Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Szerelem első mancsra
- Izaura TV, 06:55
Szakíts, ha bírsz
- SkyShowtime 1, 07:00
Az ártatlanság kora
- TV4, 07:35
Tuti tábor
- Filmbox Extra HD, 07:50
Rufus-2
- SkyShowtime 2, 08:15

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Liam Neeson (74)
William Forsythe (71)
Michael Cera (38)
Bill Hader (48)
Karl Urban (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2026-os választás
Rock zene
Három betű - egy mondat
Feszült helyzet - Vélemények
Tom Jones - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
8-as kijárat aaaaa
Michael Pena aaaaa

 

Fórum - Star Wars I. rész - Baljós árnyak - Vélemények (3. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

elejére 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... végére
893. Vmiso (2018-01-17 11:31.13)  
Anno moziban láttuk, emlékszem hogy csalódás volt, a régi filmek kopottabb, garázsosabb hangulata után ez a színpompa meg a sok helyen szinte meseszerű kép eléggé zavart.
Jarjar is túl sok időt kapott, elbohóckodta a teljes filmet, nekem nem illett a képbe.
Időnként azóta is előveszem ezt a filmet, de messze sem vált ki belőlem olyan érzéseket mint a régi trilógia.
Nem mondom hogy felesleges, mert igenis nézhető kaland, csak ugye.....


892. Api0109 (2018-01-04 12:17.46) aaaaa
Nem tartozom a legfiatalabb generáció közé, és most szántam rá magam, hogy megnézem a teljes sorozatot. Hezitáltam sokat, hogy a megjelenés sorrendjében nézzem, vagy a történeti kronológiában, és az utóbbi mellett döntöttem. Az első élmény után azt kell mondjam, nem csodálkozom, hogy ekkora kultusz alakult ki a Star Wars körül. A legjobb sci-fi-k egyike!



891. Caseyjones (2017-12-10 15:26.42) aaaaa
Azt az előzetest a film főoldalán honnan szedték? :D
Mert semmi köze a Baljós árnyakhoz...


890. TurboHagyma (2017-09-22 20:35.29)  
Qrva jó film.


889. Kal-El2 (2017-09-16 15:34.39) aaaaa
18 éve,1999.szeptember 16-án mutatták be a hazai mozikban.
1 millió 196 ezren nézték meg.


888. Pocsolya ugró (2017-04-25 20:29.40) aaaaa - (válasz Pisti801227 887. hozzászólására)
A könyvkiadók az adott könyvet is amit a kezdő regényírók írnak és adnak le ők sem olvassák végig a művet. Pár oldalból kiszűrik hogy jó e vagy sem.


887. Pisti801227 (2017-04-25 18:06.59)  
"10 percből egyébként le lehet szűrni hogy milyen az adott film." mesélj még, apuuuuu :P


886. Pocsolya ugró (2017-04-25 17:09.54) aaaaa - (válasz Csakateleki 884. hozzászólására)
Én is ezzel kezdtem anno. Csak azért kezdtem el nézni mert az összes osztálytársam odavolt ezért. De annyira nem nagy durranás. Sem ez sem a többi.
Végignézheted, ha nem tetszik akkor nem tetszik, azt csakis te döntheted el hogy bejön e a film vagy nem. 10 percből egyébként le lehet szűrni hogy milyen az adott film.


885. DouGboy (2017-04-25 13:37.54) aaaaa - (válasz Csakateleki 884. hozzászólására)
Gratulálok... 10 perc alapján ítéled meg az egész film sorozatot... (ráadásul az általános vélekedés alapján a legrosszabb film (részlete) alapján...)


884. Csakateleki (2017-04-25 13:14.29) aaaaa
Sziasztok! Nem láttam még Star Wars filmet, de ez nagyon rossz volt, 10 perce elvette a kedvemet az egésztől. Remélem a 8. az utolsó!


883. Pocsolya ugró (2017-04-07 13:43.50) aaaaa
Csillagok Borja - Sötét felhők a legelőn


882. SuperHagyma (2017-02-13 16:03.56) aaaaa
Egyszer megnézhető, átlagos film.


881. Langelus (2016-12-25 13:52.18) aaaaa - (válasz LGarib 880. hozzászólására)
Trágyakupac a Holiday Special volt. Ez mellé.


880. LGarib (2016-12-25 10:23.03) aaaaa
Örülök, hogy vártam az "Erő ébredése" trágyakupac megtekintéséig az értékeléssel, így azért már nem is olyan nagy csalódás. Nézhető, szórakoztató mozi.


879. Sötétszív (2016-11-07 23:50.44) aaaaa - (válasz Bertu 868. hozzászólására)
Ez azért túlzás.


878. Sötétszív (2016-10-23 12:16.16) aaaaa
[link]


877. Langelus (2016-01-28 17:35.06) aaaaa
Duel of Fates a lá Simpsons:
http://www.youtube.com/watch?v=qwHZbnl9grI


876. Emylio (2015-12-17 10:45.06) aaaaa - (válasz Star Wars fan 875. hozzászólására)
CSAK NEM EBBEN A RÉSZBEN!


875. Star Wars fan (2015-12-17 10:42.23)  
HAN SOLO MEGHAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


874. Rus-T (2015-12-08 15:12.20) aaaaa
Csináltam egy pikírt humorú 10-es listát a Star Wars előzménytrilógia pozitívumairól és egy véleményezést az ébredő erő előzeteséről akit érdekel annak itt a link:
10 pozitívum: https://www.youtube.com/watch?v=ZQgS-lHttLY
ébredő erő: https://www.youtube.com/watch?v=Alv0FEKdRDg


873. HMáté33 (2015-10-04 22:47.15) aaaaa - (válasz Misafeco 872. hozzászólására)
szerintem a dublőrködés bezavarta a kollégát is, hiába, jól csinálta a dolgát Padmé:)


872. Misafeco (2015-10-04 22:17.52) aaaaa - (válasz HMáté33 871. hozzászólására)
Melyik két szerepet, ö volt Jar-Jar is? Vagy Amidala és Padmé 2-nek számít?


871. HMáté33 (2015-10-04 21:58.24) aaaaa - (válasz Misafeco 869. hozzászólására)
hát ő:)


870. Empire (2015-10-04 21:21.01) aaaaa - (válasz Arturo professzor 867. hozzászólására)
Hát te lehet hogy így gondolod, de az emberek nagyobb része az ellenkezőjét gondolja! Úgy is van szerintem!


869. Misafeco (2015-10-04 19:52.31) aaaaa - (válasz Bertu 868. hozzászólására)
"Ha ennyi pénzbe került, miért kellett Portmannak két szerepet eljátszania?"
Ki mondta, hogy két szerepet játszott?


868. Bertu (2015-10-04 18:41.04) aaaaa - (válasz Arturo professzor 867. hozzászólására)
Ha ennyi pénzbe került, miért kellett Portmannak két szerepet eljátszania? Egyébként szerintem is a Star Trek filmek felülmúlják a Star Wars sorozatot.


867. Arturo professzor (2015-08-16 10:08.12) aaaaa
115 milliós volt a büdzsé,és 1 milliárd 27 milliót hozott Lucas konyhájába.
1997.06.26.és 1997.09.30.közt vették fel a jeleneteket,majd 98-99 táján dolgoztak még a filmen.
A Naboo királyi palota Caserta-ban Campania-ban van,Tatooine az Tunézia,a Naboo-i erdő Angliában van.
Portman hiányzott a prömierről mert akkor érettségizett a Nagy Almában.
A kezdetekben még Benicio Del Toro játszotta Darth Moul-t.
A film 32 évvel a 77-s film előtt játszódik.
Watto mindíg repült,valójában nyomorék volt.
Qui-Gon szerepére Denzel Washington,Tom Hanks,Morgan Freeman,Kurt Russel,Kyle MacLachan voltak esélyesek.
Amikor a képen 2 Amidala volt,a királynőt Keira Knightley alakította.
Julia Roberts alakította volna Vader anyját.
Tim Toth és Harry Connick jr.voltak aspiránsok Ben szerepére.
Magánvélemény:
Én igazi Star Trek rajongó vagyok.Az a sorozat sokkal jobb mint ez,sokkal kidolgoztabb is mint ez itt.A Föderáció sokkal jobb szervezet mint a Galaktikus Köztársaság,és jobban át is gondoltabb mint ez.Aztán persze a lopkodás.Wattoo az egy ferengi.Teljesen olyan mint Quark,annyi hogy ő nem tud repülni.A Trek-ben nem akartak annyira nagyzolni,és hatást vadászni mint itt.Tehát jók a filmek,csak nem olyan jók.Vader és Palpatine na azok nagyon jók voltak.Amiben meg tudja közelíteni a Trek-et az a negatív karakterek.Azért nem rossz nézni ezeket a filmeket sem.


866. Chim (2015-01-31 20:35.42) aaaaa
A vége miatt kapja meg a 4*-ot, egyébként nem nagy szám.



865. Empire (2014-11-17 20:53.53) aaaaa
Ez a leggyengébb része, de így is jó film. A végén a párbaj viszont hatalmas!


864. Para005 (2014-11-15 12:14.58) aaaaa
Így vissza tekintve az elmúlt 15 évre, ennél a filmnél szinte csak rosszabbak jöttek. úgy hogy azt mondom nem olyan nagyon rossz ez!


elejére 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... végére

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTurboHagyma, 2026-03-10 22:24953 hsz
Jar jar a királyDexter Sitzky De.., 2021-01-16 12:2220 hsz
A legjobb jelenetJanassey01, 2021-01-05 17:5650 hsz
Akik utálják Jar Jart...Pelikanbence, 2020-01-15 17:2339 hsz
KérdésekHMáté33, 2017-11-06 19:099 hsz
Bakik, hibák a filmbenSötétszív, 2015-08-16 11:3444 hsz
Keresem téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk