Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk
Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2018-08-23
A monostor gyermekei
Alfa
Fák jú Tanár úr! 3.
Kaliforniai rémálom
Slender Man: Az ismeretlen rém

2018-08-16
A kém, aki dobott engem
A védelmező 2.
Az elrabolt hercegnő
Eldorádó
Nem vagyok boszorkány
Skate Kitchen
Szoba gyerekkel kiadó

2018-08-10
Mirai - Lány a jövőből

2018-08-09
A kíméletlen
A kutyám nélkül sehova
Az én hősöm
Luis és a Zűrlények
Meg - Az őscápa
Sötét elmék

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Veszett vidék (DVD)
GhostLand - A rettegés háza (DVD)
Telivérek (DVD)
Víkend (DVD)
Hazárdjáték (DVD)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Kedves John!
- Filmbox Premium, 21:00
Könnyed erkölcsök
- Film Café, 21:00
Míg a jackpot el nem választ
- SuperTV2, 21:00
Más világ
- Paramount Channel, 21:00
Szemfényvesztők
- RTLKlub, 21:30

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Kim Cattrall (62)
Matthew Broderick (56)
Loretta Devine (69)
Clarence Williams III (79)
Carrie-Anne Moss (51)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Upgrade - Vélemények
2018-as választás
The Crucifixion - Vélemények
James Gunn - Vélemények
Hetedik - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Rosszemberek aaaaa
Stephen Dorff aaaaa

 

Oscar-díj 2018.

<<< 2018 2017 2016 2015 2014 >>>

a legjobb film
JelölésA legsötétebb óra (Eric Fellner, Lisa Bruce, Tim Bevan, Douglas Urbanski, Anthony McCarten)
JelölésA Pentagon titkai (Kristie Macosko Krieger, Amy Pascal, Steven Spielberg)
NyertesA víz érintése (J. Miles Dale, Guillermo Del Toro)
JelölésDunkirk (Emma Thomas, Christopher Nolan)
JelölésFantomszál (Joanne Sellar, Paul Thomas Anderson, Daniel Lupi, Megan Ellison)
JelölésHárom óriásplakát Ebbing határában (Martin McDonagh, Peter Czernin, Graham Broadbent)
JelölésLady Bird (Evelyn O'Neill, Scott Rudin, Eli Bush)
JelölésSzólíts a neveden (Luca Guadagnino, Emilie Georges, Peter Spears, Marco Morabito)
JelölésTűnj el! (Sean McKittrick, Edward H. Hamm jr., Jason Blum, Jordan Peele)

a legjobb színész
JelölésA jogdoktor (Denzel Washington)
NyertesA legsötétebb óra (Gary Oldman)
JelölésFantomszál (Daniel Day-Lewis)
JelölésSzólíts a neveden (Timothée Chalamet)
JelölésTűnj el! (Daniel Kaluuya)

a legjobb színésznő
JelölésA Pentagon titkai (Meryl Streep)
JelölésA víz érintése (Sally Hawkins)
JelölésÉn, Tonya (Margot Robbie)
NyertesHárom óriásplakát Ebbing határában (Frances McDormand)
JelölésLady Bird (Saoirse Ronan)

a legjobb férfi epizódszereplő
JelölésA világ összes pénze (Christopher Plummer)
JelölésA víz érintése (Richard Jenkins)
JelölésFloridai álom (Willem Dafoe)
JelölésHárom óriásplakát Ebbing határában (Woody Harrelson)
NyertesHárom óriásplakát Ebbing határában (Sam Rockwell)

a legjobb női epizódszereplő
JelölésA víz érintése (Octavia L. Spencer)
NyertesÉn, Tonya (Allison Janney)
JelölésFantomszál (Lesley Manville)
JelölésLady Bird (Laurie Metcalf)
JelölésMudbound (Mary J. Blige)

a legjobb rendező
NyertesA víz érintése (Guillermo Del Toro)
JelölésDunkirk (Christopher Nolan)
JelölésFantomszál (Paul Thomas Anderson)
JelölésLady Bird (Greta Gerwig)
JelölésTűnj el! (Jordan Peele)

a legjobb eredeti forgatókönyv
JelölésA víz érintése (Vanessa Taylor, Guillermo Del Toro)
JelölésHárom óriásplakát Ebbing határában (Martin McDonagh)
JelölésLady Bird (Greta Gerwig)
JelölésRögtönzött szerelem (Kumail Nanjiani, Emily V. Gordon)
NyertesTűnj el! (Jordan Peele)

a legjobb adaptált forgatókönyv
JelölésA katasztrófaművész (Michael H. Weber, Scott Neustadter)
JelölésElit játszma (Aaron Sorkin)
JelölésLogan - Farkas (Michael Green, James Mangold, Scott Frank)
JelölésMudbound (Dee Rees, Virgil Williams)
NyertesSzólíts a neveden (James Ivory)

a legjobb operatőr
JelölésA legsötétebb óra (Bruno Delbonnel)
JelölésA víz érintése (Dan Laustsen)
JelölésDunkirk (Hoyte Van Hoytema)
JelölésMudbound (Rachel Morrison)
NyertesSzárnyas fejvadász 2049 (Roger Deakins)

