
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Beverly Hills-i nindzsa - AMC, 14:30 |
| Az oltalmazó - Mozi+, 14:40 |
| Ki nevel a végén? - Film Café, 14:55 |
| Távol az ég - Moziverzum, 15:10 |
| Oscar - RTL, 15:20 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Malcolm McDowell (83) |
| Stellan Skarsgard (75) |
| Blaskó Péter (78) |
| Chris Evans (45) |
| Ethan Embry (48) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
A kegyelem ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Rosamund Pike ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 73. LAURA113 (2026-05-11 20:39.13) |
| "HAPPY~BIRTHDAY... ;)"
[link] |
72. Tomka90 (2026-05-11 17:12.53) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] Így köszöntötték fel a híres természettudóst 100. évfordulóján. Isten éltesse sokáig! |
71. Zan (2026-05-10 23:51.50) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Gyerekkorom meghatározó alakja, nemrég lépett a hármas számjegyűek táborába Biztos láttam jó pár természetfilmjét, ami nagy hatással volt rám a természet szeretetével kapcsolatban 🦭 100/100 |
70. Beetlejuice2 (2026-05-09 00:20.31) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 100. Respect életút HB! |
69. Don Quijote... "13" (2026-05-08 23:13.27) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| "Happy BirthDay..."
Sir. "David Attenborough" !:) [link] |
68. Liverpoolfan19 (2026-05-08 20:53.10) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| " Nem a Földet kell megmentenünk hanem magunkat. A bolygó velünk vagy nélkülünk megújult erővel él majd tovább "
Éljen még sokáig a mester! |
67. Iszonytató Huttyogány (2026-05-08 18:35.44) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Drukkoltam neki, hogy betöltse. 😊 |
66. Norbii92 (2026-05-08 17:40.30) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse még sokáig 100. születésnapja alkalmából! :) |
65. Tomka90 (2026-05-08 15:38.21) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] Isten éltesse sokáig a híres természettudóst. |
64. Don Quijote... "13" (2026-03-22 17:57.39) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sir. David Attenborough !:(
- Azért,... meg kellene adni a "TITULUST" :( Mert "Ő" azért Valamit le is tett az asztalra...:( Nem úgy, mint egyesek... :( Mint a vezíretek, kit minden nap ajnáriozzak... :( Azért mert jól tudnak a közpénzből élni... :( De még az sem elég nekik... :( A másé is kell nekik... :( |
63. Tomka90 (2024-05-08 18:46.22) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Remek természettudós.
[link] Isten éltesse sokáig! |
| 62. Lifeisamovie (2024-05-08 09:54.34) |
| Marilyn Monroe is idén lenne 98 éves... |
61. Tomka90 (2021-05-08 23:17.18) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Tomka90 60. hozzászólására) |
| *Remek előadó és természettudós |
60. Tomka90 (2021-05-08 23:14.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Remek eladó és természettudós. Boldog születésnapot!
[link] |
59. Norbii92 (2021-05-08 14:02.37) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Isten éltesse sokáig! :) |
58. Liverpoolfan19 (2020-05-08 15:38.48) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Remélem még sokáig fog élni ez a csodálatos ember! |
57. Dexter Sitzky (2020-05-08 10:53.32) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot! :) |
56. Langelus (2017-05-08 19:35.16) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Boldog születésnapot. |
55. Ujbuda_ffi (2016-07-25 21:33.14) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Vbacs 52. hozzászólására) |
| Természetesen:)
(Mint említettem, minden könyve megvan:D) D A Élet egyenes adásban. |
54. Bobo 888 (2016-05-23 19:52.56) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| "Mi vagyunk a Föld pestise. A következő ötven évben megkapjuk érte a büntetésünket. Nemcsak a klímaváltozásról van szó, ez pusztán terület kérdése. Elég hely kell ahhoz, hogy élelmet termeljünk ennek az iszonyú nagy hordának. Vagy mi korlátozzuk a populációnövekedésünket, vagy a természet teszi meg ezt helyettünk, és a természet már most is teszi a dolgát" - mondta a Radio Times-nak David Attenborough.
Sir David, aki az Optimum Population Trust (Optimális Populáció Alapítvány) védnöke, már korábban is beszélt "az emberi egyedszám ijesztő robbanásáról". Véleménye szerint szükséges lenne anyagilag támogatni a szexuális nevelést és más önkéntes népességkorlátozó módszereket a fejlődő országokban. "Állandóan programokat indítunk az etiópiai éhezéssel kapcsolatban, más nem történik. Egyszerűen túl sok ember él ott. Nem tudják fenntartani magukat - és ennek kimondása nem embertelenség. Ez a helyzet. Amíg az emberiségnek nem sikerül kikeverednie ebből, és nem kap összehangolt képet a bolygóról, addig egyre rosszabbá és rosszabbá válik a helyzet." |
53. Langelus (2016-05-08 19:43.03) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sok-sok boldogságot neki a 9. X-e alkalmából. O:) |
52. Vbacs (2016-02-28 22:00.24) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Ujbuda_ffi 51. hozzászólására) |
| Az önéletrajzi könyve is? |
51. Ujbuda_ffi (2016-02-28 21:50.45) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Minden, magyarul megjelent könyve is megvan, kezdve a Madagaszkár élővilágával. , ami 1961-ben jelent meg magyarul! |
50. Ujbuda_ffi (2016-02-13 19:44.56) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A BBC kiadások már nem kaphatóak, de a Mirax is kiadta őket. (A növények magánélete, Az emlősök élete tőlük van meg, mindegyik 4 dvd-s változatban).
Karácsony előtt lehetett rendelni belőlük az express.hu-n.:D (Azóta elfogytak természetesen). Haj ól tudom, akkor a Mirax becsődölt, tehát teljes raktárkiárusítás volt. Minkét sorozatot 3000 ft-ért sikerült megszereznem... |
49. Ujbuda_ffi (2016-02-13 19:42.20) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Keresem még az Élet hidegvérrel-t (2 dvd, BBC, 2006), és Az első édenkert-et (2 dvd, BBC, 2008)
Valamint a Paradicsommadarak földjén-t is (1 dvd, BBC, 200..?) |
48. Ujbuda_ffi (2016-02-13 19:40.22) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Tudtommal az Élet a Földön nem jelent meg dvd-n. |
47. Ujbuda_ffi (2016-02-13 19:39.41) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Vbacs 46. hozzászólására) |
| Az első édenkert megjelent dvd-n, még 2008-ban.(Még keresem)
Az elsűlyledt világok-at sikerült megszereznem dvd-ne, az is 2008-bvan jelent meg. Mindegyiket a BBC adta ki |
46. Vbacs (2015-06-15 08:39.32) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Ujbuda_ffi 45. hozzászólására) |
| Az első kettő biztosan megjelent és talán az utolsó is. Az első édenkert és az elsüllyedt világok kiadásáról nem tudok. |
45. Ujbuda_ffi (2015-06-14 22:32.41) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nekem megvan vhs-en több olyan sorozata, amelyekről nem tudom, hoyg valaha megjelentek-e dvd-n:
Az élő bolygó (13 rész), Élet a Földön (13 rész), Az első édenkert (4 rész), Elsűllyedt világok, eltűnt életek nyomában (4 rész). Az élet megpróbáltatásai-t sikerült megszereznem 4 dvd-s kiadásban (12 rész) |
44. Vbacs (2013-12-22 18:21.56) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Most karácsonykor adni fogják az M1-en az életéről készült többrészes dokumentumfilmet.
Ez azt jelenti, hogy a tévé előtt leszek egész karácsonykor :) |
| Vélemények | LAURA113, 2026-05-11 20:39 | 73 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| David Attenborough adatlap |
| Született: 1926. május 8. (100 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Vad London (2026) - David Attenborough: Gorillák között (2026) - Királyság sorozat (2025) - David Attenborough: Az óceán csodája (2025) - Ázsia sorozat (2024) |
További információk |
