
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Szakíts, ha bírsz - SkyShowtime 1, 07:00 |
| Az ártatlanság kora - TV4, 07:35 |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| Rufus-2 - SkyShowtime 2, 08:15 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
| Tom Jones - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
8-as kijárat ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 87. Sandra (2006-11-24 21:47.39) |
| Mit csinál a kaméleon a mikrosütőben?
Beleolvad a környezetébe. |
| 86. Andika (2006-11-24 21:44.26) |
| 2 részeg beszélget:
-Hé, mi az? 5 szeme van, 20 lába, és tűhegyes mérges fogairól vér csöpög? -Nemtom. -Én se, de sztem szedd le a válladról! |
| 85. Cicus21 (2006-11-24 21:44.25) |
| két szőke nő beszélget Szent István király szobra előtt:
-Milyen jó pasi!És oda is van írva,hogy 975-1038. -Ja,csak azt nem írták ki,hogy pannon,voda vagy tmobil! |
| 84. Sam111 (2006-11-24 21:25.24) |
| A cigány kérdés legésszerűbb megoldása: Ráküldjük őket a románokra. Ha nyernek? Miénk Erdély! Ha vesztenek? Miénk Magyarország! |
| 83. Pintyőke (2006-11-24 21:17.51) |
| Hogy hívják a kínai tornászlányt?
-Csecse Ling-Leng Hogy hívják a kínai hentest? -Nin-Csen Csak Mo-csing Hogy hívják a kínai mutogatós embert? -Fa-Szaki-Van Hogy hívják a japán cukrászt? -Csalapicsa Nyalánkság Hogy hívják a japán félős gyereket? -Be Toj Tam Hogy hívják a japán qrvát? -Ni Csaka Pi Csaki Kicsi,piros és kerek,mi az? -Egy elb"tt,nagy,zöld kocka... Mi az a mojza? -Egy kity apjó kenyéjdajabka. Mi az abszolút letargia? -Amikor van kivel,van mivel,van hol,de minek??? |
| 82. Spielberg (2006-11-24 20:24.40) |
| Mi az abszolút peh?
A zuhanó repülőről, a süllyedő hajóra katapultálni. |
| 81. Spielberg (2006-11-24 20:22.57) |
| 2 csiga beszélget a járdán. Apa és fia.
-Te apu, menjünk át az út túloldalára. -Fiam oda szülletni kell. |
| 80. Spielberg (2006-11-24 20:15.40) |
| Mit gondolsz amikor azt hallod hogy egy 20 cigánnyal teli busz karambolozott és mindenki meghalt?
Dühös vagy mert még fért be volna 30. :D |
| 79. Spielberg (2006-11-24 20:12.45) |
| Jó kis vicceket olvastam. :D
itt van egy: A skót futva megy haza, az ajtóban már kiabál: -Asszony törd el a gyerek lábát!-mondja a skót -Ugyan miért tennék ilyet?-kérdi az asszony -Találtam az ő méretére való mankót. |
| 78. Eclair (2006-11-24 20:01.38) |
| miaz? kicsi,piros és árt a fogaknak
-tégla |
| 77. Roberto (2006-11-24 19:49.40) |
| Ezt végképp nézze meg mindenki!
[link] |
| 76. Roberto (2006-11-24 19:33.18) - (válasz Roberto 72. hozzászólására) |
| 72-esnél vagyok nézd meg |
| 75. Sam111 (2006-11-24 19:33.12) |
| http://www.youtube.com/watch?v=hHoHHspkRn8
ezt má feltettem vhova de asszem megérdemel mégegy esélyt (nagyon elvont!!!) |
| 74. Pintyőke (2006-11-24 19:31.05) |
| -Gyerekek,írjatok valami szépet a legerősebb emberről-mondja a tanító néni az iskolában.
Móricka azt írja: " Legerősebb ember úgy felkap ezer kilót,mint pulyka a taknyot!" |
| 73. Pusz (2006-11-24 19:30.53) - (válasz Roberto 70. hozzászólására) |
| hol vagytok? |
| 72. Roberto (2006-11-24 19:30.07) - (válasz Roberto 70. hozzászólására) |
| [link] |
| 71. Pusz (2006-11-24 19:29.38) |
| megtörtént esemény...
Nyugati politikus Magyarországon medvére vadászik.Szokásosan összekeveri Budapestet Bukaresttel. Nem volt medve, ezért egy kivénhedt cirkuszi medvét szemeltek ki neki. Vadász a lesen, medve jő, vadász lő, nem talál, medve megijed a lövéstől, menekül. Arra jön egy kerékpáros kemping (csak így fonetikusan) biciklivel, medve kerékpárost elzavarja, felpattan a biciklire és mindenki nagy megrökönyödésére elkarikázik... |
| 70. Roberto (2006-11-24 19:28.51) |
| Itt egy vicc, nyugi nem be...
Britneyvel kapcs. http:/www.videa.hu/main.php?page=play&v=wRdFJX9t21M2dAs7 |
| 69. Pusz (2006-11-24 19:24.11) |
| Két indián áll a hegyen. Az egyik inka, a másik még inkább... |
| 68. Pintyőke (2006-11-24 19:20.15) |
| Egy kisgyerek kiabál a templom előtt a galamboknak:
-Húzzatok a p"ba!Mi a k"aanyátoknak sz"játok össze?Tünjetek innen a f"ba! Meghallja a pap,keresztet vet,kimegy,csóválja a fejét a mocskos szájú kisgyerek tevékenysége láttán,oda megy hozzá: -Fiam,ne káromkodj,ne szidd Isten teremtményeit.Elég,ha simán annyit mondasz,hogy HESS!,és eltűnnek a g"ibe. |
| 67. Türkiz (2006-11-24 18:33.10) |
| két személy jön le a hegyről.az egyik futva,a másik medve... |
| 66. Sam111 (2006-11-24 17:41.56) |
| Az erdőben elhíresztelődik h a nyuszika olyan illemhelyet tart fent amelybe minden kis v nagy dolog elvégzése közben valami nyugtató zenével deríti jókedvre vendégeit. Hát elmegy a róka a farkas és a medve is meglátogatni.1.ként a róka megy be.Miután végzett mosolygós pofával jön ki. Na,na? Milyen volt? Jó volt a zene? Aha,Mozart 4évszakját kaptam! Ezután bemegy a farkas.Miután kijön őt is kérdezgetik... Bemegy a medve 3.nak kis idő múlva kijön,látszik h teljesen összeszarta magát.Hát veled meg mi történt? Milyen zenét kaptál? A himnuszt... |
| 65. Kata92 (2006-11-24 17:37.14) |
| A hajótörött - összeszedve utolsó erejét - kiúszik a lakatlan szigetre. Partot érve elájul a fáradtságtól. Arra tér magához, hogy ott áll mellette a felesége és üvölt:
- Hol voltál, Sándor?? A hajó már tegnap elsüllyedt! |
| 64. Sam111 (2006-11-24 17:24.23) |
| Ez jó:) |
| 63. Kata92 (2006-11-24 17:23.58) |
| Moszkvai professzor elmegy medvére vadászni Szibériába, Csukcsföldre. Kap maga mellé egy csukcs vadászt is. A csukcs megkérdi a professzort:
- Maga okos, ugye? - Igen-igen. - És tud lõni? - Nem elõször vagyok medvevadászaton, csak Szibériában még nem jártam. - És tud gyorsan futni? - Hosszútávfutó versenyzõ voltam. No, kimennek a terepre. Meglátják a medvét, azt mondja a csukcs: fussunk. Futnak visszafelé, a medve trappol utánuk, közben gondolkodik a professzor, hogy miért is fut, amikor van nála puska. Azzal megfordul, céloz, lõ, a medve elterül. A csukcs megáll, odamegy a tetemhez, és csóválja a fejét: - Professzor, maga tényleg tud lõni, gyorsan futni is, de maga egy barom. - Miért? - Most hogyan visszük el a medvét a faluig?! |
| 62. Kata92 (2006-11-24 17:19.24) |
| Két ember utazik a vonaton. Az egyik köp egy nagyot, a másik füle mellett megy el 1 cm-rel.
- Engedje meg, hogy bemutatkozzam! Szabó vagyok, a köpőbajnok. A másik erre szembeköpi Szabót, és megszólal: - Én meg Kovács, a kezdő. |
| 61. Kata92 (2006-11-24 17:18.35) |
| Ebben a teremben található a világ legnagyobb hernyóállománya, közel húszféle pók, valamint többféle rágcsáló. Na ennyit az iskolai menzáról, nézzük a következő helyiséget! |
| 60. Legisfalk (2006-11-24 16:40.35) |
| A rendőr szerelmeskedik a feleségével. De mivel az asszony igen nagyokat nyög, a rendőr megkérdi:
-Fáj? Mire az asszony: -Dehogy, éppen fordítva! A rendőr hátrahőköl: -Micsoda? Jáf!?? |
| 59. Sam111 (2006-11-24 16:36.25) |
| Az erőd falán álló őrszem így szól a kapitányhoz: -Uram! Jönnek az indiánok!
-És maga szerint ellenségek vagy barátok? -Szerintem barátok mert együtt jönnek... |
| 58. Sam111 (2006-11-24 15:20.25) |
| :)... Ez se mai gyerek már:
-Mi az piros és nehéz lenyelni? -Traktor |
