Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-18
A zongorahangoló
Az éjszaka szülötte
Életem legjobb száma
Messzi észak
Toy Story 5.
Vibráló szerelem

2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
A viskó
- Moziverzum, 07:40
A muzsika hangja
- RTL Három, 07:50
Vesztesek bosszúja
- Mozi+, 08:00
A háború virágai
- Filmbox Extra HD, 08:25
Egy dán építész Párizsban
- Cinemax2, 09:05

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Fred Tatasciore (59)
Harsányi Gábor (81)
James Belushi (72)
Helen Hunt (63)
Simon Callow (77)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Kocka 2. - Hiperkocka - Vélemények
Yukari Oshima - Vélemények
Gonoszkák - Vélemények
Max 3000 - Az ember legjobb barátja - Vélemények
A kocka - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Gyilkosok gyilkosa aaaaa
Richard Lynch aaaaa

 

Fórum - Ragadozók (2010) - Kedvenc jelenet(ek)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

19. Iryonin (2024-04-29 17:28.02) aaaaa
Az eleje a dzsungeltúrával, kár hogy nem maradt végig meg ez a környezet.


18. Arturo professzor (2016-05-26 12:47.37) aaaaa
A sok jó jelenet közt ami még nagyon tetszett,az a végefőcím,mikor felcsendült a szám,ami akkor ment amikor az első részben az osztag elindult a legtöbbjük számára végzetes küldetésre.



17. Michuu (2014-01-25 22:56.39) aaaaa
Amikor Nikolai kinyírja a Predatort,Hanzo harca a Predatorral,és Brody harca a Predatorral a végén.


16. Genesz (2012-06-08 13:31.27) aaaaa
Brody:Nem minket kell lőni.
Orosz:Akkor kit kell lőni?


15. Pelikanbence (2011-02-03 13:09.56) aaaaa
-Amikor végül sikerül összerakniuk,hogy hol vannak.
-A kutyás rész.
-Nikolaj Agyarral harcol.
-Örjöngő kitépi a szökött rab gerincét és vadállati üvöltést hallat.
-Hanzo Madárpofa ellen.
-Royce és a Klasszikus Predátor szövetsége.
-Klasszikus Predator az Örjöngő Predator ellen.
-Royce Örjöngő ellen.-Szerintem ezt a jelenetet még Arnold Schwarzenegger is megirigyelhetné
-Utolsó jelenet:Egy új nap és új vadászidény-Royce(Isabellnek.):"Na húzzunk el innen!"


Royce:"Hogy ölhetjük meg őket ?"
Noland:"Ahogy csak tudod."


14. Pelikanbence (2011-01-28 20:05.56) aaaaa - (válasz Convar 13. hozzászólására)
Hoppá ! Ez a jelenet Nekem is tetszett csak kihagytam.


13. Convar (2011-01-16 18:32.26) aaaaa
Brody és a predi szövetsége.


12. Hatec (2010-11-28 13:15.32) aaaaa
Nekem is a "Na húzzunk innen" volt a kedvenc részem, mert végre vége lett ennek a borzalomnak.
Ezt mondtam én is haveromnak a film után, egy két körítéssel fűszerezve.


11. Bombajóafilm (2010-11-28 00:41.09) aaaaa
A stáblista


10. Dastardly (2010-10-08 18:45.37)  
vízbe zuhanáss+a nagy amerikai össznépi szájtátás(mikor szembesülnek a ténnyel,hogy idegen bolygón vannak)


9. Shyllard34 (2010-08-26 17:51.06) aaaaa
Amikor legurulnak a hegyről. Szerintem az a rész valami piszkosul jól lett kivitelezve, tetszett hogy a vízbe végre nem fejest ugrottak.


8. Pelikanbence (2010-08-26 00:22.49) aaaaa
-Amikor végül sikerül összerakniuk,hogy hol vannak.
-A kutyás rész.
-Nikolaj Agyarral harcol.
-Örjöngő kitépi a szökött rab gerincét és vadállati üvöltést hallat.
-Hanzo Madárpofa ellen.
-Klasszikus Predator az Örjöngő Predator ellen.
-Royce Örjöngő ellen.-Szerintem ezt a jelenetet még Arnold Schwarzenegger is megirigyelhetné
-Utolsó jelenet:Egy új nap és új vadászidény-Royce(Isabellnek.):"Na húzzunk el innen!"


7. Farrkas (2010-08-25 10:25.43) aaaaa - (válasz StormshadoW 5. hozzászólására)
Abszolút


6. Forzamilan86 (2010-08-22 14:22.57) aaaaa
-Mikor szembesülnek véglegesen h nem is a földön vannak(mert meglátják a sok bolygót az égbolton)
-A utolsó jelenet mikor ülnek a 'tábornál' és érkeznek a levegőből az emberek...látják h egy új nap egy új vadászidény...:D
(mondjuk várható volt)
- A kardos jelenet is bejött mondjuk kicsit erőltettet volt (nekem az első rész ugrott be mikor a 'hídon' a csávó elkezdett hősködni...)
miután elkezdték akkor meg az utolsó szamuráj :D


5. StormshadoW (2010-08-22 03:57.48) aaaaa
Szerintem a legjobb jelenet az volt amikor Brody kiszabadította a kikötözött predatort és az azutáni közvetlenül. Az ürhajó szétrobbantása utáni képsorok is bejöttek nagyon,amikor már csak ugytünt hogy két ember van. Fishburn vadászidény meséje is egész érdekes volt.


4. Jason13 (2010-08-21 22:28.29) aaaaa - (válasz Gathavor 2. hozzászólására)
Űrhajó,bocs:D


3. Gathavor (2010-08-21 22:12.59) aaaaa
Nekem a kedvencem a kutyáké volt. Pörgős, jól vágott, a zene is perfect, remek kis jelenet, a kutyák sem néztek ki rosszul.



2. Gathavor (2010-08-21 22:12.05) aaaaa - (válasz Jason13 1. hozzászólására)
űrhalyő? Mi az fiam?:D


1. Jason13 (2010-08-21 21:14.47) aaaaa
Gondoltam nyitok már egy ilyet,mert szerintem megérdemli a film.Meg érdekel másnak mik voltak a kedvenc jelenetei.Nekem ezek:
Kardozás a Predatorral.
Akciózás a vesztőhelynél.
Topher Grace mászkálása az űrhalyőban.
És persze a gerinckitépés.



Kapcsolódó fórumok

VéleményekAkkor is zoli, 2026-04-18 01:13986 hsz
Kedvenc jelenet(ek)Iryonin, 2024-04-29 17:2819 hsz
KérdésekIryonin, 2024-04-29 17:2726 hsz
Várjuk!Arturo professzor, 2016-05-26 13:0427 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk