Rebel Moon: 2. rész - A sebejtő - Vélemények
Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja!

Fórum - Kézilabda - szeretitek? Van kedvenc csapatotok? (65. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére ... 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... végére
2076. Entersp (2018-05-14 12:49.30)
A Végső Négyes győztese a földrajzilag (is) leginkább nyugati város csapata. Ez elég fura, hiszen egy magyar városról van szó. Milyen döbbenet lenne ez fociban.

2075. Entersp (2018-05-14 12:46.39)
Most tudtam megnézni a meccset, és az eredmény ismerete ellenére végig keményen szurkoltam. Amorim elképesztő volt a végén, ráadásul minden helyzetben képes mosolyogni. Betti is elég jól dobált szélről, Görbe... hát ez nem az ő meccse volt, ha nem veszik el a gólját, akkor jobban beindul. Mindenki dicséretet érdemel, hogy sikerült legyőzni a Balkánt. Én személy szerint Cornéliát vinném haza - figyelembe véve a rekreációs folyamatok szigorú szabályait.

2074. Csabaga (2018-05-12 19:49.51)
Két érdektelen elődöntő. A Vardarban legalább délszlávok játszanak ( köztük két volt "győri") és nem hollandok, németek...Két francia passzolgat: Jól játszik most az orosz csapat, mondja a riporter...

2073. Entersp (2018-05-09 22:33.55)   - (válasz Csabaga 2072. hozzászólására)
Megoldhato, de ehhez valahogy be kéne jutnom a zuhanyzoba.

2072. Csabaga (2018-05-09 21:50.31)
A hátralevő két fordulóban hét gólt kellene ráverni a Győrre.

2071. Dobsony (2018-05-05 22:16.36)
A Fradi férfi kézilabdázóinak egy békés-barátságos döntetlent kellett játszania Gyöngyösön, hogy ők és a hazaiak is első osztályúak maradjanak a következő szezonban. Minden más eredménynél vagy az egyik, vagy a másik búcsúzik az elittől.
Jelentem: megtörtént, mármint X lett a meccs, így a Fradi maradt az NB1-ben.
Véletlen!!!! :)))

2070. Csabaga (2018-05-03 20:03.20)   - (válasz Dobsony 2069. hozzászólására)
Az edzőt én sem értettem.

2069. Dobsony (2018-05-03 18:17.05)   - (válasz Csabaga 2068. hozzászólására)
Leegyszerűsítve így van, de.....!
Nagyon DE!
Egyrészt elfáradt a Fradi, másrészt igaz amit írtál, harmadrészt a világ legjobb klubcsapatával játszott, annak otthonában 5 ezer néző(szurkoló) előtt.
Ja és imádom Elek Gábort, ha lehetne bebetonoznám a Fradi kispadjához, de előbb kellett volna időt kérnie.
És nem értem, hogy az első félidő első húsz percében pályán levő Jovanovicsot miért nem lehet beállítani az utolsó 3-4 percre?
40 percet ücsörgött(beleértve a szünetet), 5 percet a végén már nem?
Ezt tényleg szívesen megkérdezném Gábortól!

2068. Csabaga (2018-05-03 17:30.04)   - (válasz Dobsony 2067. hozzászólására)
Álmodozni lehet, de mikor lesz még egy ekkora sansz?

Amíg nem volt tét, mertek bátran játszani, kiderült a Győrt az otthonában is meg lehet lepni...Amikor karnyújtásnyira került az arany,csak a kockázatkerülés ment, sajnos.

2067. Dobsony (2018-05-02 23:21.55)   - (válasz Csabaga 2066. hozzászólására)
Csabaga!!
Még nem nyerte meg, sőt ha a Kecskemétet az elmaradt meccsünkőn 15 góllal megvernénk, akkor teljesen egyforma lenne a gólkülönbségünk a hátralevő 3 fordulóra.
:)

2066. Csabaga (2018-05-02 19:47.40)
Csak megnyertük a Győrnek a bajnokságot, a búbánatba az utolsó 10 perc béna, gyáva támadójátékával! Még a legvégén is volt esély, de még kapura sem lőtt senki...

2065. Entersp (2018-04-26 08:58.32)
Ez a beszéd! Magyar öltözökbe magyar lànyokat! A kivètelt csak bizzàtok ide.😄

2064. Bordal (2018-04-26 08:18.22)   - (válasz Csabaga 2062. hozzászólására)
Lehet, hogy túl rózsaszínűnek látom, de a Fradinál elkezdődött ez a valami. Roppant tehetséges és ambíciózus fiatalok bontogatják a szárnyaikat. És ha ez a törekvés következetes marad, és nem kótyavetyéljük el őket, akkor ebből ki fog nőni egy olyan magyar csapat, amelyben idegenlégiósnak csak elvétve jut majd szerep.

2063. Dobsony (2018-04-26 08:02.40)   - (válasz Csabaga 2062. hozzászólására)
Szívemből szóltál.
Legyen így, és talán egyszer pont ezért is sikerül a Final Four.

2062. Csabaga (2018-04-25 23:10.17)   - (válasz Dobsony 2061. hozzászólására)
A Fradi legyen bajnok és jövőre még magyarabb csapat legyen.A Bl. sikerre úgy sincs valós esély, neveljünk jó játékosokat a válogatottba. Kökény, Pádár, Farkas Ágnes kell újra.Bár nem mind Fradi nevelés volt.:)

2061. Dobsony (2018-04-25 23:01.59)   - (válasz Bordal 2060. hozzászólására)
ulloi129-en sírnak állandóan jópáran, hogy meg az ezüst is kétséges. Azóta agyonvertük az Érdet most meg a Dunaújvárost.
Ez a Fradi, így kell csinálni.
3 éve bentvagyunk Európa legjobb 8 csapatába, nekem ez boldogság.
Sokan meg Audi ETO-t szeretnének a Fradiból.
Azt mondom lófaszt, igenis magyar csapat legyen a csapatunk max.3-4 légióssal, csak azok lehetnének világsztárközeliek, nem Van den Heydennek meg Sneiderek. Jovanovics is az volt, de most már csak 15-20 perces világsztár és nem mellesleg visszavonul a szezon végén.
Mindenesetre szép volt csajok, HAJRA FRADI, HAJRÁ MAGYAROK!! :)

2060. Bordal (2018-04-25 19:30.57)
A végén közte mócsing, bár menet közben volt az sokkal több is, csak elszórakozták, lazsálták a csajok. Jovanovics az elején alaposan megszórta őket, Blanka 62%-kal védett. Pena nem csillogott - sajnos. Kovacsics a padon ült sérülés miatt. Gábor a végén pályára küldte a csikó csapatot, akik szépen tartották a megszerzett előnyt.
Entersp barátom! Riadóstart! :))

2059. Bordal (2018-04-25 18:40.15)
DKKA-Fradi I.félidő.
Nem rossz! Határozottan nem rossz! :))

2058. Dobsony (2018-04-07 21:47.22)
Kórház ide-oda, simán lehozták az idegenbeli meccsüket a győriek.
Megint bent vannak a legjobb 4-be, kicsit(nagyon) irigykedek rájuk.

2057. Bordal (2018-04-07 18:52.42)   - (válasz Dobsony 2056. hozzászólására)
Sajnos kórház!
Mork, Tomori Oftedal után most újabb ász a maródiak listáján.
Hadd jegyezzem meg halkan. Veszem a bátorságot, mert nem ütköztem merev ellenállásodba. Kedvenc csapatunk még nem Final Four szintű - sajnos.

2056. Dobsony (2018-04-07 18:47.12)   - (válasz Bordal 2055. hozzászólására)
Köszi, tényleg jó hangulatú volt mindkét meccs. A kéziszurkolók fantasztikusak voltak az első perctől sz utolsóig megállás nélkül biztatták a csajokat.
Sajnos a Don nagyon jó csapat, ez a Dembele-Rodriguez-Ilina-Barbosa- XY/orosz csaj/ és Managalova alapcsapat a végtelenül szimpi orosz kapussal nagyon erős ellenfél volt.
Szerintem eldőlt a továbbjutás, nem azért mert 2-vel kikaptunk, hanem mert baromi szuper ez az orosz csapat.
A Bukarest meg eközben 14 góllal kitömte a Metz-et.
Az ETO-nál újabb sérült. Mi van Győrben?

2055. Bordal (2018-04-07 18:39.05)   - (válasz Dobsony 2054. hozzászólására)
Nem volt alaptalan a félelmed! Megmérettettünk és karcsúnak találtattunk. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy rossz csapat a Fradi, hanem azt, hogy a Rosztov - sajnos - jobb. Ma legalábbis az volt! A Rosztovban esedékes visszavágón csodának kell történnie. Remélem bekövetkezik! A szurkolók előtt le a kalappal! Miként előttetek is. Mert amit ott 8375-en műveltetek, az igazán szívmelengető!

2054. Dobsony (2018-04-07 11:36.26)
Félek a mai meccstől.
Ma nem elég a 90% sem, ha előnyt(4-5 gólos) akarunk szerezni és esélyt a Final Fourra.

2053. Bordal (2018-04-04 13:41.10)   - (válasz Csabaga 2052. hozzászólására)
Nem vagy valami derűlátó! :)

2052. Csabaga (2018-04-04 13:12.18)
A férfiaknák az egyik főtáblás helyünket elvesztettük. Talán az amúgy is esélytelen Bl. helyett a válogatottra kellene koncentrálni. Még az sem biztos, ki tudunk jutni a következő tornára.

2051. Csabaga (2018-04-03 15:04.02)
Ráadásul esély sem volt, a második félidő közepén 24-24 volt az állás. Sok esetben egy magyar játékos sem volt a pályán. A dán csapat sokkal gyorsabb kézit játszott. A Szeged, ahogy jósoltad, teljesen sansztalan volt.

2050. Dobsony (2018-04-03 10:42.11)
Még 8-ba sem jutottak a "magyar" csapatok.
A Szeged mérkőzésétől mondjuk pont ezt vártam, a kinti meccs második félidejét nagyon elbaszarintották.
De mi folyik itt Veszprémben?
Nagybratyóm azt mondta még az első mérkőzés előtt, a Nantes ellen így, a Nantes ellen úgy, ott leszünk a FF-ba. ??????
El sem értek a Nantes-ig, kiestek.
Ez focinyelvre lefordítva olyan, mintha Bayern München kiesne a CSZKA Moszkva ellen.
Blama, hiába dán az ellenfél, surranópályát(D csopi) és a rájátszásmeccsét megnyerve besomfordált a nyolcaddöntőbe.
Amióta ez a lebonyolítási rend, ilyen még sosem volt, most meg kettő is. Mivel a másik Zs ligás( Montpellier) pedig kiverte a Barcelonát.
Három francia csapat a 8 között, és akár mindhárom Final Fouros lehet, mivel elkerülték egymást.
A PSG és a Nantes esélyesebb is, mint ellenfele.

2049. Bordal (2018-03-31 16:56.55)
Nem semmi ez a magyar négyes döntő! És még nincs vége távolról sem! :)

2048. Csabaga (2018-03-31 16:31.21)
A Vasasban is van féltucat külföldi. A röpiben a legjobb magyarok külföldön játszanak.

2047. Csabaga (2018-03-31 16:29.07)   - (válasz Dobsony 2042. hozzászólására)