Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-18
A zongorahangoló
Az éjszaka szülötte
Életem legjobb száma
Messzi észak
Toy Story 5.
Vibráló szerelem

2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Mentőexpedíció
- HBO2, 13:50
Beverly Hills-i nindzsa
- AMC, 14:30
Az oltalmazó
- Mozi+, 14:40
Ki nevel a végén?
- Film Café, 14:55
Távol az ég
- Moziverzum, 15:10

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Malcolm McDowell (83)
Stellan Skarsgard (75)
Blaskó Péter (78)
Chris Evans (45)
Ethan Embry (48)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2026-os választás
- Filmes Sámánok Rendje -
Kaja-pia topik, avagy: ki mit szeret enni-inni?
Alien - A nyolcadik utas a halál - Vélemények
Az univerzum védelmezői - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Michael aaaaa
Rosamund Pike aaaaa

 

Fórum - Köpök a sírodra (2010) - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8
228. TurboHagyma (2026-05-12 00:10.17)  
Belepörgettem a filmbe hogy ne kelljen az egészet végigszenvedni.
Brutális volt az egész, valóban gyomorforgató története van.
SPOILER: Hiányoltam a történetből hogy a nő hogy élte túl a zuhanást és hogy szedte össze magát. A leírások alapján először azt hittem feltámadt és egy misztikus film lesz, aztán végül is nem az lett belőle.


227. Krisz361 (2025-04-26 14:12.52) aaaaa
Elég vontatottan indul. Viszont a 2. félidő brutál. Egy helyi tahó banda kinézi magának az író csajt. Megkínozzák és megerőszakolják. Majd mint ha mi sem történt volna, vidáman éldegélnek. Igen ám de az áldozatuk túléli a dolgot, és kegyetlen bosszút áll rajtuk. Egész jó film.



226. Vescod (2021-12-06 08:49.26) aaaaa
Az összesen hat filmet számláló szériából szerintem ez sikerült a legjobban.Ráadásul a kevés olyan remake-ek egyike ami minden szempontból túlteljesít eredetijén:színészi játékok, kreativítás, brutalitás, feszültségkeltés.A logikával azért néhol már akadnak gondjaim és történeti lyukak is vannak benne (pl:a csaj mentális és fizikai felépülése ill.bosszúra való felkészülésének ábrázolása hiányos).Ezek annyira égbekiáltóan nem zavartak de nem tudtam felettük átsiklani.A hibáival együtt is egy korrekt horror remake-nek tartom.Nekem jóindulatú 7/10


225. Vincenzo (2021-07-18 12:00.33) aaaaa - (válasz Ice Princess 187. hozzászólására)
Mert sajnos fordítva (nő a férfival erőszakoskodjon) ez nem működik. Legalábbis én hiába vágyok erre bő két évtizede, eddig két kanos francia spánielen kívül nem nagyon volt jelentkező.


224. Vescod (2020-09-06 15:30.16) aaaaa - (válasz Semprini 223. hozzászólására)
Igen igaz,pl a Texasi láncfűrészes remake-je szerintem jobb az eredetinél,vagyis inkább úgy mondom hogy abszolút korrekt,nem hoz rá szégyent.


223. Semprini (2020-09-06 14:55.10) aaaaa - (válasz Vescod 222. hozzászólására)
Igen, a régi, 78-as változatot valóban fényévekkel múlja felül. (Mondjuk szerintem ez még sok más remake-re igaz, de ezen nem veszünk össze...)


222. Vescod (2020-09-06 14:09.29) aaaaa - (válasz Semprini 221. hozzászólására)
Ez speciel tetszett,ráadásul ritka eset mikor egy remake jobb az eredeti filmnél,itt ez sikerült.Szerintem ez a film jobban sikerült a 78-as eredetijénél minden tekintetben (színészi játék,feszültség,atmoszféra,mozgalmasság) Ez a film nekem 10/7


221. Semprini (2020-09-06 13:54.12) aaaaa - (válasz Vescod 220. hozzászólására)
Ez igaz, ott a pont. Na de ezt a filmet speciel te is 4 csillagra értékelted, nem egyre vagy kettőre! :)


220. Vescod (2020-09-06 13:44.05) aaaaa - (válasz Empire 219. hozzászólására)
Hát nem is kicsit....lásd Alkonyat itt 4,33-as átlaggal,előrébb szerepel mint az Ördögűző ...röhej.Ha érdekel egy film minősége előbb nézek utána ott mint Filmkat-on.Itt iszonyat sok semmilyen tucatfilm van túlértékelve,míg jó néhány minőségi alkotás meg nevetségesen alacsony átlagot kap.


219. Empire (2020-09-06 12:10.40) aaaaa - (válasz Miszter88 2 218. hozzászólására)
Hát kicsit komolyabb oldal.


218. Miszter88 2 (2020-09-06 10:50.59) aaaaa - (válasz Empire 215. hozzászólására)
És kit érdekel ?


217. Opticum (2020-09-06 00:19.47)   - (válasz Opticum 216. hozzászólására)
Ez pl tetszett,de a kopok a sirodra-t meg nem láttam,persze letoltve az is megvan valahol.mindharom resz.de ha jol tudom csak ez jött ki szinkronosan.


