Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

2479. Zoli_0824 (2010-07-03 14:04.08)   - (válasz Panyolai 2477. hozzászólására)

2477. Panyolai (2010-07-03 14:03.14)   - (válasz Zoli_0824 2476. hozzászólására)
"Mókamiki" Egri beletrafált:))
De Suárezzel együtt az uruknak már vagy 3 "alapemberük" nem lesz ott a hollandok ellen. Nem lepne meg, ha Robbenék kitömnék őket...

2476. Zoli_0824 (2010-07-03 13:59.25)
"Suárez viselkedése ma nem példamutató, de később eldöntheti a meccset" Egri, 105.perc

valahogy:)

2475. Panyolai (2010-07-03 13:50.46)   - (válasz Szabolcs315 2471. hozzászólására)
Naja..., Suáreznek már jóval előtte ki kellett volna osztani minimum 1 sárgát, annyit szabálytalankodott és reklamált! És akkor azt se felejtsük el, hogy a meccsen volt még egy olyan szitu, amikor a 16-oson belül Boatenget csúnyán lerántották, amiért Ghánának simán 11-est kellett volna ítélni!
Szóval randa egy továbbjutás volt ez az uruk-haioktól, pont mint a paráké!

2474. Kamatláb (2010-07-03 13:39.25)   - (válasz Pedro23 2473. hozzászólására)
Így van, én ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy bármi lehet. Ahogy mondani szokták a labda gömbölyű.

2473. Pedro23 (2010-07-03 13:30.36)   - (válasz Kamatláb 2469. hozzászólására)
Igen, de a Svájc elleni vereséget maguk mögött hagyták és azóta jól játszanak. :) Majd kiderül.

2472. Szabolcs315 (2010-07-03 13:12.58)
Németország.

2471. Szabolcs315 (2010-07-03 13:08.45)   - (válasz Barzsol 2460. hozzászólására)
Nem szeretem a sportszerűtlenséget, de Suareznek ezt meg kellett tennie.

2470. DavidVilla (2010-07-03 13:04.34)   - (válasz CARTMAN 8 9. hozzászólására)
:D:D:D:D:D:D:D

2469. Kamatláb (2010-07-03 13:03.19)   - (válasz Pedro23 2467. hozzászólására)
Nyílván a realitás a tipped mellett van. Bár én azt gondolom, hogy a GER-Arg-n bármi lehet. Azért én reménykedem, hogy a németek összeszedik magukat. PAR-nak akár szerencséje is lehet. Emlékezz vissza a spanyolok bemutatkozó meccsére. Úgy kikaptak Svájctól, hogy öröm volt nézni. Pedig sokkal jobbak.

2468. Roland7 (2010-07-03 12:53.12)
GER-ARG 1-2.

2467. Pedro23 (2010-07-03 12:48.37)   - (válasz Kamatláb 2466. hozzászólására)
Is-is. :D A vágyam mindenképp, de szerintem tippnek sem reménytelen. A németek szerintem nagyon jók a támadásban, az argentinok meg gyengék a védekezésben. Még bármi lehet.

2466. Kamatláb (2010-07-03 12:42.52)   - (válasz Pedro23 2464. hozzászólására)
Ez a vágyad vagy a tipped? Nem mindegy.

2465. Mel Gibson-fan (2010-07-03 12:34.12)
Argentína lefocizza Németországot, Paraguay mindenki meglepetésére kiüti a spanyolokat és aztán a Paraguayi Holland döntőben, Hollandia 3 gólos győzelmet arat.

Hajrá Hollandia! :)

2464. Pedro23 (2010-07-03 10:51.14)
GER-ARG 2:0
PAR-SPA 1:3

2463. Senoritaaa (2010-07-03 10:11.16)
Na a mai meccsek! Szerintem Argentína megy tovább a németekkel szemben, valamint Spanyolország az esti meccsből!! De talán ha No. menne tovább, Spanyolországnak lenne esélye a döntőre is!!!! Remélem hogy ma is legalább olyan jó meccs lesz mint a tegnap esti :D mondjuk kevesebb drámával lehetőleg xD

2462. Barzsol (2010-07-03 09:12.43)   - (válasz Kamatláb 2461. hozzászólására)
Elsődleges favoritom nekem Ghána volt, de a tegnapi meccs után én is örülnék egy német világbajnoki címnek. De Argentína és Spanyolország lehet hogy túl erős ellenfelek lesznek.

2461. Kamatláb (2010-07-03 08:27.29)
Tippjeim, illetve a reményeim:
GER-ARG: 2:1
PAR-ESP: 2-0,a döntőre pedig GER:URUG:német győzelemmel, persze ezek csak remények és álmok, de hátha.....

2460. Barzsol (2010-07-03 08:22.47)
A tegnap esti meccs az egyik legigazságtalanabb mérkőzés volt a a VB-n. Suarez egymaga többet szabálytalonkodott, mint az egész uruguay-i keret. Mindig földön volt, mindig vitatkozott és rengeteget szabálytalankodott. Túl későn állították ki. Ha nincs az a kezezés a hosszabbítás hosszabbításában, akkor Ghána továbbjutott volna. Szerintem a ghánaiak sem hittek a szemüknek, hogy így lettek megfosztva egy góltól, és több mint valószínű, hogy Gyan is ezért hagyta ki azt a büntetőt. Mérhetetlenül sajnáltam. Mikor tizenegyesekre került sor, Uruguay győzelme egyértélmű volt, hiszen jobb pontrúgó játékosai vannak, és bár Kingsont jó kapusnak tartom, de valljuk be nem tizenegyesek védésére való ez a hálóőr. Fáj a szívem Ghána kieséséért, jobban megérdemelte volna a továbbjutást.

2459. Panyolai (2010-07-03 01:09.02)
*argentínoknál:)

2458. Panyolai (2010-07-03 01:07.47)
Tippjeim holnapra:

GER-ARG: 1-2 (A németek szépen játszanak, de az argentínok van 1 Messi:)
PAR-ESP: 0-2 (A spanyol győzelem borítékolható!)

Szerintetek?

2457. Shikaka (2010-07-03 00:26.41)
Ez a meccs egyszerűen instant klasszikus.

Mint a Kamerun-Anglia 90ben. Évek múltán is emlékezni fogunk rá. MINDEN volt, amiért _a foci a legjobb sport a világon_
Feszültség, dráma, férfias küzdelem, néhány csodás trükk...

2456. Panyolai (2010-07-02 23:38.47)
Szerintem Hollandia tkp. már döntős.

2455. Panyolai (2010-07-02 23:32.44)
Az 1. félidő után úgy tűnt, hogy Uruguaynak annyi. De aztán visszajöttek. Végül Ghánát a kihagyott 11-es hazavágta. Suáreznek megérte a piroslap. De Ghána semmivel sem volt rosszabb az uruknál.
Viszont a hollandok ellen ilyen sok eladott labdával nagyon nehéz lesz.

2454. Senoritaaa (2010-07-02 23:30.37)
Azért Gyant mérhetetlenül sajnálom. mit érezhet? :(( drámai lett a meccs vége!!!!!!

2453. Chris92 (2010-07-02 23:25.49)   - (válasz Ostobatuk 2452. hozzászólására)
Szerintem nem vagy egyedül. :)

2452. Ostobatuk (2010-07-02 23:23.44)   - (válasz Chris92 2451. hozzászólására)
A vb előtt már kijelöltem magamnak Ghánát, mint favoritot. Végig szimpatikus csapat volt, hajtottak mint egy gépezet. Krokodilkönnyeket hullajtok értük :)

parfumeshop.hu banner

2451. Chris92 (2010-07-02 23:21.38)
Atyaúristen ilyen meccset....itt kérem minden volt gyönyörű góltól kezdve, vad kiegyenlített küzdelemén át, piros lapig és kihagyott tizenegyesig. A 11-es rúgások pedig Ghána számára drámát hoztak, rohadtul sajnálom őket pedig mennyire beleélték magukat és mennyire jól játszottak!

2450. Senoritaaa (2010-07-02 23:19.39)
Ezek az utolsó perce nem semmi izgalmak!!!! Ghána összeomlott, de nincs okuk szégyenkezni!!!! Uruguay hurráá :))))