
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Rohanás - AMC, 00:55 |
| A szabadság hangja - Filmbox Premium, 00:55 |
| A menyasszony! - HBO2, 01:00 |
| Ígéretes fiatal nő - SkyShowtime 2, 01:20 |
| A rettegés éjszakája - Film Café, 01:25 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Linda Cardellini (51) |
| Ricky Gervais (65) |
| Mckenna Grace (20) |
| Timur Bekmambetov (65) |
| Sheridan Smith (45) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
12 menet, 3 lezárás ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Fisher Stevens ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 1124. Filmbetrachtexpertgutachter (2024-03-31 11:20.03) |
| Weisz Teréz Jobb-bal jobban |
| 1123. Minuska (2024-03-27 06:40.14) |
| Jo Nesbo: Ördöglakat |
| 1122. Lifeisamovie (2024-03-26 22:48.38) |
| Dezső András Nagyfőnök c. könyvét bújta már valaki? Érdemes? |
| 1121. Norbii92 (2024-03-15 09:39.08) |
| Kertész István: Nagy Sándor, a hódító |
| 1120. Mortuus (2024-03-12 16:50.56) - (válasz Dark Bakter 1119. hozzászólására) |
| Skandináv krimi... :)
Én a klasszikus krimiket sosem szerettem annyira, de úgy tudom a skandináv krimik kicsit durvábbak. |
| 1119. Dark Bakter (2024-03-12 15:10.48) |
| Jo Nesbo: Boszorkányszög |
| 1118. Mortuus (2024-03-12 14:41.39) |
| Jack Kechumtól befejeztem tegnap a Holt idényt, újabb öt csillagos szórakoztatás. Aki nem bírja a kemény horrort, az ne olvassa el, mert nem fogja bírni, mert ez is egy KŐKEMÉNY horror regény. |
| 1117. Danyi (2024-03-07 08:30.46) |
| Kondor Vilmos: Második Magyar Köztársaság |
| 1116. Filmbetrachtexpertgutachter (2024-03-06 15:36.24) |
| Timothy Ferris , 4 órás munkahét |
| 1115. Törölt felhasználó (2024-03-03 22:10.38) - (válasz Mortuus 1112. hozzászólására) |
| Elnézést, ha tapintatlan voltam. Igazából én inkább a társaság miatt lennék itt. Beszélgetni, ilyesmi. Hasonló érdeklődésű emberekkel. |
| 1114. Törölt felhasználó (2024-03-03 21:02.45) - (válasz Mortuus 1112. hozzászólására) |
| Ennek sose lesz vége, ugye? Hogy ti, a régebbiek, vagytok a "klub". Tényleg olyan nehéz újat befogadni? Még ha férfiak lennétek is többségben... Miért van ez? |
| 1113. Törölt felhasználó (2024-03-03 20:56.38) - (válasz Mortuus 1112. hozzászólására) |
| Kis titkolózó! :) Igazából nekem mindegy. Csak incselkedtem volna... |
| 1112. Mortuus (2024-03-03 20:53.05) - (válasz Törölt felhasználó 1111. hozzászólására) |
| A régebbi fórumozók érteni fogják. :) |
| 1111. Törölt felhasználó (2024-03-03 20:49.55) - (válasz Mortuus 1110. hozzászólására) |
| Ez személyes tapasztalat? |
| 1110. Mortuus (2024-03-03 20:39.18) |
| Tudtátok hogy kiadták KareszFaszi könyvét? A címe: "Impotens fasszal is lehet boldogan élni!" |
| 1109. Lifeisamovie (2024-03-02 00:21.36) |
| Daniel Keyes - Az Ötödik Sally |
| 1108. Pepe Silvia (2024-02-10 07:10.47) - (válasz Lifeisamovie 1105. hozzászólására) |
| Pepe Silvia egyébként=Pennsylvania, azért látja Charlie az összes levélen, csak szó szerint analfabéta.:D |
| 1107. Pepe Silvia (2024-02-10 07:07.43) - (válasz Lifeisamovie 1105. hozzászólására) |
| Aha. Valaha készült legjobb sitcom egyik ikonikus jelenete.:D |
| 1106. Pepe Silvia (2024-02-10 07:06.04) - (válasz Baryll 1104. hozzászólására) |
| Igen. Bár a film csak a könyv utolsó fejezete alapján készült, egy utazás volt, egy élmény. Míg a könyv irtó rövid, már-már összecsapott. A nyelvezete sem volt az ínyemre való(84-es fordítás), és ha már nem érted, hogy férfi létemre miért a film tetszett jobban, azt is megemlíteném, a könyv eléggé szexista. Pedig nem vagyok egy túlérzékenyített woke figura, de mindkét női karakter gázul van ábrázolva. Az egyik egy 20 éves kis erkölcstelen ribanc, a másik, a főhős felesége pedig egész játékidő jóformán a konyhában tartózkodik. Keveset beszél, akkor is inkább arról, hogy milyen kaját főz vagy milyen ruhát készítsen ki a férjének. Full 2 dimenziós. Szóval voltak vele problémáim. |
| 1105. Lifeisamovie (2024-02-09 21:22.59) - (válasz Pepe Silvia 1102. hozzászólására) |
| Ezzel a Silvia-val mindenkit átversz :D
http://www.youtube.com/watch?v=_nTpsv9PNqo It's Always Sunny In Philadelphia - Pepe Silvia ? :) |
| 1104. Baryll (2024-02-09 20:43.48) - (válasz Pepe Silvia 1102. hozzászólására) |
| Basszus, bocsi a virtuális nemváltó műtétért! 😌
Viszont akkor tényleg nem értem, hogy miért a film tetszett jobban? A 79-es Sztalker filmhez hasonlítottad? |
| 1103. Filmbetrachtexpertgutachter (2024-02-09 16:40.39) |
| Dalai Láma/ HC Cutler - A boldogság esszenciája. |
| 1102. Pepe Silvia (2024-02-09 16:23.37) - (válasz Baryll 1099. hozzászólására) |
| Azt nem tudom, de férfi szemeimmel így láttam.:D |
| 1101. KicsiRéka (2024-02-09 15:12.41) |
| Guzel Jahina - A Volga gyermekei |
| 1100. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2024-02-09 13:28.19) |
| Erdős Renée : A nagy sikoly |
| 1099. Baryll (2024-02-08 19:23.02) - (válasz Pepe Silvia 1098. hozzászólására) |
| Női szemmel, esetleg.;-) |
| 1098. Pepe Silvia (2024-02-08 17:34.01) |
| [link] Ritka, de a film színvonalasabb, mint a könyv. |
| 1097. Entersp (2023-07-01 16:09.00) - (válasz Lector 1095. hozzászólására) |
| Nekem a Cliff Burton vár a polcon. Dave Mustaine élete néha pokol lehet. |
| 1096. Danyi (2023-07-01 15:51.13) |
| Cormac McCarthy: Vad lovak |
| 1095. Lector (2023-07-01 14:14.52) - (válasz Mortuus 1087. hozzászólására) |
| A Mustaine könyv bejövös.
Sok érdekes ember, sok érdekes történet |
