
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Képzeletbeli barátok - TV2, 13:45 |
| Bolond április - M5, 13:55 |
| Karatetigris - Film Mánia, 14:40 |
| Baywatch - Mozi+, 14:50 |
| Sejtcserés támadás - Film Café, 14:50 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Paul Giamatti (59) |
| Jason Isaacs (63) |
| Robert Englund (79) |
| Sonya Walger (52) |
| Adrian Titieni (63) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Pasivadászat kezdőknek - Vélemények |
| Rock zene |
| Randibusz - Vélemények |
| 2026-os választás |
| Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A Hail Mary küldetés ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Scherer Péter ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
10. Joe66 (2026-06-04 09:57.05) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ez bizony szolid volt, sajnos. |
9. Ragnarok (2026-06-03 18:27.26) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Múlthétén szerdán néztük. Most egy héttel később már nem sok minden maradt meg belőle. |
8. Delpiero (2026-06-01 20:05.20) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A film legerősebb pontja nálam egyértelműen a zenéje volt. |
7. Krisz361 (2026-05-30 17:35.41) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ez tetszett. Számomra nyújtotta azt az élményt amit a sorozat is. Mozgalmas, akciódús, némi humorral. Láthattunk Hutt bunyót, új szörnyeket, szokásos birodalmi rosszarcokat. Sigourney Weavert mint lázadó parancsnokot debütálni... Apa - Fia kötelék is megvan. Na és a kedvenc Easter eggem a droidok közt amik védik a Hutt főgenyákat számos egykori szakadár "vettem vettem" is észlelhető :) A kedvenc részem pedig az mikor mandó súlyossan megsérül és grogu viseli a gondját. (Inkább megható volt...) Akinek tetszett a sorozat annak merem ajánlani "Mert ez az igaz út" :) |
| 6. Vmiso (2026-05-23 21:50.51) |
| Most láttuk moziban, egynek teljesen jó volt. Azt is megkockáztatom hogy a Zsivány egyes volt csak jobb SW film a Sithek bosszúja óta. Az elején a lépehetős jelenet, az nagyot ment:) Az akciók jók, a sztori nem sok, de ide nem is kell. A két mozijegy árát maximálisan megérte. |
5. Bmano (2026-05-21 10:01.51) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nem egy 10/10, lehet kissé gyermekded néhol a film, habár azok a részek is inkább aranyosak, vagy valami ilyesmi. Nagyjából mindig történik valami, ami fent tartja a figyelmet, hogy ne érezzük unalmasak. Esetleg a film felénél van egy kis "leülés" vagy legalábbis egy kis belassulás. Valamiért egy kis esetlenéget lehet érezni a film alatt. Mindennek ellenére szerintem jó volt moziban nézni, talán később erre kíváncsi leszek mégegyszer. Én úgy gondolom nézhető és valamelyest szórakoztató is. Picit közepestől jobbra számítottam, nekem ezt hozta is. Nem egy emlékezetes darab, de én elvoltam vele. |
| 4. Entersp (2026-05-20 22:26.55) |
| Egy kis "kedvcsináló": [link] Ahogy a kommentmezőn átfutottam, itt sem biztos a robbantás. |
| 3. Peter Lankton (2026-02-27 21:37.29) |
| Várós film. Ez az előzetes egyszerre igér sok cukiságot és sok komolyságot. |
| 2. Tomka90 (2026-02-27 20:22.14) |
| [link] Reméljük jó film lesz. |
| 1. Mcspawn (2026-02-17 16:50.17) |
| 6 éven felülieknek nem ajánlott. |
| Vélemények | Joe66, 2026-06-04 09:57 | 10 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| A mandalóri és Grogu adatlap |
| Eredeti cím: Star Wars: The Mandalorian and Grogu |
| Évszám: 2026 |
| Rendezte: Jon Favreau |
| Szereplők: Pedro Pascal, Jeremy Allen White, Sigourney Weaver, Jonny Coyne, Steve Blum... |
További információk |
