
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Felséges szerelem - Story4, 13:15 |
| Trollok a világ körül - RTL, 13:40 |
| Három férfi és egy bébi - RTL Három, 13:40 |
| Képzeletbeli barátok - TV2, 13:45 |
| Bolond április - M5, 13:55 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Paul Giamatti (59) |
| Jason Isaacs (63) |
| Robert Englund (79) |
| Sonya Walger (52) |
| Adrian Titieni (63) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Rock zene |
| 2026-os választás |
| Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg |
| Alarum - Vélemények |
| Szólánc - Együttesek nevével |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
Randibusz ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Scherer Péter ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 675. Golyalab (2011-06-05 23:03.59) |
| Ez kész:))
Most hallom a Frizbiben,hogy Tomcat megverte Pákot:D |
| 674. Törölt felhasználó (2011-06-05 22:29.41) |
| Tv2, Marian Cozma gyilkosával riportot készített Hajdú Péter. "Azért volt a zsebembe a kés, mert apámmal a tv-t szedtem szét otthon és a zsebembe maradt". 2002-ben már leültették 1 évre, azt mondta akkor sem tudott kikerülni egy verekedést egy szórakozóhelyen. Össze-vissza kamuzik és magyarázkodik. Eddig 8-szor mondta azt, hogy "ömlött belőlem a vér". Még ő támad azzal, hogy előítéletes Hajdú! Azt mondja oldalról szúrt. Az orvosszakértői vélemény szerint meg alulról fölfelé szinte kettévágták Cozma szívét. Gerinctelen féreg! |
| 673. Mtta (2011-06-02 13:57.45) - (válasz Bdt 669. hozzászólására) |
| Meg neki még tejelnek a címlapok is bőven. Hogy nem éhezik az tuti. Mondjuk ez látszik is rajta:DDDD |
| 672. Legisfalk (2011-06-02 13:11.56) - (válasz Capt.JackSparrow 671. hozzászólására) |
| Brutál ez a szuszogás-röfögés kombó! :DDD |
| 671. Capt.JackSparrow (2011-06-02 12:58.37) |
| http://www.youtube.com/watch?v=GIikRNTPwlQ
mokka is színvonalas műsor lehet |
| 670. Eripapai (2011-05-31 14:14.07) - (válasz Bdt 669. hozzászólására) |
| Nem elleget ugy látszik. |
| 669. Bdt (2011-05-31 14:07.38) |
| liptai ribi klaudia nennyit kereshet? dög unalom már az a nő. |
| 668. Capt.JackSparrow (2011-05-31 13:43.18) |
| nekik is pont most kell leadni a IHM - Tréfakabátok részét:D |
| 667. Lasimoci (2010-04-26 15:30.25) - (válasz Szürke Sólyom 666. hozzászólására) |
| Nem VB, hanem BL. Amúgy tényleg irritáló, hogy egy héttel előre reklámozzák mindig valamelyik buzi műsorukat így. |
| 666. Szürke Sólyom (2010-04-26 10:10.32) |
| Jobb felső sarokban a csatorna logo-ja, hm. jól van lenyelem. Korhatáros karika a képernyő bal sarkában, jól van lenyelem. 15 perces reklámok a film közben, még ezt is lenyelem.
Animált, állandóan mozgó színes logo a képernyő bal felső sarkában, ami a szemét foci VB-re figyelmeztet. Kész! Elég volt, ez sok. Tegnap elhatároztam, hogy nem nézem többet ezt a csatornát sem, inkább egy jó könyv... |
| 665. Cziki (2009-10-15 19:22.14) - (válasz Langelus 643. hozzászólására) |
| Ha nem is köpöm le...mert nem, alázat és lé között, vóna mit tenni! |
| 664. Cziki (2009-10-15 18:58.06) - (válasz KicsiRéka 658. hozzászólására) |
| Idővel Azurákra is ez a sors vár, no meg a csatornára is! |
| 663. Golyalab (2009-10-15 18:33.56) |
| A Tv2 most filmek terén veri a retket.Legalábbis nálam.
