Utolsó hozzászólások:
| Kaja-pia topik, avagy: ki mit szeret enni-inni? (2025-12-11 09:33.37) |
| Maradjunk annyiban, hogy a paprikás krumpli, ha jó anyagokból jól van elkészítve - fejedelmi étek, még ha a szegények ételének nevezték is valamikor. Itt jegyzem meg, hogy a babot is annak tartották. Nézzétek meg most! Én spec. debrecenit szoktam belekarikáz6ni - mármint a paprikás krumpliba, amiből természetesen nem hiányozhat a csöves zöldpaprika és a paradicsom sem. |
| Balázs Péter - Vélemények (2025-12-10 12:17.45) |
"sajnos a művészi és emberi értékeit ez nagyban csökkentette a szakma szemében."
Tudsz valamit netán, vagy csak gondolod, hogy politikai hovatartozása rontotta megítélésének esélyeit?(szakmai berkekben) Ezek szerint a "szakma" ellenzéki beállítottságú lenne? És netán ennek figyelembe vételével ítélnek meg egy embert?
Részemről se se pro se kontra. Ennek a szellemében kérdezem. |
Bordal összes hozzászólása |