
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Páros mellékhatás - SkyShowtime 2, 12:40 |
| Felséges szerelem - Story4, 13:15 |
| Trollok a világ körül - RTL, 13:40 |
| Képzeletbeli barátok - TV2, 13:45 |
| Bolond április - M5, 13:55 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Paul Giamatti (59) |
| Jason Isaacs (63) |
| Robert Englund (79) |
| Sonya Walger (52) |
| Adrian Titieni (63) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| 2026-os választás |
| Mai menü avagy ma milyen filmet néztél meg |
| Alarum - Vélemények |
| Szólánc - Együttesek nevével |
| Hekus lettem - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A varázslatos titokfa ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ariana DeBose ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
11. Nyolcadik utas (2026-05-14 00:57.31) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A második évadban a színvonal egy cseppet sem csökken.
A harmadik részben beindul a henger, aztán kilapít nézőt, szereplőt, mindenkit. Kár kihagyni! |
10. Anren (2026-05-10 18:23.21) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nem értek egyet, hogy gyenge lenne a második évad: más. SPOILER Nekem külön tetszett az anya bosszúja, maximálisan tudtam vele végig azonosulni, én is ezt tenném a lányom gyilkosával |
9. Creo Ergo Sum (2026-05-10 16:40.05) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nagyon jó sorozat - legalábbis az 1. évad. Viszont folytatták, aminek először örültem, majd végig néztem és.. háát.. Ez csak "szódával elmegy" számomra, közel sincs olyan jó, mint az első évad. Az erős 5* ból így lesz csak gyenge 4... A második évad végén az fogalmazódott meg bennem, hogy remélem nem lesz több folytatása - kár érte... |
8. Anren (2026-05-09 16:04.47) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A második évad is kiváló. Más gyilkosságok, ugyanazok a nyomozók. A hangulat tipik dán; összeségében nekem nagyon tetszik. |
7. Anren (2025-03-30 19:22.55) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nagyon jó sztori, nagyon jó szereplők, kiválóan komponálva. Akik szeretik a skandináv krimiket, azoknak telitalálat ez a minisorozat |
6. Mickemoto (2022-05-14 12:33.05) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hogy találta mega gyilkos a fiatal párt a furgonnal akik a fiútelrabolták? És hogy végzett velük? Mert nem volt szó fegyverről. Ez valahogy sántít a sztoriban. De ettől függetlenül jó film. |
5. Lepkelali (2022-01-06 19:16.55) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Kiváló munka! |
4. Nyolcadik utas (2021-11-15 09:04.23) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Soren Sveistrup regénye itthon a Partvonal kiadónál jelent meg és első könyves szerzőtől kifogástalan debütálás a skandináv krimik tengerében.
A mini sorozat (6 rész) hűen követi a regény cselekményét, néhol a mondatok is egy az egyben köszönnek vissza számunkra a filmkockákról. Szerencsére, a készítők nem estek abba a hibába, mint az "álomgyárban" szokás, hogy a nézők elvárásai alapján formálják a történetet, hanem teret adtak az alkotói szabadságnak és hagyták, hogy minden úgy történjen, ahogy azt az író papírra vetette. Néhány apróság más, de ez elhanyagolható, mert nem ad hozzá és nem is vesz el semmit az eredeti történetből. Erős darab, mondhatni, kötelező! |
3. Arash (2021-10-06 22:19.45) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Most tartok az ötödik résznél, naaaagyon jó |
2. Miszter88 2 (2021-10-06 17:15.35) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Be is daráltam .
Végül beindult, és egész jó kis sorozat lett belőle szerintem . |
1. Miszter88 2 (2021-10-05 17:47.13) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ma állok neki a 3. résznek, eddig elég lassú a sorozat, viszont érdekes is . Remélem beindul azért . |
| Vélemények | Nyolcadik utas, 2026-05-14 00:57 | 11 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| A gesztenyeember adatlap |
| Eredeti cím: The Chestnut Man |
| Évszám: 2021 |
| Szereplők: Esben Dalgaard Andersen, Morten Brovn, Danica Curcic, David Dencik, Iben Dorner... |
További információk |