a legjobb látványtervezés
JelölésA legsötétebb óra (Katie Spencer, Sarah Greenwood)
JelölésA szépség és a szörnyeteg (Katie Spencer, Sarah Greenwood)
NyertesA víz érintése (Jeffrey A. Melvin, Shane Vieau, Paul Austerberry)
JelölésDunkirk (Gary Fettis, Nathan Crowley)
JelölésSzárnyas fejvadász 2049 (Alessandra Querzola, Dennis Gassner)

a legjobb eredeti filmzene
NyertesA víz érintése (Alexandre Desplat)
JelölésDunkirk (Hans Zimmer)
JelölésFantomszál (Jonny Greenwood)
JelölésHárom óriásplakát Ebbing határában (Carter Burwell)
JelölésStar Wars: Az utolsó Jedik (John Williams)

a legjobb eredeti filmdal
JelölésA legnagyobb showman (Justin Paul, Benj Pasek) - "This is Me"
NyertesCoco (Robert Lopez, Kristen Anderson-Lopez) - "Remember Me"
JelölésMarshall - Állj ki az igazságért! (Common, Andra Day) - "Stand Up for Something"
JelölésMudbound (Mary J. Blige, Raphael Saadiq) - "Mighty River"
JelölésSzólíts a neveden (Sufjan Stevens) - "The Mystery of Love"

a legjobb jelmeztervezés
JelölésA legsötétebb óra (Jacqueline Durran)
JelölésA szépség és a szörnyeteg (Jacqueline Durran)
JelölésA víz érintése (Luis Sequeira)
NyertesFantomszál (Mark Bridges)
JelölésViktória királynő és Abdul (Consolata Boyle)

a legjobb vágás
JelölésA víz érintése (Sidney Wolinsky)
NyertesDunkirk (Lee Smith)
JelölésÉn, Tonya (Tatiana S. Riegel)
JelölésHárom óriásplakát Ebbing határában (Jon Gregory)
JelölésNyomd, bébi, nyomd (Paul Machliss, Jonathan Amos)

a legjobb hang
JelölésA víz érintése (Glen Gauthier, Brad Zoern, Christian T. Cooke)
NyertesDunkirk (Gregg Landaker, Mark Weingarten, Gary Rizzo)
JelölésNyomd, bébi, nyomd (Mary H. Ellis, Julian Slater, Tim Cavagin)
JelölésStar Wars: Az utolsó Jedik (Michael Semanick, Ren Klyce, David Parker, Stuart Wilson)
JelölésSzárnyas fejvadász 2049 (Mac Ruth, Doug Hemphill, Ron Bartlett)

a legjobb hangeffektus vágás
JelölésA víz érintése (Nelson Ferreira, Nathan Robitaille)
NyertesDunkirk (Alex Gibson, Richard King)
JelölésNyomd, bébi, nyomd (Julian Slater)
JelölésStar Wars: Az utolsó Jedik (Ren Klyce, Matthew Wood)
JelölésSzárnyas fejvadász 2049 (Theo Green, Mark A. Mangini)

a legjobb vizuális effektusok
JelölésA galaxis őrzői 2. (Guy Williams, Jonathan Fawkner, Christopher Townsend, Daniel Sudick)
JelölésA majmok bolygója: Háború (Joel Whist, Joe Letteri, Daniel Barrett, Dan Lemmon)
JelölésKong: Koponya-sziget (Michael Meinardus, Stephen Rosenbaum, Jeff White, Scott Benza)
JelölésStar Wars: Az utolsó Jedik (Michael Mulholland, Ben Morris, Neal Scanlan, Chris Corbould)
NyertesSzárnyas fejvadász 2049 (Richard R. Hoover, Gerd Nefzer, John Nelson, Paul Lambert)

a legjobb maszk
NyertesA legsötétebb óra (Kazuhiro Tsuji, David Malinowski, Lucy Sibbick)
JelölésAz igazi csoda (Arjen Tuiten)
JelölésViktória királynő és Abdul (Loulia Sheppard, Daniel Phillips)

a legjobb idegen nyelvű film
JelölésA négyzet
JelölésA sértés
NyertesEgy fantasztikus nő
JelölésSzeretet nélkül
JelölésTestről és lélekről

a legjobb animációs film
JelölésA kenyérkereső (Anthony Leo, Nora Twomey)
JelölésBébi úr (Ramsey Ann Naito, Tom McGrath)
NyertesCoco (Lee Unkrich, Darla K. Anderson)
JelölésFerdinánd (Carlos Saldanha)
JelölésLoving Vincent (Dorota Kobiela, Ivan Mactaggart, Hugh Welchman)

a legjobb animációs rövidfilm
NyertesDear Basketball

a legjobb dokumentumfilm
JelölésKözúti ellenőrzés (David Heilbroner, Kate Davis)

tiszteletbeli és egyéb díj
Nyertes (Donald Sutherland, Charles Burnett, Agnés Varda, Owen Roizman)
 



Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu