Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-18
A zongorahangoló
Az éjszaka szülötte
Életem legjobb száma
Messzi észak
Toy Story 5.
Vibráló szerelem

2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Távol az ég
- Moziverzum, 15:10
Oscar
- RTL, 15:20
Ez nem személyes
- Cinemax2, 15:30
Egy Minecraft-film
- HBO3, 16:10
Macskajaj
- AMC, 16:10

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Malcolm McDowell (83)
Stellan Skarsgard (75)
Blaskó Péter (78)
Chris Evans (45)
Ethan Embry (48)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Kaja-pia topik, avagy: ki mit szeret enni-inni?
The Death of Robin Hood - Vélemények
2026-os választás
Blaskó Péter - Vélemények
- Filmes Sámánok Rendje -

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Lángoló kút aaaaa
Rosamund Pike aaaaa

 

Fórum - Mohács - Világok harca - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

3. Bmano (2026-05-31 18:49.34) aaaaa
Nos. Én ajánlom a film megnézését. Több szempontból is vizsgálja a film a történteket, az adott időszakra vonatkozóan. Az előzményeket is, és az európa akkori viszonyait is vizsgálva. Akár politikai, társadalmi, "szellemi", földrajzi, demográfiai összevetéseket is hallhatunk. Gondolom moziban azért ezt kevesen fogják látni, amúgy egyedül ültem a filmen, szóval talán ez is mutatja a film iránti (szerintem szomorú) érdeklődés hiányát.
Én úgy gondolom, jó lett. A megvalósításában lehet kötekedni, de az elhangzottak igyekeznek bemutatni a jelenlegi tudás állását. Előrevetítve hogy remélhetőleg 50-60 év múlva még pontosabban lesz minden feltárva. Különösen tetszett hogy a nemzetközi tudás is hangott kapott a filmben. Cambridge, Ohio, Firenze, stb.
Nem kidobott pénz én úgy gondolom.
Ui: azért gáz ha itt is megjelennek a két pólusú gondolkodók, vagy "szar minden" vagy minden "fasza".


2. Entersp (2026-05-20 08:54.32)  
Óriás ötlet volt, hogy román színész legyen a magyar király. Ezek a srácok tudják, hogy kell meglasszózni a nézőt.😆


1. Gabroca (2026-05-20 07:36.49)  
most meg itt árulják a gyrosukat...



Kapcsolódó fórumok

VéleményekBmano, 2026-05-31 18:493 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk