
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Alkonyat - HBO, 13:00 |
| A legsötétebb óra - RTL Három, 13:15 |
| A hobbit - Smaug pusztasága - Moziverzum, 13:20 |
| A vonatrablás - Filmbox Family, 13:25 |
| Batman - A denevérember - Film Café, 14:00 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Fred Tatasciore (59) |
| Harsányi Gábor (81) |
| James Belushi (72) |
| Helen Hunt (63) |
| Simon Callow (77) |
További szülinaposok |
| Utoljára értékeltétek |
Magas szőke meg két szőke ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ted Turner ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
7. TrollH (2026-02-11 23:11.24) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz GyermeklakĂłbizottsĂĄg 6. hozzászólására) |
| Visszagondolok, az ilyen ordibáló hülyegyereket az általános iskolában (ahol leragadt) nem is a tanár verte, hanem az osztálytársak suli után, mert miatta volt rövidebb a szünet, tovább kellett bennmaradni, lett a plusz házi... :D
De tényleg, nem vagyok egy bunyós emberke, de már a hanghordozása könyörög egy kussoljmárel-pofonért... |
| 6. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2026-02-09 09:41.58) - (válasz TrollH 1. hozzászólására) |
| emlékszem, meg a Való villában helikopterezett! Pfujj! |
5. TrollH (2026-02-08 03:41.18) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Beetlejuice2 4. hozzászólására) |
| Jajj, meg ezen a leíráson akadtam még fent amit a TV2 tol, hogy ez "Aurélió saját fejlesztésű reality-je" :D :D :D
Nem mintha bármi köze lenne a hülyegyereknek a realitáshoz, de akkor ő most a rendező, producer, mindenegysmás egyszemélyben... Mert akkor még inkább érthető, hogy miért ilyen sz@r. De a senki nem szólt neki hogy Öcsi, ez még a Győzikénél is bénább, engedd el, ehelyett azt mondták erre hogy, jajj, cuki kiskakas, itt van neked sok della, meg főműsoridő, csináljál kókánysz@rt, azt majd nézik a mindenki... Döbbenet. |
4. Beetlejuice2 (2026-02-06 07:53.37) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz TrollH 3. hozzászólására) |
| Dettó! |
3. TrollH (2026-02-02 01:14.28) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Beetlejuice2 2. hozzászólására) |
| Én csak az ajánlójába, de elfogott a méreg hogy hogy kapcsolhattam megint TV2-s retek csatornára... |
2. Beetlejuice2 (2026-01-30 20:09.45) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Én nem játszom meg az agyam, hogy én nekem nincs tv-m, meg nem nézem meg ezt, vagy azt. Ebbe is belenéztem. Azt gondolom, hogy sokan mondják műsorokra miközben nézik, hogy a televíziózás legalja, miközben nyálcsorgatva várják a következő részt, DE ETTŐL VALÓBAN NEM LEHET LEJJEBB. ez már tényleg az a szint, amire nem lehet ráfogni, hogy na jó, ez csak egy trash műsor, de legalább szórakoztató. Mintha direkt arra mennének rá, hogy minél kínosabb, minél üresebb, minél kellemetlenebb legyen. Egy pozitívuma van, hogy Mary csodaszép. Ellenben pont ő az, aki közel 20 évig küzdött, hogy elismerjék és ez be is jött. Félő, hogy ez nem viszi fentebb. Soha többé. Köpni való. |
1. TrollH (2026-01-30 18:48.36) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Az alapból elkészenyeztetett hülyegyerekkel elhitte a sok valóságshow meg a debil anyja hogy ő lesz a második generációs győzike... Sajnos pumped gabó megelőzte, de ugyanaz a trash kategória.
Szégyen, hogy még 2026-ban és képernyőt kaphatott. (Ha valaki emlékszik még a "Hagyjál főzni"-re, na ott legalább szét lehetett röhögni a szerencsétlent) |
| Vélemények | TrollH, 2026-02-11 23:11 | 7 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| Eskü, megváltozom! - Aurelio adatlap |
| Évszám: 2026 |
| Szereplők: Aurelio Onorato Caversaccio, Nótár Mary |
További információk |
| Szereplők fórumai |
| - Aurelio Onorato Caversaccio - Vélemények |