De a saját készitésű műsoraik valami pökhedelmek. |
| 662. Csernakakos (2009-10-15 18:15.19) |
| [link] Az új szupergigashowjuk is bejött. Mint minden eddigi. A legújabb reality-showjukban Liptai és Majka fogja a "Farm" mintájára a TV2 házi tákolmányú sztárjait csirkejelmezben futtatni és áramütéssel jutalmazni. [link] Nincs hozzáfűznivalóm. |
| 661. Jacques24 (2009-10-05 13:17.23) - (válasz KicsiRéka 660. hozzászólására) |
| Krisztike kamaszkorától benne volt már a tévében különböző vidéki csatornákon, elvileg ő már vérprofi. XD |
| 660. KicsiRéka (2009-10-05 12:21.36) - (válasz Tömö 659. hozzászólására) |
| az meg a másik :D |
| 659. Tömö (2009-10-05 11:25.27) - (válasz KicsiRéka 658. hozzászólására) |
| és még rondák is voltak...:D |
| 658. KicsiRéka (2009-10-05 11:17.35) |
| Kirúgták a Bárdost meg a Máté Krisztát :DDDD de utáltam őket. beszédhibásak. |
| 657. Langelus (2009-10-05 11:14.57) |
| A TV2-n ütközik ki leghamarabb, hogy egyes akciófilmeket mennyire lepusztítanak az új szinkronjaikkal. Eddie Murphy és Steve Guttenberg filmjeivel például olyan sterilizációs munkát végeztek, hogy felháborodásomban nyitottam egy-egy topicoldalt a Rendőrakadémia és a Beverly Hills-i zsaru régi szinkronjának részére. Előbbit csak 1-szer, a másikat kétszer láttam RÉGI SZINKRONNAL életemben, utolsó alkalom legalabb 7 éve. Úgy érzem, ezzel végre elégtételt vettem a hazai filmipar lecsóagyú instruktőrein. |
| 656. 8ÉVES (2009-10-03 18:05.19) - (válasz Jacques24 655. hozzászólására) |
| Ő a Fábry showban szerepel mint énekes.. |
| 655. Jacques24 (2009-10-03 18:04.29) - (válasz 8ÉVES 651. hozzászólására) |
| Jé, nekem fel se tűnt hogy már nincs a tv2-nél, azt hittem csak hosszabb szabira ment. Egy "színes" egyéniséggel kevesebb. Más: aki a héten a Vacsoracsatában volt néger csajszi, egyáltalán nem ismerős nekem. |
| 654. Jacques24 (2009-10-03 18:03.23) - (válasz Capt.JackSparrow 652. hozzászólására) |
| Nem újságból értesültem erről, de mindegy. |
| 653. StormshadoW (2009-10-03 16:53.39) - (válasz Jacques24 650. hozzászólására) |
| Jaja hullik.Eddig kedveltem őket,de hogy ekkora seggnyaló MSZP-sek ezek szritn? ez borzasztó. Náci párt után az mszp a legnyagyobb tetű a világon,bár nagyon a többi se jobb,nm akarom egyiket se reklámozni,van amelyiket meg nem is ismerem. |
| 652. Capt.JackSparrow (2009-10-03 16:26.36) - (válasz Jacques24 648. hozzászólására) |
| írja a blikk:) |
| 651. 8ÉVES (2009-10-03 16:20.34) |
| Onyutha Juditnak is felmondtak,pedig őt csiptem,olyan egyszerü normális csajszinak tünik..
Az viszont érdekes hogy azzal indokolták a váltást hogy sokba kerülnek,eddig nem tudták?? |
| 650. Jacques24 (2009-10-03 16:18.51) - (válasz 8ÉVES 649. hozzászólására) |
| Hullik a férgese legalább. Kérdés hogy a fideszesek mennyire lesznek jobbak. |
| 649. 8ÉVES (2009-10-03 16:01.18) - (válasz Jacques24 648. hozzászólására) |
| Azért az érdekes hogy azokat rúgják ki akik az mszphez kőthetők,igy pl a Nap kelte stábja,érdekes |
| 648. Jacques24 (2009-10-03 12:46.28) - (válasz Crazy 641. hozzászólására) |
| Ezek olyan szinten nem illenek bele a hazai légkörbe amikor ott kényelmesen híreket olvasnak a kamerák előtt mesés fizetésért, hogy az már fáj. Krisztát egyébként látták Dobrev Klárával soppingolni, Bárdost meg Gyurcsánnyal iszogatni. |
| 647. StormshadoW (2009-10-03 11:58.59) |
| Hááááh :) Picsánrugták a Bárdos/Máté duót is :DD Sajnálom őket,mert jók voltak a szakmában.Gagyi Tv csatorna az összes normális pofát kiirtja,és maradnak a pancserek.Igaz sok közöm nem volt egyik kereskedelmi csat.hoz sem az utóbbi 4 évben. |
| 646. Riche (2009-10-03 10:14.27) - (válasz Riche 645. hozzászólására) |
| Elolvastam már.
[link] |
