Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Felséges szerelem
- Story4, 13:15
Trollok a világ körül
- RTL, 13:40
Három férfi és egy bébi
- RTL Három, 13:40
Képzeletbeli barátok
- TV2, 13:45
Bolond április
- M5, 13:55

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Paul Giamatti (59)
Jason Isaacs (63)
Robert Englund (79)
Sonya Walger (52)
Adrian Titieni (63)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Randibusz - Vélemények
Rock zene
2026-os választás
Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg
Alarum - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Death of a Unicorn aaaaa
Scherer Péter aaaaa

 

Fórum - Az univerzum védelmezői - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

3. Arpi77 (2026-06-05 23:39.39) aaaaa
A kritikák lehúzták ezt a filmet, pedig egy szórakoztató, akciódús délutáni mozi volt.


2. Bmano (2026-06-05 23:24.10) aaaaa
Horrorra akadva 6. Teltházzal megy, ezen egyedül ültem. Pedig szórakoztató. A zenékért a filmben, hatalmas pacsi. Brian May-ért meg a Queen-ért. Meg a stáblistában itt nincs felsorolva, de a nagy szőke "vikingért" aki kapott 20másodperces jelenetet szintén. Lehet kicsit bugyuta a film, főleg a poénok egy része. Megis akit ez elkap, ahogy engem is, vagyis végig oda szegezett, pedig 3:30kor kelve, 12 órát letolva, nem éreztem a film alatt hogy fáradt lennék.
A végén sem szabad egyből felugrani.
Ja és a végén is jól szól a "muzsika".
Szóval ha nem is a megvalósításbeli hibákra koncentrál az ember, szórakoztató volt ez.
Én ajánlom. Valakinek lehet ez egy baromság.
Ha mást nem is, de egy mosolyt mindenképp csaltak az arcomra a film készítői, akár többet is.



1. Shessomaru (2026-03-19 13:25.02)  
Ez igazi bűnös szórakozás lesz. (Remélhetőleg)



Kapcsolódó fórumok

VéleményekArpi77, 2026-06-05 23:393 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk