
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Ahol a szivárvány véget ér - Filmbox Premium, 16:45 |
| Az utazó - Film Café, 16:55 |
| Téli szünet - HBO2, 17:21 |
| Kung Fu Panda 3. - RTL Három, 17:25 |
| Micsoda csapat! - Film4, 17:35 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| James Newton Howard (75) |
| Eddie Marsan (58) |
| Johnny Depp (63) |
| Mae Whitman (38) |
| Natalie Portman (45) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Lesülve - Vélemények |
| A bőrödbe bújva - Vélemények |
| A test melege - Vélemények |
| F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról |
| Feltámadtak (sorozat) - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
Mindenki megteszi a tőle telhetőt ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Willem Dafoe ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
12. Empire (2026-01-27 17:21.43) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szerintem nagyon jó film lett, plussz pont hogy Jon Bernthal is sokat szerepel benne és ő bármiben is szerepel mindig sokat ad hozzá. Az akció, humor, sztori, látvány minden rendben volt nagyon. |
| 11. Tömö (2026-01-18 19:33.06) |
| Elment...pár hónapja láttam....nem -sokra emlekszem már belőle. Az elsőre meg még mindig. Lehetett volna ez is okos, de inkább csak gyorsan leforgatták. Semmi tét, semmi nelkul...csak, hogy legyen.
Lehet azert még 1x megnézem...😀 |
| 10. Kimiraikonnen (2025-11-16 00:46.42) |
| Egyébként a leírást itt fenn ki követte el? Ray King sosem volt Chris főnöke. Medinának volt a főnöke. :) |
| 9. Independence (2025-09-22 10:56.57) - (válasz Kimiraikonnen 6. hozzászólására) |
| Egyet értek! Soha rosszabbat! Az utolsó percek "rambós" áthallását leszámítva, vállalható mozi. Aki az első rész, szinte már-már tökéletes ötletességét, újszerűségét - a főhős mentális zavara okán, amit szó szerint káprázatosan okos mód ábrázolnak, s Ben Affleck, szerepében, elképesztő - , vagy a majdnem hibátlan dramaturgiát, s patent mód végigvitt, logikus történetvezetést várta a folytatástól, az nyilván csalódhat. De akkorát, mint az alapmozi, valami, csak egyszer robbanhat. (Ritka kivétel, hogy a folytatás azonos szintű, vagy akár felülmúlja a kiindulópontot. Unalomig ismételhető: Aliens, Terminátor 2., Hannibál stb.) Szórakoztató cucc, sok humorral, s izgalmas, ahogy a tesók, egészen okos rajzolattal, közelebb kerülnek egymáshoz. Nekem ezzel a folyamattal, semmi bajom.Affleck fejlődéstörténete picit túlgombolt, de annyi baj legyen. Ebbe a moziba, bőven belefér. Kellemes kikapcsolódás nyújtott, mert nem vártam az első rész kiugró színvonalát. |
| 8. Vmiso (2025-08-30 16:08.11) |
| Nagyon bejött, kb annyira mint az első. A sztori kicsit nehezebben akart összeállni, talán ez egy kis negatívum. Bernthalt amúgy nagyon csipázom. Kellett Géza mellé, van pár humorforrás is. Az akciók nagyon jók, főleg a film végén lévő rész. Részemről vevő lennék egy harmadikra is. |
7. El Condor (2025-08-14 13:21.48) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Zavaros történet, idegesítő tesó, gyenge közepes a film. |
| 6. Kimiraikonnen (2025-07-27 19:09.16) |
| Soha rosszabbat! Az tény hogy az első színvonalától azért elég messze van, de nem is vállalhatatlan. Más. A sztori jó volt, sajnos viszont volt egy két izzadtság szagú jelenet. Az elsőben minden részlet tökély volt. Itt ez közel sincs így, valahogy kissé félre van gombolva, de megbocsáthatóan. 👍 Ami viszont nagyon zavart ( J.K. hiánya mellett ) , az Chris változása. Az pozitív hogy karakter fejlődésen esett át, és nyitottabb lett az életre, de ezt nagyon erőlködve , néhol már bénán adja el a mi jó Gézánk. Az elsőben valóban egy autistát láttam, nem a színészt. A másodikban a színészt láttam, aki esetlenül próbálja eljátszani az autistát. 😔 Összességében nem tökéletes, de a közepesnél jobb. Jöhet a következő! 👍 |
5. Városi vadász (2025-06-17 08:09.49) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nem volt ez rossz, persze az elsőt meg sem közelíti. |
| 4. Smokecity Underground (2025-06-12 18:42.49) |
| jóval gyengébb, mint az első. épp, hogy elmegy, de már korántsem ad annyit. Sőt. |
3. Nyolcadik utas (2025-06-07 08:00.17) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Vannak jó pillanatai, de az első rész köröket ver rá rendesen. A történet gyenge lábakon áll. A motívációk erőltetettek. Ben az első részben nem mosolygott. Itt se kellett volna neki. Joeból meg hogyan lett bérgyilkos? Számomra csalódás |
2. Johnny Saiper (2025-05-22 23:16.12) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hozta a kötelezőt, a főszereplő páros frenetikusak. |
1. Bmano (2025-04-29 22:57.55) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szerintem ügyesen adagolódik a történet, javarészt nem túl pörgős, ami talán jól áll neki. A humor nem az a térd csapkodós, inkább intelligensnek mondanám. Kicsit kár érte hogy fáradtan és kimerülten ültem be a filmre, ilyenkor nehéz teljesen átadni magam egy filmnek. De még így is tetszett. Volt talán két jelenet, amiben a párbeszéd engem nagyon megfogott. Ha minden folytatás legalább ilyen lesz, akkorazért jöhet még ebből. Nem haragszom meg. |
| Vélemények | Empire, 2026-01-27 17:21 | 12 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| A könyvelő 2. adatlap |
| Eredeti cím: The Accountant 2 |
| Évszám: 2025 |
| Rendezte: Gavin O'Connor |
| Szereplők: Ben Affleck, Daniella Pineda, Jon Bernthal, J. K. Simmons, Cynthia Addai-Robinson... |
További információk |
| Szereplők fórumai |
| - Jon Bernthal - Vélemények |
| - Ben Affleck - Vélemények |
| - J. K. Simmons - Vélemények |
| - Ben Affleck - Kérdések |
| - Grant Harvey - Vélemények |
| - Seamus McGarvey - Vélemények |
