Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-18
A zongorahangoló
Az éjszaka szülötte
Életem legjobb száma
Messzi észak
Toy Story 5.
Vibráló szerelem

2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Ez nem személyes
- Cinemax2, 15:30
Egy Minecraft-film
- HBO3, 16:10
Macskajaj
- AMC, 16:10
Mi lesz később
- HBO, 16:30
Aquaman és az elveszett királyság
- Mozi+, 16:45

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Malcolm McDowell (83)
Stellan Skarsgard (75)
Blaskó Péter (78)
Chris Evans (45)
Ethan Embry (48)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Az utolsó légió - Vélemények
2026-os választás
Mit hallgatsz most?
Kaja-pia topik, avagy: ki mit szeret enni-inni?
The Death of Robin Hood - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Amerikai pite - Csajos szabályok aaaaa
Callum Turner aaaaa

 

Fórum - Lesz ez még így se! - A legjobb jelenet

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

30. The Duke (2013-03-18 01:33.37) aaaaa
Én mindig dolgozom, ezért soha, de soha ne merjen zavarni, világos? Akkor sem, ha tűz üt ki. Akkor sem, ha dulakodást hall a lakásomból, és egy héttel később rothadó hullaszag bűze terjeng a folyosón. Akkor tegyen zsepit az orra elé, és ha olyan elviselhetetlen lesz is a bűz, hogy azt hiszi elájul, akkor se merjen kopogni nálam. Vagy ha netán választás van, és meg akarja ünnepelni, hogy az éppen aktuális, mélyen farbamászó szerelme lett az Egyesült Államok első buzi elnöke, aki önt is vendégül látja az elnöki rezidencián, maga pedig szeretné világgá kürtölni a jó hírt, még akkor se merjen ezen az ajtón kopogni. SOHA SEMMILYEN OKBÓL! Érthető, szépségem?


29. Comment (2012-12-01 10:20.17)  
Én mindig dolgozom, ezért soha, de soha ne merjen zavarni, világos? Akkor sem, ha tűz üt ki. Akkor sem, ha dulakodást hall a lakásomból, és egy héttel később rothadó hullaszag bűze terjeng a folyosón. Akkor tegyen zsepit az orra elé, és ha olyan elviselhetetlen lesz is a bűz, hogy azt hiszi elájul, akkor se merjen kopogni nálam. Vagy ha netán választás van, és meg akarja ünnepelni, hogy az éppen aktuális, mélyen farbamászó szerelme lett az Egyesült Államok első buzi elnöke, aki önt is vendégül látja az elnöki rezidencián, maga pedig szeretné világgá kürtölni a jóhírt, még akkor se merjen ezen az ajtón kopogni. Ezen az ajtón ne! Soha! Semmilyen okból! Érthető, szépségem?



28. Lifeisamovie (2012-11-13 10:55.51) aaaaa
Amikor Melvin "szerelemre" lobban Verdell iránt, ahogy leutánozza kényszereres járdarés kerülgetését XD...vagy amikor Carol rohan a gyerekkel a kezében, és Melvin után kiállt, hogy várja meg a taxival és ekkor együttesen besegítenek a kisiskolások:
Melvin várjon! Melvin várjon!
Erre ő: Pofa be kölykök! :D


27. Warren (2012-09-25 14:01.59) aaaaa - (válasz ZSUZSI5 25. hozzászólására)
egyetértek ez a TOP


26. Mazsi 70 (2011-01-16 15:08.50) aaaaa
"Na,mi van? Lemorzsolódtak a langyik!"
Étteremben-"Úgy látom az orruk nagyobb,mint az étvágyuk"
Hát egyszerűen beszartam:D


25. ZSUZSI5 (2010-11-11 15:30.35) aaaaa
,,Carol a pincérnő, Simon a buzi."
És ,,Ilyenkor hová tűnik az a nagy meleg együttérzés?" :DD


24. Hughee (2009-11-18 22:27.34) aaaaa
Itt a nőies ,,visszavágás":

-,,Miért nem lehet, nekem normális barátom,...akinek nem hiányzik egy kereke??"-mondja Carol Melvinnek, kiabálva.
Mire hátulról Carol anyja:
-,,Mindenki erre vágyik kicsim, de ilyen nem létezik"

Ez nagyon naagy!!


23. Illo (2009-05-22 17:01.30)  
amikor átmegy este Simon-hoz leülnek kis tétovázás és beindul a panasz áradat csak beszélnek beszélnek el, egymás mellett, mégis együtt. csak jön belőlük a panaszkodás aztán egyszerűen távozik.nagyon szuper jelenet


22. Rcsirke (2009-01-04 18:30.27) aaaaa
,,Carol a pincérnő, Simon a buzi." xD The best...
És még talán az a rész amikor Jack mondja Simon-nak, hogy: ,,Ilyenkor hová tűnik az a nagy meleg együttérzés?" :DD


21. Bruce 94 (2009-01-04 17:31.30) aaaaa - (válasz Bruce 94 19. hozzászólására)
Panamai reszelj matróz bár


20. Bruce 94 (2009-01-04 14:59.30) aaaaa
Ja és a bemutatás
Carol a pincérnő
Simon a buzi


19. Bruce 94 (2009-01-02 16:34.59) aaaaa
Hol szedte fel ezt a dumát egy Torontói reszelj matróz lebujban


18. Őzlábgombásőzláb (2008-10-11 14:40.24) aaaaa
"...az apám 11 évig ki sem jött a szobájából..."


