elejére ... 2938 2939 2940 2941 2942 2943 2944 2945 2946 2947 2948 2949 2950 2951 2952 2953 2954 2955 2956 ... végére

Yesss, vezet a Sevilla 3-0-ra az AEK ellen 45 perc alatt, 1. féli!
És még kitudja, h még mennyi gól lesz itt.

2488. Lükesrác (2007-09-03 07:38.00)   - (válasz Roberto 2487. hozzászólására)
A Milan túl nagy falat volt. :(
Már az első félidő végén látszott, hogy a Sevilla aligha bírja ki még 45 percig kapott gól nélkül. Azért a 3-at túlzásnak érzem...de jó kis meccs volt, és már az valami, hogy a Sevilla egyáltalán játszott.

2487. Roberto (2007-09-01 16:30.06)   - (válasz Dale Cooper 2486. hozzászólására)
Honvéd??!! :O Erigyél má XD
A hamburg 4 vagy 5-0-ra verte el őket.... a Debrecen ennyit nem kapott volna:DD
Szégyenmeccs volt a csütörtöki:( Ennyit az európai-kupa szereplésenkről.

Viszont sajnálattal közlöm, h a puertai győzelem nem sikerült a pirosfehéreknek a Szuperkupán a Milán ellen:(( Majd a BL-ben, talán nem véletlenül kaptak ki, majd hasznát veszik később...

2486. Dale Cooper (2007-09-01 13:23.49)   - (válasz Bogi2119 2485. hozzászólására)
Szerintem nem, inkább a Honvéd. :)))

2485. Bogi2119 (2007-09-01 13:21.50)
Hajrá Loki!Ő a legjobb csapat az NB-1-ben!

2484. Shanon (2007-08-31 19:01.02)   - (válasz Roberto 2479. hozzászólására)
Áááá... a sportorvosok kitalálhatnának végre vmit...és az infantilis edzők meg megérhetnék, hogy ha a körülmények nem megfelelőek (pl. meleg idő, vagy a focista már volt rosszul előzőleg), ne játszassák őket! Hány embernek kell még meghalnia, hogy végre történjen vmi???:(

2483. Shanon (2007-08-31 18:57.55)   - (válasz Roberto 2478. hozzászólására)
Hm........hát, azért lehetnek még meglepetések:D
A: Lehet, hogy a Porto odateszi magát, szerintem nem lesz könnyű meccse a Poolnak
H: Hát, itt, remélhetőleg bejut a Sevilla, és borsot tör Arsene Wenger orra alá

Hát, a Honvéd azért nem Hamburg szint......bár sok magyar meccset nem láttam újabban.

2482. Roberto (2007-08-31 18:21.20)
FIGYELEM, FIGYELEM!

Ma ESTE, fél kilenckor élőben közvetiti a S1 a Milan - Sevilla EURÓPAI SZUPERKUPA (2007-es Bl győztese küzd a 2007-es UEFA győztesével, aki nem tudná, mert ez nagy meccs lesz, csak jót akarok nektek) mérkőzését.

H- Sevilla, Steaua

2480. Lükesrác (2007-08-31 07:45.53)   - (válasz Shanon 2475. hozzászólására)

Link: [link]

2478. Roberto (2007-08-30 22:55.42)   - (válasz Shanon 2475. hozzászólására)
A: a Poolnak könnyű dolga lesz
B: és a Chelseanek is
C: és a Madridnak is
D: valamivel nehezebb csapatot kapott most a Milan...
E: Barca szét ver mindenkit!
F: talán erre a csoportra érdemes lesz odafigyelni! MU - AS ROMA KISÉRT A MÚLT!!!!!
G: internek is könnyű dolga lesz
H: és még ebben a csoportba látok valamiféle látványfocit. Remélem Sevilla bejut ide.

Mindent összegezve: a csoportmérkőzések sztem unalmasak lesznek, egyedül az F meg a H csoport fog minőségit játszani... bár kitudja

Kikapott a Bp. Honvéd a Hamburgtól... 4-0ra!!! És ennyivel ütötték ki őket.
Ennyit a magyar európai kupaszereplésekről:(

2477. Bartimaeus (2007-08-30 20:01.51)
Bocs a zavarásért de én azt hittem hogy ez egy FILMES oldal!!! Minek ide ilyen fórum? Szerintem csináljatok egy www.FOCIkatalogus.hu című oldalt!!! Ott majd én is filmekről meg színészekről fogok szövegelni oké?? ENNYI

2476. Shanon (2007-08-30 19:57.09)   - (válasz Shanon 2475. hozzászólására)
Magyarázat a H csoporthoz:
A Sevilla-AEK Athén párharc visszavágóját Antonio Puerta halála miatt szeptember 3-án, hétfőn játszák. A párharc győztese folytathatja a BL főtáblán.

Arsenal (angol)
Sevilla (spanyol) vagy AEK Athén (görög)

2473. Edmond (2007-08-30 13:55.42)
Kösz. Kíváncsi vagyok a sorsolásra. A Steauanak ilyenkor balszerencséje szokott lenni. Szerintem így mutatna a legkedvezőbb sorsolás a bukarestiek számára: Internazionale, PSV Eindhoven, Steaua, Rosenborg.
A Steaua különben nagyon gyenge játékot produkált a fehérorosz bajnok ellen. A BATE-nak már a 2. percben kapufája volt, aztán legalább 5-6 nagy helyzetet hagytak ki a vendégek. Igaz, a bukarestiek tartalékosan léptek pályára, hiányzott Radoi, Bikfalvi, Plesan, Ghionea, V. Badea sérülés miatt, Golanski eltiltásért.

2472. Roberto (2007-08-30 12:14.08)
Első kalap: AC Milan, Arsenal, Barcelona, Chelsea, Internazionale, Liverpool, Manchester United, Real Madrid

Második kalap: Valencia, Lyon, FC Porto, Sevilla (?), PSV Eindhoven, AS Roma, Benfica, Werder Bremen

Harmadik kalap: Celtic, Schalke, Stuttgart, Steaua Bukarest, CSZKA Moszkva, Sporting Lisszabon, Lazio, Marseille

Negyedik kalap: Rangers, Shakthar Donyeck, Besiktas, Olympiakosz, Dinamo Kijev, Fenerbahce, Slavia Praha, Rosenborg

A sorsolást ma 18.00 órától az Eurosport élőben közvetíti.

2471. Roberto (2007-08-29 22:56.02)
Barcelona - Inter 3-0 I. félidő
Ezek a barcások úgy szopatják az intert, ahogy akarják, ÉLŐBEN van a meccs, barátságos.

aki akarja nézni, az itt: [link] -on nézheti (sopcasttel) a 2. félidőtől kezdve, még 10 percetek van, óriási hangulata van a mérkőzésnek.

2470. Pítör (2007-08-29 22:44.13)
Ole Gunnar Solskjaer a "Babaarcú orgyilkos" bejelentette visszavonulását :(. A ManUtd edzőként számít rá a továbbiakban.
366 meccsen 126 góllal segítette a Unitedet, melyek közül talán a legfontosabb az 1999-es BL döntőn a 93. percben szerzett gólja volt. /- Bocs Rauschi :)/

Köszönjük Ole

2469. Shanon (2007-08-29 19:20.03)   - (válasz Joe974@citromail.hu 2468. hozzászólására)
Nekem nem is a lábával, hanem a habitusával volt mindig is gondom!

2468. Joe974@citromail.hu (2007-08-29 19:12.41)   - (válasz Shanon 2467. hozzászólására)
Pedig anno a Leedsben nagyon jó volt,csak már nem igen bírja a lába.