Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

281. SaS91 (2008-06-21 15:29.40)   - (válasz Vindicta 278. hozzászólására)

280. Jacques24 (2008-06-21 15:27.11)   - (válasz SaS91 279. hozzászólására)

279. SaS91 (2008-06-21 15:25.53)   - (válasz Vindicta 276. hozzászólására)
Figyelj haver!Szerintem alárendelt szerepet játszottak az egész mérkőzésen!
Nincs joguk kint lenni úgy ahogy Izraelnek se lenne joga indulni az eb selejtezőkben!
Az oroszoknál más a helyzet!

278. Vindicta (2008-06-21 13:50.45)   - (válasz Jacques24 277. hozzászólására)
Itt a történelmi múlt játszik szerepet, és ők is birtokolnak Európából egy kis darabot ezért teljes joggal vesznek részt ezena versenyen. A törököket szidjátok amikor van ennél "rosszabb" is, Izrael is indulhat az eb-n sőt minden európai versenyen a sporttól kezdve a zenés (Eurovíziós dalfesztivál) versenyig.

277. Jacques24 (2008-06-21 13:30.27)
A törökök részvételének jogosultságát korábban én is kétségbe vontam és vonom kicsit most is, inkább Ázsiához tartoznak, de van egy kis európai vonatkozásuk is.

276. Vindicta (2008-06-21 13:10.54)   - (válasz SaS91 275. hozzászólására)
Öreg egy kicsit visszafoghatnád magad. Joguk van kint lenni az eb-n. Szerintem nagyon jó meccseket játszottak és én nem is bánom, hogy tovább jutottak.

275. SaS91 (2008-06-21 11:21.49)
Rohadna meg az összes mocsok muzulmán!
Mit keresnek az eb-n?
Nem is mondhatjuk őket európainak!
A köcsög bírókból pedig elég volt!Rosszabbnál rosszabb bírók vezetik a meccseket!
Az eb kezdetétől sőt azelőtt is nagyon szerettem a horvát csapatot!
Bár nálam megelőzik őket az olaszok és az angolok de a 3.helyen ők állnak hozzám a legközelebb persze a magyaroknál senki sincs előrébb...
A horvátok lelkiekben feladták nem csodálom hisz nem volt fair a gól!
A német csapat simán elveri a törököket akkor aztán imádkozhatnak a nagy allah-hoz!

274. Gathavor (2008-06-21 10:43.54)   - (válasz Fémszívű 273. hozzászólására)
Persze! Azért a német nem egy kategória sem a törökkel sem a horváttal... főleg ha úgy játszanak mint tegnapelőtt.

273. Fémszívű (2008-06-21 10:39.58)   - (válasz Billy costigan 271. hozzászólására)
Én is sajnálom, hogy a horvátok kiestek. Eddig a törökök nagyon szerencsések voltak. De vajon meddig lesznek azok? Emlékeztek? Ellenünk is úgy nyertek az B selejtezőn, hogy a bíró nem adott meg egy szabályos 11-est nekünk, és kiállitotta Gerát. Aztán persze, hoghy összeesett a csapatunk. Én a németeknek fogok szurkolni. Remélem, hogy jól elpáholják őket.

272. Billy costigan (2008-06-21 10:35.39)   - (válasz Fémszívű 270. hozzászólására)
Hát én meccsen nem izgultam ennyire főleg a végén mikor oda a Horvát győzelem.:'-(

271. Billy costigan (2008-06-21 10:35.03)   - (válasz Billy costigan 255. hozzászólására)
Hú ez egy kicsit harapós hozzászólás volt visszaszívom főleg úgy hogy ma jobb kedvem lett.:))))Mindenesetre már nem a Törökökre hanem arra haragszom aki nem fújta le időben a meccset.A máteusz tévedett a 2-0as jóslásával sajnos a Törökök nyertek.De hogy mennyire dühöngtem.Ha már a Horvátország kiesett hajrá Spanyolok!

270. Fémszívű (2008-06-21 10:32.59)   - (válasz Jose 264. hozzászólására)
Jó akkor a második legrosszabb meccs volt. Ezen már nem veszünk össze.

269. David Gale (2008-06-21 10:30.22)   - (válasz Jacques24 256. hozzászólására)
Hát de ez olyan mocskosul igazságtalan hogy a belem kifordul az undortól.Miért nem fujták le?Na mindegy én ma indulok 20 perc múlva Horvátba és majd együtt fogom szídni a szállodai hapsikkal azt aki nem fújta le a meccset.Olyan jót lehetett volna örjöngeni.Én elköteleztem magam a Horvátokhoz és tegnaptól csak nekik szurkolok.Képzeletben simán az övéké az 5. hely mert úgy küzdöttek hogy valami hihetetlen.A győzelmet is ők érdemelték volna meg.De hát ilyen köcsög,barmok is léteznek akik nem képesek lefújni a meccset 120 perc után.Őszintén gratulálok ezt nagyon jól elintézték.Oda a Jó EB számomra.

268. Paige13 (2008-06-21 10:27.29)
Haat....:0

267. Gathavor (2008-06-21 10:24.31)   - (válasz Jose 264. hozzászólására)
Jah persze... A ratyi bíró engedte tovább.

266. Jose (2008-06-21 08:56.00)
Szerintem itt félreértitek egymást nem. A mecs tényleg elég gyengusz volt. Kivéve az utolsó öt percet. De addig...

265. Vindicta (2008-06-21 08:53.15)   - (válasz Fémszívű 260. hozzászólására)
A legszarabb?? Te miről beszélsz, ez volt az egyik legjobb meccs az eddigi EB-n. Ha valakik akkor a törökök pedig megérdemelték a továbbjutást. Amit az elmúlt meccseken nyújtani tudtak az valami hihetetlen volt.

264. Jose (2008-06-21 08:48.13)   - (válasz Gathavor 262. hozzászólására)
Ez így nem igaz, mert a hosszabításnak is volt hosszabítása, mégpedig pont két perc ha jól emlékszem. Szóval játékidőn belül volt nem?

263. I.christian (2008-06-21 07:52.32)   - (válasz Fémszívű 260. hozzászólására)
Fémszívű ha azt gondolod h ez volt az EB legszarabb meccse akkor Te nem láttad a Román - Franciát

262. Gathavor (2008-06-21 01:17.38)   - (válasz Jacques24 261. hozzászólására)
121.34nél lőtték. Az már bőven a meccs után van...

261. Jacques24 (2008-06-21 01:15.36)   - (válasz Fémszívű 260. hozzászólására)
Sokan vitatják is azt a hosszabbitáson kivüli +2 percet, amiben a törökök a gólt lőtték. Igaz én úgy emlékszem hogy pontosan a 120. percben lőtték, mielőtt lefújták volna a meccset, épp az utolsó másodperben és nagyon messziről.

260. Fémszívű (2008-06-21 01:02.09)
Ez volt a legszarabb meccs az EB-n. És azt nagyon sajnálom, hogy a törökök jutottak tovább. Szerintem egyáltalán nem érdemelték meg.

259. Roberto (2008-06-20 23:41.46)   - (válasz Jacques24 258. hozzászólására)
az volt a legemlékezeteseb

258. Jacques24 (2008-06-20 23:36.04)
Eddig ez volt a legszuperebb meccs az EB-n. És a törökök 3 meccsnél is vert helyzetből forditottak. Emlékezetes még a 3-2-es győzelmük is 0-2-ről.

257. Gathavor (2008-06-20 23:33.43)
Ez a 122. percben már elveszett. Akkor már akkora lélektani előnye volt a török csapatnak hogy képtelenek voltak hibázni. Kész. Basszus...:(

256. Jacques24 (2008-06-20 23:31.48)
Hát én a horvátok helyében biztos szivrohamot kaptam volna! Micsoda meccs!

255. Billy costigan (2008-06-20 23:29.48)
Bassza meg a rohadt Török banda!Rohadjon meg az egész banda!Nem érdemelték meg!Kurva mázlis barmok.Dögöljenek meg!Bocsánat hogy így fejezem ki magam de oylan hanguatba vagyok hogy ölni tudnék.Még sírok is..:(

254. Billy costigan (2008-06-20 22:41.34)
A rohadt büdös """""""""""&quo t;"""""""""""&q uot;""""""""""" """""""""""&quo t;"""""" életbe a Horvátokkal.Nekik szurkolok az Eb eleje óta és egyszerűen nem tudák megynerni ezt a meccset.Volt 256000 helyzetük mindet elcseszték.Hihetetlen!

253. Laci1992 (2008-06-20 19:29.04)
szerintem a francia és a portugál capat is nagyon jó de nincs befejező ember nincs ott a Figó és Zidán akik nagyon hiányoznak a csapatból

252. Jacques24 (2008-06-20 19:27.14)
Ma török-horvát meccs lesz, rájuk nem fogadtam.