
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Az ártatlanság kora - TV4, 07:35 |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Zsoldoskatona - AMC, 08:35 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el? |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A védelmező 3. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
9. Gedzo (2007-11-15 13:24.54) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sikeres beetetés, jó film! |
8. Kicsilyany (2007-09-11 10:02.54) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nagyon jó film, jól kitalált sztory, két színész óriással... |
| 7. Csikasz (2007-03-13 11:56.39) |
| Amilyen okos és intelligens az amerikai nép, a valóságban is elhitte volna.. |
6. Stewe69 (2007-03-13 11:54.26) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hoffman, De Niro rossz nem is lehet aztán a sztori jobb mint az összeesküvés elmélet. |
5. Mekare (2007-03-07 23:55.34) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Rauschi 4. hozzászólására) |
| Asszem igen öö albán háború volt :)))
Nagyon jókat nevettem..és azóta nem nagyon hiszek el semmit XD (Tényleg megkérdőjelezték a holdraszállást én is láttam...asszem ha jól emlékszem még abba is belekötöttek,hogy a zászlót fújta szél..vagy pint ellenkezőleg...nem emlékszem...nem elképzelhetetlen...elvégre mindent megtettek volna az amcsik,hogy mindenki előtt megelőzzék az oroszokat) |
4. Rauschi (2007-03-07 23:52.01) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Halihó!
Jelentem, hogy Én láttam. - he-he-he S igen érdekesnek találtam. Nagyon jól bemutatja azt, hogy kell működnie egy propaganda gépezetnek. Az agyam eldobom..... Mindig ki tudnak találni valami mesét, amit az ostoba, és eszméletlenül naív nép be is kajál. Ebben az esetben egy kelet-európai háborút - ha jól emlkészem. S nem kell hozzá más, mint egy filmstúdió, és egy vágószoba. Az nagyon teszett, mikor viszik Dustin Hoffmant, és próbál könyörögni az életéért. De Robert De Niro nem kegyelmez. Sőt még el is magyarázza Neki, hogy ez szükséges. A lényeg az, hogy egy nagyon érdekes film arról, hogy hogy lehet hülyét csinálni az Emberekből. Minden jót! Tiszteletem! Ui.: nem ide tartozik, de állítólag a Holdra szállás felvételeit is megkérdőjelezték a valóságban. Volt is erről egy műsor, ha jól emlékszem, csak Én nem láttam sajnos. |
3. Legisfalk (2007-03-07 23:51.48) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Én láttam, és le is tarolt rendesen!
Összetettebb véleményt most nem tudok írni róla, valószínűleg itt az ideje újra megnéznem. |
2. Mekare (2007-03-07 23:43.18) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hát szégyeljétek magatokat senki se látta :( |
1. Mekare (2007-03-07 19:46.43) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csodálkozom,hogy nincs még topicja.Márpedig azért,mert jónak tartom a színészgárdát...és szerintem nagyon ott van a történet...jó téma...beszélgetésekhez is. |
| Vélemények | Entersp, 2025-12-13 19:36 | 39 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| Amikor a farok csóválja... adatlap |
| Eredeti cím: Wag the Dog |
| Évszám: 1997 |
| Rendezte: Barry Levinson |
| Szereplők: Robert De Niro, Dustin Hoffman, Anne Heche, Denis Leary, Willie Nelson... |
További információk |