216. Opticum (2020-09-06 00:18.06)  
Nekem ez van meg gyariban.azt mondjak ez hasonló,ehez a filmhez. https://www.filmkatalogus.hu/A-bosszu--f44864


215. Empire (2020-09-05 21:52.49) aaaaa - (válasz Miszter88 2 214. hozzászólására)
Talán ott azért több száz ezren szavaznak az egész világon, nem csak pár magyar proli.


214. Miszter88 2 (2020-09-05 21:23.39) aaaaa - (válasz Kokesininja 213. hozzászólására)
Aztán meséld már el, hogy ki a bánatos picshát érdekel az IMDB ?


213. Kokesininja (2020-09-04 19:35.41) aaaaa - (válasz Semprini 211. hozzászólására)
Ja, meg azért nézd meg z IMDB-s értékelést is, az talán többet számít !


212. Kokesininja (2020-09-04 19:28.59) aaaaa
Így van, jól mondod...az ÁTLAGA . Azoknak való...


211. Semprini (2020-09-04 19:11.36) aaaaa - (válasz Kokesininja 210. hozzászólására)
Majdnem négyes az átlaga... no comment...


210. Kokesininja (2020-09-04 19:09.18) aaaaa
Hát fura, hogy egy hosszúra nyújtott kínzásról szóló mozi ennyire bejön sokaknak ...
Amúgy en nem horror, hanme gy beteg, agyatlan fa***ág...


209. Tüttürüttüttü Dóra (2020-07-26 14:43.43) aaaaa
de hogy meglegyen a konstruktivitás:
-kiszámítható,mint a felületi gradiens
-banális
-gyerekes
-a forgatókönyv egy határ fos
-nem való semmi másra,csak,hogy a prolik gyomrát forgassa.
Meg kell nézni a Motel címűt,az egy normális horrorfilm.


208. Tüttürüttüttü Dóra (2020-07-26 14:40.06) aaaaa - (válasz Tüttürüttüttü Dóra 206. hozzászólására)
rosszul néztem:nem is század,hanem ezred.


207. Miszter88 2 (2020-07-26 14:36.18) aaaaa - (válasz Tüttürüttüttü Dóra 206. hozzászólására)
Hóógyan ?


206. Tüttürüttüttü Dóra (2020-07-26 14:27.32) aaaaa
Menjetek a picsába!
Néhány század híján 4-es értékelés, és a 147. legjobb horrorfilm szerintetek?


205. Miszter88 2 (2020-07-06 13:22.56) aaaaa - (válasz Langelus 202. hozzászólására)
És az ki a bánatos farokcsapás ? Meg amúgy kit érdekel, hogy ki mennyit adott rá ? Nehogymá' az alapján nézzek filmet, hogy ki mennyit ad rá . Há' nehogyámmá' :D


204. Sakamaru (2020-07-06 12:42.53) aaaaa
Jó kis film volt. Nem is tudom kb nem is gondolnék kisebb büntetést a nemi erőszakolóknak.


203. Semprini (2020-04-09 17:30.38) aaaaa - (válasz Langelus 202. hozzászólására)
Na ez az, ami aztán végképp semmit nem jelent.


202. Langelus (2020-04-09 17:24.12)  
Roger Ebert 0 csillagot adott rá 4-ből.


201. Nyolcadik utas (2020-04-06 16:39.12) aaaaa
Hú, de beteg egy film ez.
Igazából zavar is, amikor zsigerből jön a szadizmus.
De az ember becsületérzete azt mondja, pusztuljon, aki másokat kínoz. Mert van, ami alatt nincs semmi emberi. "Taigetosz."



200. Rechter (2019-09-08 13:15.05) aaaaa - (válasz Adripipi 194. hozzászólására)
Teljesen egyetértek veled, nálam is közepes lett a film, bár más okokból, de most már ezeket is ide sorolhatom, mert volt bennem egy ilyen hiányérzet, most már legalább tudom miért. Asszem álmos vagyok. :D


199. Rechter (2019-09-08 13:13.53) aaaaa
Szerintem túl gyorsan le lett zavarva a bosszú rész egymásutánban, valamint nem ártott volna, ha jobbak a csapdába csalások, mert ez a mindenkit egy ütésből azonnal kiterítek nem túl hihető. Megnézem az eredetijét is, mert nálam ez a film 3 csillag. Lehet ajnározni ezt a filmet, de szerintem több sebből vérzik.


1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTurboHagyma, 2026-05-12 00:10228 hsz
KérdésekBrandNewMan, 2016-02-06 04:3714 hsz
KeresemRodney, 2010-12-03 19:392 hsz
 
Köpök a sírodra adatlap
Eredeti cím: I Spit on Your Grave: Unrated
Évszám: 2010
Rendezte: Steven R. Monroe
Szereplők: Sarah Butler, Chad Lindberg, Tracey Walter, Daniel Franzese, Jeff Branson...

További információk

Szereplők fórumai
- Chad Lindberg - Vélemények
- Sarah Butler - Vélemények
- Rodney Eastman - Vélemények


 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk