Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-18
A zongorahangoló
Az éjszaka szülötte
Életem legjobb száma
Messzi észak
Toy Story 5.
Vibráló szerelem

2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
A nemzet érdekében
- Mozi Klub, 01:50
Kék ördög
- TV4, 02:00
Kaland
- Magyar Mozi TV, 02:05
Zöld könyv
- HBO2, 02:10
Interjú a vámpírral
- Moziverzum, 02:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Fred Tatasciore (59)
Harsányi Gábor (81)
James Belushi (72)
Helen Hunt (63)
Simon Callow (77)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Kocka 2. - Hiperkocka - Vélemények
Yukari Oshima - Vélemények
Gonoszkák - Vélemények
Max 3000 - Az ember legjobb barátja - Vélemények
A kocka - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Kocka 2. - Hiperkocka aaaaa
Matthew Gray Gubler aaaaa

 

Fórum - Sztornó - Vélemények

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

7. FRU5T (2011-08-11 19:48.04) aaaaa
Tisztában vagyok vele, hogy a magyar filmek általában nagyon elvontak és művésziek (láttam már nem egyet), ami meg nem annyira, azt a humor menti meg, de ezt a filmet én nem tudtam értékelni. Nem tudom, lehet én nem értem, lehet mások magyaráznak bele dolgokat, de ez most nem jött át. Pedig a magyar filmeket szeretem, egy külön világ, külön kategória.


6. Comarca Lagunera (2011-03-09 14:40.50)  
ez egy elég jó film, és Lovasi színésznek sem utolsó



5. Davwid (2008-12-09 22:06.49) aaaaa
Hát igen van akinek bejön a művészfilm, van akinek nem... én utóbbiak táborába tartozom legalább is ez borzasztó gyenge volt.Lovasit mint zenészt utálom ennek ellenére pozitív csalódás volt a játéka talán az egyetlen jó dolog ő volt a filmmel kapcsolatban.
Annyira nyomasztó ez a problémát problémára halmozó tehetetlen embertípus.
Jelenkori problémákat feszeget a film amit jól is csinál pl : adóellenőr de akkor sem szorakoztató. Olyan 21-ik századi Falfúró ez a film .


4. Vivi816 (2008-01-14 16:45.28) aaaaa
Valakinek megvan a Sztornó című DVD? Ha igen akkor esetleg nem tudná megmondani, hogy hogyan lehet hozzájutni? Aki tudja kérem írjon az e-mail címemere! Előre is köszönöm: Vivi


3. Bizerba (2007-05-08 16:54.19)   - (válasz Dorca 1. hozzászólására)
Szívesen olvasnék még egy kicsit bővebben a filmről!! Meg benne Lovasiról!!:))


2. Evo_VII (2007-02-08 16:33.50) aaaaa
Jéé, ez a dombon játszódik:DDD
Ott laktam :D
PÉCS 4EVER!


1. Dorca (2006-11-16 18:39.06) aaaaa
szerintem fantasztikus volt, mondjuk én már láttam kb egy hónapja de lehet h beülö még egyszer. Lovasi András 4ever



Kapcsolódó fórumok

VéleményekFRU5T, 2011-08-11 19:487 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
Sztornó adatlap
Évszám: 2005
Rendezte: Pálos György Ali
Szereplők: Lovasi András, Bojtár B. Endre, Csákányi Eszter, Dózsa Erzsébet, Ficzere Béla...

További információk

Szereplők fórumai
- Hollósi Frigyes - Vélemények
- Lovasi András - Vélemények
- Csákányi Eszter - Vélemények
- Pálos György Ali - Vélemények


 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk