Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Ahol a szivárvány véget ér
- Filmbox Premium, 16:45
Az utazó
- Film Café, 16:55
Téli szünet
- HBO2, 17:21
Kung Fu Panda 3.
- RTL Három, 17:25
Micsoda csapat!
- Film4, 17:35

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
James Newton Howard (75)
Eddie Marsan (58)
Johnny Depp (63)
Mae Whitman (38)
Natalie Portman (45)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Lesülve - Vélemények
A bőrödbe bújva - Vélemények
A test melege - Vélemények
F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról
Feltámadtak (sorozat) - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Mindenki megteszi a tőle telhetőt aaaaa
Willem Dafoe aaaaa

 

Fórum - A könyvelő 2. - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

12. Empire (2026-01-27 17:21.43) aaaaa
Szerintem nagyon jó film lett, plussz pont hogy Jon Bernthal is sokat szerepel benne és ő bármiben is szerepel mindig sokat ad hozzá. Az akció, humor, sztori, látvány minden rendben volt nagyon.


11. Tömö (2026-01-18 19:33.06)  
Elment...pár hónapja láttam....nem -sokra emlekszem már belőle. Az elsőre meg még mindig. Lehetett volna ez is okos, de inkább csak gyorsan leforgatták. Semmi tét, semmi nelkul...csak, hogy legyen.
Lehet azert még 1x megnézem...😀



10. Kimiraikonnen (2025-11-16 00:46.42)  
Egyébként a leírást itt fenn ki követte el? Ray King sosem volt Chris főnöke. Medinának volt a főnöke. :)


9. Independence (2025-09-22 10:56.57)   - (válasz Kimiraikonnen 6. hozzászólására)
Egyet értek! Soha rosszabbat! Az utolsó percek "rambós" áthallását leszámítva, vállalható mozi. Aki az első rész, szinte már-már tökéletes ötletességét, újszerűségét - a főhős mentális zavara okán, amit szó szerint káprázatosan okos mód ábrázolnak, s Ben Affleck, szerepében, elképesztő - , vagy a majdnem hibátlan dramaturgiát, s patent mód végigvitt, logikus történetvezetést várta a folytatástól, az nyilván csalódhat. De akkorát, mint az alapmozi, valami, csak egyszer robbanhat. (Ritka kivétel, hogy a folytatás azonos szintű, vagy akár felülmúlja a kiindulópontot. Unalomig ismételhető: Aliens, Terminátor 2., Hannibál stb.) Szórakoztató cucc, sok humorral, s izgalmas, ahogy a tesók, egészen okos rajzolattal, közelebb kerülnek egymáshoz. Nekem ezzel a folyamattal, semmi bajom.Affleck fejlődéstörténete picit túlgombolt, de annyi baj legyen. Ebbe a moziba, bőven belefér. Kellemes kikapcsolódás nyújtott, mert nem vártam az első rész kiugró színvonalát.


8. Vmiso (2025-08-30 16:08.11)  
Nagyon bejött, kb annyira mint az első.
A sztori kicsit nehezebben akart összeállni, talán ez egy kis negatívum.
Bernthalt amúgy nagyon csipázom. Kellett Géza mellé, van pár humorforrás is.
Az akciók nagyon jók, főleg a film végén lévő rész.

Részemről vevő lennék egy harmadikra is.


7. El Condor (2025-08-14 13:21.48) aaaaa
Zavaros történet, idegesítő tesó, gyenge közepes a film.


6. Kimiraikonnen (2025-07-27 19:09.16)  
Soha rosszabbat! Az tény hogy az első színvonalától azért elég messze van, de nem is vállalhatatlan. Más. A sztori jó volt, sajnos viszont volt egy két izzadtság szagú jelenet. Az elsőben minden részlet tökély volt. Itt ez közel sincs így, valahogy kissé félre van gombolva, de megbocsáthatóan. 👍
Ami viszont nagyon zavart ( J.K. hiánya mellett ) , az Chris változása. Az pozitív hogy karakter fejlődésen esett át, és nyitottabb lett az életre, de ezt nagyon erőlködve , néhol már bénán adja el a mi jó Gézánk. Az elsőben valóban egy autistát láttam, nem a színészt. A másodikban a színészt láttam, aki esetlenül próbálja eljátszani az autistát. 😔
Összességében nem tökéletes, de a közepesnél jobb. Jöhet a következő! 👍


5. Városi vadász (2025-06-17 08:09.49) aaaaa
Nem volt ez rossz, persze az elsőt meg sem közelíti.


4. Smokecity Underground (2025-06-12 18:42.49)  
jóval gyengébb, mint az első. épp, hogy elmegy, de már korántsem ad annyit. Sőt.


3. Nyolcadik utas (2025-06-07 08:00.17) aaaaa
Vannak jó pillanatai, de az első rész köröket ver rá rendesen.
A történet gyenge lábakon áll. A motívációk erőltetettek.
Ben az első részben nem mosolygott. Itt se kellett volna neki. Joeból meg hogyan lett bérgyilkos?

Számomra csalódás



2. Johnny Saiper (2025-05-22 23:16.12) aaaaa
Hozta a kötelezőt, a főszereplő páros frenetikusak.


1. Bmano (2025-04-29 22:57.55) aaaaa
Szerintem ügyesen adagolódik a történet, javarészt nem túl pörgős, ami talán jól áll neki. A humor nem az a térd csapkodós, inkább intelligensnek mondanám. Kicsit kár érte hogy fáradtan és kimerülten ültem be a filmre, ilyenkor nehéz teljesen átadni magam egy filmnek. De még így is tetszett. Volt talán két jelenet, amiben a párbeszéd engem nagyon megfogott. Ha minden folytatás legalább ilyen lesz, akkorazért jöhet még ebből. Nem haragszom meg.



Kapcsolódó fórumok

VéleményekEmpire, 2026-01-27 17:2112 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk