
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Veszett vad - AMC, 03:25 |
| 28 nappal később - HBO, 04:05 |
| Veled is megtörténhet - SuperTV2, 04:05 |
| Las Bandidas - Mozi+, 04:20 |
| Szerelem a végzetem - Moziverzum, 04:30 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Meryl Streep (77) |
| Bruce Campbell (68) |
| Lindsay Wagner (77) |
| Donald Adeosun Faison (52) |
| Mary Lynn Rajskub (55) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Örömködő topik - közkívánatra! |
| Három betű - egy mondat |
| Szerinted mi a legidegesítőbb magyar szó? |
| Dolgok, amik nagyon idegesítenek |
| Kathleen Turner - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
Egy ágyban az ellenséggel ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Eric Winter ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
23. Galvatron (2014-12-31 14:46.25) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Gondor zenéje a legkirályabb |
22. Bilbó (2012-03-16 18:54.37) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Orion.anna 9. hozzászólására) |
| nem ezt kerested ? itt a szöveg Hol vagy hazám,
Az út terel Sok ösvény mentén térek el Túl sötét, sűrű éjszakán Már látom csillagfény raját Köd és homály, Árny se vár Tovaszáll... Tova... száll. |
21. Bilbó (2012-03-16 18:50.47) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz SAKÁL1 19. hozzászólására) |
| ezt a számot kerestem kösziii :) |
20. Favanniva (2011-11-05 00:02.18) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Egyszerűen varázslatos! Bizony-bizony megérdemelte az Oscarocat!
Szinte Középföldén érzem magam, mikor hallgatom!:) |
19. SAKÁL1 (2011-08-22 21:59.59) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| http://www.youtube.com/watch?v=tprNm7qEd8c&feature=related
Egyszerűen gyönyörű!! |
18. HMáté33 (2011-02-19 19:27.27) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Az Into The West megérdemelte azt a bizonyos szobrot! |
17. Lechoo Edy (2010-06-19 00:18.34) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| TÖKÉLETES Howard Shore legjobb munkája. A Világ egyik legjobb zenéje! |
16. Orion.anna (2009-08-21 13:31.28) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Plunket 15. hozzászólására) |
| Igen, az is szép. De érdekes, hogy a magyar és az angol hangszín szinte ugyanolyan. Vagy ez számítógéppel megoldható? Mind1, nagyon szép. :D |
15. Plunket (2009-08-21 11:36.17) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Orion.anna 14. hozzászólására) |
| a magyar verziója is szép a dalnak,véletlenül pont most hallgattam meg.:) |
14. Orion.anna (2009-08-21 11:32.57) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Plunket 12. hozzászólására) |
| Megtaláltam mindkettőt! A youtube-al adtál egy ötletet. Köszi! |
13. Orion.anna (2009-08-21 08:52.48) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Plunket 12. hozzászólására) |
| LOL |
12. Plunket (2009-08-20 15:41.06) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Orion.anna 11. hozzászólására) |
| Itt van addig is egy ismeretlen feldolgozása a jelenetnek:
http://www.youtube.com/watch?v=t-K0qGhjIg8&feature=related |
11. Orion.anna (2009-08-20 15:34.56) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Plunket 10. hozzászólására) |
| Ja, bocs, igazad van. Pippint akartam írni, csak Trufa járt a fejemben. :$ |
10. Plunket (2009-08-20 15:33.36) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Orion.anna 9. hozzászólására) |
| Már hogy énekelt volna Trufa Denethornak?A filmben nem találkozott vele |
9. Orion.anna (2009-08-20 15:27.06) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sziasztok, én 2 olyan dalt keresek, amik nincsenek rajta a zenei albumbon, ezek pedig Éowyn dala, amit temetésen énekel; és Trufa dala, amit Denethornak énekel. Ha valakinek meg van, légyszi írjon. Olyan régen keresem őket! |
| 8. Ezsolty (2009-03-30 18:43.34) - (válasz Ezsolty 7. hozzászólására) |
| A filmben akkor van amikor Brí-ben kidöntik a kaput...(nazgulok) |
| 7. Ezsolty (2009-03-30 18:38.00) |
| Hali! a youtube-n láttam egy vidit, ami a nazgulok klasszikus zenei témáját játsza, és felirattal kiírja, mordori nyelven a szöveget. Nem tudom a címét..Kösz |
| 6. Twilightfan05 (2009-03-27 20:27.52) |
| hy! ha vkinek megvan a Gyűrűk Ura főcímdala (Howard Shore- Prologue-one ring to rule them all), el tudná nekem küldeni priviben?
Előre is köszi!!:) |
5. Elvin (2009-03-20 16:15.46) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Ezsolty 4. hozzászólására) |
| Majd meglátjuk hogy sikerülni fog-e. de mindenféleképpen köszi! |
| 4. Ezsolty (2009-03-13 18:29.47) - (válasz Elvin 3. hozzászólására) |
| Szia! Ha van uTorrent-ed, akkor ezt a linket javaslom: ***** * Automatikusan eltávolított tartalom. |
3. Elvin (2009-01-16 15:58.32) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ja és valaki nem tudja honnan tudnám inhyen letölteni a teljes gyűrűk ura trilógia zenéjét??? |
2. Elvin (2009-01-16 15:57.47) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ja teljesen egyetértek! Tényleg baromi jó a zenéje! |
1. Cantri (2009-01-02 17:36.09) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ennek a filmtrilógiának annyira gyönyörű és tökéletes zenéje van hogy ennél jobbat elképzelni sem tudok! Howrad Shore szenzációsat alkotott! Nemrégiben meg is választották a filmtörténelem legjobb filmzenéjének, szerintem abszolult jogosan! |
| Vélemények | Beno694, 2025-07-14 15:32 | 1337 hsz |
| A legjobb jelenet | Dorathg3, 2021-03-31 13:15 | 133 hsz |
| Kedvenc szereplő (előző részből is lehet) | Galvatron, 2014-12-31 15:20 | 261 hsz |
| Filmzene | Galvatron, 2014-12-31 14:46 | 23 hsz |
| Bakik, hibák a filmben | Kritikus, 2014-12-28 13:13 | 83 hsz |
| A Szilmarilok | Pelikanbence, 2014-11-06 19:26 | 84 hsz |
| Gyűrűk Ura vs Harry Potter | Pelikanbence, 2014-11-06 19:21 | 78 hsz |
| Keresem | Németh.János, 2014-02-14 20:16 | 29 hsz |
| Kérdések | Tonkacsa, 2012-07-16 17:24 | 32 hsz |
| A hobit | Valentino, 2011-03-21 18:42 | 2 hsz |
Összes A Gyűrűk Ura - A király visszatér fórum (11 db) | ||
| A Gyűrűk Ura - A király visszatér adatlap |
| Eredeti cím: The Lord of the Rings: The Return of the King |
| Évszám: 2003 |
| Rendezte: Peter Jackson |
| Szereplők: Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen, Sean Astin... |
További információk |
