
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Távol az ég - Moziverzum, 15:10 |
| Oscar - RTL, 15:20 |
| Ez nem személyes - Cinemax2, 15:30 |
| Egy Minecraft-film - HBO3, 16:10 |
| Macskajaj - AMC, 16:10 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Malcolm McDowell (83) |
| Stellan Skarsgard (75) |
| Blaskó Péter (78) |
| Chris Evans (45) |
| Ethan Embry (48) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Kaja-pia topik, avagy: ki mit szeret enni-inni? |
| The Death of Robin Hood - Vélemények |
| 2026-os választás |
| Blaskó Péter - Vélemények |
| - Filmes Sámánok Rendje - |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
Lady Hamilton ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Rosamund Pike ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| 365. Mclane 2 (2026-05-09 22:01.56) |
| Érdekes volt de nagyon is , én talán még régebben láttam a filmet de nem esküdnék rá teljesen minden esetre most az új friss folytatás rész végett kicsit jobban belemásztam a témába, és elolvastam mind a 3 regényt amit Lauren Weisberger írt évek alatt: [link] , és jó néhány nappal ezelőtt jutottam el az első filmhez megnézés szinten is . Aztán jött ma a moziban a folytatás film is a teljesség végett és így ismerve a teljes sort, meg jelleget kicsit jobban van róla véleményem valamennyivel. És így mindent ismerve úgy vagyok vele hogy mint simább szinten filmek jól működnek eléggé, mert azért tud egy olyan történetet kiadni magából aminek még valahol tanulság meg jobbféle hozadéka is van, de ha a regényhez vagy regénykhez kezdem jobban vetni akkor ott már kicsit csalódott vagyok akaratlanul is. Mert ez a film úgy érzem több esetben túlságosan puhánykodik valamennyire, mert épp egy szinten belül nagyjából tükrözték azt a fajta szemléletet amit a Runway falain belül a könyv is visszaadott , de ettől függetlenül a könyv sokkal nyersebb volt és erősebb konkrétan úgy tudnám jellemezni hogy a könyv az úgy hatott nálam, mint amikor egy jó masszív jelleggel a hentesbárddal az asztalra vágnak szinte végig és ez a jelleg nagyjából megmaradt a folytatások esetében a 2. kötetnél, a záró könyv meg az már eléggé másfelé ment és sok dolgot maga mögött is hagyott egy szinten belül direktbe konkrétan. Viszont a film inkább kicsit tompította ezt a jó kis nyers formát több szinten és jellegben, és egy ilyen visszafogott de valamennyire félig meddig nyers ábrázolást használtak inkább amibe még az is belefért hogy még Miranda szerepe, valahol már félig meddig mosdatva lett inkább és ez az Andrea - Miranda ismeretség is enyhe hamisítást kapott ezzel a barátkozós formával amit kapott, mert ez a 2 ember kicsit sem jutott teljesen egy hullámhosszra soha épp ellenkezőleg mindvégig szinte rosszul látta a másikat, és a szétválásuk is ehhez lett megírva jobban és nem volt ez a mézes mázos szimpátia amit itt meg a folytatásnál előadták valami rossz hamisítás formában sajnos. Szóval mindent egybevéve kicsit vegyesek az érzéseim a film kapcsán eléggé, mert mint film elég jó és elműködik azért de mint regényátirat már úgy látom hogy eléggé kiforgatták és egy ilyen tompa konyhakés hatása van a dolognak, ami azért tud vágni meg tenni dolgát csak nem olyan jó erősen mint az írott eredeti anyag tette igazán. Szóval nem rossz egyik film sem igazán sem ez sem a friss folytatása szerencsére, de azért ezen túl is kicsit gyengébbnek éreztem a bemutatás módot a regény nyers igazi jellege mellett amit ott olvashattam több száz oldalon át szó szerint. |
364. Roxi88 (2026-04-24 11:19.40) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Volt már hasonló film vagy száz, de nagyon jó kikapcsolódás. SPOILER: Az a különbség, hogy a másik asszisztens vagy titkárnő általában áskálódni szokott az új ellen, itt nem. Azt, hogy miért egy "Betty a csúnya lány" típusú csajt vettek fel egy ilyen volumenű céghez, megmagyarázta Miranda azzal, hogy okos lányt akart. Már az elején panaszkodik Andy, hogy kikészíti a főnöke, pedig nem is csinált semmilyen kirívó dolgot Miranda, sőt! Ahhoz képest, ahogy ezt a filmet mindig is promózták, hogy Miranda Priestley micsoda gonosz, idegesítő főnök, hát egyáltalán nem. Szerintem kifejezetten normális volt. SPOILER VÉGE
OFF.: A 2. rész trailer-ét néztem, Emily Blunt-ot szinkronizálja Németh Borbála, aki Anne Hathaway hangja az elsőben, Anne-t pedig Bogdányi Titanilla. Nem tudom az lesz-e a végleges szinkron, van amikor nem az az, ami a trailer-ben van, ha mégis, az igen fura lesz. OFF. VÉGE |
| 363. Kalóz Jack (2022-08-01 10:10.17) |
| Ez a Film nagyon jóó |
| 362. Lector (2018-11-24 17:06.53) |
| Bár a fényes napnál is világosabb , társadalmi problémába csomagolták e szösszenet storyját mint annyiszor!
A H és M S nagyon jól elővezeti azt a hajlamunkat, amely sznobi hozzáállásunkat rajzolja körül. Párducbőr tatyó sziszifuszi rongyok, kurva kényelmetlen cipők, deeee a Ramway színeiben tálalva! Mennyire menő! Sztem a story jó ,bár ha amerikás is... élvezhető! Felvett szerepünk, melyet hol jól, hol szarul játszunk...levethetős s felejthetős egyaránt. Szembemennünk muszáj néha önmagunkkal, mert nem rossz ha időnként azzal is találkozunk:) Felvett máz, felkent rúzs, illatfelhőbe csomagolt sznobizmus követi a divatvilág rangos lúzerjait!: Neked mire van szülséged? Egy farmer, egy jó poló, egy masszív csuka, és az is te vagy! Elnézem e filmet évente akár, csak megerősít abbéli tudatomban:- légy önmagad! |
361. Orgona (2018-11-24 01:44.11) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| A fanyalgó vélemények ellenére nekem tetszett, és nem csak egyszer nézhetős, köszönhetően a két főszereplőnek. |
360. Evile-Elvis- (2017-09-10 17:52.27) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 357. hozzászólására) |
| [link] |
359. Natalie Wood (2017-09-10 17:51.31) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 357. hozzászólására) |
| Demosssméééé? |
358. Evile-Elvis- (2017-09-10 17:51.29) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 356. hozzászólására) |
| [link] |
357. Chris Co (2017-09-10 17:50.28) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 356. hozzászólására) |
| Még csak azt kellett volna!:)) Hogyne!:) |
356. Natalie Wood (2017-09-10 17:49.18) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 354. hozzászólására) |
| Jobb, szexisebb nem vót? |
355. Evile-Elvis- (2017-09-10 17:46.05) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] |
354. Chris Co (2017-09-10 17:45.37) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] |
353. Natalie Wood (2017-09-10 17:11.42) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 352. hozzászólására) |
| [link] |
352. Chris Co (2017-09-10 17:07.12) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 351. hozzászólására) |
| [link] |
351. Natalie Wood (2017-09-10 16:51.43) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] |
350. Chris Co (2017-09-10 14:01.26) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sajnos a filmhez nem tudok igazán érdemben szólni, mivel nem mostanság láttam és annyira nem fogott meg, hogy bármiféle maradandó értéket képviseljen számomra, de azért megpróbálom, hogy ne csak a már megszokott fórumos szappanoperákkal díszítsük az épp aktuálisan belőlünk kitörő mondandót :
Én sem ájultam el tőle, mint ahogyan Elvis is fogalmazott korábban. Nekem tetszett, mint egyszeri filmes kikapcs. Nagyon átlagos amcsi limonádé, melyek közül a legátlagosabb vonás is, hogy már az elején látod a végét. Ki gondolta volna, hogy a történések esetleg nem úgy végződnek, ahogyan már azt a film elején lezongorázhattuk magunkban. Meglepetésnek számunkra legfeljebb a körítés jut. Például itt hajszálnyi betekintés a divat világába. Ódákat nem zengenék a színészi alakításokról sem, mert azért bőven akadt nem kevés ripacskodás. Én nem voltam óda e tekintetben sem. Más oldalról viszont van bennem elfogultság, ugyanis ez a világ az, ami tőlem talán a legtávolabbi. Mondjuk M.Q. találmányáért örök hála (csak a lábam elé nézek, és itt ide a közúti balesetek okainak egy részit nem is említeném), mert klassz:), bár nekem kényelmesebb viselet a farmer, vagy az otthoni brumis fazon.:) Off-nak:) meg ismét : arany középút, alkalomhoz illő viselet, otthon meg kinek mi (én a legkényelmesebbre szavazok). Tetszeleghetünk a külsőnkkel, illatunkkal magunknak és másoknak is, csak azért ne vigyük túlzásba! Például (asszem) ahogyan a filmben is elhangzott, mások irigysége legyen a mi boldogságunk része... Egy gondolat még, legyen társadalom kritizálásnak : Szerintem az ilyesmivel gyakran több márkaneves táskát meg övet adnak el, mint azt az üzenetet, érezd jól magad otthon a pároddal, akár kapucnis pulcsiban is. Szerintem a mai (a régebbi sem nosztalgia e tekintetben) egész globalizációs, fogyasztói társadalmas életünk nem más, mint egy számunkra megteremtett divat és ez nem csak a ruházkodásban, öltözködésben merül ki, hanem kultúránkban, életmódunkban, az életünk szinte minden egyes mozzanatában a mosóporoktól a pázsitunk fényezéséig, de akár az internetes fórumozást is idevehetjük.:) |
349. Natalie Wood (2017-09-08 17:21.49) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 348. hozzászólására) |
| Kit érdekel szerinted?
Foglalkozz a pöcsöddel, büdőőőőőőssss! |
348. Chris Co (2017-09-08 17:20.33) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 347. hozzászólására) |
| Nekem fényképnek ennyi is elég, az itteni, szuper dezodorral.:) |
347. Natalie Wood (2017-09-08 17:13.58) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 345. hozzászólására) |
| Hát nem is fogunk, nincs kedvem hányni. |
346. Chris Co (2017-09-08 17:12.09) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| jav.: without mosollyel |
345. Chris Co (2017-09-08 16:55.16) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 344. hozzászólására) |
| Sosem taliztunk, de még fényképről sem láttalak, bár eléggé megkeseredett az illatod, itten.:) |
344. Natalie Wood (2017-09-08 16:51.43) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 343. hozzászólására) |
| Ne féltékenykedj, kutyaszagú. |
343. Chris Co (2017-09-08 16:48.36) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 342. hozzászólására) |
| Szerintem másokat sem az kötne le leginkább, kinek udvarolsz (trollkosz). Elvis, mi van veled, fagyi, hogy van a kislány, ki etet, Menrot, buksisimi stb...
A "lotyóim" nem ezt a nívót hozzák itten! |
342. Natalie Wood (2017-09-08 16:40.32) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 341. hozzászólására) |
| Inkább a filmről írj, a lotyóid nem érdekelnek. |
341. Chris Co (2017-09-08 16:35.29) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 340. hozzászólására) |
| Attól, hogy valaki ápolt, jólfésült, nem jelenti azt, feltétlen ezzel izmosítaná magát egy filmes fórumon, mint igényesség. Az igénytelenség fogalma meg nyilván nem ebben merül ki itten, hanem inkább a leírtak tartalmában.:) |
340. Natalie Wood (2017-09-08 16:29.20) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 339. hozzászólására) |
| Igénytelen banda. |
339. Chris Co (2017-09-08 16:24.41) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 338. hozzászólására) |
| Számomra mindegyik leányzó szexisebb, mint például egy hisztis csajszi (körömfestéssel meg illatanyagokkal).:) Szerintem ők fordulnak le attól, amiket te ide írsz velük és velem kapcsolatosan.:) |
338. Natalie Wood (2017-09-08 16:08.07) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| És ki a legszexibb nő?
Tömö, mütyürke vagy saint alexis, és mi lett velük..lefordultak anno a szikláról annyira jó illatod volt? |
337. Natalie Wood (2017-09-08 15:54.16) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Chris Co 336. hozzászólására) |
| Jah, Quasimodo & Gobbi Hilda!! :D |
336. Chris Co (2017-09-08 15:40.39) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Natalie Wood 333. hozzászólására) |
| Írtam, a trollkodás (bár korábbi hozzászólásomban sem értetted, vagy csak nem akartad felfogni). A világ egyik legszexibb, legerotikusabb nőjét hoztam fel példának (akinek a közelébe sem érhetnek sokan, mint akik csak a körmüket festik meg a szagukkal foglalkoznak).:)) |
| Vélemények | Mclane 2, 2026-05-09 22:01 | 365 hsz |
| Az Ördög Pradát visel zeneszámai | DrGi, 2010-03-10 22:06 | 4 hsz |
| Kérdések | Lillypad, 2008-09-03 20:26 | 4 hsz |
| Keresem téma megnyitása | 0 hsz | |
| Az Ördög Pradát visel adatlap |
| Eredeti cím: The Devil Wears Prada |
| Évszám: 2006 |
| Rendezte: David Frankel |
| Szereplők: Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt, Stanley Tucci, Adrian Grenier... |
További információk |
