Ugrás Entersp adatlapjára

elejére ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... végére

F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról

2022-11-09 20:25.10
A védelem átjáróház. Minden harmadik támadásból gólt kapunk, nevetséges. Szerencsére, az igazi norvég hajt, de a füstös megint végigjátszotta a meccset. Kiváló edzői döntés.... Egyébként Traore is kezd alibizni, pedig nemrég még a legjobb játékos volt.

2022-11-09 15:12.08
Ezek kulcsfontosságú események az életemben.🤔

2022-11-08 17:52.49
Arzenál??😊

Kézilabda - szeretitek? Van kedvenc csapatotok?

2022-11-07 09:04.25
Az a komoly, hogy másik csoportban még a harmadik hely sem lenne elérhető. Szerencsénk volt, hogy Svájc idekerült.

A szerb válogatott OTP mezben játszik.
A magyar lányok versenyeznek, hogy kinek van több vagy hosszabb neve. Ez a legfontosabb bzmeg, hogy rá se férjen a nevük a mezre.

Snooker

2022-11-06 18:46.32
Csirke 147. Szép volt, de amúgy nagyon rossz formában van.

Érdekességek!

2022-11-06 10:32.45
Azt mondja meg nekem valaki, hogy uszodában miért kell valakinek dezodor? Miért olyan kibaszott fontos?
Elviselhetetlen, ráadásul az ilyen fajta úszni sem tud. Ugyanolyan haszontalan tróger, mint amelyik a Margit szigeten a futópálya mellé jár dohányozni.
Vinné el mindet az ördög!

2022-11-06 06:21.56
[link]

Egyébként a Zete teljesítményét ajánlom a Kisvárda figyelmébe. Így kell megfújatni a Dózsát, nem pedig leadni a három pontot állandóan, míg a Dózsa ellenfeleit mégis sikerül legyőzni...

Snooker

2022-11-06 06:04.53
CoC. Ronnie és Csirke megint döntőt játszanak. Közben gyűjtögetik a százasokat is.

2022-11-02 01:41.07
A buzi Ttham meccsén 4 perc volt a hosszabbítás, és a 95. percben szerezték a gólt. Qrva unalmas, hogy Csabaga ilyen faszsagoknak köszönhetően van az élen. Valami kemény dolog mehet ott a könyvtárban...🧐

Rabszolgasors (sorozat) - Vélemények

2022-11-01 19:28.20
Amikor ez a sorozat ment, még nem volt kétezres. Egyébként kb 10-15 ezer forint volt egy havi fizetés.

2022-11-01 06:03.27
Szépen lecsavartak minket a németek. Mostanában egyre több a nagy különbségű szopi, klub- és válogatott szinten egyaránt.

2022-10-30 12:53.56
Ez már valamivel jobb, mint a korábbiak, ha belepofázhatok, egy apróság: írod, hogy elsőre működött a film, de tud azért működni, ha akar...
Szóval, az ilyen fejbeverős mondatokat próbáld meg elfelejteni (esetleg közzététel előtt olvasd újra), és egy fokkal élvezhetőbb és olvasmányosabb lesz a bejegyzésed.
Mindenesetre, kerüld az ismétlést, az a fogalmazó ellensége.

Juno - Vélemények

2022-10-29 07:02.32
- A szüleid nem aggódnak, hogy hol vagy?
- Nem. Tudja, már terhes vagyok, nagyobb bajba nemigen keveredhetek.
😊

Madonna - Vélemények

2022-10-28 16:16.52
Ajánlom mindenkinek. Megvan DVD lemezen!

2022-10-28 14:52.54
Most néztem meg!

2022-10-28 10:21.11
Nincs ott a könyvtárban egy csaj, aki néhány alkalom igaz "gyengédség" után vásárol neked egy használt telefont?
Nem olyan sátáni dolog, ha gyorsan el tudsz intézni ezt-azt. Pl számlák befizetése, eredmények követése, utazás szervezés, sőt, még fiatal lányokat is tudsz rendelni.
Szerintem próbáld meg!
😉

2022-10-28 09:30.01
Jó napot fogtunk ki játékvezetés szempontjából, az albánok 'értették' a dolgukat, és ahogy olvasom, Veszprémben is okosan kellett távoznia a bíróknak.
#Delpiero
Jó volt a passz, de a norvég statja továbbra is csapnivaló. Tavaly vinni akarták, azóta a fél csapat megelőzte.

A zvezda - trabzon meccset lejátszották kettő (!) darab sárgalappal. Rengeteg pénzt megspóroltam, hogy nem lehetett öt fölé fogadni.

2022-10-27 10:51.53
Soha nem volt ebből gond, egyezhetnek a tippek. Csak ugye úgy lehet pontokat hozni másokon, ha különböző kimenetelre megyünk.