
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| A rólad alkotott kép - HBO2, 19:30 |
| Rokonszenvedés - HBO, 20:00 |
| Kickboxer 2. - Visszatérés - TV4, 20:00 |
| Harcra készen - Filmbox Premium, 20:00 |
| Angyalok és démonok - RTL Három, 20:30 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Will Patton (72) |
| Joe Grifasi (82) |
| Louis Garrel (43) |
| Pascale Hutton (47) |
| Jay Roach (69) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
A zsaruk becsülete ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Brett Goldstein ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
15. Tomka90 (2026-06-03 12:30.31) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| ELEK FERENC: "...nehezen tudom elképzelni színészet nélkül az életemet..."
http://www.youtube.com/watch?v=h2HDBDV5CdQ Boldog születésnapot a művész úrnak! |
14. Tomka90 (2024-06-03 10:46.12) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Tehetséges színművész és szinkronszínész.
[link] Boldog kerek évfordulót! |
| 13. Lifeisamovie (2021-06-03 22:07.03) |
| http://www.youtube.com/watch?v=qHurLfRy-lI
Szereti Mácsait :D |
12. Dexter Sitzky (2019-06-03 15:15.00) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot! |
11. Zöldike8 (2019-06-03 00:06.34) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| HB EF! |
10. Tomka90 (2017-06-03 10:27.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Tehetséges szinkronszínész, leginkább Josh Gad, Jonah Hill magyar hangjaként ismert és még inkább
Pepito Torrente hangjaként volt igazán emlékezetes. Boldog születésnapot!!! |
9. Ildikó12 (2010-05-25 02:28.03) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Tetszik ez a Jack Black-es hasonlat, mindkettő duci, de mégis szeretjük őket. Én csak közvetítésről láttam Katona darabban. |
| 8. Kismiska (2010-05-24 11:37.38) |
| Nagyon tetszett a Vakond c. darabban a Katonában.
Egyébként meg gyakran Jack Blackre emlékeztet:) (A darabot ha jól tudom nem játsszák már, pedig nagyon jó!!!) [link] |
7. Ildikó12 (2010-05-24 01:39.48) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szerintem nagyon jól játszott a Köntörfalakban, amiért a legjobb színész díját nyerte el a Filmszemlén. Azért így vezetni a karakterét szerintem nem könnyű. |
6. Ildikó12 (2010-03-26 07:50.15) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz GyermeklakĂłbizottsĂĄg 5. hozzászólására) |
| Valószínűleg Feriben pont ezt a kissé dundi, de mosolygó embert lehet szeretni, úgyhogy örülök, hogy te is így látod. |
5. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2010-03-26 07:45.05) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Ildikó12 4. hozzászólására) |
| 1-t értek (lsd. 3. válaszom) |
4. Ildikó12 (2010-03-26 04:08.59) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ferit szerintem csak is szeretni lehet húsossága miatt. |
3. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2010-03-25 10:16.28) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Én a tvben színházi műsor kapcsán figyeltem fel gömbölyded, mosolygós alakjára. |
2. Ildikó12 (2010-03-25 04:15.34) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csodálom, hogy senki sem gratulált Feri Filmszemle díjához, mint a legjobb színész. Igaz már későnek számít, és én nem is láttam még azt a filmet, amiért kiérdemelte, de gratula.A többi alakítása alapján megérdemelte. |
1. Ildikó12 (2009-02-10 04:58.52) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ha nem nyitja meg senki Elek Feri fórumát,megteszem én.Szerintem tehetséges színész,sok filmben játszik. Szerintem nem egy arcú,amivel sok színészt vádolnak. Nem kevés filmben láttam,szerintem jól is játszott. |
| Vélemények | Tomka90, 2026-06-03 12:30 | 15 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Elek Ferenc adatlap |
| Született: 1974. június 3. (52 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Ma este gyilkolunk (2024) - Lepattanó (2024) - Meghalni bárki tud (2023) - Semmelweis (2023) - Szelfi Egyetem (2023) |
További információk |
