Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Felséges szerelem
- Story4, 13:15
Trollok a világ körül
- RTL, 13:40
Három férfi és egy bébi
- RTL Három, 13:40
Képzeletbeli barátok
- TV2, 13:45
Bolond április
- M5, 13:55

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Paul Giamatti (59)
Jason Isaacs (63)
Robert Englund (79)
Sonya Walger (52)
Adrian Titieni (63)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Rock zene
2026-os választás
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg
Alarum - Vélemények
Szólánc - Együttesek nevével

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Randibusz aaaaa
Scherer Péter aaaaa

 

Fórum - TV2 (2. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... végére
675. Golyalab (2011-06-05 23:03.59)  
Ez kész:))
Most hallom a Frizbiben,hogy Tomcat megverte Pákot:D


674. Törölt felhasználó (2011-06-05 22:29.41)  
Tv2, Marian Cozma gyilkosával riportot készített Hajdú Péter. "Azért volt a zsebembe a kés, mert apámmal a tv-t szedtem szét otthon és a zsebembe maradt". 2002-ben már leültették 1 évre, azt mondta akkor sem tudott kikerülni egy verekedést egy szórakozóhelyen. Össze-vissza kamuzik és magyarázkodik. Eddig 8-szor mondta azt, hogy "ömlött belőlem a vér". Még ő támad azzal, hogy előítéletes Hajdú! Azt mondja oldalról szúrt. Az orvosszakértői vélemény szerint meg alulról fölfelé szinte kettévágták Cozma szívét. Gerinctelen féreg!



673. Mtta (2011-06-02 13:57.45)   - (válasz Bdt 669. hozzászólására)
Meg neki még tejelnek a címlapok is bőven. Hogy nem éhezik az tuti. Mondjuk ez látszik is rajta:DDDD


672. Legisfalk (2011-06-02 13:11.56)   - (válasz Capt.JackSparrow 671. hozzászólására)
Brutál ez a szuszogás-röfögés kombó! :DDD


671. Capt.JackSparrow (2011-06-02 12:58.37)  
http://www.youtube.com/watch?v=GIikRNTPwlQ
mokka is színvonalas műsor lehet


670. Eripapai (2011-05-31 14:14.07)   - (válasz Bdt 669. hozzászólására)
Nem elleget ugy látszik.


669. Bdt (2011-05-31 14:07.38)  
liptai ribi klaudia nennyit kereshet? dög unalom már az a nő.


668. Capt.JackSparrow (2011-05-31 13:43.18)  
nekik is pont most kell leadni a IHM - Tréfakabátok részét:D


667. Lasimoci (2010-04-26 15:30.25)   - (válasz Szürke Sólyom 666. hozzászólására)
Nem VB, hanem BL. Amúgy tényleg irritáló, hogy egy héttel előre reklámozzák mindig valamelyik buzi műsorukat így.


666. Szürke Sólyom (2010-04-26 10:10.32)  
Jobb felső sarokban a csatorna logo-ja, hm. jól van lenyelem. Korhatáros karika a képernyő bal sarkában, jól van lenyelem. 15 perces reklámok a film közben, még ezt is lenyelem.

Animált, állandóan mozgó színes logo a képernyő bal felső sarkában, ami a szemét foci VB-re figyelmeztet. Kész! Elég volt, ez sok.

Tegnap elhatároztam, hogy nem nézem többet ezt a csatornát sem, inkább egy jó könyv...


665. Cziki (2009-10-15 19:22.14)   - (válasz Langelus 643. hozzászólására)
Ha nem is köpöm le...mert nem, alázat és lé között, vóna mit tenni!


664. Cziki (2009-10-15 18:58.06)   - (válasz KicsiRéka 658. hozzászólására)
Idővel Azurákra is ez a sors vár, no meg a csatornára is!


663. Golyalab (2009-10-15 18:33.56)  
A Tv2 most filmek terén veri a retket.Legalábbis nálam.
De a saját készitésű műsoraik valami pökhedelmek.


662. Csernakakos (2009-10-15 18:15.19)  
[link]

Az új szupergigashowjuk is bejött. Mint minden eddigi.
A legújabb reality-showjukban Liptai és Majka fogja a "Farm" mintájára a TV2 házi tákolmányú sztárjait csirkejelmezben futtatni és áramütéssel jutalmazni.
[link]

Nincs hozzáfűznivalóm.


661. Jacques24 (2009-10-05 13:17.23)   - (válasz KicsiRéka 660. hozzászólására)
Krisztike kamaszkorától benne volt már a tévében különböző vidéki csatornákon, elvileg ő már vérprofi. XD


660. KicsiRéka (2009-10-05 12:21.36)   - (válasz Tömö 659. hozzászólására)
az meg a másik :D


659. Tömö (2009-10-05 11:25.27)   - (válasz KicsiRéka 658. hozzászólására)
és még rondák is voltak...:D


658. KicsiRéka (2009-10-05 11:17.35)  
Kirúgták a Bárdost meg a Máté Krisztát :DDDD de utáltam őket. beszédhibásak.


657. Langelus (2009-10-05 11:14.57)  
A TV2-n ütközik ki leghamarabb, hogy egyes akciófilmeket mennyire lepusztítanak az új szinkronjaikkal. Eddie Murphy és Steve Guttenberg filmjeivel például olyan sterilizációs munkát végeztek, hogy felháborodásomban nyitottam egy-egy topicoldalt a Rendőrakadémia és a Beverly Hills-i zsaru régi szinkronjának részére. Előbbit csak 1-szer, a másikat kétszer láttam RÉGI SZINKRONNAL életemben, utolsó alkalom legalabb 7 éve. Úgy érzem, ezzel végre elégtételt vettem a hazai filmipar lecsóagyú instruktőrein.


656. 8ÉVES (2009-10-03 18:05.19)   - (válasz Jacques24 655. hozzászólására)
Ő a Fábry showban szerepel mint énekes..


655. Jacques24 (2009-10-03 18:04.29)   - (válasz 8ÉVES 651. hozzászólására)
Jé, nekem fel se tűnt hogy már nincs a tv2-nél, azt hittem csak hosszabb szabira ment. Egy "színes" egyéniséggel kevesebb. Más: aki a héten a Vacsoracsatában volt néger csajszi, egyáltalán nem ismerős nekem.


654. Jacques24 (2009-10-03 18:03.23)   - (válasz Capt.JackSparrow 652. hozzászólására)
Nem újságból értesültem erről, de mindegy.


653. StormshadoW (2009-10-03 16:53.39)   - (válasz Jacques24 650. hozzászólására)
Jaja hullik.Eddig kedveltem őket,de hogy ekkora seggnyaló MSZP-sek ezek szritn? ez borzasztó. Náci párt után az mszp a legnyagyobb tetű a világon,bár nagyon a többi se jobb,nm akarom egyiket se reklámozni,van amelyiket meg nem is ismerem.


652. Capt.JackSparrow (2009-10-03 16:26.36)   - (válasz Jacques24 648. hozzászólására)
írja a blikk:)


651. 8ÉVES (2009-10-03 16:20.34)  
Onyutha Juditnak is felmondtak,pedig őt csiptem,olyan egyszerü normális csajszinak tünik..
Az viszont érdekes hogy azzal indokolták a váltást hogy sokba kerülnek,eddig nem tudták??


650. Jacques24 (2009-10-03 16:18.51)   - (válasz 8ÉVES 649. hozzászólására)
Hullik a férgese legalább. Kérdés hogy a fideszesek mennyire lesznek jobbak.


649. 8ÉVES (2009-10-03 16:01.18)   - (válasz Jacques24 648. hozzászólására)
Azért az érdekes hogy azokat rúgják ki akik az mszphez kőthetők,igy pl a Nap kelte stábja,érdekes


648. Jacques24 (2009-10-03 12:46.28)   - (válasz Crazy 641. hozzászólására)
Ezek olyan szinten nem illenek bele a hazai légkörbe amikor ott kényelmesen híreket olvasnak a kamerák előtt mesés fizetésért, hogy az már fáj. Krisztát egyébként látták Dobrev Klárával soppingolni, Bárdost meg Gyurcsánnyal iszogatni.



647. StormshadoW (2009-10-03 11:58.59)  
Hááááh :) Picsánrugták a Bárdos/Máté duót is :DD Sajnálom őket,mert jók voltak a szakmában.Gagyi Tv csatorna az összes normális pofát kiirtja,és maradnak a pancserek.Igaz sok közöm nem volt egyik kereskedelmi csat.hoz sem az utóbbi 4 évben.


646. Riche (2009-10-03 10:14.27)   - (válasz Riche 645. hozzászólására)
Elolvastam már.

[link]


elejére 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... végére
 

 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk