
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| A nemzet érdekében - Mozi Klub, 01:50 |
| Kék ördög - TV4, 02:00 |
| Kaland - Magyar Mozi TV, 02:05 |
| Zöld könyv - HBO2, 02:10 |
| Interjú a vámpírral - Moziverzum, 02:50 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Fred Tatasciore (59) |
| Harsányi Gábor (81) |
| James Belushi (72) |
| Helen Hunt (63) |
| Simon Callow (77) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Kocka 2. - Hiperkocka - Vélemények |
| Yukari Oshima - Vélemények |
| Gonoszkák - Vélemények |
| Max 3000 - Az ember legjobb barátja - Vélemények |
| A kocka - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
Kocka 2. - Hiperkocka ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Matthew Gray Gubler ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
7. FRU5T (2011-08-11 19:48.04) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Tisztában vagyok vele, hogy a magyar filmek általában nagyon elvontak és művésziek (láttam már nem egyet), ami meg nem annyira, azt a humor menti meg, de ezt a filmet én nem tudtam értékelni. Nem tudom, lehet én nem értem, lehet mások magyaráznak bele dolgokat, de ez most nem jött át. Pedig a magyar filmeket szeretem, egy külön világ, külön kategória. |
| 6. Comarca Lagunera (2011-03-09 14:40.50) |
| ez egy elég jó film, és Lovasi színésznek sem utolsó |
5. Davwid (2008-12-09 22:06.49) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Hát igen van akinek bejön a művészfilm, van akinek nem... én utóbbiak táborába tartozom legalább is ez borzasztó gyenge volt.Lovasit mint zenészt utálom ennek ellenére pozitív csalódás volt a játéka talán az egyetlen jó dolog ő volt a filmmel kapcsolatban.
Annyira nyomasztó ez a problémát problémára halmozó tehetetlen embertípus. Jelenkori problémákat feszeget a film amit jól is csinál pl : adóellenőr de akkor sem szorakoztató. Olyan 21-ik századi Falfúró ez a film . |
4. Vivi816 (2008-01-14 16:45.28) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Valakinek megvan a Sztornó című DVD? Ha igen akkor esetleg nem tudná megmondani, hogy hogyan lehet hozzájutni? Aki tudja kérem írjon az e-mail címemere! Előre is köszönöm: Vivi |
| 3. Bizerba (2007-05-08 16:54.19) - (válasz Dorca 1. hozzászólására) |
| Szívesen olvasnék még egy kicsit bővebben a filmről!! Meg benne Lovasiról!!:)) |
2. Evo_VII (2007-02-08 16:33.50) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Jéé, ez a dombon játszódik:DDD
Ott laktam :D PÉCS 4EVER! |
1. Dorca (2006-11-16 18:39.06) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| szerintem fantasztikus volt, mondjuk én már láttam kb egy hónapja de lehet h beülö még egyszer. Lovasi András 4ever |
| Vélemények | FRU5T, 2011-08-11 19:48 | 7 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| Sztornó adatlap |
| Évszám: 2005 |
| Rendezte: Pálos György Ali |
| Szereplők: Lovasi András, Bojtár B. Endre, Csákányi Eszter, Dózsa Erzsébet, Ficzere Béla... |
További információk |
| Szereplők fórumai |
| - Hollósi Frigyes - Vélemények |
| - Lovasi András - Vélemények |
| - Csákányi Eszter - Vélemények |
| - Pálos György Ali - Vélemények |
