
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Mentőexpedíció - HBO2, 13:50 |
| Beverly Hills-i nindzsa - AMC, 14:30 |
| Az oltalmazó - Mozi+, 14:40 |
| Ki nevel a végén? - Film Café, 14:55 |
| Távol az ég - Moziverzum, 15:10 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Malcolm McDowell (83) |
| Stellan Skarsgard (75) |
| Blaskó Péter (78) |
| Chris Evans (45) |
| Ethan Embry (48) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
Michael ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Rosamund Pike ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 228. TurboHagyma (2026-05-12 00:10.17) |
| Belepörgettem a filmbe hogy ne kelljen az egészet végigszenvedni.
Brutális volt az egész, valóban gyomorforgató története van. SPOILER: Hiányoltam a történetből hogy a nő hogy élte túl a zuhanást és hogy szedte össze magát. A leírások alapján először azt hittem feltámadt és egy misztikus film lesz, aztán végül is nem az lett belőle. |
227. Krisz361 (2025-04-26 14:12.52) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Elég vontatottan indul. Viszont a 2. félidő brutál. Egy helyi tahó banda kinézi magának az író csajt. Megkínozzák és megerőszakolják. Majd mint ha mi sem történt volna, vidáman éldegélnek. Igen ám de az áldozatuk túléli a dolgot, és kegyetlen bosszút áll rajtuk. Egész jó film. |
226. Vescod (2021-12-06 08:49.26) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Az összesen hat filmet számláló szériából szerintem ez sikerült a legjobban.Ráadásul a kevés olyan remake-ek egyike ami minden szempontból túlteljesít eredetijén:színészi játékok, kreativítás, brutalitás, feszültségkeltés.A logikával azért néhol már akadnak gondjaim és történeti lyukak is vannak benne (pl:a csaj mentális és fizikai felépülése ill.bosszúra való felkészülésének ábrázolása hiányos).Ezek annyira égbekiáltóan nem zavartak de nem tudtam felettük átsiklani.A hibáival együtt is egy korrekt horror remake-nek tartom.Nekem jóindulatú 7/10 |
225. Vincenzo (2021-07-18 12:00.33) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Ice Princess 187. hozzászólására) |
| Mert sajnos fordítva (nő a férfival erőszakoskodjon) ez nem működik. Legalábbis én hiába vágyok erre bő két évtizede, eddig két kanos francia spánielen kívül nem nagyon volt jelentkező. |
224. Vescod (2020-09-06 15:30.16) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Semprini 223. hozzászólására) |
| Igen igaz,pl a Texasi láncfűrészes remake-je szerintem jobb az eredetinél,vagyis inkább úgy mondom hogy abszolút korrekt,nem hoz rá szégyent. |
223. Semprini (2020-09-06 14:55.10) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Vescod 222. hozzászólására) |
| Igen, a régi, 78-as változatot valóban fényévekkel múlja felül. (Mondjuk szerintem ez még sok más remake-re igaz, de ezen nem veszünk össze...) |
222. Vescod (2020-09-06 14:09.29) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Semprini 221. hozzászólására) |
| Ez speciel tetszett,ráadásul ritka eset mikor egy remake jobb az eredeti filmnél,itt ez sikerült.Szerintem ez a film jobban sikerült a 78-as eredetijénél minden tekintetben (színészi játék,feszültség,atmoszféra,mozgalmasság) Ez a film nekem 10/7 |
221. Semprini (2020-09-06 13:54.12) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Vescod 220. hozzászólására) |
| Ez igaz, ott a pont. Na de ezt a filmet speciel te is 4 csillagra értékelted, nem egyre vagy kettőre! :) |
220. Vescod (2020-09-06 13:44.05) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Empire 219. hozzászólására) |
| Hát nem is kicsit....lásd Alkonyat itt 4,33-as átlaggal,előrébb szerepel mint az Ördögűző ...röhej.Ha érdekel egy film minősége előbb nézek utána ott mint Filmkat-on.Itt iszonyat sok semmilyen tucatfilm van túlértékelve,míg jó néhány minőségi alkotás meg nevetségesen alacsony átlagot kap. |
219. Empire (2020-09-06 12:10.40) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Miszter88 2 218. hozzászólására) |
| Hát kicsit komolyabb oldal. |
218. Miszter88 2 (2020-09-06 10:50.59) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Empire 215. hozzászólására) |
| És kit érdekel ? |
| 217. Opticum (2020-09-06 00:19.47) - (válasz Opticum 216. hozzászólására) |
| Ez pl tetszett,de a kopok a sirodra-t meg nem láttam,persze letoltve az is megvan valahol.mindharom resz.de ha jol tudom csak ez jött ki szinkronosan. |
| 216. Opticum (2020-09-06 00:18.06) |
| Nekem ez van meg gyariban.azt mondjak ez hasonló,ehez a filmhez. https://www.filmkatalogus.hu/A-bosszu--f44864 |
215. Empire (2020-09-05 21:52.49) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Miszter88 2 214. hozzászólására) |
| Talán ott azért több száz ezren szavaznak az egész világon, nem csak pár magyar proli. |
214. Miszter88 2 (2020-09-05 21:23.39) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Kokesininja 213. hozzászólására) |
| Aztán meséld már el, hogy ki a bánatos picshát érdekel az IMDB ? |
213. Kokesininja (2020-09-04 19:35.41) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Semprini 211. hozzászólására) |
| Ja, meg azért nézd meg z IMDB-s értékelést is, az talán többet számít ! |
212. Kokesininja (2020-09-04 19:28.59) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Így van, jól mondod...az ÁTLAGA . Azoknak való... |
211. Semprini (2020-09-04 19:11.36) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Kokesininja 210. hozzászólására) |
| Majdnem négyes az átlaga... no comment... |
210. Kokesininja (2020-09-04 19:09.18) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hát fura, hogy egy hosszúra nyújtott kínzásról szóló mozi ennyire bejön sokaknak ...
Amúgy en nem horror, hanme gy beteg, agyatlan fa***ág... |
209. Tüttürüttüttü Dóra (2020-07-26 14:43.43) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| de hogy meglegyen a konstruktivitás:
-kiszámítható,mint a felületi gradiens -banális -gyerekes -a forgatókönyv egy határ fos -nem való semmi másra,csak,hogy a prolik gyomrát forgassa. Meg kell nézni a Motel címűt,az egy normális horrorfilm. |
208. Tüttürüttüttü Dóra (2020-07-26 14:40.06) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Tüttürüttüttü Dóra 206. hozzászólására) |
| rosszul néztem:nem is század,hanem ezred. |
207. Miszter88 2 (2020-07-26 14:36.18) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Tüttürüttüttü Dóra 206. hozzászólására) |
| Hóógyan ? |
206. Tüttürüttüttü Dóra (2020-07-26 14:27.32) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Menjetek a picsába!
Néhány század híján 4-es értékelés, és a 147. legjobb horrorfilm szerintetek? |
205. Miszter88 2 (2020-07-06 13:22.56) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Langelus 202. hozzászólására) |
| És az ki a bánatos farokcsapás ? Meg amúgy kit érdekel, hogy ki mennyit adott rá ? Nehogymá' az alapján nézzek filmet, hogy ki mennyit ad rá . Há' nehogyámmá' :D |
204. Sakamaru (2020-07-06 12:42.53) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Jó kis film volt. Nem is tudom kb nem is gondolnék kisebb büntetést a nemi erőszakolóknak. |
203. Semprini (2020-04-09 17:30.38) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Langelus 202. hozzászólására) |
| Na ez az, ami aztán végképp semmit nem jelent. |
| 202. Langelus (2020-04-09 17:24.12) |
| Roger Ebert 0 csillagot adott rá 4-ből. |
201. Nyolcadik utas (2020-04-06 16:39.12) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hú, de beteg egy film ez.
Igazából zavar is, amikor zsigerből jön a szadizmus. De az ember becsületérzete azt mondja, pusztuljon, aki másokat kínoz. Mert van, ami alatt nincs semmi emberi. "Taigetosz." |
200. Rechter (2019-09-08 13:15.05) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Adripipi 194. hozzászólására) |
| Teljesen egyetértek veled, nálam is közepes lett a film, bár más okokból, de most már ezeket is ide sorolhatom, mert volt bennem egy ilyen hiányérzet, most már legalább tudom miért. Asszem álmos vagyok. :D |
199. Rechter (2019-09-08 13:13.53) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szerintem túl gyorsan le lett zavarva a bosszú rész egymásutánban, valamint nem ártott volna, ha jobbak a csapdába csalások, mert ez a mindenkit egy ütésből azonnal kiterítek nem túl hihető. Megnézem az eredetijét is, mert nálam ez a film 3 csillag. Lehet ajnározni ezt a filmet, de szerintem több sebből vérzik. |
| Vélemények | TurboHagyma, 2026-05-12 00:10 | 228 hsz |
| Kérdések | BrandNewMan, 2016-02-06 04:37 | 14 hsz |
| Keresem | Rodney, 2010-12-03 19:39 | 2 hsz |
| Köpök a sírodra adatlap |
| Eredeti cím: I Spit on Your Grave: Unrated |
| Évszám: 2010 |
| Rendezte: Steven R. Monroe |
| Szereplők: Sarah Butler, Chad Lindberg, Tracey Walter, Daniel Franzese, Jeff Branson... |
További információk |
| Szereplők fórumai |
| - Chad Lindberg - Vélemények |
| - Sarah Butler - Vélemények |
| - Rodney Eastman - Vélemények |
