Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2018-04-26
Arcélek, útszélek
Belle és Sébastien 3. - Mindörökké barátok
Bosszúállók - Végtelen háború
Bűbáj herceg és a nagy varázslat

2018-04-19
Éjjeli napfény
Ghostland - A rettegés háza
Hurrikán meló
Jönnek a kacsák
Senki sem tökéletes
Vad Balaton - kibővített moziváltozat
Veszett vidék

2018-04-12
Genezis
Rampage - Tombolás
Téli fivérek

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
A Viszkis (Blu-ray)
Eszeveszett esküvő (DVD)
Ferdinánd (Blu-ray)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
Szupercella
- Film+, 18:50
Az út
- Film Café, 18:55
Fék nélkül
- Sony Movie Channel, 19:05
Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei
- HBO2, 19:30
Támad a Mars!
- AMC, 20:00

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Clint Howard (59)
Derzsi János (64)
Andy Serkis (54)
Jessica Lange (69)
Crispin Glover (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Maudie - Vélemények
Keresek 1 filmet! Csak nem tudom a címét...
Bosszúállók - Végtelen háború - Vélemények
Szinkronhangok! Ki kit szeret, esetleg nem szeret?
2018-as választás

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A bal lábam aaaaa
Daniel Day-Lewis aaaaa

 

Oscar-díj 2009.

<<< 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 >>>

a legjobb film
JelölésA felolvasó (Sydney Pollack, Anthony Minghella, Donna Gigliotti, Redmond Morris)
JelölésBenjamin Button különös élete (Cean Chaffin, Frank Marshall, Kathleen Kennedy)
JelölésFrost/Nixon (Eric Fellner, Ron Howard, Brian Grazer)
NyertesGettó milliomos (Christian Colson)
JelölésMilk (Bruce Cohen, Dan Jinks)

a legjobb színész
JelölésA látogató (Richard Jenkins)
JelölésA pankrátor (Mickey Rourke)
JelölésBenjamin Button különös élete (Brad Pitt)
JelölésFrost/Nixon (Frank Langella)
NyertesMilk (Sean Penn)

a legjobb színésznő
JelölésA befagyott folyó (Melissa Leo)
NyertesA felolvasó (Kate Winslet)
JelölésElcserélt életek (Angelina Jolie)
JelölésKétely (Meryl Streep)
JelölésRachel esküvője (Anne Hathaway)

a legjobb férfi epizódszereplő
JelölésA szabadság útjai (Michael Shannon)
NyertesBatman - A Sötét Lovag (Heath Ledger)
JelölésKétely (Philip Seymour Hoffman)
JelölésMilk (Josh Brolin)
JelölésTrópusi vihar (Robert Downey jr.)

a legjobb női epizódszereplő
JelölésA pankrátor (Marisa Tomei)
JelölésBenjamin Button különös élete (Taraji P. Henson)
JelölésKétely (Viola Davis, Amy Adams)
NyertesVicky Cristina Barcelona (Penélope Cruz)

a legjobb rendező
JelölésA felolvasó (Stephen Daldry)
JelölésBenjamin Button különös élete (David Fincher)
JelölésFrost/Nixon (Ron Howard)
NyertesGettó milliomos (Danny Boyle)
JelölésMilk (Gus Van Sant)

a legjobb eredeti forgatókönyv
JelölésA befagyott folyó (Courtney Hunt)
JelölésErőszakik (Martin McDonagh)
JelölésHajrá boldogság! (Mike Leigh)
NyertesMilk (Dustin Lance Black)
JelölésWall-E (Peter Docter, Andrew Stanton, Jim Reardon)

a legjobb adaptált forgatókönyv
JelölésA felolvasó (David Hare)
JelölésBenjamin Button különös élete (Robin Swicord, Eric Roth)
JelölésFrost/Nixon (Peter Morgan)
NyertesGettó milliomos (Simon Beaufoy)
JelölésKétely (John Patrick Shanley)

a legjobb operatőr
JelölésA felolvasó (Chris Menges, Roger Deakins)
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Wally Pfister)
JelölésBenjamin Button különös élete (Claudio Miranda)
JelölésElcserélt életek (Tom Stern)
NyertesGettó milliomos (Anthony Dod Mantle)

a legjobb látványtervezés
JelölésA hercegnő (Rebecca Alleway, Michael Carlin)
JelölésA szabadság útjai (Debra Schutt, Kristi Zea)
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Peter Lando, Nathan Crowley)
NyertesBenjamin Button különös élete (Victor J. Zolfo, Donald Graham Burt)
JelölésElcserélt életek (Gary Fettis, James J. Murakami)

a legjobb eredeti filmzene
JelölésAz ellenállás városa (James Newton Howard)
JelölésBenjamin Button különös élete (Alexandre Desplat)
NyertesGettó milliomos (A. R. Rahman)
JelölésMilk (Danny Elfman)
JelölésWall-E (Thomas Newman)

a legjobb eredeti filmdal
NyertesGettó milliomos (Gulzar, A. R. Rahman) - "Jai Ho"
JelölésGettó milliomos (Maya Arulpragasam, A. R. Rahman) - "O Saya"
JelölésWall-E (Peter Gabriel, Thomas Newman) - "Down to Earth"

a legjobb jelmeztervezés
NyertesA hercegnő (Michael O'Connor)
JelölésA szabadság útjai (Albert Wolsky)
JelölésAusztrália (Catherine Martin)
JelölésBenjamin Button különös élete (Jacqueline West)
JelölésMilk (Danny Glicker)

a legjobb vágás
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Lee Smith)
JelölésBenjamin Button különös élete (Angus Wall, Kirk Baxter)
JelölésFrost/Nixon (Daniel P. Hanley, Mike Hill)
NyertesGettó milliomos (Chris Dickens)
JelölésMilk (Elliot Graham)

a legjobb hang
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Lora Hirschberg, Ed Novick, Gary Rizzo)
JelölésBenjamin Button különös élete (Michael Semanick, David Parker, Mark Weingarten, Ren Klyce)
NyertesGettó milliomos (Resul Pookutty, Richard Pryke, Ian Tapp)
JelölésWall-E (Tom Myers, Ben Burtt, Michael Semanick)
JelölésWanted (Chris Jenkins, Petr Forejt, Frank A. Montano)

a legjobb hangeffektus vágás
NyertesBatman - A Sötét Lovag (Richard King)
JelölésGettó milliomos (Tom Sayers)
JelölésVasember (Frank E. Eulner, Christopher Boyes)
JelölésWall-E (Ben Burtt, Matthew Wood)
JelölésWanted (Wylie Stateman)

a legjobb vizuális effektusok
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Paul J. Franklin, Timothy Webber, Chris Corbould, Nick Davis)
NyertesBenjamin Button különös élete (Steve Preeg, Eric Barba, Craig Barron, Burt Dalton)
JelölésVasember (Ben Snow, Shane Mahan, John Nelson, Daniel Sudick)

a legjobb maszk
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Conor O'Sullivan, John Caglione jr.)
NyertesBenjamin Button különös élete (Greg Cannom)
JelölésHellboy 2. - Az aranyhadsereg (Mike Elizalde, Thomas Floutz)

a legjobb idegen nyelvű film
JelölésA Baader Meinhof csoport
JelölésAz osztály
JelölésLibanoni keringő
JelölésRevans
NyertesTávozások

a legjobb animációs film
JelölésKung Fu Panda (John Stevenson, Mark Osborne)
JelölésVolt (Byron Howard, Chris Williams)
NyertesWall-E (Andrew Stanton)

a legjobb animációs rövidfilm
JelölésPresto (Doug Sweetland)

a legjobb nem animációs rövidfilm
NyertesJátékország (Jochen Alexander Freydank)
JelölésNew Boy (Tamara Anghie, Steph Green)

a legjobb dokumentumfilm
NyertesEmber a magasban (Simon Chin, James Marsh)
JelölésTalálkozások a világ végén (Henry Kaiser, Werner Herzog)
 



Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez.
Az oldal meglátogatásával elfogadod a cookie-k használatát és a felhasználási feltételeket. (További információk)