
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Az ártatlanság kora - TV4, 07:35 |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Zsoldoskatona - AMC, 08:35 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el? |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A védelmező 3. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 2013-08-16 10:50.34 |
| Erdők...háppersze,én hülye,há' ott szoktam szökellni :)
Egyébként szerintem rengeteg szép hely van a világon,de persze mindenkinek a saját hazája(talán) a legszebb. |
| 2013-08-16 10:40.40 |
| Viszont Neked még lehet akár 10 gyereked is :)
Ha valahova,akkor oda tuti nem vágyom,nincs ott semmi látnivaló,kietlen és sivár. |
| 2013-08-16 10:28.47 |
| Látom te is nagy pereputtyból származol,így érthető. |
| 2013-08-16 10:28.12 |
| Az sajnálatos,most nem ezen esetekre tértem ki.
Némelyik baj,hogy még él,hidd el :) |
| 2013-08-16 10:09.51 |
| :D |
| 2013-08-16 10:08.12 |
| Egy ismerősömet a férfi hagyta ott 2 éves gyerekkel,mert benőzött,ezt ti így szoktátok csinálni,le van a gond,majd neveli az anya,hogy kedvetekre szórakozhassatok az életben,tisztelet a nagyon kevés kivételnek.
Egyszerűen irígy vagy a Magyarokra,persze,mert nálatok semmi sincs. |
| 2013-08-16 09:54.49 |
| Gondolom Te annyi gyereket fogsz vállalni,mert biztos meg tudod teremteni ,főleg az anyagi körülményket ugye?
Egyébként már nem "divat" a házasság,sokan elválnak már 1-2 év után is,közben meg felvesznek egy valag kölcsönt amit nem győznek visszafizetni,ráadásul az anya egyedül nevelheti tovább gyermekét,jobb estben meg kap az apától gyerektartást,mondom,jobb esetben. Jó messze laksz.. |
| 2013-08-16 09:35.55 |
| A DK pedig nem rossz,akkor kerülj el engem is ;) |
| 2013-08-16 09:27.53 |
| Bakker már Te is szar fideszes vagy??? |
| 2013-08-16 09:16.59 |
| "Van úgy,hogy mindenünk megvan
a világon,és még sincs nálunk magányosabb ember-ez a magány legbizarrabb formája. A siker sok millió fontot hozott számomra,és tömegek bálványa lettem általa,viszont éppen attól fosztott meg, amire mindenkinek a legnagyobb szüksége van:a szeretettel teli, tartós kapcsolattól." /Freddie Mercury/ |
| 2013-08-16 09:11.51 |
| Happy Birthday,Pop Queen! |
| 2013-08-16 09:10.19 |
| Komfortos mennyország-részben |
| 2013-08-15 21:33.37 |
| Ez egy állat,egy ááállat!:) |
| 2013-08-15 21:32.44 |
| Maszatolás |
| 2013-08-15 21:28.57 |
| Én ettem olyat,hát..nem basztam magam hanyatt tőle,tiszta gej. |
| 2013-08-15 18:53.48 |
| Szeptember végéig. |
| 2013-08-15 18:47.29 |
| Ezdejó! :) |
| 2013-08-15 18:43.33 |
| Aszonták indián szamár lesz. |
| 2013-08-15 18:41.28 |
| Valószínű :)) |
| 2013-08-15 18:22.06 |
| Össze is volt maszatolva rendesen .. |
| 2013-08-15 18:19.31 |
| Igen,nem lett valami jó,de leszarom :) |
| 2013-08-15 18:17.21 |
| Szarjuk már le,valami kellemesebb téma?:) |
| 2013-08-15 18:15.08 |
| Részemről már halott :) |
| 2013-08-15 18:12.05 |
| Volt egy ilyen sejtésem,Jack :) |
| 2013-08-15 18:09.40 |
| Ne idegeskedj mert bekaplak,hammm :) |
| 2013-08-15 18:04.44 |
| Nahát,5*,ezt most printelem ám! :) |
| 2013-08-14 21:46.30 |
| Nem sok hozzáfogható színésznő volt szerintem aki annyira bájos volt mit Ő,talán Mészáros Ágit tudnám még mondani.
A szépség adott volt,tehetsége is,de mit sem ér az egész a kisugárzás nélkül,még akkor is amikor a kis morcos,féltékeny Athalie-t játszotta,ez az egész kis varázs körüllengte Őt,szerintem nem lehetett nem szeretni. Kár,hogy "elüldözték" Őt is az országból,nem hinném,hogy saját hazáját örömmel hagyta el,mint a többi régi színész sem,egyszerűen mellőzve lett volna,nem látott már lehetőséget,és kár is lett volna tehetségét csak úgy elpazarolni,annak,aki mindig is a színpadra termett. Azok a régi színészek akik annak idején kimentek Amerikába,és még a jóég tudja hová szerte a világba,a legtöbbjük azt nyilatkozta,hogy vágyott mindig is vissza,mert ez volt a szülőhazája. |
| 2013-08-14 19:38.05 |
| Fiktív személy |
| 2013-08-14 19:25.14 |
| Vicc |
| 2013-08-14 19:15.14 |
| Szent grál |
