Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Az ártatlanság kora
- TV4, 07:35
Tuti tábor
- Filmbox Extra HD, 07:50
A jó, a rossz és a csúf
- Film Café, 08:30
Zsoldoskatona
- AMC, 08:35
Gyerekkori álmok
- Izaura TV, 08:40

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Liam Neeson (74)
William Forsythe (71)
Michael Cera (38)
Bill Hader (48)
Karl Urban (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?
2026-os választás
Rock zene
Három betű - egy mondat
Feszült helyzet - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A védelmező 3. aaaaa
Michael Pena aaaaa

 

Fórum - Amikor a farok csóválja... - Vélemények (2. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2
9. Gedzo (2007-11-15 13:24.54) aaaaa
Sikeres beetetés, jó film!


8. Kicsilyany (2007-09-11 10:02.54) aaaaa
Nagyon jó film, jól kitalált sztory, két színész óriással...



7. Csikasz (2007-03-13 11:56.39)  
Amilyen okos és intelligens az amerikai nép, a valóságban is elhitte volna..


6. Stewe69 (2007-03-13 11:54.26) aaaaa
Hoffman, De Niro rossz nem is lehet aztán a sztori jobb mint az összeesküvés elmélet.


5. Mekare (2007-03-07 23:55.34) aaaaa - (válasz Rauschi 4. hozzászólására)
Asszem igen öö albán háború volt :)))
Nagyon jókat nevettem..és azóta nem nagyon hiszek el semmit XD
(Tényleg megkérdőjelezték a holdraszállást én is láttam...asszem ha jól emlékszem még abba is belekötöttek,hogy a zászlót fújta szél..vagy pint ellenkezőleg...nem emlékszem...nem elképzelhetetlen...elvégre mindent megtettek volna az amcsik,hogy mindenki előtt megelőzzék az oroszokat)


4. Rauschi (2007-03-07 23:52.01) aaaaa
Halihó!

Jelentem, hogy Én láttam. - he-he-he S igen érdekesnek találtam. Nagyon jól bemutatja azt, hogy kell működnie egy propaganda gépezetnek. Az agyam eldobom.....
Mindig ki tudnak találni valami mesét, amit az ostoba, és eszméletlenül naív nép be is kajál. Ebben az esetben egy kelet-európai háborút - ha jól emlkészem. S nem kell hozzá más, mint egy filmstúdió, és egy vágószoba.
Az nagyon teszett, mikor viszik Dustin Hoffmant, és próbál könyörögni az életéért. De Robert De Niro nem kegyelmez. Sőt még el is magyarázza Neki, hogy ez szükséges.
A lényeg az, hogy egy nagyon érdekes film arról, hogy hogy lehet hülyét csinálni az Emberekből.

Minden jót!
Tiszteletem!


Ui.: nem ide tartozik, de állítólag a Holdra szállás felvételeit is megkérdőjelezték a valóságban. Volt is erről egy műsor, ha jól emlékszem, csak Én nem láttam sajnos.


3. Legisfalk (2007-03-07 23:51.48) aaaaa
Én láttam, és le is tarolt rendesen!
Összetettebb véleményt most nem tudok írni róla, valószínűleg itt az ideje újra megnéznem.



2. Mekare (2007-03-07 23:43.18) aaaaa
Hát szégyeljétek magatokat senki se látta :(


1. Mekare (2007-03-07 19:46.43) aaaaa
Csodálkozom,hogy nincs még topicja.Márpedig azért,mert jónak tartom a színészgárdát...és szerintem nagyon ott van a történet...jó téma...beszélgetésekhez is.


1 2

Kapcsolódó fórumok

VéleményekEntersp, 2025-12-13 19:3639 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk