Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Képzeletbeli barátok
- TV2, 13:45
Bolond április
- M5, 13:55
Karatetigris
- Film Mánia, 14:40
Baywatch
- Mozi+, 14:50
Sejtcserés támadás
- Film Café, 14:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Paul Giamatti (59)
Jason Isaacs (63)
Robert Englund (79)
Sonya Walger (52)
Adrian Titieni (63)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Pasivadászat kezdőknek - Vélemények
Rock zene
Randibusz - Vélemények
2026-os választás
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A Hail Mary küldetés aaaaa
Scherer Péter aaaaa

 

Fórum - A mandalóri és Grogu - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

10. Joe66 (2026-06-04 09:57.05) aaaaa
Ez bizony szolid volt, sajnos.


9. Ragnarok (2026-06-03 18:27.26) aaaaa
Múlthétén szerdán néztük. Most egy héttel később már nem sok minden maradt meg belőle.



8. Delpiero (2026-06-01 20:05.20) aaaaa
A film legerősebb pontja nálam egyértelműen a zenéje volt.


7. Krisz361 (2026-05-30 17:35.41) aaaaa
Ez tetszett. Számomra nyújtotta azt az élményt amit a sorozat is. Mozgalmas, akciódús, némi humorral. Láthattunk Hutt bunyót, új szörnyeket, szokásos birodalmi rosszarcokat. Sigourney Weavert mint lázadó parancsnokot debütálni... Apa - Fia kötelék is megvan. Na és a kedvenc Easter eggem a droidok közt amik védik a Hutt főgenyákat számos egykori szakadár "vettem vettem" is észlelhető :) A kedvenc részem pedig az mikor mandó súlyossan megsérül és grogu viseli a gondját. (Inkább megható volt...) Akinek tetszett a sorozat annak merem ajánlani "Mert ez az igaz út" :)


6. Vmiso (2026-05-23 21:50.51)  
Most láttuk moziban, egynek teljesen jó volt. Azt is megkockáztatom hogy a Zsivány egyes volt csak jobb SW film a Sithek bosszúja óta.
Az elején a lépehetős jelenet, az nagyot ment:) Az akciók jók, a sztori nem sok, de ide nem is kell.
A két mozijegy árát maximálisan megérte.


5. Bmano (2026-05-21 10:01.51) aaaaa
Nem egy 10/10, lehet kissé gyermekded néhol a film, habár azok a részek is inkább aranyosak, vagy valami ilyesmi.
Nagyjából mindig történik valami, ami fent tartja a figyelmet, hogy ne érezzük unalmasak. Esetleg a film felénél van egy kis "leülés" vagy legalábbis egy kis belassulás.
Valamiért egy kis esetlenéget lehet érezni a film alatt. Mindennek ellenére szerintem jó volt moziban nézni, talán később erre kíváncsi leszek mégegyszer.
Én úgy gondolom nézhető és valamelyest szórakoztató is. Picit közepestől jobbra számítottam, nekem ezt hozta is.
Nem egy emlékezetes darab, de én elvoltam vele.


4. Entersp (2026-05-20 22:26.55)  
Egy kis "kedvcsináló":
[link]
Ahogy a kommentmezőn átfutottam, itt sem biztos a robbantás.


3. Peter Lankton (2026-02-27 21:37.29)  
Várós film. Ez az előzetes egyszerre igér sok cukiságot és sok komolyságot.



2. Tomka90 (2026-02-27 20:22.14)  
[link]


Reméljük jó film lesz.


1. Mcspawn (2026-02-17 16:50.17)  
6 éven felülieknek nem ajánlott.



Kapcsolódó fórumok

VéleményekJoe66, 2026-06-04 09:5710 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk