Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Páros mellékhatás
- SkyShowtime 2, 12:40
Felséges szerelem
- Story4, 13:15
Trollok a világ körül
- RTL, 13:40
Képzeletbeli barátok
- TV2, 13:45
Bolond április
- M5, 13:55

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Paul Giamatti (59)
Jason Isaacs (63)
Robert Englund (79)
Sonya Walger (52)
Adrian Titieni (63)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Rock zene
2026-os választás
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg
Alarum - Vélemények
Szólánc - Együttesek nevével

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Randibusz aaaaa
Scherer Péter aaaaa

 

Fórum - Csúcsragadozó - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

9. Az utolso szamuráj (2026-05-12 18:20.20) aaaaa
Megint a szokásos Netflix minőség.
Ugye nemrég kijött egy hír,hogy készíti a Netflix a dolgait-ezt ők csípőből cáfolták,naná!-de végig érződik ezen az alkotáson is ennek veleje,kivéve....
Kivéve a mozi közepén,a barlangos pár percnél:azért is közepes a cucc.A forgatókönyv kiszámíthatósága vetekszik Pócs János paneljeivel,igaz,számtalanszor láttuk ezt a felállást már,és valahogy az akciók se olyan bődületesen izgalmasak.Ami viszont megmaradt,medve anyám,hol aludtak Baná-ék az elején,a magam részéről azért félve döngetnék meg ott bárkit:) nemhogy aludni.A két főszereplő persze teszi a dolgát,Taron ifiúr meghökkentően jó pillanatokat is okoz,csak a feszkó nem az igazi,néha a fotózás se annyira.
Egynek elmegy,mint a parizeres zsömi.


8. Kisjon (2026-05-01 12:49.57) aaaaa
Az izlandi rendező Baltasar Kormakur mozija tökéletes szórakozást nyújt. Nem kell rajta agyalni, pár sör és tökéletes egy esti filmnézésre. Tudom-tudom, ezer dologba bele lehet kötni míg nézed, de ha elfelejted a kotnyeleskedést akkor szerintem tökéletes másfél óra. Csak nézd, és ámulj a gyönyörű ausztrál tájon. Tipikus macska- egér thriller, abból viszont meglepően igényes fajta. Nincs ezzel a filmmel semmi baj.



7. Delpiero (2026-04-29 11:04.49) aaaaa - (válasz Jónás Tibor 6. hozzászólására)
Ezt írod és 4 csillag?
Mi lett volna, ha "megfog" a film?! XD


6. Jónás Tibor (2026-04-29 08:48.54) aaaaa
HáááT... valahogy nem fogott meg a film. Alig vártam hogy vége legyen.


5. Delpiero (2026-04-28 21:26.56) aaaaa
Mindent hoz a film ami várunk, de semmi többet.
A látvány/fényképezés tényleg a legerősebb pontja Netflix aktuális nagy durranásának.


4. Tebezsre (2026-04-28 19:12.27) aaaaa
Nem tetszett a film, semmi izgalom. Röviden: az egyik elkapja, a másik elszabadul, és így tovább...


3. Dobsony (2026-04-27 11:00.55) aaaaa
Beleszédültem az operatőri munkába. Nem tudom mennyi a filmben a CGI, mert nem igazán látszott. Mindenesetre az alkotás legnagyobb ereje a fényképezés és a zene.
Egerton jól hozza a pszichopata állatot, Theron csak a "szokásos". :)
A Netflix kínálatában egy üde színfolt az APEX, nulla polkorrektséggel, buzik és világmegmentő fekák nélkül.
Ezt, az ilyen jellegű alkotásokat a nyolcvanas-kilencvenes években már láttuk párszor, örülök, hogy 2026-ban is még lehet így, ilyen formában is filmet készíteni.



2. Városi vadász (2026-04-27 03:37.09) aaaaa
Hát akkorát azért nem üt.

Érdekes, ilyen filmekkel volt tele a 90es évek, https://www.filmkatalogus.hu/Jatsz-a-tulelesert--f2557 , https://www.filmkatalogus.hu/Tokeletes-celpont--f3020 , meg volt még ami nem jut az eszembe. Szóval ez nem új keletű. Jobb is lehetett volna, pl ha a faxi a túra vezetője, és lassabban jönnek ki rajta az őrület jelei, nekem ez gyors volt. A végéig nem is nagyon volt ezzel baj, de a megoldást valahogy elkapkodták, nem tudták úgy megoldani, hogy az odavágjon. Összességében elment egynek, de nem nagy élmény.


1. Nyolcadik utas (2026-04-26 21:23.02) aaaaa
Most szinte mindenhol ebbe fut bele az ember.
Megy a promó ezerrel.

Maga a történet egyszerű, mint a faék.
Hogy Egerton jól hozza a pszichopatát, nem kérdés.
Hogy Theron jó színész és biztosan túl éli a "kalandot", nem vitás.

Ami kicsit emel a történetet, az a miliő, no meg a tökéletes operatőri munka.

Meg van az a barlangi jelenet...
Ott megakad az ember.

De ahhoz kevés, hogy a film végeztével a történet, vagy bármelyik jelenete az emberben maradjon.



Kapcsolódó fórumok

VéleményekAz utolso szamuráj, 2026-05-12 18:209 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk