Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Szakíts, ha bírsz
- SkyShowtime 1, 07:00
Az ártatlanság kora
- TV4, 07:35
Tuti tábor
- Filmbox Extra HD, 07:50
Rufus-2
- SkyShowtime 2, 08:15
A jó, a rossz és a csúf
- Film Café, 08:30

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Liam Neeson (74)
William Forsythe (71)
Michael Cera (38)
Bill Hader (48)
Karl Urban (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2026-os választás
Rock zene
Három betű - egy mondat
Feszült helyzet - Vélemények
Tom Jones - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
8-as kijárat aaaaa
Michael Pena aaaaa

 

Fórum - Viccek! - Ha van Valakinek egy jó vicce, vagy poénja, akkor azt itt elmondhatja! (920. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére ... 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 végére
87. Sandra (2006-11-24 21:47.39)  
Mit csinál a kaméleon a mikrosütőben?
Beleolvad a környezetébe.


86. Andika (2006-11-24 21:44.26)  
2 részeg beszélget:
-Hé, mi az? 5 szeme van, 20 lába, és tűhegyes mérges fogairól vér csöpög?
-Nemtom.
-Én se, de sztem szedd le a válladról!



85. Cicus21 (2006-11-24 21:44.25)  
két szőke nő beszélget Szent István király szobra előtt:
-Milyen jó pasi!És oda is van írva,hogy 975-1038.
-Ja,csak azt nem írták ki,hogy pannon,voda vagy tmobil!


84. Sam111 (2006-11-24 21:25.24)  
A cigány kérdés legésszerűbb megoldása: Ráküldjük őket a románokra. Ha nyernek? Miénk Erdély! Ha vesztenek? Miénk Magyarország!


83. Pintyőke (2006-11-24 21:17.51)  
Hogy hívják a kínai tornászlányt?
-Csecse Ling-Leng

Hogy hívják a kínai hentest?
-Nin-Csen Csak Mo-csing

Hogy hívják a kínai mutogatós embert?
-Fa-Szaki-Van

Hogy hívják a japán cukrászt?
-Csalapicsa Nyalánkság

Hogy hívják a japán félős gyereket?
-Be Toj Tam

Hogy hívják a japán qrvát?
-Ni Csaka Pi Csaki

Kicsi,piros és kerek,mi az?
-Egy elb"tt,nagy,zöld kocka...

Mi az a mojza?
-Egy kity apjó kenyéjdajabka.

Mi az abszolút letargia?
-Amikor van kivel,van mivel,van hol,de minek???


82. Spielberg (2006-11-24 20:24.40)  
Mi az abszolút peh?
A zuhanó repülőről, a süllyedő hajóra katapultálni.


81. Spielberg (2006-11-24 20:22.57)  
2 csiga beszélget a járdán. Apa és fia.
-Te apu, menjünk át az út túloldalára.
-Fiam oda szülletni kell.


80. Spielberg (2006-11-24 20:15.40)  
Mit gondolsz amikor azt hallod hogy egy 20 cigánnyal teli busz karambolozott és mindenki meghalt?
Dühös vagy mert még fért be volna 30.
:D


79. Spielberg (2006-11-24 20:12.45)  
Jó kis vicceket olvastam. :D
itt van egy:

A skót futva megy haza, az ajtóban már kiabál:
-Asszony törd el a gyerek lábát!-mondja a skót
-Ugyan miért tennék ilyet?-kérdi az asszony
-Találtam az ő méretére való mankót.


78. Eclair (2006-11-24 20:01.38)  
miaz? kicsi,piros és árt a fogaknak
-tégla


77. Roberto (2006-11-24 19:49.40)  
Ezt végképp nézze meg mindenki!
[link]


76. Roberto (2006-11-24 19:33.18)   - (válasz Roberto 72. hozzászólására)
72-esnél vagyok nézd meg


75. Sam111 (2006-11-24 19:33.12)  
http://www.youtube.com/watch?v=hHoHHspkRn8
ezt má feltettem vhova de asszem megérdemel mégegy esélyt (nagyon elvont!!!)


74. Pintyőke (2006-11-24 19:31.05)  
-Gyerekek,írjatok valami szépet a legerősebb emberről-mondja a tanító néni az iskolában.
Móricka azt írja:
" Legerősebb ember úgy felkap ezer kilót,mint pulyka a taknyot!"


73. Pusz (2006-11-24 19:30.53)   - (válasz Roberto 70. hozzászólására)
hol vagytok?


72. Roberto (2006-11-24 19:30.07)   - (válasz Roberto 70. hozzászólására)
[link]


71. Pusz (2006-11-24 19:29.38)  
megtörtént esemény...
Nyugati politikus Magyarországon medvére vadászik.Szokásosan összekeveri Budapestet Bukaresttel. Nem volt medve, ezért egy kivénhedt cirkuszi medvét szemeltek ki neki. Vadász a lesen, medve jő, vadász lő, nem talál, medve megijed a lövéstől, menekül. Arra jön egy kerékpáros kemping (csak így fonetikusan) biciklivel, medve kerékpárost elzavarja, felpattan a biciklire és mindenki nagy megrökönyödésére elkarikázik...


70. Roberto (2006-11-24 19:28.51)  
Itt egy vicc, nyugi nem be...
Britneyvel kapcs.

http:/www.videa.hu/main.php?page=play&v=wRdFJX9t21M2dAs7


69. Pusz (2006-11-24 19:24.11)  
Két indián áll a hegyen. Az egyik inka, a másik még inkább...


68. Pintyőke (2006-11-24 19:20.15)  
Egy kisgyerek kiabál a templom előtt a galamboknak:
-Húzzatok a p"ba!Mi a k"aanyátoknak sz"játok össze?Tünjetek innen a f"ba!
Meghallja a pap,keresztet vet,kimegy,csóválja a fejét a mocskos szájú kisgyerek tevékenysége láttán,oda megy hozzá:
-Fiam,ne káromkodj,ne szidd Isten teremtményeit.Elég,ha simán annyit mondasz,hogy HESS!,és eltűnnek a g"ibe.


67. Türkiz (2006-11-24 18:33.10)  
két személy jön le a hegyről.az egyik futva,a másik medve...


66. Sam111 (2006-11-24 17:41.56)  
Az erdőben elhíresztelődik h a nyuszika olyan illemhelyet tart fent amelybe minden kis v nagy dolog elvégzése közben valami nyugtató zenével deríti jókedvre vendégeit. Hát elmegy a róka a farkas és a medve is meglátogatni.1.ként a róka megy be.Miután végzett mosolygós pofával jön ki. Na,na? Milyen volt? Jó volt a zene? Aha,Mozart 4évszakját kaptam! Ezután bemegy a farkas.Miután kijön őt is kérdezgetik... Bemegy a medve 3.nak kis idő múlva kijön,látszik h teljesen összeszarta magát.Hát veled meg mi történt? Milyen zenét kaptál? A himnuszt...


65. Kata92 (2006-11-24 17:37.14)  
A hajótörött - összeszedve utolsó erejét - kiúszik a lakatlan szigetre. Partot érve elájul a fáradtságtól. Arra tér magához, hogy ott áll mellette a felesége és üvölt:
- Hol voltál, Sándor?? A hajó már tegnap elsüllyedt!


64. Sam111 (2006-11-24 17:24.23)  
Ez jó:)


63. Kata92 (2006-11-24 17:23.58)  
Moszkvai professzor elmegy medvére vadászni Szibériába, Csukcsföldre. Kap maga mellé egy csukcs vadászt is. A csukcs megkérdi a professzort:
- Maga okos, ugye?
- Igen-igen.
- És tud lõni?
- Nem elõször vagyok medvevadászaton, csak Szibériában még nem jártam.
- És tud gyorsan futni?
- Hosszútávfutó versenyzõ voltam.
No, kimennek a terepre. Meglátják a medvét, azt mondja a csukcs: fussunk. Futnak visszafelé, a medve trappol utánuk, közben gondolkodik a professzor, hogy miért is fut, amikor van nála puska. Azzal megfordul, céloz, lõ, a medve elterül. A csukcs megáll, odamegy a tetemhez, és csóválja a fejét:
- Professzor, maga tényleg tud lõni, gyorsan futni is, de maga egy barom.
- Miért?
- Most hogyan visszük el a medvét a faluig?!


62. Kata92 (2006-11-24 17:19.24)  
Két ember utazik a vonaton. Az egyik köp egy nagyot, a másik füle mellett megy el 1 cm-rel.
- Engedje meg, hogy bemutatkozzam! Szabó vagyok, a köpőbajnok.
A másik erre szembeköpi Szabót, és megszólal:
- Én meg Kovács, a kezdő.


61. Kata92 (2006-11-24 17:18.35)  
Ebben a teremben található a világ legnagyobb hernyóállománya, közel húszféle pók, valamint többféle rágcsáló. Na ennyit az iskolai menzáról, nézzük a következő helyiséget!


60. Legisfalk (2006-11-24 16:40.35)  
A rendőr szerelmeskedik a feleségével. De mivel az asszony igen nagyokat nyög, a rendőr megkérdi:
-Fáj?
Mire az asszony:
-Dehogy, éppen fordítva!
A rendőr hátrahőköl:
-Micsoda? Jáf!??



59. Sam111 (2006-11-24 16:36.25)  
Az erőd falán álló őrszem így szól a kapitányhoz: -Uram! Jönnek az indiánok!
-És maga szerint ellenségek vagy barátok?
-Szerintem barátok mert együtt jönnek...


58. Sam111 (2006-11-24 15:20.25)  
:)... Ez se mai gyerek már:
-Mi az piros és nehéz lenyelni?
-Traktor


elejére ... 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 végére
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk