A szezon amúgy is egy gyenge közepes, de ha ma nyer az Eagles akkor ott van a play-offban.

Kezdődik az éjszakai Raiders-Chargers ismétlése a Sport 1-en!Go Chargers!!!!!!!!!!!!!!

Isten éltessen "Kecske"! [link]

78. ....::Shion::.... (2019-04-08 07:43.23)
De rég jártam itt:de ha már itt vagyok megosztom itt is.hogy tegnap megkezdődött a HFL szezon is egy nem is rossz Wolves-Steelers "visszavágóval"!

77. Misafeco (2019-02-04 20:49.45)   - (válasz Dobsony 76. hozzászólására)
Én elkezdtem nézni, de miután 3-3 után majdnem bealudtam, inkább lefeküdtem, hogy kávé nélkül kihúzzam a mai napot. :D
Egyedül a 4. negyedben volt értékelhető játék.

76. Dobsony (2019-02-04 10:41.32)
Ez valami borzasztó nagydöntő volt.
Két gyenge támadójátékot, csak a tutit játszó csapat közül a kevésbé gyenge nyert.
Hát, nem az amerikai futball propagandafilmje forgott ma hajnalban.
Az első Super Bowl-om, amikor nem vártam meg a díjátadót, ceremóniát, az ünneplést hanem tv lekapcs és mentem aludni. És nem azért mert annyira álmos voltam már.

75. Dobsony (2019-01-08 09:02.32)
Lement a Wild Card kör és a kedvenceim még mindig állnak. Borzasztó gyenge volt a Play Off első köre, ilyen alapszakasz után....
A Bears-Eagles ért valamit, azon a meccsen mindkét csapat győzni akart, nem a vereséget elkerülni, túlélni.

74. SmileyGirl (2018-11-22 07:27.23)
A Rams-Chiefs az év meccse volt,imádtam minden percét,ma pedig a hálaadás keretében hálát adok a Sport 1-nek a 3 közvetített meccsért!!!Go Ravens!!!

73. Dobsony (2018-11-20 15:50.51)
Pár dolog eldőlni látszik a play-offra.
A tutik: Rams, Chiefs, Saints és a Patriots.
Majdnem tuti: Steelers, Texans
Szerintem akik még bennlesznek: Bears, Chargers és nagyon remélem az Eagles.

72. Dobsony (2018-11-03 15:02.50)   - (válasz John Belushi 71. hozzászólására)
Ja, csak.....????
Nem érdekel más csak a ....., csak a...., érted meghalok. Egyértelmű.;)
Miért is?

71. John Belushi (2018-10-30 07:39.48)
CSAK A RAVENS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

70. Hajnalka101 (2018-10-23 07:30.38)
Falcons-Giants,talán az utolsó esély az Óriásoknak a playoffra.

69. Csitafej (2018-10-05 08:39.28)
Pats-Colts,mint a klasszik időkben...

68. Dobsony (2018-05-04 16:28.18)
Megvolt a draft, csóri Browns választotta ki az 1/1-est és ugyanebben a körben a negyedik választás is az övé lett.
Igazoltak, draftoltak mégis olyan érzése van az embernek, csinálhatnak bármit a kérdés az, megszerzik-e első győzelmüket 2016 óta, és hogy mikor?
Eszméletlen balfasz és balszerencsés brigád, pedig nem kis múltjuk van.
Az utóbbi 29 évben 2X jutottak a playoffba, 2002-be utoljára.
Siralmas.

67. Dobsony (2018-02-06 17:27.30)   - (válasz Misafeco 64. hozzászólására)
Az agresszív, bátor játék jutalma a sorozatoson jó végrehajtott 3.down-ok és a mégbátrabb negyedik próbálkozások.
Foles elkapott TD-je és az ominózus trükkös játék meg egyenesen szenzációs volt.
Egy rutinos New England ellen meg merték csinálni!
Imádom őket!! :)
Sajnálom, hogy itt a filmkaton nem nagyon vannak fanok, hihetetlen mi témát szolgáltat az NFL! :)

66. Dobsony (2018-02-06 17:22.24)   - (válasz Bordal 63. hozzászólására)
Már jó pár éve a Philadelphiai Zöld Sasok a kedvenc amerikai focicsapatom.
Itt az NFL vagy az am.sportok topikban már megírtam miért, neked mint Fradistának nem kell nagyon magyaráznom.
1960-ban nyert az Eagles utoljára bajnoki címet, hát nem most volt. Super Bowl-t, tehát a két nagy amerikai fociliga egyesítése óta viszont csak bukott nagydöntője volt a csapatnak.
Phiadelphia megőrült, érdekes megnézni a videókat a város ünnepléséről.
Azt tudni kell, hogy a legelvakultabb, legeurópaibb, legöszintébb és ezzel együtt a legkritikusabb szurkolói nekik van.
Volt hogy tojással, hógolyóval dobálták a rosszul-lélektelenül játszó játékosokat.
Szóval nem könnyű Phillyben am.focistának lenni, most viszont sokan cserélnének velük.
Kisebb fajta csodát vittek véghez, szezon előtt senki sem számolt az Eagles-el.
Ja amúgy 10 ezret raktam, hogy nyerünk legalább 2 ponttal. 3.05-ös volt az oddsz.
De már sikerült eljátszanom az egészet, egy fillér nem maradt belőle. ;)

65. Misafeco (2018-02-06 13:29.05)   - (válasz Bordal 63. hozzászólására)
Én szoros meccsre számítottam (és Eagles győzelemre), be is jött. A többségnél viszont a New England volt a favorit.

64. Misafeco (2018-02-06 13:27.31)   - (válasz Dobsony 62. hozzászólására)
Nem a védelmek meccse volt, az biztos. A Patriots egész meccsen nem védekezett, szinte minden harmadikra próbálkozás sikerült az Eaglesnek, de kétszer még a negyedikből is meglett a 1st down, amikor nagyon kellett. A Foles TD-t is 4. próbálkozásból szerezték. Az Eagles védelme még elment, legalább a futójátékok ellen egész jól védekeztek (nem véletlen az 500+ yard Bradytől :D ), és legalább egyszer csinált valami értelmeset a védőfal (a végén), meg is nyerték vele a meccset.

63. Bordal (2018-02-06 13:06.41)
Bátraké a szerencse!
Én nem követem figyelemmel a NFL küzdelmeit, de az feltűnt, hogy milyen alacsony volt a nézettsége a megszokotthoz képest. Lehetséges tán, hogy az erőviszonyok annyira egyoldalúak voltak, hogy a Sasok győzelmébe vetett hit érdektelenné tette az embereket? Ezek után megkérdezlek testvérem, mennyit áldoztál a tétre, amire tudjuk, hogy mennyit hozott? :)

62. Dobsony (2018-02-05 20:10.22)   - (válasz Misafeco 61. hozzászólására)
Tojásdobáló??
:))
Amúgy kösz, hogy itt vagy, teljesen elfelejtettem már ezt a topikot, most viszont aktuális.
A legnagyszerübb csapat nyerte a SB-t, az utolsó negyedet már állva követtem, nem bírtam ülve maradni.
Nézem az egyel alattad még szeptemberben írt "tanulmányomat".
Ahhoz nem kellett nahy okosság, hogy a Pats-et a rájátszásba tegyem, de már akkor megírtam, hogy a NE-nek Ninkovich és Hightower távollétében erősen meggyengült a védelme. Ezt a ma hajnali döntőben újra bebizonyosodott.
Fly, Eagles fly!!

61. Misafeco (2018-02-05 17:43.17)
Évi egy tojásdobáló meccs belefér még nekem is. Nem is rossz sport, csak ne lenne az a rengeteg szünet...

60. Dobsony (2017-09-09 00:43.10)   - (válasz Unknown 59. hozzászólására)
Nem vagyok Pats fan, de vagy nem ismered a New Englandet, vagy nagyon leegyszerűsíted a dolgokat.
Kb 90-95%-ot adok rá, hogy a Pats bent lesz a rájátszásban. Patricianak össze kell rakni a védelmet, a tegnapi meccsen látszott, ott a hiba. Ezt amióta ott van, megoldotta. Ninkovich félig-meddig visszavonult, Hightower lesérült, lesz dolga a védelmi kordinátornak.
Belichiket ismerve, már tudja a kövi meccsre mit kell kitalálni. Nem tudom kivel játszik a New England, de nagy pénzt mernék tenni rá, hogy nyernek. Bárki is lesz az ellen a jövő héten. :)

59. Unknown (2017-09-08 18:29.47)
Csak összejött!!!!Remélem ezzel máris vége Bradyék szezonjának...

58. Unknown (2017-09-08 04:26.57)
Halftime:17-14 a ratsnek... #fuck :(

57. Unknown (2017-09-08 02:21.17)
Vegre kezdodik!!!!! Remelem patriots vereseggel!

56. Dobsony (2017-02-06 20:09.38)   - (válasz Misafeco 55. hozzászólására)
Egyértelmű, rossz edzői döntések, játékhívások eredményezték az Atlanta vereségét. Az általad említett szituációban csak futásokkal kellett volna ölni az időt és a végén berúgni a fieldgólt.
Ehelyett passzjátékot hívtak, sackelték Ryant, meg vakoldalról rábasztak a passzoló kezére és fumble. Futni és időt ölni, ehelyett sack és eladott labda! :(
Amikor vége lett a rendes játékidőnek azt mondtam 90%, hogy a New England fog nyerni, a pénzfeldobás után ez felment 99%-ra.
Az Atlanta szurkolók azt élhették át, mint a Veszprém drukkerei(magamat is beleértve) a tavalyi Final Four-on. :(

55. Misafeco (2017-02-06 18:30.35)   - (válasz Dobsony 45. hozzászólására)
Egy nyomorult mezőnygól kellett volna nekik, már 30 yardnál voltak, amikor elkezdtek távolságot veszíteni, és végül át kellett adniuk a lehetőséget. Aztán jött a hihetetlenül balszerencsés helyzet, amikor a védő lábáról pattant vissza az elkapó kezébe a labda. Amikor a hosszabbításban még a pénzfeldobást is elbukták, akkor már csak kínomban röhögtem.
Nem is tudom, hogy a védelem, vagy a támadósor játszott rosszabbul az utolsó másfél negyedben. A támadófal sorban engedte át a védőket, szegény Ryan tehetetlen volt. A védekezés szintén bohózat. A Falconsnak drukkoltam, de a végére egyedül őt sajnáltam. Bradynél jobb volt, az biztos, de erről a meccsről akkor se rá fognak emlékezni.