
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Az ártatlanság kora - TV4, 07:35 |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Zsoldoskatona - AMC, 08:35 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
| Tom Jones - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
8-as kijárat ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
436. Entersp (2026-05-01 18:43.29) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Vmiso 435. hozzászólására) |
| Én a végét már nem meg sem nézem, csak amíg kinyírja Vengot. Egyszer készülhetne egy felmérés, hányan szurkolnak a rablónak meg hányan a pandúrnak. |
435. Vmiso (2026-05-01 17:14.04) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sokadszorra láttam, és sokadszorra is lehengerlő volt ez a film. A két legenda óriásit játszik, és a mellékszerepekben is rengeteg a jó színész. Ikonikus jelenetek sora a filmben, az első rablás, a bankrablás, az utcai harc, amikor kiderül hogy ki figyel kit a betonplaccon stbstb. Tényleg tele van a film ötletes dolgokkal, és jól vannak megrendezve. Hosszú film, szerintem lehetett volna talán 20 perccel rövidebb, de értem hogy miért nem így lett. A vége viszont nem tetszik, ez van, hiába így hatásos, nekem kicsit elvesz belőle. Ettől a két kicsi negatívumtól eltekintve egyértelműen klasszis film. Nem kérdés ***** |
434. Zsol0 (2025-12-07 22:06.38) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sz e m t ő l
e m b e n http://www.youtube.com/watch?v=jsp9Q86-ZHc |
433. Entersp (2025-11-18 08:51.41) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] Elnézést, de a második részt nem lehetne Kylo Ren nélkül?? |
432. Entersp (2025-10-09 16:34.34) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Na, jön a második rész, ha minden oké, jövőre kezdik a forgatást. Lesz Leo Dicaprio, aki remélhetőleg végre megkapja az Oszkárt. Biztosan klasszikus lesz, és nem akar több lenni annál, mint ami. Mármint a folytatás.🤔 |
431. V laszlo (2025-04-17 20:53.13) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Entersp 430. hozzászólására) |
| Tudom.az a nyomozó vagy ki.amugy nekem is van kb 600-eredeti filmem,minden blu ray-et és dvd-met egybe vetve.nem is tudom mennyit költöttem már ezekre,hobbi-bol. |
430. Entersp (2025-04-17 20:20.26) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz V laszlo 429. hozzászólására) |
| Az semmi, van itt egy fórumtársunk, neki tuti megvan DVD lemezen. Most nézte meg. |
429. V laszlo (2025-04-17 20:06.05) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nekem megvan blu ray-en,nem adom semmiért. |
428. Evile-Elvis- (2025-04-17 19:10.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Holnap megyek rá moziba!!! Most fogom először látni és hallani nagy vásznon, kíváncsi vagyok a pisztoly lövésekre. |
427. V laszlo (2023-10-15 18:51.44) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Entersp 425. hozzászólására) |
| Ez a film egyszerűen fenomenális, ennél jobbat úgy is képtelenség csinálni. |
426. Lifeisamovie (2023-10-12 12:26.11) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Entersp 425. hozzászólására) |
| Ez a lovaspolo mánia Wood-ban már vicc....Meglovagoljuk a sikert...leeshetnének már a magas lóról, s abbahagyhatnák már....de nem...Mondom, lesz még Elfújta a szél kettő, mert kurvára kell..Esetleg Scorsese is meghülyül és lesz Casino kettő....hmm...ja meg Titanic kettő is legyen már akkor: Meghalt a Leo, de nem baj, kitaláljuk hogy még sem!!! :D |
425. Entersp (2023-10-12 04:51.02) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Már csak ez hiányzott... [link] |
424. V laszlo (2023-08-09 21:47.41) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Evile-Elvis- 423. hozzászólására) |
| nekem blu-ray-en.:) alapmű. |
423. Evile-Elvis- (2023-08-09 21:11.26) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Dobsony 422. hozzászólására) |
| Ez a film még nekem is megvan DVD-n, pedig nem vagyok akkora gyűjtő, mint Nyomozó1:) |
422. Dobsony (2023-08-09 17:47.58) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Engem megnyugtat, hogy Nyomozó1 látta a filmet, jónak találja és meg is van neki DVD-n.
Szerintem ez az igazi értékmérő. 😁 |
421. Whoisit (2023-08-09 00:45.25) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hatalmas film csodálatos művészekkel. |
420. Lector (2023-07-31 08:13.10) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Lifeisamovie 419. hozzászólására) |
| Egy film amelyet összerektak.
Sodor is a zene , a cselekmény , a karakterek feltárása, szal bitang Módon eltalált! |
419. Lifeisamovie (2023-07-30 22:29.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| http://www.youtube.com/watch?v=RQbGqLNc-H0
Moby - New Dawn Fades |
418. A tisztelendő (2021-06-25 18:06.32) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Michael Mann az Erőszak utcái és a kijezetten erős, ma már azt lehet mondani, kult-státuszba emelkedett Embervadász után 1989-ben el akart készíteni egy televíziós sorozatot. Ez volt az L.A. Takedown, amely végül, mint széria nem valósult meg, részben anyagi, részben szakmai okok miatt. Mann kibővítette a pilot epizódot és a kasszában csengő néhány negyeddolcsissal elkészített egy 80 perces TV-filmet, amelynek rémképe örökre az agyamba égett. Annyira borzalmas lett minden vonatkozásban, hogy hozzá képest a T.J. Hooker, a Knight Rider, de még talán a Szomszédok is (főleg Vágási Feri akciójeleneteivel) remekműként hatottak. Milyen jó, hogy Mann nem hagyta annyiban a dolgot és 6 évvel később elkészítette a sztori tisztességes mozifilm változatát, minden idők egyik legnagyszerűbb krimijét. |
417. Nyomozo1 (2021-06-24 17:30.40) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Láttam a filmet !! Nagyon jó !! Nekem is meg van DVD lemezen !! Ajánlom azoknak akik szeretik az igazi akció filmeket!! |
416. V laszlo (2021-06-22 00:31.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Neil-nek drukkoltam. |
415. V laszlo (2021-06-21 21:08.12) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| "mert én azt mondom amit teszek és azt teszek amit mondok." |
414. V laszlo (2021-06-21 21:07.28) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Klasszikus. |
| 413. Mclane 2 (2021-06-21 16:25.13) - (válasz Gauss 412. hozzászólására) |
| Én nem rég jutottam hozzá DVD-n a 2 lemezes kiadáshoz ami szinte ritkaság, és meg is néztem úgy hogy most elsőre eredeti nyelven felirattal mert úgy még nem láttam korábban és aztán jöttek az extrák is, És hiába majdnem 3 órás film és mondjuk így szakaszosan bontja ki magát, még mindig jó annak aki kedveli az efféle tempójú filmeket amik nem kapkodósak meg nagyon tempósak, de mégis idővel eljutnak addig amíg akarnak konkrétan. Szóval mindent egybevéve nekem is kellemes csalódás a film most is pedig több mint 20 éves, és nem mai tartozék de még mindig működik ahogy kell és érdemes rá időt szánni mindenképp. |
412. Gauss (2021-03-05 15:33.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Minden idők legjobb utcai lövöldözése, hatalmas színészi alakítások. Pacino nagyon nagyot alakít.
Bár kevesen tudják, hogy ez egy remake. De akkor is egy tökéletes film. :) |
| 411. Opticum (2020-09-12 14:46.57) |
| https://www.youtube.com/watch?v=3tI1pu5rfZw |
| 410. Opticum (2020-09-12 14:36.18) |
| és voltak akiket inspirát a film pár éve,itthon.: [link] |
| 409. Opticum (2020-09-12 14:33.50) |
| [link] |
| 408. Opticum (2020-09-12 14:28.27) |
| neil mccauley valos személy volt.: [link] kár hogy a google szerint nincs ilyen személy. [link] pedig volt.: [link] |
| 407. Opticum (2020-09-12 14:22.08) |
| [link] |
| Vélemények | Entersp, 2026-05-01 18:43 | 436 hsz |
| Mi érdekeset hallottál a forgatásról | V laszlo, 2018-09-08 00:07 | 10 hsz |
| A legjobb jelenet | V laszlo, 2018-05-20 00:35 | 42 hsz |
| Bakik, hibák a filmben | Langelus, 2014-05-31 16:59 | 27 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| Szemtől szemben adatlap |
| Eredeti cím: Heat |
| Évszám: 1995 |
| Rendezte: Michael Mann |
| Szereplők: Al Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer, Ashley Judd, Tom Sizemore... |
További információk |
