
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Szerelem első mancsra - Izaura TV, 06:55 |
| Szakíts, ha bírsz - SkyShowtime 1, 07:00 |
| Az ártatlanság kora - TV4, 07:35 |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| Rufus-2 - SkyShowtime 2, 08:15 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
| Tom Jones - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
8-as kijárat ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 893. Vmiso (2018-01-17 11:31.13) |
| Anno moziban láttuk, emlékszem hogy csalódás volt, a régi filmek kopottabb, garázsosabb hangulata után ez a színpompa meg a sok helyen szinte meseszerű kép eléggé zavart.
Jarjar is túl sok időt kapott, elbohóckodta a teljes filmet, nekem nem illett a képbe. Időnként azóta is előveszem ezt a filmet, de messze sem vált ki belőlem olyan érzéseket mint a régi trilógia. Nem mondom hogy felesleges, mert igenis nézhető kaland, csak ugye..... |
892. Api0109 (2018-01-04 12:17.46) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nem tartozom a legfiatalabb generáció közé, és most szántam rá magam, hogy megnézem a teljes sorozatot. Hezitáltam sokat, hogy a megjelenés sorrendjében nézzem, vagy a történeti kronológiában, és az utóbbi mellett döntöttem. Az első élmény után azt kell mondjam, nem csodálkozom, hogy ekkora kultusz alakult ki a Star Wars körül. A legjobb sci-fi-k egyike! |
891. Caseyjones (2017-12-10 15:26.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Azt az előzetest a film főoldalán honnan szedték? :D
Mert semmi köze a Baljós árnyakhoz... |
| 890. TurboHagyma (2017-09-22 20:35.29) |
| Qrva jó film. |
889. Kal-El2 (2017-09-16 15:34.39) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 18 éve,1999.szeptember 16-án mutatták be a hazai mozikban.
1 millió 196 ezren nézték meg. |
888. Pocsolya ugró (2017-04-25 20:29.40) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Pisti801227 887. hozzászólására) |
| A könyvkiadók az adott könyvet is amit a kezdő regényírók írnak és adnak le ők sem olvassák végig a művet. Pár oldalból kiszűrik hogy jó e vagy sem. |
| 887. Pisti801227 (2017-04-25 18:06.59) |
| "10 percből egyébként le lehet szűrni hogy milyen az adott film." mesélj még, apuuuuu :P |
886. Pocsolya ugró (2017-04-25 17:09.54) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Csakateleki 884. hozzászólására) |
| Én is ezzel kezdtem anno. Csak azért kezdtem el nézni mert az összes osztálytársam odavolt ezért. De annyira nem nagy durranás. Sem ez sem a többi.
Végignézheted, ha nem tetszik akkor nem tetszik, azt csakis te döntheted el hogy bejön e a film vagy nem. 10 percből egyébként le lehet szűrni hogy milyen az adott film. |
885. DouGboy (2017-04-25 13:37.54) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Csakateleki 884. hozzászólására) |
| Gratulálok... 10 perc alapján ítéled meg az egész film sorozatot... (ráadásul az általános vélekedés alapján a legrosszabb film (részlete) alapján...) |
884. Csakateleki (2017-04-25 13:14.29) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sziasztok! Nem láttam még Star Wars filmet, de ez nagyon rossz volt, 10 perce elvette a kedvemet az egésztől. Remélem a 8. az utolsó! |
883. Pocsolya ugró (2017-04-07 13:43.50) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csillagok Borja - Sötét felhők a legelőn |
882. SuperHagyma (2017-02-13 16:03.56) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Egyszer megnézhető, átlagos film. |
881. Langelus (2016-12-25 13:52.18) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz LGarib 880. hozzászólására) |
| Trágyakupac a Holiday Special volt. Ez mellé. |
880. LGarib (2016-12-25 10:23.03) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Örülök, hogy vártam az "Erő ébredése" trágyakupac megtekintéséig az értékeléssel, így azért már nem is olyan nagy csalódás. Nézhető, szórakoztató mozi. |
879. Sötétszív (2016-11-07 23:50.44) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Bertu 868. hozzászólására) |
| Ez azért túlzás. |
878. Sötétszív (2016-10-23 12:16.16) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] |
877. Langelus (2016-01-28 17:35.06) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Duel of Fates a lá Simpsons:
http://www.youtube.com/watch?v=qwHZbnl9grI |
876. Emylio (2015-12-17 10:45.06) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Star Wars fan 875. hozzászólására) |
| CSAK NEM EBBEN A RÉSZBEN! |
| 875. Star Wars fan (2015-12-17 10:42.23) |
| HAN SOLO MEGHAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
874. Rus-T (2015-12-08 15:12.20) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csináltam egy pikírt humorú 10-es listát a Star Wars előzménytrilógia pozitívumairól és egy véleményezést az ébredő erő előzeteséről akit érdekel annak itt a link:
10 pozitívum: https://www.youtube.com/watch?v=ZQgS-lHttLY ébredő erő: https://www.youtube.com/watch?v=Alv0FEKdRDg |
873. HMáté33 (2015-10-04 22:47.15) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Misafeco 872. hozzászólására) |
| szerintem a dublőrködés bezavarta a kollégát is, hiába, jól csinálta a dolgát Padmé:) |
872. Misafeco (2015-10-04 22:17.52) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz HMáté33 871. hozzászólására) |
| Melyik két szerepet, ö volt Jar-Jar is? Vagy Amidala és Padmé 2-nek számít? |
871. HMáté33 (2015-10-04 21:58.24) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Misafeco 869. hozzászólására) |
| hát ő:) |
870. Empire (2015-10-04 21:21.01) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Arturo professzor 867. hozzászólására) |
| Hát te lehet hogy így gondolod, de az emberek nagyobb része az ellenkezőjét gondolja! Úgy is van szerintem! |
869. Misafeco (2015-10-04 19:52.31) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Bertu 868. hozzászólására) |
| "Ha ennyi pénzbe került, miért kellett Portmannak két szerepet eljátszania?"
Ki mondta, hogy két szerepet játszott? |
868. Bertu (2015-10-04 18:41.04) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Arturo professzor 867. hozzászólására) |
| Ha ennyi pénzbe került, miért kellett Portmannak két szerepet eljátszania? Egyébként szerintem is a Star Trek filmek felülmúlják a Star Wars sorozatot. |
867. Arturo professzor (2015-08-16 10:08.12) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 115 milliós volt a büdzsé,és 1 milliárd 27 milliót hozott Lucas konyhájába.
1997.06.26.és 1997.09.30.közt vették fel a jeleneteket,majd 98-99 táján dolgoztak még a filmen. A Naboo királyi palota Caserta-ban Campania-ban van,Tatooine az Tunézia,a Naboo-i erdő Angliában van. Portman hiányzott a prömierről mert akkor érettségizett a Nagy Almában. A kezdetekben még Benicio Del Toro játszotta Darth Moul-t. A film 32 évvel a 77-s film előtt játszódik. Watto mindíg repült,valójában nyomorék volt. Qui-Gon szerepére Denzel Washington,Tom Hanks,Morgan Freeman,Kurt Russel,Kyle MacLachan voltak esélyesek. Amikor a képen 2 Amidala volt,a királynőt Keira Knightley alakította. Julia Roberts alakította volna Vader anyját. Tim Toth és Harry Connick jr.voltak aspiránsok Ben szerepére. Magánvélemény: Én igazi Star Trek rajongó vagyok.Az a sorozat sokkal jobb mint ez,sokkal kidolgoztabb is mint ez itt.A Föderáció sokkal jobb szervezet mint a Galaktikus Köztársaság,és jobban át is gondoltabb mint ez.Aztán persze a lopkodás.Wattoo az egy ferengi.Teljesen olyan mint Quark,annyi hogy ő nem tud repülni.A Trek-ben nem akartak annyira nagyzolni,és hatást vadászni mint itt.Tehát jók a filmek,csak nem olyan jók.Vader és Palpatine na azok nagyon jók voltak.Amiben meg tudja közelíteni a Trek-et az a negatív karakterek.Azért nem rossz nézni ezeket a filmeket sem. |
866. Chim (2015-01-31 20:35.42) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A vége miatt kapja meg a 4*-ot, egyébként nem nagy szám. |
865. Empire (2014-11-17 20:53.53) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ez a leggyengébb része, de így is jó film. A végén a párbaj viszont hatalmas! |
864. Para005 (2014-11-15 12:14.58) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Így vissza tekintve az elmúlt 15 évre, ennél a filmnél szinte csak rosszabbak jöttek. úgy hogy azt mondom nem olyan nagyon rossz ez! |
| Vélemények | TurboHagyma, 2026-03-10 22:24 | 953 hsz |
| Jar jar a király | Dexter Sitzky De.., 2021-01-16 12:22 | 20 hsz |
| A legjobb jelenet | Janassey01, 2021-01-05 17:56 | 50 hsz |
| Akik utálják Jar Jart... | Pelikanbence, 2020-01-15 17:23 | 39 hsz |
| Kérdések | HMáté33, 2017-11-06 19:09 | 9 hsz |
| Bakik, hibák a filmben | Sötétszív, 2015-08-16 11:34 | 44 hsz |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| Star Wars I. rész - Baljós árnyak adatlap |
| Eredeti cím: Star Wars: Episode I - The Phantom Menace |
| Évszám: 1999 |
| Rendezte: George Lucas |
| Szereplők: Liam Neeson, Ewan McGregor, Natalie Portman, Jake Lloyd, Ian McDiarmid... |
További információk |