17. Tia97 (2008-07-26 23:15.50) aaaaa
Ezt sajna nem tudom szó szerint, de a lényege ez (Melvin mondja Simonnak a film elején):Akkor se csangessen be, ha rothadó hullaszagot érez a lakásomból. Csak tegyen egy papírzsepit az orra elé.


16. Tia97 (2008-07-26 23:12.35) aaaaa
Melvin az étteremben:"Tele van a tököm a metaforákkal, fejezzék be az enyelgést"
"Zsidók ülnek az asztalomnál!..."
Carol:"Az nem a maga asztala, hanem az étteremé..."


15. CRT (2008-07-11 03:25.30) aaaaa
-Egy zakóra lenne szükségem.
-Remek, jöjjön be! -mondja az eladó.
-Nem.
-Neeem??
-Azt kérem ott, az jó lesz! -mutat a bolt másik végébe a sok közül az egyikre Melvin.

:D


14. Kicsilyany (2007-10-31 09:03.22) aaaaa
Mindegyik amelyikben az tündéri kutyus benne van...azok a szemek.....


13. Lime4sauza (2007-10-30 22:29.20) aaaaa - (válasz Rauschi 3. hozzászólására)
naaaaaaaa:P
különben tényleg jó:)


12. StormshadoW (2007-08-13 02:33.18) aaaaa
az a legjobb rész,amikor az utcán mászkál Jack,és kényszerei miatt vadul kerülgeti ki a járdának a réseit,azon nagyon röhögtem, Mondom én,egy kényszerbeteg : )


11. Mirelll (2006-10-06 14:49.07) aaaaa - (válasz Rauschi 10. hozzászólására)
nem vettem magamra csak hülyültem.a mugy nem nézem a Szex és New Yorkot. de ha majd találok egy jo dumát akkor megirom 8)


10. Rauschi (2006-10-05 23:24.18) aaaaa - (válasz Mirelll 9. hozzászólására)
Halihó!

Ha Magadra vetted, akkor azért bocsánatot kérek!
Cserébe Te is mondhatsz egy hasonlót női szempontból(bármely filmből).
A legjobb anyag ebből a Szex és New York-ban van gondolom, Én azt egyáltalán nem nézem(ellentétben Nő társaimmal), de azt tudom, hogy Nőknek való, és abban biztos vannak ilyen frappáns szövegek.

Minden jót!
Tiszteletem!


9. Mirelll (2006-09-30 18:09.52) aaaaa - (válasz Rauschi 3. hozzászólására)
naná hogy ez a duma tetszik a pasiknak a legjobban. 8)


8. Mirelll (2006-09-20 18:52.34) aaaaa - (válasz Bogyihill 7. hozzászólására)
lehet..


7. Bogyihill (2006-09-20 16:13.29) aaaaa - (válasz Mirelll 1. hozzászólására)
de nem úgy mondta h "Carol a pincérnő , Simon a buzi"??


6. Bogyihill (2006-09-20 16:12.40) aaaaa - (válasz Mirelll 1. hozzászólására)
Jah , azon én is sokat röhögtem!!!


5. Bogyihill (2006-09-12 15:31.49) aaaaa
Nekem az a jelenet tetszik ,amikor a kutya úgy lépked ahogy Jack Nicholson! :D


4. Cookie punk (2006-08-19 10:59.09)  
nekem az a rész tetszik mikor carol és 1 pasi éppen 1másba feletkeznek, erre oda megy carol fia, és lehánnya carolt


3. Rauschi (2006-08-19 10:47.40) aaaaa
Halihó!

Szerintem ez a legjobb jelenet:
Melvin elmegy a kiadójához, hogy szíveséget kérjen Tőle(később megtudjuk, hogy orvosi segítséget kért a Carol fiának). S mikor megy a lifthez, akkor utána megy a kiadó titkárnője, és áradozik a Melvin műveiről. Majd egyszer csak megkérdezi a titárnő a Melvintől, hogy:
"Honnan ismeri ilyen jól a Nőket?"
Mire a Melvin a következőt feleli:
"Olyanok, mint a Férfiak, csak hiányzik belőlük az ész, és a józanság!"

Minden jót!
Tiszteletem!



2. *Hani* (2006-08-10 22:31.33)  
Imádom ezt a filmet tök jó!


1. Mirelll (2006-08-10 22:27.55) aaaaa
"Simon a buzi, Carol a pincérnő"



Kapcsolódó fórumok

VéleményekLector, 2024-06-30 12:47201 hsz
KérdésekEntersp, 2022-03-10 22:247 hsz
A legjobb jelenetThe Duke, 2013-03-18 01:3330 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
Lesz ez még így se! adatlap
Eredeti cím: As Good As It Gets
Évszám: 1997
Rendezte: James L. Brooks
Szereplők: Jack Nicholson, Helen Hunt, Greg Kinnear, Cuba Gooding jr., Skeet Ulrich...

További információk

Szereplők fórumai
- Jack Nicholson - Vélemények
- Cuba Gooding jr. - Vélemények
- Hans Zimmer - Vélemények
- Harold Ramis - Vélemények
- Helen Hunt - Vélemények
- Greg Kinnear - Vélemények
- Jack Nicholson - Melyek a legrosszabb filmjei,alakításai?
- Shirley Knight - Vélemények
- Jack Nicholson - Szinkronhangjai
- Jack Nicholson - Melyik filmben játsszott a legjobban


 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk