Utolsó hozzászólások:
| Martin Eden - Vélemények (2026-03-25 21:03.56) |
A könyvet elolvasva gondoltam megnézem magát a filmet is... Hát azt kell mondjam nem sok köze van a könyvhöz... Vagy mondjuk úgy ég és föld a különbség és nem a film javára!.. Minden érdeklődőnek javaslom a regény elolvasását inkább!
Az előttem hozzászóló felvetésén nekem is fennakadt a szemem a filmet elkezdve, én sem értettem a logikát, de bár ez lett volna a legnagyobb gond..
Jack London: Martin Eden |
| S.E.R.E.G. (sorozat) - Vélemények (2025-05-29 21:00.23) |
| Ilyen-olyan hibáktól függetlenül ez egy simán nézhető kis mini sorozat. Legalábbis én hamar lepörgetem. Nézzétek bátran. |
| Hunyadi (sorozat) - Vélemények (2025-04-29 19:27.00) |
| Jól sikerült a sorozat, amit mindenképpen rendezői változatban érdemes megnézni! Le a kalappal a készítők, szereplők előtt! |
Edekon összes hozzászólása |