-11-05 17:37 | 586 hsz |
| Jó a hangja Mileynak? És a dalai? | Dorina123456789, 2010-11-05 17:29 | 68 hsz |
| Akinek Miley a példaképe,annak itt van a helye!!!!!!:) | Kovbojka, 2010-10-06 06:37 | 122 hsz |
Összes Miley Cyrus fórum (12 db) | ||
| Miley Cyrus adatlap |
| Született: 1992. november 23. (34 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Miley Cyrus: Something Beautiful (2025) - Avatar: Tűz és hamu (2025) - Az utolsó táncosnő (2024) - A szenteste grálja (2015) - A Miley-jelenség (2013) |
További információk |
