
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Veszett vad - AMC, 03:25 |
| 28 nappal később - HBO, 04:05 |
| Veled is megtörténhet - SuperTV2, 04:05 |
| Las Bandidas - Mozi+, 04:20 |
| Szerelem a végzetem - Moziverzum, 04:30 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Meryl Streep (77) |
| Bruce Campbell (68) |
| Lindsay Wagner (77) |
| Donald Adeosun Faison (52) |
| Mary Lynn Rajskub (55) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Örömködő topik - közkívánatra! |
| Három betű - egy mondat |
| Szerinted mi a legidegesítőbb magyar szó? |
| Dolgok, amik nagyon idegesítenek |
| Kathleen Turner - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
Egy ágyban az ellenséggel ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Eric Winter ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
42. Team Edward (2010-10-05 20:33.03) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sziasztok! A 68. részben Marichuy megszül
69. részben pedig Viviana meghal |
41. Gorgeous (2010-09-22 10:08.42) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz HUNYADI25 40. hozzászólására) |
| szia
[link] Itt regisztrálj és már töltheted is!!! |
40. HUNYADI25 (2010-09-22 09:44.57) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sziasztok
Sajna 2-napja nem láttam hol tudnám megnézni?:(( Válaszotokat előre köszönöm:Marianna |
| 39. Dorcy26@freemail.hu (2010-09-19 09:39.47) |
| KÖSZI! :) |
38. Gigi910 (2010-09-13 16:42.16) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| fuhh megvan 32. részben van ez...a torténetet meg tudom fejbol mert elolastam amikor itt a forumban egyszer leirtak :DDDD |
| 37. Dorcy26@freemail.hu (2010-09-09 15:23.00) |
| sziasztok! azt szeretném megtudni hogy melyik részben esik teherbe marihuy mert azt pont nem láttam és barátnőm azt mondta hogy a nászúton szóval ha valaki meg tudná mondani pontosan melyik rész az annak nagyon örülnék ! köszi! |
36. Mari_Szab (2010-09-03 10:36.54) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Team Edward 34. hozzászólására) |
| A végén lesznek megint együtt. |
35. Mari_Szab (2010-09-03 10:36.40) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Bocsi, nekem doktori fokozatom van, mégis nézem a filmet, talán szégyellni kellene magamat?
Akinek nem tetszik, az egyáltalán mit keres ezen a fórumon, nem értem. |
34. Team Edward (2010-09-01 16:37.09) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| hányadik résznél lesznek újra együtt?? |
33. Edi 95 (2010-08-31 16:39.01) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| miért vakul meg Marichuy?? |
32. Hogolyocska (2010-08-27 19:24.43) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Rencsibaba929 25. hozzászólására) |
| Szia te ezt azért tudod hogy össze jön egy idősebb pasivak mert már láttad?
ha igen akkor meg mondod hogy honnan töltötted le: köszike |
31. Hogolyocska (2010-08-27 19:23.21) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szasztok 195 részes az árva angyal.
Am tuti hogy terhes m jh-tól. Valkai nem tudja hogy hol lehet letölteni az egész sorozatot? Válaszoljatok léccike: |
30. Zsófiika (2010-08-26 20:04.56) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Nerde 28. hozzászólására) |
| 195-196 körül. az tuti h. 190vmennyi (: |
29. Zsófiika (2010-08-26 20:03.44) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Baby92 27. hozzászólására) |
| mert terhes lesz J.M-től. |
28. Nerde (2010-08-26 15:38.33) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| tudja vki h hány részes?? |
| 27. Baby92 (2010-08-25 18:23.50) |
| Miért szédült meg Marichuy a kórházban? |
| 26. Rcsirke (2010-08-24 20:41.50) |
| Hogy ez milyen sorozat? Számomra semmiképpen sem nézhető. Bosszantó, idegtépő kínzás volt az a 3 perc, amit meg bírtam nézni. Hova jut a világ, hogy ez a 990. helyen áll a filmek listáján, ezzel hátrébb szorítva olyan alkotásokat, amik tanúskodnak sok-sok színészi tehetségről, nameg minőségről is persze.
Egyetértek ezzel a tömegpusztító fegyver dologgal maximálisan... |
| 25. Rencsibaba929 (2010-08-22 12:19.24) - (válasz Viki941022 24. hozzászólására) |
| érvénytelenítik a házasságukat, mert visszatér Viviana.
Marichuy terhes lesz. új életet akar majd kezdeni, és alakul neki a boldogság egy idősebb pasival, de a végén Juan Miguel-t választja. :) |
24. Viki941022 (2010-08-19 13:36.23) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy meg fog bocsájtnai Marichuy Juan Miguel-nek? és nem fognak elválni ugye? írjatok légyszi ide vagy erre a címre: lazokviki@citromail.hu köszi ♥ :) |
| 23. Egerkee (2010-08-12 22:24.36) |
| jó éjt:p |
22. Artemisz81 (2010-08-12 22:21.59) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Egerkee 21. hozzászólására) |
| Nem értem, hogy képesek az ilyenekért rajongani az emberek. Ne félj, én megkaptam itt a magamét!
Örülök, hogy beszéltünk! Végre valaki engem is megért :-) Szép estét! Szió |
| 21. Egerkee (2010-08-12 22:12.02) |
| Borzalmasak, nálunk van egy sorozat(természetesen szappanopera) ami már születésem óta megy, folyamatosan, ismétlés nélkül. Na azt milyen kínzás lehet végignézni. |
20. Artemisz81 (2010-08-12 21:59.15) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Egerkee 18. hozzászólására) |
| De ők vannak páran... |
19. Artemisz81 (2010-08-12 21:58.59) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Egerkee 18. hozzászólására) |
| Tökéletesen igazad van!!! :-DDD Megkegyelmeztem szegényeknek.
Ez a szappanopera-láz jobban ölne, mint a malária. Komoly büntetés lenne számomra, ha végig kellene néznem egyhuzamban mind a tudomisénmennyi részt... |
| 18. Egerkee (2010-08-12 21:51.26) |
| habár csak a kevés íkúúúval rendelkező egyének vannak veszélyben. |
| 17. Egerkee (2010-08-12 21:50.10) |
| Remélem megkegyelmeztél nekik:), szerintem az ilyen sorozatokat igazán besorolhatnák a tömegpusztító fegyverek közé. |
16. Artemisz81 (2010-08-12 21:46.24) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Egerkee 15. hozzászólására) |
| :-DDD - én 5 percet bírtam belőle, aztán az agysejtjeim kegyelemért könyörögtek. |
| 15. Egerkee (2010-08-12 21:44.53) |
| nézi a fene. |
14. HUNYADI25 (2010-08-12 20:22.18) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| akkor miért nézed |
| 13. Egerkee (2010-08-12 13:57.56) |
| Jesszusom, az a sorozat egy trágyadomb. Már a neve is csöpögős. |
| Vélemények | Maya004, 2012-07-23 19:34 | 13697 hsz |
| Kérdések | Moncsycsycsy, 2011-10-18 12:09 | 72 hsz |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| Árva angyal adatlap |
| Eredeti cím: Cuidado con el ángel |
| Évszám: 2008 |
| Szereplők: Maite Perroni, William Levy, Evita Munoz "Chachita", Helena Rojo, Ricardo Blume... |
További információk |
