Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Tuti tábor
- Filmbox Extra HD, 07:50
A jó, a rossz és a csúf
- Film Café, 08:30
Zsoldoskatona
- AMC, 08:35
Gyerekkori álmok
- Izaura TV, 08:40
Rosamunde Pilcher: A nagy örökség
- Mozi Klub, 08:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Liam Neeson (74)
William Forsythe (71)
Michael Cera (38)
Bill Hader (48)
Karl Urban (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?
2026-os választás
Rock zene
Három betű - egy mondat
Feszült helyzet - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A védelmező 3. aaaaa
Michael Pena aaaaa

 

Fórum - Casino (1995) - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
292. Vmiso (2026-05-06 14:24.52) aaaaa
Megint megnéztem, ez a tényleg film elképesztő, top 10 nálam.
Óriási alapfilm.
Ilyen veszett szinkron is kevés van, brutálisan jó.


291. Gyorkos (2025-10-03 02:10.14) aaaaa
Milyen szép világ volt a 70-es, 80-as években Las Vegasban!



290. Bellatrix (2025-04-05 13:34.57) aaaaa
Természetesen ez szubjektív, de szerintem ez egy hibátlan remekmű. Mindenkinek járt volna az Oscar ezért a filmért. Rendezés, forgatókönyv, alakítások... stb De a királyok királya az Joe P. volt!
Az eredeti szinkronért meg külön köszönet a magyaroknak, eszméletlen jó lett.

Alapvetően nem élem a gengszter filmeket, (most jöhet a lincselés) a Keresztapákat kifejezetten nem szerettem. Persze elismerem őket, de nem én vagyok a célközönség.
Mindezek tükrében mégis a Casino az egyik kedvenc filmem.

Sajnálom, hogy egyre kevesebb ilyen értéket termel ki a filmipar, bármilyen műfajban (is).


289. Incogn1to (2024-10-31 14:05.40)  
Elég érdekes információ


288. Lifeisamovie (2024-01-17 21:47.56) aaaaa
http://www.youtube.com/watch?v=x_XYnjH43eM
Don Rickles Slams Robert De Niro's Method Acting on the Set of "Casino" (HD)

"Your method acting with breathing and bullshit" XD


287. Lifeisamovie (2023-10-14 17:44.57) aaaaa
[link]

Armani bácsi :)


286. Imre 007 (2021-08-15 16:56.04) aaaaa
Engem őszintén undorított a sok erőszak benne, de elismerem, hogy a színészek, főleg Sharon Stone fantasztikusak voltak, le a kalappal előttük!


285. Iszonytató Huttyogány (2021-07-29 13:00.16)  
Eladó krumpli, hízott liba, továbbá szamurájkardok élezését vállalom. További információért privátban keress.


284. Stiki (2021-07-29 09:57.29)  
Sok online kaszinó kínál hűséges ügyfeleinek többszintű hűségprogramokat, 5-7 szintig. A [link] valódi pénzért való játékáért a játékos különleges pontokat kap. A pontok gyűjtésével a játékos fokozatosan jut egy alacsonyabb szintről egy magasabbra, és minél magasabbra, annál több kiváltságot kap.


283. Lifeisamovie (2021-04-12 18:39.35) aaaaa - (válasz Törölt felhasználó 282. hozzászólására)
Lehet rányomtál az ff-re? :)


282. Törölt felhasználó (2021-04-12 15:00.47) aaaaa
Szeretem a Keresztapát, a Sebhelyesarcút vagy a Volt egyszer egy Amerikát. Scorsese gengszterfilmjei viszont nem tetszenek, mert a tempó túl gyors, a filmek peregnek ezerrel, viszont pont ezért képtelenek a hatásuk alá vonni. A Nagymenőkkel is ez volt, a Wall Street farkasa pedig már kifejezetten irritált, amiért ilyen jófejkedve próbált ennyire ellenszenves karaktereket eladni a közönségnek.

A Casinóban is három órán keresztül csak szövegeltek a pergő képsorok alatt, ráadásul a fél film arról szólt, hogy De Niro és Sharon Stone hogy huzakodnak egymással. Ez Sharon karaktere miatt is volt baromi idegesítő, bár a színésznő jól játszott most is, a gond, hogy maga a karakter volt irritáló, főleg ilyen töménységben.


281. Lifeisamovie (2021-04-09 19:09.55) aaaaa
Robert De Niro és Joe Pesci, de nem kevésbé Mr. Scorsese éljenek soká!! :)


280. Mclane 2 (2019-11-17 19:18.01)  
Miután elolvastam könyvben és meg is néztem a Wall Street farkasa filmet gondoltam most már, ennek a filmnek is megszerzem az eredeti írott alapját: [link] , ami a film készülésének idején inkább csak egy félig meddig elkészült írás volt, ellenben a nagymenőkkel aminél már évekkel korábban kijött a könyv a film előtt. Szóval megszereztem a regényt el is olvastam és ma újra néztem a filmet is, sokadjára most felirattal mert eléggé régen láttam úgy és a könyv után, hát nem is tudom mit gondoljak hirtelen a könyv után. Alapjában véve a könyv is nagyon jó nekem tetszett lekötött és nem volt unalmas nekem legalábbis, a film meg hát eleve úgy indult hogy nem is akart annyira mereven a tények felé menni teljesen de azért a maga sajátos meseszerű módján, sok dolgot átvettek az írott anyagból persze megpiszkálva de azért átvették valamennyire jól, és a végeredmény így a rendes tények ismeretében is tetszik még most is. Úgy hogy azt mondom aki tudja szerintem olvassa el a könyvet is mert megéri rá időt szánni.


279. Halember (2019-02-18 14:58.33)   - (válasz Natalie Wood 272. hozzászólására)
Zöldike.. Zöldike... :)


278. V laszlo (2019-02-18 14:12.36) aaaaa - (válasz Mclane 2 277. hozzászólására)
Kosszi.


277. Mclane 2 (2019-02-18 14:09.47)   - (válasz V laszlo 276. hozzászólására)
Hát az a youtube link amit ide tettek a fórumba, az az első hazai szinkronja a filmnek maximálisan rengeteg más helyen i fent van, és a tv is újra megtalálta mert a Duna tv és az AMC is ezzel a hangsávval vetítette. A DVD féle hangsáv meg direkt ahhoz készült el úgy hogy meglett hagyva, a régebbi eredeti káromkodós szövegkönyv de új hangokkal felmondatva, és az a film 3. jelenleg legutolsó szinkronja legjobb tudomásom szerint.


276. V laszlo (2019-02-17 21:03.03) aaaaa - (válasz V laszlo 275. hozzászólására)
Mert nekem megvan dvd-n ,de azon nem ez a szinkron van.


275. V laszlo (2019-02-17 21:02.11) aaaaa - (válasz Gyorkos 274. hozzászólására)
Ez az eredeti szinkron?


274. Gyorkos (2019-02-17 20:50.23) aaaaa
[link]


273. Mclane 2 (2018-03-25 10:59.53)   - (válasz Kal-El2 263. hozzászólására)
És ahogy tegnap láttam a Duna Tv is hirtelen a zsebébe nyúlt mert tegnap este ők is az eredeti első hangsávot adták, gondolom tavaly is ezzel ment már le mikor le lett vetítve náluk. Úgy hogy örömmel látom hogy kezd újra előkerülni többfelé is a tv-ben, ez a klasszikus első hangsáv az utánzatok helyett.


272. Natalie Wood (2017-11-25 21:06.16) aaaaa
"Akadna egyszer egy fasz a torkodon"

:))


271. Quantumleap (2017-11-25 21:03.54) aaaaa
Újranéztem, több mint 10 év után. Még mindig klasszikus, pörög, egy percre sem ül le. De csakis az eredeti, legelső Szakácsis-Harsányis szinkronnal.


270. Kal-El2 (2017-08-07 22:10.24) aaaaa - (válasz Lifeisamovie 269. hozzászólására)
Tetszettek a Titanicos forgatási fotok is.Ezeket hol találod?


269. Lifeisamovie (2017-08-07 21:47.49) aaaaa
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]


268. Kal-El2 (2017-07-02 23:37.16) aaaaa - (válasz Brundle 264. hozzászólására)
Érdekes.a film+ is RTL csoport és adták már vágatlanul a mozis verziót.


267. Kal-El2 (2017-07-02 23:33.51) aaaaa - (válasz Michuu 266. hozzászólására)
Nekem jobban bejön a Gáspár S-os


266. Michuu (2017-07-02 23:32.40) aaaaa - (válasz Kal-El2 265. hozzászólására)
Az eredetiben Jakab Csaba MacReady hangja.
De ott elég furcsa a hang, ezért adja a tévé Gáspárral szerintem.


265. Kal-El2 (2017-07-02 23:29.36) aaaaa
Most megy a "Dolog"is.annak is két szinkronja van.a Gáspár Sándor az eredeti?



264. Brundle (2017-07-02 22:59.41)   - (válasz Kal-El2 263. hozzászólására)
Igen a felvagdosós történet ismerős a terminátor 2 esetében, volt ugye egy efféle attrakció az RTL féle csomagon belül hogy bővebb verziót vágok vissza mozisra bár azzal kilógott a lóláb, mert ott a váltakozó szinkron miatt egyértelmű volt a csalás. Meg volt az mikor elvileg mozis szinkront adtak mozis kópián szintén csonkán, hogy meglettek vágva a jelenetek a durvább jelenetek és pillanatok esetében erre emlékszem mert a filmmánia is ezt adta.


263. Kal-El2 (2017-07-02 22:24.06) aaaaa - (válasz Brundle 262. hozzászólására)
Ezek a régi klasszikus szinkronok kincset érnek.
Gondolom ezeknek a csatornáknak több pénzük van
Az AMC a Terminator 2-őt is szétvagdosta.szemetek


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó fórumok

VéleményekVmiso, 2026-05-06 14:24292 hsz
Casino vs. NagymenőkVmiso, 2026-05-06 14:2210 hsz
A legjobb jelenetPirosalma2, 2024-02-26 16:3528 hsz
A kedvenc szereplőV laszlo, 2019-07-13 01:4618 hsz
KérdésekBrundle, 2013-08-28 13:596 hsz
legjobb idézetekThe Duke, 2012-02-23 02:4947 hsz
KeresemPackaboy, 2011-02-01 00:421 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk