
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Az oltalmazó - Mozi+, 14:40 |
| Távol az ég - Moziverzum, 15:10 |
| Oscar - RTL, 15:20 |
| Egy Minecraft-film - HBO3, 16:10 |
| Macskajaj - AMC, 16:10 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Malcolm McDowell (83) |
| Stellan Skarsgard (75) |
| Blaskó Péter (78) |
| Chris Evans (45) |
| Ethan Embry (48) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| The Death of Robin Hood - Vélemények |
| 2026-os választás |
| Blaskó Péter - Vélemények |
| - Filmes Sámánok Rendje - |
| Kaja-pia topik, avagy: ki mit szeret enni-inni? |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A köd ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Rosamund Pike ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
3. Nyolcadik utas (2026-06-04 15:02.29) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Firefly117 2. hozzászólására) |
| Tisztelve véleményed, pont ettől szép az élet.
Két ember - két vélemény. Más emóció, más életérzés. A véleményedért pedig ne kérj bocsánatot! Az lenne a brutális, ha haragudnék érte. A dolog roppant egyszerű. Engem jókor talált meg ez a sorozat, kedvelem Cage-et minden ripacskodása ellenére és élveztem a nyolc rész minden pillanatát. Neked meg nem jött be. :-) |
| 2. Firefly117 (2026-06-04 12:50.57) |
| Bocsesz, de én most ellent mondok, ez sajnos nagyon unalmas. Az ötlet jó, de a történet felettébb lapos, alig történik valami. A karakterek erőltetettek, főleg a titkárnő, de az énekes csaj se jelentős, meg úgy kb senki. Szerintem, ha igy folytatják, ebből gyorsan kasza lesz, mert kéne valami mélyebb, meghatározóbb történetvezetés. Azért szurkolok neki, de sok reményt nem fűzök hozzá. |
1. Nyolcadik utas (2026-06-04 06:27.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A tartalomról annyit, hogy nem idősödő, hanem idős, egyáltalán nem szerencsétlen és nem ő az egyetlen szuperhős.
A film egyébként telitalálat. Annyira egyben van minden tekintetben, hogy fogást sem lehet rajta találni. Egyszerre egy színes és egy fekete-fehér verzió látott belőle napvilágot. A Prime-on akár egy rész nézése közben is lehet váltani a két verzió között, de én maradtam a színesnél, mert ez a sorozat tényleg színes és kár lett volna nem kiélvezni az ebben nyújtott vizuális élvezetet. Ez a nyolc rész igazi retro - old school. Beugrott egy régi, nem túl sikeres, de általam tetszetős Eastwood, Reynolds mozi, a Párbaj a városban; Humphrey Bogart, mint Sam Spade és egy számomra gigantikus nagy kedvenc, a Darkman. Cage nagyon jó; Gleeson tökéletes, mint mindig, de, aki vitte a prímet abban a kevés időben, míg látni lehet, az MegaWatt. A fogdás jelenetben olyat tesz le az asztalra, ami párját ritkítja. A sorozat annyira jó, hogy csodálkoznék, ha nem lenne folytatása. |
| Vélemények | Nyolcadik utas, 2026-06-04 15:02 | 3 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| A pók: Noir adatlap |
| Eredeti cím: Spider-Noir |
| Évszám: 2026 |
| Szereplők: Nicolas Cage, Lamorne Morris, Li Jun Li, Karen Rodriguez, Jack Huston... |
További információk |
